Dodaj do ulubionych

Mercedes CLS - hit do poprawki

• wallenrode Re: Mercedes CLS - hit do poprawki 21.03.07, 17:39
          widać że nie dla was adresowane jest to auto.
          sami znawcy designu się odezwali w swoich kaszalotach.

i jeszcze powinniście dodać że gwarancja mech.TYLKO 2 lata , na lakier 2 lata a
          perforacja tylko na 30 wiosen.

nie to co KIA z 7 zimami.

nieźle co?
          • iberia.pl Re: Mercedes CLS - hit do poprawki 23.03.07, 12:01
            wallenrode napisał:

> widać że nie dla was adresowane jest to auto.
            > sami znawcy designu się odezwali w swoich kaszalotach.

co ma piernik do wiatraka?Dlaczego o MB moga sie wypoaiwadac ci , ktorzy maja
            MB albo ich na CLS stac???

Poza tym wizualnie zadna rewelacja, nie wiem czym sie tu mozna zachwycac,
            ogladalam toto z bliska w salonie-oddajac MB do serwisu w Sosnowcu ma sie
            duuuuuuzo czasu zeby poogladac modele w salonie-i jedno mnie zastanawia:jest to
            jakby nie patrzec limuzyna, czyli bedzie tym jezdzil ktos z kierowca.Fajnie,
            szkoda tylko, ze linia dachu z tylu jest gwaltownie obnizona co byc moze
            powoduje dyskomfort dla wysokich osob wsiadajacych do tylu....
            >
            > nie to co KIA z 7 zimami.

no gratuluje porownania......rece opadaja.

--
            Proszę pomóż Emilce:
            www.helpemilia.com/
            • wallenrode Re: Mercedes CLS - hit do poprawki 23.03.07, 12:10
              jak pragnę zdrowia IBERIA!

masz rację CLS jest brzydkie i ma krótką gwarancję co jest niedopuszczalne w
              tej klasie gdyż kia ma 7..

ps nie właczaj sie do dyskusji zanim nie poznasz sensu schodków.

to tyle na tą chwilę.
              czy jeszcze mnie zaskoczysz?
              • iberia.pl Re: Mercedes CLS - hit do poprawki 23.03.07, 13:00
                wallenrode napisał:

> jak pragnę zdrowia IBERIA!

????
                >
                > masz rację CLS jest brzydkie i ma krótką gwarancję co jest niedopuszczalne w
                > tej klasie gdyż kia ma 7..

daruj sobie, albo pisz na temat albo nie pisz, zalatujesz
                habudzikiem....zadalam pytanie na ktore nie dostalam odpowiedzi, natomaist
                napisales co ci slina na jezyk przyniosla....coz za merytoryczny twoj post....

>
                > ps nie właczaj sie do dyskusji zanim nie poznasz sensu schodków.

bo...?o ile mi wiadomo to idea forum jest taka, ze kazdy mzoe sie wlaczyc do
                dyskusji w dowolnym momencie, a ty akurat jestes ostatnia osoba, ktora bedzie
                mi mowic co, gdzie i kiedy mam pisac.

>
                > to tyle na tą chwilę.
                > czy jeszcze mnie zaskoczysz?

nie wiem jak ty, ale ja na forum wypowiadam sie bo mam taka ochote a nie po to
                to by kogos czymkolwiek zaskakiwac....

--
                Proszę pomóż Emilce:
                www.helpemilia.com/
                • wallenrode do iberii 24.03.07, 12:53
                  witaj Iberio.
                  piszesz że zadałaś pytanie , dobrze , to ci odpowiadam.
                  -każdy ma prawo się wypowiedzieć w każdym momencie ale to nie znaczy że można
                  pisać odczapy , trzeba zrozumieć sens rozmowy by się podłączyć a
                  przedewszystkim pisać o konkretach a nie z nutką zawiści.

to własnie jak nazywasz TOTO jest dlamnie ładniejsze niż najnowsza Sklasa , cóż
                  jest to moje zdanie i mój gust ale tak się składa że CLSka została wyróżniona
                  za stworzenie samochodu w stylu Coupe z 4 drzwiami i kufrem ,fachowo nazywając
                  limuzyna...

może ci się nie podać - i to mogę zrozumieć ale ja tak samo mogę napisać od
                  czapy że Masserati jest brzydkie bo.......... no własnie bo co?

poprostu nie lubisz marki Mercedesa i ich samochodów i tyle - pamietam twoje
                  wątki o Cklasie....

czepiasz się czegoś co nie ma znaczenia dla tych którzy wybierają modele z gamy
                  gwiazdy....

przypomnę -w C klasie przyczepiłaś sie że jest mało miejsca na tylnej kanapie -
                  a owszem mało jest , mniej niż w E klasie i myślisz że to kogoś zniechęca do
                  kupna tego modelu ?

do A klasy też piłaś ale nie pamiętam o co ....

teraz do CLS-a bo ma nisko schodzący dach i ktoś wysoki będzie mial
                  niewygodnie... kurcze jesteś niesamowita.... nawet w a-ś jest to napisane ale
                  czy ty sie zastanawiasz nad tym że ktoś będzie kupował sobie samochód bo może
                  będzie wiózł kiedyś "Gołotę" o wzroscie 1.90cm ?

a jeżeli jest taki ktoś komu będzie to pzreszkadzać nisko schodzący dach to
                  skupi się na S klasie .... ale to już nie nasze zmartwienie a tym bardziej
                  twoje.

na zakończenie to ci powiem ze nie rozumiesz idei CLS-ki chodziło własnie by
                  stworzyć samochód 4d o sylwetce coupe co wiąże sie z nisko schodzącym dachem ...
                  panimaju?

a co do małej ilosći miejsca w C klasie - zauważ moja droga ze Mercedesy maja
                  silniki umieszczone wzdłużnie - dochądzące do 6 cylindró w układzie rzędzowym
                  do tego dochodzi skrzynia biegów więc chcąc nie chcąc kabina jest przesunięta
                  do tyłu , tyle że tylna oś jest też granicą.

poprostu nie lubisz samochodów MB i tyle i czepiasz się jakiś rzeczy które maja
                  istotne zanczenie w samochodach gdzie stylistyka musi ustąpic miejsca
                  praktyczności - weźmy Nubirę - duze wygodne auto że 2m facet ma miejsce nawet
                  na kapelusz z piórkiem ale stylistyka wozu i jakość wykonania przeciętna gdyż
                  jest adresowany do innych osób niż MB C klasa....

panimaju?

a co do gwarancji - miałem z jednych z osób piszących inną rozmowę na temat 7-
                  letniej gwarancji kia - a inne marki maja po 2-3 <z mozliwoscią pzredłuzenia>
                  ale dziwnym trafem kia ma krótką gwarancję perforacyjną.... więc nie
                  porównywałem samochodów lecz co innego....

panimaju?

ps. wyluzuj Iberio gdyż to nie ma sensu...

życzę stosunkowo miłej soboty. konrad.

• iberia.pl Re: do iberii 24.03.07, 13:04
                    wallenrode napisał:

> piszesz że zadałaś pytanie , dobrze , to ci odpowiadam.
                    laskawca.

> -każdy ma prawo się wypowiedzieć w każdym momencie ale to nie znaczy że można
                    > pisać odczapy , trzeba zrozumieć sens rozmowy by się podłączyć a
                    > przedewszystkim pisać o konkretach a nie z nutką zawiści.

zawisci?No wlasnie to jest to co cehuje posiadaczy czy zwolennikow MB-nie
                    mozecie pojac, ze komus te auta sie nie podobaja tak po prostu a nie dlatego,e
                    kogos na nie nie stac, wiec z ta zawiscia kolego trafiles kula w plot.

>
                    > to własnie jak nazywasz TOTO jest dlamnie ładniejsze niż najnowsza Sklasa ,
                    cóż jest to moje zdanie i mój gust

no i ok, a ja uwazam wrecz odwrotnie i tez to powinno byc ok.

>ale tak się składa że CLSka została wyróżniona
                    > za stworzenie samochodu w stylu Coupe z 4 drzwiami i kufrem ,fachowo
                    nazywając limuzyna...

i czy w zwiazku z tym KAZDY ma sie tym zachwycac?NIE.Wiec o co ci chodzi?

>
                    > może ci się nie podać - i to mogę zrozumieć ale ja tak samo mogę napisać od
                    > czapy że Masserati jest brzydkie bo.......... no własnie bo co?

no nico, nie podoba ci sie i ok.Masz prawo miec takie zdanie ale ja nie pisze,
                    ze upadles na glowe bo ci sie Maserati nie podoba albo, ze jestes zawistny,
                    widzisz roznice?

>
                    > poprostu nie lubisz marki Mercedesa i ich samochodów i tyle - pamietam twoje
                    > wątki o Cklasie....

owszem, po prostu uwazam, ze MB to zadna rewelacja i tyle.
                    >
                    > czepiasz się czegoś co nie ma znaczenia dla tych którzy wybierają modele z
                    gamy gwiazdy....

nie czepiam sie tylko wyrazam opinie-widzisz roznice?

> przypomnę -

nie ma takiej potrzeby bo akurat pamietam doskonale.

>w C klasie przyczepiłaś sie że jest mało miejsca na tylnej kanapie -
                    > a owszem mało jest , mniej niż w E klasie i myślisz że to kogoś zniechęca do
                    > kupna tego modelu ?

tak, np. znajomy jezdzi tym i narzeka, malo tego odlicza dni kiedy bedzie mogl
                    zmienic auto.

> do A klasy też piłaś ale nie pamiętam o co ....

owszem i wcale sie tego nie wypieram, tylko co ma piernik do wiatraka?

> teraz do CLS-a bo ma nisko schodzący dach i ktoś wysoki będzie mial
                    > niewygodnie... kurcze jesteś niesamowita.... nawet w a-ś jest to napisane ale
                    > czy ty sie zastanawiasz nad tym że ktoś będzie kupował sobie samochód bo może
                    > będzie wiózł kiedyś "Gołotę" o wzroscie 1.90cm ?

po prostu zauwazylam ten wg mnie mankament i tyle, malo tego nie tylko ja
                    rowniez kolega , ktory byl ze mna w serwisie, czy jeszcze dane sa ci potrzebne?

> a jeżeli jest taki ktoś komu będzie to pzreszkadzać nisko schodzący dach to
                    > skupi się na S klasie .... ale to już nie nasze zmartwienie a tym bardziej
                    > twoje.

ROTFL

>
                    > na zakończenie to ci powiem ze nie rozumiesz idei CLS-ki chodziło własnie by
                    > stworzyć samochód 4d o sylwetce coupe co wiąże sie z nisko schodzącym
                    dachem ...

piekna ideologia....

> panimaju?

daruj sobie pseudomentorstwo.

>
                    > a co do małej ilosći miejsca w C klasie - zauważ moja droga ze Mercedesy maja
                    > silniki umieszczone wzdłużnie - dochądzące do 6 cylindró w układzie rzędzowym
                    > do tego dochodzi skrzynia biegów więc chcąc nie chcąc kabina jest przesunięta
                    > do tyłu , tyle że tylna oś jest też granicą.

no i?To ma byc wytlumaczenie?Ani dla mnie ani tym bardziej dla mojego znajomego.

>
                    > poprostu nie lubisz samochodów MB i tyle

wow, ciesze sie,z e wreszcie zrozumiales.

>i czepiasz się jakiś rzeczy które maja istotne zanczenie w samochodach gdzie
                    stylistyka musi ustąpic miejsca
                    > praktyczności

????no bez przesady.

>- weźmy Nubirę - duze wygodne auto że 2m facet ma miejsce nawet
                    > na kapelusz z piórkiem ale stylistyka wozu i jakość wykonania przeciętna gdyż
                    > jest adresowany do innych osób niż MB C klasa....

twoje porownania sa rewelacyjne, najpierw KIA teraz Daewoo....to tak jakbys
                    porownal Ciechocinek z SSH.

> ps. wyluzuj Iberio gdyż to nie ma sensu...

wzajemnie

--
                    Proszę pomóż Emilce:
                    www.helpemilia.com/
                    • habudzik Re: do iberii 24.03.07, 15:14
                      iberia.pl napisała:

> zawisci?No wlasnie to jest to co cehuje posiadaczy czy zwolennikow MB-nie
                      > mozecie pojac, ze komus te auta sie nie podobaja tak po prostu a nie
                      dlatego,e
                      > kogos na nie nie stac

Tu nie chodzi przeciez o to że się komuś one nie podobają tylko o to że tacy
                      ludzie jak Ty marudzą iż w takim aucie jest z tyłu ciasno nierozumieją bowiem
                      że to auto nie bierze udziału w konkursie "luz-blus" tylko w konkursie
                      piekności . Jeśli właściciel tego CLS-a bedzie chciał mieć dużo miejsca na
                      tylnej kanapie to se załatwi Pullmana .

--
                      " Dla przechodnia to mało odczuwalna różnica, czy walnie go pojazd 15, czy 20
                      razy cięższy od niego. Natomiast większe samochody, z
                      reguły cięższe i droższe, są w takich sytuacjach częściej 'przyjazne' dla
                      dwunożnych. "
                      • wallenrode Re: do iberii 24.03.07, 15:40
                        dodatkowo ci powiem habu że przedstawia sytuację z jej szefem który ma Cklasę i
                        brakuje mu miejsca na tylnej kanapie....

nie wiem co Oni tam na niej robią ale najgorsze w tym wszystkim jest śmieszność
                        tego właściciela który kupił Cklasę na allegro gdyż dopiero po fakcie barkuje
                        mu miejsca - cóż, widać że zabrakło mu miedzi do Eklasy....

szef maruda. dziwni są tacy ludzie którzy coś kupią a potem narzekają - bo mu
                        coś nie pasi...

a co do Iberii - wiem że ją prowokujesz ale to nie ma sensu... ona wie
                        najlepiej i z taką kobieta nie wygrasz i dla przykładu powiem ci żart wzięty z
                        życia
                        - ogłoszenie -
                        "sprzedam Encyklopedię 30 tomową - moja żona wszystko wie najlepiej"

-dla niej SLK będzie miało za mały bagażnik.
                        -E i C za drogie w stosunku do jakości.
                        -S za duże
                        -A jeszcze co innego itd....

tak jak napisałem i sama sie przyznała - nie lubi marki Mercedesa i kropka.
                        i zaden boże nie pomoże - zdania nie zmieni - jak jakieś zwierzę ale niemogę
                        sobie przypomnieć jakie....???

cóż jej sprawa i jej gust tylko tak sie składa że CLS-ka odniosła sukces w
                        design`ie.

tu chodzi o co innego - gdyby to był Ford czy inna marka którą lubi to był by
                        to samochód bardzo ładny o ciekawej linni z malutkim tylko minusikiem gdyż z
                        tyłu nad głowami moze byc mało miejsca ale przecież taki samochód o sportowej
                        linni musi mieć swoje wady i zalety....

wszystko zależy od punktu siedzenia.

• habudzik Re: do iberii 24.03.07, 15:51
                          Nie , ja jej nie prowokuje . Ona sam sie sprowokowała .
                          Ja bym to jednym zdaniem : jak się chce Mercedesa zlać to mało miejsca się
                          znajdzie nawet w Actrosie z naczepą .
                          --
                          dwunożnych. "
                        • iberia.pl Re: wallenroda 25.03.07, 15:35
                          wallenrode napisał:

> nie wiem co Oni tam na niej robią

jestes zalosny, naprawde dziwi cie, ze dla kogos kto ma rodzine C klasa moze
                          byc mala?Ze bagaznik ma do doopy?Ze z tylu jak siada 3 osoby to jest ciasno????

>dziwni są tacy ludzie którzy coś kupią a potem narzekają - bo mu
                          > coś nie pasi...

jasne, tobie zawsze wszystko pasuje.....daj spokoj.

>
                          > a co do Iberii - wiem że ją prowokujesz

raczej habudzik lubi schodki.....

>ale to nie ma sensu...
                          masz racje nie ma sensu bo habudzik i tak ma ostatnie slowo, a to ze nie
                          najmadrzejsze to juz inna para kaloszy.

