Dodaj do ulubionych

Ktoredy Kalisz - St.Malo??????

21.03.03, 18:40
Witam Was
Macie mzoe jakies typy,ktoredy najlepiej jechac?
Jechalem ta tarsa juz kilkakrotnie,ale slyszalem ze pod Dortmundem sa jakies
powazniejsze roboty drogowe i mozna sie zlapac na spory korek.Na pewno bede
jechac przez Swiecko,ale co dalej? Bede wdzieczny za kazda propozycje!
dzieki z gory
pozdrawiam
adi

P.S. Przeprasza za powtorke,ale w poprzednim watku wkradl sie blad
Obserwuj wątek
    • Gość: Yyyyy Re: Ktoredy Kalisz - St.Malo?????? IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 21.03.03, 22:54
      Hmmm, jechałam tam kiedyś taką fajną trasą, jak były roboty koło Kolonii, była
      naprawdę genialna, ale to kumpel mnie pilotował i opracował takie cudo, a ni w
      ząb nie mogę sobie przypomnieć, jak to było. Poza tym, oprócz wielokrotnie
      wykorzystywanej trasy około-dortmundzkiej, jechałam jeszcze dwiema innymi
      trasami:
      1) Świecko-Lipsk-Jena-Bad Hersfeld-Giessen-Koblenz-Bonn-Aachen-Mons (ale tam
      jest parę momentów, kiedy nie ma autostrady, i trochę zakręcone jest
      oznakowanie, ja miałam to szczęście, że kolega z Niemiec, po którego
      wstępowałam, wszystko mi rozrysował. Naturalnie już to zgubiłam:)
      2) Świecko-Magdeburg-Hannover-Osnabruck-Enschede-Eindhoven-Antwerpia-Bruksela-
      Mons (drobnym mankamentem tej trasy jest przejazd przez Holandię, gdzie trzeba
      być ostrożnym i nie przekraczać dozwolonej prędkości, bo policjanci na motorach
      często przemykają autostradą i kontrolują prędkość - jadą za kimś nieświadomym,
      a potem wyprzedzają delikwenta i sprawiają mu niemiłą niespodziankę)
      A we Francji to zawsze jechałam tak samo, wariantem dla niezamożnych, czyli z
      pominięciem płatnych autostrad (czyli tam, gdzie były bramki, to nacjonalką
      wzdłuż autostrady, a tam gdzie bramek niet, to dobijałam do autostrady, więc w
      sumie ta sama trasa występuje też w wariancie dla zamożnych): Valenciennes-
      Amiens-Rouen-Caen-Avranches (no i tu się rozstajemy, bo ja jechałam w nieco
      inne miejsce Bretanii:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się