• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

sprowadzanie auta z Niemiec Dodaj do ulubionych

• 08.03.07, 00:54
    Witam!
    zamierzam sprowadzić autko z Niemiec, czy ktoś ma doświadczenie którym mógłby
    się ze mną podzielić? Chodzi mi o formalności związane z załatwieniem
    czerwonych tablic. Wiem jakie dokumenty potrzebyje ale nie wiem czy załatwie
    wszystko od ręki czy to trwa np. 1 i więcej dni? Czy przy złatwianiu tablic
    urzędnicy dokonują jakiegoś przglądu auta a jeśli tak to jakie są kryteria
    wydania pozytywnej opini?
    POZDR
    • 08.03.07, 02:58
      Załatwisz wszystko od ręki w max. kilka godzin. Jeżeli chodzi o weryfikacje przez urzędników czegokolwiek przy samochodzie podczas jego rejestracji to jest to nr nadwozia... i tyle.
      Udanego zakupu!

• 08.03.07, 09:37
        Dięki za informacje, a czy ktoś wie może coś na temat giełdy w Essen, czy tam
        można załatwić na miejscu formalności związane z wywozem auta czy trzeba czekać
        do poniedziałku aż otworzą urzędy?
        • 08.03.07, 17:12
          hej kupowanie auta na gieldzie to slaby pomysl,chyba,ze lubisz tureckich i ich
          specyficzne klimaty.ja stanowczo polecalbym ci ebay albo ogloszenie na
          autoscout..do tego uzyskanie czerwonych tablic jest mozliwe ale tylko jak wozik
          ma wazny tuv..w przeciwnym razie mozesz dostac tylko zoolte szyldy tzw
          kurzzeitkenzeichen...
        • 10.03.07, 19:49
          czlowieku zapomnij gielde w essen,same araby,turki itp...sprobuj lepiej przez
          internet np www.mobile.de
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.