> -dla niej SLK będzie miało za mały bagażnik.
                          > -E i C za drogie w stosunku do jakości.
                          > -S za duże
                          > -A jeszcze co innego itd....

badz laskaw nie wmawiac mi dziecka w brzuch.

>
                          > tak jak napisałem i sama sie przyznała - nie lubi marki Mercedesa i kropka.

no i?Czy do jasnej cholery wszyscy MUSZA UWIELABIAC i bic poklony przed MB?????

> cóż jej sprawa i jej gust tylko tak sie składa że CLS-ka odniosła sukces w
                          > design`ie.

jak dla kogo ten sukces.

>
                          > tu chodzi o co innego - gdyby to był Ford czy inna marka którą lubi to był by
                          > to samochód bardzo ładny o ciekawej linni z malutkim tylko minusikiem gdyż z
                          > tyłu nad głowami moze byc mało miejsca ale przecież taki samochód o sportowej
                          > linni musi mieć swoje wady i zalety....

buhahahaha, widzisz Wallenrode roznica miedzy mna a wielbicielami MB jest taka,
                          ze ja widze wady w aucie ktore mam, wy natomaist uwazacie, ze WASZE MB sa
                          idealne i dlatego nie mozecie scierpiec ani slowa krytyki.

> wszystko zależy od punktu siedzenia.
                          owszem.

--
                          Proszę pomóż Emilce:
                          www.helpemilia.com/
                          • habudzik Re: wallenroda 25.03.07, 16:28
                            iberia.pl napisała:

> buhahahaha, widzisz Wallenrode roznica miedzy mna a wielbicielami MB jest
                            taka,
                            >
                            > ze ja widze wady w aucie ktore mam, wy natomaist uwazacie, ze WASZE MB sa
                            > idealne i dlatego nie mozecie scierpiec ani slowa krytyki.

Różnica miedzy nami polega na tym że my widzimy wady w naszych samochodach a Ty
                            widzisz wady tam gdzie one ich nie mają .
                            --
                            dwunożnych. "
                            • iberia.pl Re: wallenroda 25.03.07, 16:42
                              habudzik napisał:

> > Różnica miedzy nami polega na tym że my widzimy wady w naszych samochodach

MEGA ROTFL.

>a Ty widzisz wady tam gdzie one ich nie mają .

jasne, wez pod uwage, ze ocena auta na ogol jest ocena SUBIEKTYWNA o ile znasz
                              znaczenie tego slowa.

--
                              Proszę pomóż Emilce:
                              www.helpemilia.com/
                              • habudzik Re: wallenroda 25.03.07, 16:46
                                iberia.pl napisała:

> >a Ty widzisz wady tam gdzie one ich nie mają .
                                >
                                > jasne, wez pod uwage, ze ocena auta na ogol jest ocena SUBIEKTYWNA o ile
                                znasz
                                > znaczenie tego slowa.

Ty weź pod uwage ,że wada jaką Ty podałaś czyli wymiary auta nie może podlegać
                                pod sssssssssssssssssSUBIEKTYWNĄ

--
                                dwunożnych. "
                          • wallenrode droga Iberio 25.03.07, 23:52
                            po twoich postach które czytałem i czytam wykreowałem sobie twoją postać.
                            należysz do osób które muszą koniecznie coś udowodnić narażając się na
                            śmieszność szczególnie w wypowiedziach dotyczących marki Mercedes.

przyzwyczaiłem sie do tego forum i przeszedłem w pewnym sensie metamorfozę gdyż
                            kiedyś byłem bardziej upierdliwy i łatwo dawałem się prowokować ale wyciągnąłem
                            wnioski i powiem ci dobrą radę - ba nawet w realu - lepiej czasem nic nie mówić
                            niż powiedziec o słowo za dużo i wystawić się na śmieszność i politowanie.

taka dobra rada.

dobrze pamiętam twoje zaparcie odnośnie C klasy szefa , jego "wielkie" problemy
                            itp... teraz doszło że ma zamało miejsca na tylnej kanapie. czy Ty nie widzisz
                            swojej śmieszności - czy ten szef nie wie co kupuje - pytam się raz jeszcze?

napisałaś znowu paszkwila - cytuję - 3 osoby będą miały ciasno.

odpowiadam - tak będą miały ciasno i pytam się teraz ciebie - czy jest to wina
                            Mercedesa?

Iberio - jak pragnę zdrowia - są większe samochody MErcedesa i inne więc w czym
                            problem.... wiesz nawet nie chcę sie takich głupich postów czytać z pretensjami.

no to jedziemy:

Twój Cytat-"jestes zalosny, naprawde dziwi cie, ze dla kogos kto ma rodzine C
                            klasa moze
                            byc mala?Ze bagaznik ma do doopy?Ze z tylu jak siada 3 osoby to jest ciasno????"

kilka szybkich odpowiedzi:

Ad.1 - zakładam ze mówisz o wersji Sedan więc czemu nie zdecydował sie na
                            kombi ??? a wiesz jaką pojemność w L3 ma C klasa sedan? sprawdż

Ad.2 - za wąsko dla 3 osób - wygrał go na loterii czy ktos go zmusił na kupno?

a nie przeszkadza jemu kolor tapicerki obiciwej w bagażniku????

