Dodaj do ulubionych

Co to jest obciach??

• des4 Re: Co to jest obciach?? 20.03.06, 12:29
      Liczne na tym forum wypowiedzi licznych tu miszczuff kierownicy pomykających
      środkami komunikacji miejskiej, ścigających się bolydami na Playstation,
      bawiących się na lekcji pod ławką samochodzikami Hot Wheels...miszczuff
      charakteryzuje ponadto zamiłowanie do prestiżu (w ich rozumieniu),obrzydzenie
      do marki Skoda oraz wszelkich pojazdów poniżej 200KM i 300 km/h na liczniku....
      • liveforever Re: Co to jest obciach?? 20.03.06, 12:36
        Dla wielu tutaj obciachem jest to ze ma sie Skode, albo Forda Focusa
        itp...niestety Ci co to piszą zarabiają sami po 1000zł miesięcznie i nie stac
        ich nawet na seicento...a naoglądali sie samochodów w pismach i teraz szpanuja

p[ozdro
          • harthausen Re: Co to jest obciach?? 20.03.06, 13:50
            czyżby było możliwe dostać od Ciebie wywód o obciachu, który to wywód będzie
            miał z prawdą więcej wspólnego niż PiS z demokracją?
            Alles Gute.
            --
            "trochę wysiłku fizycznego, ruch na świeżym powietrzu to najlepsze, co może być
            dla zdrowia kobiety" -tekst kumpla z Gdyni na pytanie dlaczego jego Pani wywozi
            taczkami gruz podczas remontu ich domu.
            • derduch Re: Co to jest obciach?? 20.03.06, 14:33
              Proszę Cie bardzo, zaznaczam że nie w pełni jestem na oriencie ponieważ zjadłem
              sobie tabletke lorafenu i świat jest piękniejszy niz zazwyczaj.
              Ad Rem. Obciach jest indywidualny, nie ma globalnej definicji. Obciach to nasz
              strach przed tzw. "opinią" Według mnie oczywicie. Reasumując, obciach maja tylko
              leszcze, gośc z jajamu podjedzie Fabią 1,2 HTP sedan i wyrwie laski jak
              marzenie. Łapiesz? Mowiąc o kimś że jest obciachowy pokazujemy że sami byśmy
              tego nie zrobili bo jesteśmy lepsi, a tak na prawde... brak jaj i asertywności.
              Dla prawdziwego gościa nie ma zastosowania słowo obciach
              Dziekuje za wysłuchanie

--
              Tylko Chuck Norris potrafi nacisnąć Ctrl-Alt-Del jednym palcem

Rozebrane zdjęcie mojej żony!
              • harthausen Re: Co to jest obciach?? 20.03.06, 14:47
                dzięki. I moje uznanie. W zasadzie na tym dyskusja w tym temacie powinna się
                zakończyć, no bo co tu więcej dopowiedzieć? Najwyzej nie zawsze trafione
                przykłady podać.
                Szacunek.

--
                "trochę wysiłku fizycznego, ruch na świeżym powietrzu to najlepsze, co może być
                dla zdrowia kobiety" -tekst kumpla z Gdyni na pytanie dlaczego jego Pani wywozi
                taczkami gruz podczas remontu ich domu.
    • souls_hunter Re: Co to jest obciach?? 20.03.06, 13:30
      Obciach to poganianie innych mrugajac dlugimi swiatlami albo, wlaczanie lewego kierunkowskazu bedac na lewym skrajnym pasie wielopasmowki za pojazdem ktory wyprzedza akurat cos jeszcze wolniejszego. Obciach dlatego, ze od razu wiadomo iz mamy do czynienia z chamem. A tak przy okazji jak widze takich z lewym kierunkowskazem na lewym pasie to zawsze zastanawiam sie gdzie taki debil chce skrecic albo zaparkowac?

--
      Jak sie pozdrawiaja informatycy neonazisci?
      - Zip File !!!
    • souls_hunter Re: Co to jest obciach?? 23.03.06, 13:53
      Teraz widze ze najwiekszy obciach to przypieprzyc Maybachaem w jakies jezdzidelko a pozniej byc wyje... ahem pieprzonym z Samoobrony. Chyba zaczynam lubiec Andrzejka L.

--
      "Do you know what it means to come home at night to a woman who'll give you a little love, a little affection, a little tenderness? It means you're in the wrong house, that's what it means."
      George Burns

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka