17.05.06, 23:18
nie znam sie na samochodach dlatego prosze o poradę
strasznie sie napaliłem na audi, piekne jest!
patrzę a na allegro pełno tego
i to całkiem tanio...np.:
www.allegro.pl/item104375641_audi_a3_1_9tdi.html
warto? czy nie...?
na co zwracać uwagę? chciałbym a3 i tdi do 20 000...

--
internetowa Biblioteka -> setki książek za darmo -> podaj.net
Obserwuj wątek
    • hondaf1 Re: audi a3 17.05.06, 23:37
      > nie znam sie na samochodach dlatego prosze o poradę
      > strasznie sie napaliłem na audi, piekne jest!
      > patrzę a na allegro pełno tego
      > i to całkiem tanio...np.:
      > www.allegro.pl/item104375641_audi_a3_1_9tdi.html
      > warto? czy nie...?
      > na co zwracać uwagę? chciałbym a3 i tdi do 20 000...

bo ja wiem czy to tak tanio 20tys za 10 letniego trupa hatchbacka w srednio
      mocnym dieslu? jak chcesz taka wersje silnikowa to warto zobaczyc czy turbina
      zyje, poza tym w audi sypie sie doslownie zawieszenie szczegolnie przod, ja
      sprzedalem swojego A4 98 bo nie dosc ze sie sypala zawiecha to jest bardzo
      nedzna tzn niestabilna, zbyt miekka i buja sie. wachacze wytrzymywaly 30tyskm.
      samochod mial tez duzo zalet ale frajdy z jazdy dawal niewiele. zdecydowanie
      dobry do miasta.
      • waskes29 Re: audi a3 18.05.06, 09:21
        hondaf1 napisał:

>
        > bo ja wiem czy to tak tanio 20tys za 10 letniego trupa hatchbacka w srednio
        > mocnym dieslu? jak chcesz taka wersje silnikowa to warto zobaczyc czy turbina
        > zyje, poza tym w audi sypie sie doslownie zawieszenie szczegolnie przod, ja
        > sprzedalem swojego A4 98 bo nie dosc ze sie sypala zawiecha to jest bardzo
        > nedzna tzn niestabilna, zbyt miekka i buja sie. wachacze wytrzymywaly 30tyskm.
        > samochod mial tez duzo zalet ale frajdy z jazdy dawal niewiele. zdecydowanie
        > dobry do miasta.

Mogoe sie zalozyc ze nie miales zadnego Audi A4 a nawet jesli to chyba
        jakiegos trupa bo co by nie mowic to tym samochodzie to napewno nie to ze
        zawieszenie jest niestabilne i buja sie bo jest wrecz przciwnie ma dosc
        wyraznie twarde nastawy.
        A co do A3 to ma on calkowicie inna konstrukcie zawieszenia
        przedniego ,taka jak w Golfie IV

Tu jest wiecej opini na temat tego auta.Trzeba uwazac bo najczesciej te
        tansze A3 sa po powaznych wypadkach lub juz dobrze zajezdzone.
        moto.money.pl/oceny_aut/Audi_A3_I_m.html
        --
        -------------------------------------------------------
        • hondaf1 Re: audi a3 18.05.06, 17:10
          > Mogoe sie zalozyc ze nie miales zadnego Audi A4 a nawet jesli to chyba
          > jakiegos trupa bo co by nie mowic to tym samochodzie to napewno nie to ze
          >
          > zawieszenie jest niestabilne i buja sie bo jest wrecz przciwnie ma dosc
          > wyraznie twarde nastawy.
          > A co do A3 to ma on calkowicie inna konstrukcie zawieszenia
          > przedniego ,taka jak w Golfie IV

Nie wiem czemu mnie pouczasz. Tak jak pisalem mialem przez rok a4 1.8 i nie
          polecam. Powtorze jeszcze raz bardzo zle zawieszenie, bujanie na boki na
          nierownosciach, slaba trakcja na lukach. Silnik to tez byla zalosc ale tego sie
          spodziewalem kupujac 1.8. Samochodem zrobilem 60tyskm i wymienailem dwa razy
          wachacze. Ogolnie duzo rzeczy sie psulo, ciagle cos cieklo jakies gumy itp.
          Wsrod znajomych jest kilka audi i passat i ogolnie wszyscy sie skarza. W
          passacie ukrecil sie korbowod (!) od przejazdu po lezacym policjancie po
          przebiegu 130tys, koszt wymiany przerosl koszt silnika uzywanego okolo 4,5 tys
          zl. Po prostu VW/Audi to rzeczywiscie szrot. Poprzednio mialem 316i ktore
          wspominam znacznie lepiej a o zawieszeniu to lepiej nie mowic. Teraz Accordzik
          99, jezdzi jak przyklejony w porownaniu do A4.
          • waskes29 Re: audi a3 18.05.06, 17:27
            hondaf1 napisał:

>
            > Nie wiem czemu mnie pouczasz. Tak jak pisalem mialem przez rok a4 1.8 i nie
            > polecam. Powtorze jeszcze raz bardzo zle zawieszenie, bujanie na boki na
            > nierownosciach, slaba trakcja na lukach. Silnik to tez byla zalosc ale tego
            sie
            > spodziewalem kupujac 1.8. Samochodem zrobilem 60tyskm i wymienailem dwa razy
            > wachacze. Ogolnie duzo rzeczy sie psulo, ciagle cos cieklo jakies gumy itp.

Ale co cieklo jakie gumy?To sa wlasnie opinie kogos kto wcale takiego
            samochodu nie mial.Mam ciebie sprawdzic konkretnie ze nie miales nigdy A4?
            Zadam ci 3 proste pytania i jak odpowiesz w ciagu minuty poprawnie to
            uwierze a zaloze sie ze nie miales.Zreszta to dosc typowe niestty znowu
            musze to napisac ale typowe dla pewnej grupy hondziarzy.

> Wsrod znajomych jest kilka audi i passat i ogolnie wszyscy sie skarza. W
            > passacie ukrecil sie korbowod (!) od przejazdu po lezacym policjancie po
            > przebiegu 130tys,
            NO to juz musial byc naprawder wyczyn powinniscie to zglosic do
            jakiegos rekordu.Widze ze tyle samo wiesz co to jest korbowod jak i miales
            audi kiedykolwiek.

koszt wymiany przerosl koszt silnika uzywanego okolo 4,5 tys
            > zl. Po prostu VW/Audi to rzeczywiscie szrot. Poprzednio mialem 316i ktore
            > wspominam znacznie lepiej a o zawieszeniu to lepiej nie mowic. Teraz Accordzik
            > 99, jezdzi jak przyklejony w porownaniu do A4.

Ha ,ha to dobre nie rozsmieszaj mnie gdzie zawieszenia Accorda do
            Audi .Owszem moge sie zgodzic ze w Hondzie jest bardziej trwale ale nie
            lepsze.
            --
    • leon.zbowidowiec Re: audi a3 17.05.06, 23:55
      He He ....
      Ten konkretnie to chyba byl skladany z przystanku autobusowego i dwoch innych
      A3. Niby rocznik 97 a swiatla przednie i migacze z modelu po fl z 2001. Tylne
      swiatla od oryginalnego 97. Brak alufelg ktore sa standardem dla A3, brak
      oslony akumlatora - to tylko braki ktore zauwazylem po obejrzeniu 2 zdjec -
      dalej mi sie nie chcialo - pewnie "na zywo" mozna znalesc jeszcze wiecej takich
      kwiatkow.
      Ogolnie A3 polecam po 2001 roku ( poprawione wady wieku dzieciecego) i jezeli
      TDI to tylko w wersji 130 km (najlepiej quattro) chociaz diesel mocno ciazy w
      tym aucie z przodu co powoduje jego mocna podsterownosc.
      • uny Re: może to ten? 18.05.06, 09:28
        !!! RACZEJ DLA TYCH CO MAJĄ MOCNE NERWY.

www.dusky.sk/halbot/?id=2147
        jak już mi ktoś przysyła totalną drogową masakrę na e-mail to zawsze jest to
        audi A3.
        ten konkretny egzemlarz miał cholernego pecha, kierowca też.
        --
        Post ten wyraza opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie moze on byc wykorzystany
        przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym nastepujacym po nim dniu. Autor
        zastrzega sobie prawo do zmiany pogladów, bez podawania przyczyny.
        • waskes29 Re: może to ten? 18.05.06, 10:16
          uny napisał:

> !!! RACZEJ DLA TYCH CO MAJĄ MOCNE NERWY.
          >
          > www.dusky.sk/halbot/?id=2147
          > jak już mi ktoś przysyła totalną drogową masakrę na e-mail to zawsze jest to
          > audi A3.
          > ten konkretny egzemlarz miał cholernego pecha, kierowca też.

A ja pie***le rzeczywiscie trudno o wieksza masakre .
          Tak jak T obie sie kojarzy A3 to mi rejestracja CZ ,prawie zawsze
          zmasakrowane samochody jakich byly tu zdjecia to byly z Czech .Pamietam dosc
          drastyczne foty Seata Cordoby , Volvo V40 i cos jeszcze tam bylo juz nie
          pamietam ale tez CZ
          --
    • remigiusz.stopa Re: audi a3 18.05.06, 16:11
      ej no nie załamujcie mnie...
      no to gdzie szukać i co kupić?
      ile powinien kosztować taki a3 z 2001-2002 ale nie składany z 7 samochodów?
      aha i w jaki przebieg warto jeszcze inwestować? diesel i 100 000 to chyba nie
      jest dużo...?

--
      internetowa Biblioteka -> setki książek za darmo -> podaj.net
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się