Iberio - bez jaj bo zaczyna mi być ciebie szkoda...a onim to nie wspomnę o ile
                            to prawda.... ha!

kolejna sprawa:

Twój Cytat - "jasne, tobie zawsze wszystko pasuje.....daj spokoj"

odp. jeżeli coś kupuję to oglądam by potem nie narzekać.
                            wyobraź sobie ze w moim mercedesie nie mogę powiększyć bagażnika - nie
                            narzekam i jak wiozłem drabinkę aluminiową na dzialke musiałem ją włożyć do
                            środka ale od pewnego czasu posiadam już bagażnik-relingi.
                            jechałem też na mazury w 4 2+2 osoby i się zmieściliśmy nawet do mojego
                            bagażnika a tylko 410L - bez relingów.

jestem dosyc wysoki 190cm - brak regulacji kolumny kierownicy - żaden problem -
                            obniżyłem fotel.

każdy samochód ma wady ale trzeba umieć z tym żyć i przeżyć ha! i się uśmiechać.
                            ale jak ktoś robi z problem to już jego problem - "widziały gały co brały" ?

dlasze:

Twój cytat: - "raczej habudzik lubi schodki....."
                            a ty tylko odpisujesz? :)

dalsza część:
                            Twój cytat - "masz racje nie ma sensu bo habudzik i tak ma ostatnie slowo, a to
                            ze nie
                            najmadrzejsze to juz inna para kaloszy."

odp - ty też - i każdy kto cię zna na tym forum to potwierdzi....

i chyba najciekawsze i nie zrozumiałe przezemnie:

twój cytat - " badz laskaw nie wmawiac mi dziecka w brzuch."

czyżbyśmy się znali i uprawiali sex ? od przeszło 2 lat jestem w związku i
                            niepzrypominam sobie skoków w bok a tym bardziej z Tobą!

- nie przeginaj Iberio! to nie było smaczne...

dlaej:

twój cyt. "no i?Czy do jasnej cholery wszyscy MUSZA UWIELABIAC i bic poklony
                            przed MB?????"

odp. nie , nie muszą ale czy ty też możesz nie pisać bzdur?
                            czy gdzieś jest napisane że tzreba bić pokłony Mercedesowi?
                            ktoś cie do tego zmuszał?

Tylko TY jedyna na tym forum masz problem z marką Mercedes? nie widzisz tego?

czy ja kogoś zmuszam by mi się kłaniał w pas?

nie wiem skąd czerpiesz taką irytację do Gwiazdy?

dalsza część: tu musiałem wkleić razem z moim cytatem by byłą sens:

"> cóż jej sprawa i jej gust tylko tak sie składa że CLS-ka odniosła sukces w
                            > design`ie.

Iberia -> jak dla kogo ten sukces.

odp.?????
                            dla kogo ten sukces? dla projektantów i konstruktorów....

proste pytanie - prosta odpowiedź....

no i ostatnie:

twój cyt, - "buhahahaha, widzisz Wallenrode roznica miedzy mna a wielbicielami
                            MB jest taka,
                            ze ja widze wady w aucie ktore mam, wy natomaist uwazacie, ze WASZE MB sa
                            idealne i dlatego nie mozecie scierpiec ani slowa krytyki."

odp. śmieszek w stylu izy.

czy ja napisałem że mój Mieczysław jest idealny?
                            nie wiem kto jeszcze ma tutaj mercedesa - chyba Habudzik
                            ale jakoś zdjęcia nie widziałem...

puenta:

czepiasz się i tyle - nie widzisz tego?
                            piszesz bajkę za bajką a to o szefie który narzeka na brak miejsca na tylnej
                            kanapie i o małym bagażniku.... rany chrystusa!

to niech go k. sprzeda - mówiłaś mu to? bo sie nabawi wrzodów i nerwicy -
                            chętnie odkupię od niego - zakładam że chodzi o W212.

teraz przyczepiłaś się do CLS-ki o nisko schodzący dach nad tylną kanapą!

czekam z czym jeszcze wyskoczysz?

to ze bagażnik jest mały w CLS-ie?

życzę ci Iberio wiecej pogody ducha , mniej marudnego szefa - jest takie
                            przysłwie - "z kim się zadajesz - takim się stajesz" więc uważaj by to
                            narzekanie nie przeszło na ciebie ale obawiam sie ze juz za późno.

masz problem z psychą i tyle.... wali ci po ambicji Mercedes i tyle inaczej
                            tego nie można tłumaczyć....

miłej nocki -ps. z tym dzieckiem to przeginasz! nie wiem czy to żart czy tani
                            podryw? ale z takim charakterem to napewno nie jestes w moim typie.

• habudzik Re: droga Iberio 26.03.07, 00:30
                              Ta baba i tak nie zrozumie . Oczywiście że w C-klasie na tylnej kanapie 3
                              podróżnym będzie ciasno ale pytanie jest gdzie będzie im luźno ? W E-klasie też
                              nie jest za nadto miejsca dla 3 . Nawet Mybachem trzy osoby na tyle nie pojadą
                              bo jest on zbudowany dla dwojga . Pełnowymiarowe siedzenia drugiego rzędu
                              posiadają samochody o innym charakterze , np: R .
                              Ta baba nie zrozumie , że kupując roadstera SL nie można mieć pretensji do MB
                              iż nie da się nim przewieść 3-osobowej kanapy oraz regału jednocześnie ani
                              oddzielnie .
                              Ta baba nie zrozumie , że do przewożenia gromady pasażerów służą autobusy ,
                              tramwaje i statki wycieczkowe a samochody typu CLS czy SL są dla rozkoszowania
                              się widokiem cieknącej kaszki z ryja zazdrosnego przechodnia .

