Dodaj do ulubionych

Audi A6 / VW Bora

10.12.06, 08:13
witam,

planuje kupno sedana z budzetem ~40tys. na otomoto/allegro bora waha sie od 25
do 35 tys (rocznik 2001-2002), z kolei audi a6 (97-99) mozna kupic za 35-40
tys. pytan szczegolnych co do bory nie mam, natomiast moglibyscie mi doradzic
ws. audi? chodzi mi o to, czy kupujac to auto nie narazam sie na wymiane
jakichs bardzo drogich czesci? slabo znam sie na motoryzacji totez szukam
opinii osob kompetentnych. szczegolnie istotne bylyby informacje od
uzytkownikow (lub bylych uzytkownikow) audi a6 z w/w rocznikow. po prostu
zastanawia mnie fakt, ze nowe a6 kosztuje hmm..niemalo, a 7-letnie 5 razy
mniej. wniosek wysuwam taki, ze cos juz musi byc z nim mocno nie tak, skoro
tyle kosztuje. jezeli sie myle, prosze kogos o konstruktywne wyjasnienie. z
gory dziekuje
Obserwuj wątek
    • baartur Re: Audi A6 / VW Bora 10.12.06, 11:52
      Witam,
      Jeżeli chodzi o Audi to polecam silnik 1.9 TDi jest on mniej awaryjny niż
      jednostka 2.5 TDi. Generalnie nie ma co porównywać A6 z Borą dużo inny komfort i
      wykonanie. Poza tym Audi to już wyższa półka niż VW.

--
      Pozdrawiam,
      Artek
      Auto Forum
    • zdzisio_beemkia Re: Audi A6 / VW Bora 10.12.06, 11:58
      posypiom ci siem wachacze z przodu tak co 30 tys, co prawda zamienniki som tanie
      i sie wymienia w 2 godziny ale jazda audi to ciongle stukanie z przodu zawiechy
      a to sworznie a to simeringi a to inne gowno, wiem co mowiem bo sam mialem i a4
      i a6, uzywki audi som tanie wszystkie a8 poprzednie kupisz juz za 20 kola,
      sprobuj wyjonc zatyle beemkie 7 poprzednim, jak juz chcesz to a6 to bierz z
      dobrym wypasem bo gole wersje to w srodku tandeta
      • black_code Re: Audi A6 / VW Bora 10.12.06, 14:27
        zdzisio_beemkia napisał:

> posypiom ci siem wachacze z przodu tak co 30 tys, co prawda zamienniki som
        tani
        > e
        > i sie wymienia w 2 godziny ale jazda audi to ciongle stukanie z przodu
        zawiechy
        > a to sworznie a to simeringi a to inne gowno, wiem co mowiem bo sam mialem i
        a4
        > i a6, uzywki audi som tanie wszystkie a8 poprzednie kupisz juz za 20 kola,
        > sprobuj wyjonc zatyle beemkie 7 poprzednim, jak juz chcesz to a6 to bierz z
        > dobrym wypasem bo gole wersje to w srodku tandeta

Nie chce byc niegrzeczny ale nie wiesz o czym piszesz .Raz Audi jesli juz
        to znacnzielepiej w Polsce trzyma cene niz BMW -sprawdz cenniki i porownaj .
        Dwa jesli chodzi o wnetrze to Audi ma zdecydowanie lepiej wykonane niz
        BMW5 chociaz tez uwazam ze BMW 5 z tego okresu jest samochodem nieco
        lepszym zwlaszcza zawiecha i silniki a zawiesenie w BMW tez szybko sie
        wybija .
        • zdzisio_beemkia Re: Audi A6 / VW Bora 10.12.06, 14:37

> Nie chce byc niegrzeczny ale nie wiesz o czym piszesz .Raz Audi jesli juz
          >
          > to znacnzielepiej w Polsce trzyma cene niz BMW -sprawdz cenniki i porownaj
          > .
          > Dwa jesli chodzi o wnetrze to Audi ma zdecydowanie lepiej wykonane niz
          > BMW5 chociaz tez uwazam ze BMW 5 z tego okresu jest samochodem nieco
          > lepszym zwlaszcza zawiecha i silniki a zawiesenie w BMW tez szybko sie
          > wybija .

nie jestes niegrzeczny, wiem o czym pisze bo jezdze takimi trupami roznymi na co
          dzien, lepiej trzyma cene bmw, pokaz te cenniki ktore mowia co innego,
          nadmienilem ze a8 nawet sa tanie wlasnie stoi na podworzu sciagniety mojego
          kolegi a8 4.2 brudas i czeka na zalozenie gazu - caly wyszedl po oplatach
          niecale 2 dychy rocznik 95, znajdz takie e38?. jak chodzi o wnetrze to mowie ze
          audi ma czoko wnetrze ale w lepszych wersjach wyposazenia a jak jest golas to
          sie plastik zmienia nawet na konsoli,
          zawiecha audi leci jak sie masz, beemka jest znacznie lepsza chodz i tu trza
          zmieniac wachacze przod co jakies 80tys i do tego nie mozna wymieniac samych
          sworzni wiec koszt nie w aso to bedzie gdzies 1200 z robota, w audi sypie sie
          zawiecha z przodu znacznie szybciej ale sa sworznie tyle ze tam ciagle cos
          telepie, zrobie raz przejade 5tys i znowu cos haczy i jest glosne i to zarowno w
          a4 jak i a6 i to roznych wersjach, tak samo jest zreszta w passatach nie wiem
          jak w a8
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się