Ta baba niczego nie rozumie , jej się wydaje że myśli .
                              --
                              dwunożnych. "
                                • habudzik Re: droga habudziku 26.03.07, 08:38
                                  iberia.pl napisała:

> babo to sie zwracaj do swojej matki albo zony cieciu.EOT.

A to niby dlaczego? One rozumieją jak się do nich mówi op Polsku .
                                  --
                                  dwunożnych. "
                            • iberia.pl Re: drogi wallenrodku--EOT 26.03.07, 08:10
                              wallenrode napisał:

> po twoich postach które czytałem i czytam wykreowałem sobie twoją postać.

gratuluje!

> należysz do osób które muszą koniecznie coś udowodnić narażając się na
                              > śmieszność szczególnie w wypowiedziach dotyczących marki Mercedes.

buhahahah tyle mam do powiedzenie na twoje bzdury.

> przyzwyczaiłem sie do tego forum i przeszedłem w pewnym sensie metamorfozę
                              gdyż kiedyś byłem bardziej upierdliwy i łatwo dawałem się prowokować ale
                              wyciągnąłem wnioski i powiem ci dobrą radę - ba nawet w realu - lepiej czasem
                              nic nie mówić niż powiedziec o słowo za dużo i wystawić się na śmieszność i
                              politowanie.

jaki to ma zwiazek z tematem?????Moze zacznij pisac na forum:Psychologia?

> taka dobra rada.

zachowaj dla siebie.

> dobrze pamiętam twoje zaparcie odnośnie C klasy szefa , jego "wielkie"
                              problemy itp... teraz doszło że ma zamało miejsca na tylnej kanapie. czy Ty nie
                              widzisz swojej śmieszności - czy ten szef nie wie co kupuje - pytam się raz
                              jeszcze?

NIE, nie widze, on tez nie widzi i jeszcze kilka innych osob tez, Potrafisz to
                              zrozumiec?
                              Czy kupujac MB C klasy trzeba sie liczyc z tym,z e to jest auto 4 osobowe?
                              Smieszne.

> napisałaś znowu paszkwila

jesli dla ciebie paszkwilem jest prawda no coz.....

>- cytuję - 3 osoby będą miały ciasno.
                              > odpowiadam - tak będą miały ciasno i pytam się teraz ciebie - czy jest to
                              wina Mercedesa?

nie no co ty, to wina wlasciciela, ze mial czelnosc swoim MB orzewiezc z tylu 3
                              dorosle osoby, ktore zeby bylo smieszniej sa NORMALNEJ postury.

>
                              > Iberio - jak pragnę zdrowia - są większe samochody MErcedesa i inne więc w
                              czym problem....

tak, np. autobusy, prawda?

>wiesz nawet nie chcę sie takich głupich postów czytać z pretensjami .

mnie sie twoich glupot tez nie chce czytac.

> no to jedziemy:
                              szerokiej drogi.

>
                              > Twój Cytat-"jestes zalosny, naprawde dziwi cie, ze dla kogos kto ma rodzine C
                              > klasa moze byc mala?Ze bagaznik ma do doopy?Ze z tylu jak siada 3 osoby to
                              jest ciasno???? "
                              >
                              >
                              > kilka szybkich odpowiedzi:
                              >
                              > Ad.1 - zakładam ze mówisz o wersji Sedan więc czemu nie zdecydował sie na
                              > kombi ??? a wiesz jaką pojemność w L3 ma C klasa sedan? sprawdż

Bo na kombi trzeba bylo czekac od czerwca do stycznia a sedan byl dostepny juz
                              w pazdzierniku.

> Ad.2 - za wąsko dla 3 osób - wygrał go na loterii czy ktos go zmusił na kupno?

nie sadzil, ze w tym auteczku bedzie ciasno.Poza tym czy woje WSZYSTKIE DECYZJE
                              sa w 200% przemyslane?Czy NIGDY nie popelniles bledu?

> a nie przeszkadza jemu kolor tapicerki obiciwej w bagażniku????

daruj sobie.

>
                              > Iberio - bez jaj bo zaczyna mi być ciebie szkoda...a onim to nie wspomnę o
                              ile to prawda.... ha!

bez komentarza.

> kolejna sprawa:
                              > Twój Cytat - "jasne, tobie zawsze wszystko pasuje.....daj spokoj"
                              >
                              > odp. jeżeli coś kupuję to oglądam by potem nie narzekać.

gratuluje panie perfekcyjny.

> każdy samochód ma wady ale trzeba umieć z tym żyć i przeżyć ha! i się
                              uśmiechać ale jak ktoś robi z problem to już jego problem - "widziały gały co
                              brały" ?

jasne, zamknac buzie na klodke i robic dobra mine do zlej gry :-DDDDDD

> dalsza część:
                              > Twój cytat - "masz racje nie ma sensu bo habudzik i tak ma ostatnie slowo, a
                              to ze nie najmadrzejsze to juz inna para kaloszy."

> odp - ty też - i każdy kto cię zna na tym forum to potwierdzi....

czyzby?auwaz kilkanascie ostatnich psedudodyskusji z habudzikiem-ZAWSZE musi
                              cos jeszcze napisac, nie potrafi byc madrzejszy i ustapiac i odpuscic:-DDDDDD
                              nie tylko dyskutujac ze mna.

> i chyba najciekawsze i nie zrozumiałe przezemnie:
                              > twój cytat - " badz laskaw nie wmawiac mi dziecka w brzuch."
                              >
                              > czyżbyśmy się znali i uprawiali sex ?

???????pogielo cie????

>od przeszło 2 lat jestem w związku i
                              > niepzrypominam sobie skoków w bok a tym bardziej z Tobą!

co mnie to obchodzi??????
                              Niestety nic nie poradze na to, ze nie zrozumiales ale wytlumacze ci, zebys na
                              przyszlosc swoimi pretensjami sie nie kompromitowal:"wmawianie komus dziecka w
                              brzuch" oznacza przypisywanie czegos czego ta osoba nie zrobila.....

> - nie przeginaj Iberio! to nie było smaczne...

no wlasnie wallenrodek nie przeginaj i wyluzuj.

> dlaej:
                              > twój cyt. "no i?Czy do jasnej cholery wszyscy MUSZA UWIELABIAC i bic poklony
                              > przed MB?????"
                              >
                              > odp. nie , nie muszą ale czy ty też możesz nie pisać bzdur?

to, ze mam inne zdanie niz TY nie oznacza, ze pisze bzdury.

> czy gdzieś jest napisane że tzreba bić pokłony Mercedesowi?
                              > ktoś cie do tego zmuszał?

tak, tacy jak ty czy habudzik WIELBICIELE MB.

> Tylko TY jedyna na tym forum masz problem z marką Mercedes? nie widzisz tego?

taaa a habudzik ma probkem z japonczykami....

> nie wiem skąd czerpiesz taką irytację do Gwiazdy?
                              po prostu uwazam, ze jest wiele innych aut, ktorymi mozna sie zachwycac np
                              Bentley, Aston Martin itd. a nie koniecznie przereklamowana gwiazda.Owszem lat
                              temu 30 Mb to bylo COS, ale teraz gdy jest taka wielka produkcja innych aut?

> dalsza część: tu musiałem wkleić razem z moim cytatem by byłą sens:
                              > "> cóż jej sprawa i jej gust tylko tak sie składa że CLS-ka odniosła sukces
                              > w > design`ie.
                              >
                              > Iberia -> jak dla kogo ten sukces.
                              >
                              > odp.?????
                              > dla kogo ten sukces? dla projektantów i konstruktorów....

byc moze, dla mnie nie.

> proste pytanie - prosta odpowiedź....
                              dokladnie.

> no i ostatnie:
                              >
                              > twój cyt, - "buhahahaha, widzisz Wallenrode roznica miedzy mna a
                              wielbicielami MB jest taka,
                              > ze ja widze wady w aucie ktore mam, wy natomaist uwazacie, ze WASZE MB sa
                              > idealne i dlatego nie mozecie scierpiec ani slowa krytyki."
                              >
                              > odp. śmieszek w stylu izy.

jasne, jak sie nie ma argumentow to tylko takiej odp. jak twoja mozna sie
                              spodziewac :-DDDDD

> czy ja napisałem że mój Mieczysław jest idealny?

twoj nie, ale ogolnie MB jest super hiper the best bryka.

> puenta:
                              >
                              > czepiasz się i tyle - nie widzisz tego?

nie, to ty sie czepiasz, ze ktos ma inne zdanie na temat MB.

> to niech go k. sprzeda - mówiłaś mu to? bo sie nabawi wrzodów i nerwicy -
                              > chętnie odkupię od niego - zakładam że chodzi o W212.

tak, juz odlicza do tego szczesliwego dnia.Dziwne, z laguny byl bardziej
                              zadowolony -dotyczy egzemplarza laguny 2, ktory potem skasowal i ktora sie nie
                              psula.

>
                              > życzę ci Iberio wiecej pogody ducha ,

nie widze takiej potrzeby., mam jej wystarczajaco duzo:-)))))

>mniej marudnego szefa -
                              od niego wara, zycze ci takiego szefa jakiego my mamy.

> przysłwie - "z kim się zadajesz - takim się stajesz" więc uważaj by to
                              > narzekanie nie przeszło na ciebie ale obawiam sie ze juz za późno.

bez komentarza

> masz problem z psychą i tyle.... wali ci po ambicji Mercedes i tyle inaczej
                              > tego nie można tłumaczyć....

hahahahha kolejna psychoanaliza :-MEGAROTFL.

>
                              > miłej nocki -ps. z tym dzieckiem to przeginasz! nie wiem czy to żart czy tani
                              > podryw? ale z takim charakterem to napewno nie jestes w moim typie.

buhahahahah podryw????Chyba cie pogielo!Lecz sie czlowieku, ta konkluzja po
                              prostu osmieszyles sie na maxa no chyba, ze to taki "zarcik" byl ;-DDDDDDD

E O T !

--
                              Proszę pomóż Emilce:
                              www.helpemilia.com/
                              • wallenrode Re: droga Iberio 26.03.07, 12:57
                                to dlaczego kia nie dałą dłuższej perforacji jeżeli tak bardzo dba o klientów?

zostawiam juz temat kii gdyż ta marka wogóle mnie nie interesuje pod względem
                                stylistycznym.... rozmuchana reklama już się skończyła i teraz przyjdzie czas
                                jak się zaczną pojawiać na ulicach ale jak narazie jeszcze nie widziałem ani
                                jednej sztuki....

• habudzik Re: droga Iberio 26.03.07, 17:31
                                    Tyle ile ma Iberia - over30
                                    --
                                    dwunożnych. "
                                    • swoboda_t Re: perforacja 26.03.07, 20:37
                                      Ooo, chyba się domyśliłeś i odrobiłeś lekcje - Kia daje 10 lat. Włoszczyzna z
                                      nielicznymi wyjątkami 8, Skoda 10, niektóre Fordy i Ople mają 6-10 lat, mitsu -
                                      6. Pozostałe marki nie dają "od 12 lat wzwyż" tylko dokładnie 12 lat. Naprawdę
                                      podejrzanie wielka różnica 10 a 12 lat :) Takie Volvo daje 2 lata i to
                                      faktycznie jest dziwne... Kia daje 5-7 lat gwarancji na auto - źle, bo to
                                      chwyt marketingowy dla naiwnych, za który trzeba płacić. Kia daje 10 lat
                                      gwarancji na dziury - źle, bo inni dają 12. Dobre warunki daje tylko Mercedes :D

--
                                      Sprzedam

www.chorzow.schronisko.com/
                                      • habudzik Re: perforacja 26.03.07, 20:55
                                        Opel daje 12 lat . Najlepszą daje Mercedes i nic na to nie poradzimy .
                                        --
                                        dwunożnych. "
                                        • swoboda_t Re: perforacja 27.03.07, 16:07
                                          Nie na wszystkie modele, na Astrę akurat tak. I teraz jest pytanie - czy
                                          różnica między 10 a 12 lat jest taka istotna?? Zwłaszcza biorąc pod uwagę
                                          wszystkie wyłączenia i na co realnie opiewa jest to detal, mało które 10 letnie
                                          auto faktycznie zresztą jej podlega (konieczność napraw i corocznych przeglądów
                                          w ASO). A jeśli jest, to dlaczego Konrad ją akcentuje, jednocześnie krytykując
                                          Kię za znacznie dłuższą niż konkurencja gwarancję na elementy mechaniczne.
                                          Poinien spytać dlaczego np. Mercedes, taki niby super, daje skromną dwuletnią
                                          gwarancję, gdy byle azjata czy Skoda Superb mają trzy. Znamienne, że nie
                                          krytykuje MB za jego 30-letnią gwarancję, która jest w istocie chwytem czysto
                                          marketingowym, dużo bardziej niż gwarancja Kii. Macie więcej wspólnego z
                                          Hondziarzami niż się Wam wydaje :D

--
                                          Sprzedam

• habudzik Re: perforacja 27.03.07, 16:31
                                            swoboda_t napisał:

> Nie na wszystkie modele, na Astrę akurat tak.

www.opel.com.pl/site/services/guarantee1.html

> Poinien spytać dlaczego np. Mercedes, taki niby super, daje skromną dwuletnią
                                            > gwarancję,

R-R nie daje jej w ogóle i nie oznacza to że nie zajmie się pojazdem gdy ten
                                            nawali . To samo dotyczy Mercdesa . Jesli po 5 latach przyjedziesz do serwizu z
                                            poważną usterką a wcześniej regularnie serwisowałeś u nich pojazd nikt Ci nie
                                            odmówi naprawy na koszt firmy . No chyba że jest to usterka wynikająca z Twojego
                                            zanidbania czy zwyczajnej głupoty . Za felerny docisk paska klinowego w A-klasie
                                            nikt nie płaci mimo wygaśnięcia gw.

--
                                            dwunożnych. "
                                            • swoboda_t Re: perforacja 27.03.07, 16:57
                                              "To samo dotyczy Mercdesa . Jesli po 5 latach przyjedziesz do serwizu z
                                              poważną usterką a wcześniej regularnie serwisowałeś u nich pojazd nikt Ci nie
                                              odmówi naprawy na koszt firmy"
                                              Hehe, dobre. W cuda wierzysz?? Mercedes daje wieczystą gwarancję może??
                                              Już widzę jak ASO naprawia za friko poważną usterkę trzy lata po ustaniu
                                              zobowiązań gwarancyjnych :D Zwykle nie chcą wymieniać trefnych samochodów na
                                              gwarancji, a co dopiero za darmo naprawiać starsze auta. W ogóle Ty,
                                              wymagajacy "znajomości swojego miejsca" powinieneś uderzyć się w pierś -
                                              porównując masówkę MB z rzemieśliczym wyrobem RR popełniłeś wielkie faux pas.

"Za felerny docisk paska klinowego w A-klasi
                                              > e
                                              > nikt nie płaci mimo wygaśnięcia gw." No tego by jeszcze brakowało, żeby tak
                                              wspaniała i szacowna marka kasowała za naprawę bubla konstrukcyjnego.

P.S.: Frontera miała 6 lat jak Movano, ale widzę już jej nie oferują.

--
                                              Sprzedam

• habudzik Re: perforacja 27.03.07, 17:37
                                                swoboda_t napisał:

> Hehe, dobre. W cuda wierzysz?? Mercedes daje wieczystą gwarancję może??

Nie , napisałem po 5 latach anie wiecznie i dotyczy to umowy serwisowej która
                                                zmusza do serwisowania . Jestem już po przeglądzie ale następny w lato i
                                                wymienią mi naciąg bez płacenia po raz drugi .

powinieneś uderzyć się w pierś -
                                                > porównując masówkę MB z rzemieśliczym wyrobem RR popełniłeś wielkie faux pas.

Nie porównywałem a jedynie wskazałem że nie tylko MB nie daje długiej gwarancji
                                                bo są jeszcze "lepsi" i do nich należy R-R . Chyba nie zrozumiałeś . Maybach też
                                                nie daje gwarancji jako takiej ale za to masz własnego , osobistego opiekuna .
                                                To źle ???

>
                                                > "Za felerny docisk paska klinowego w A-klasi
                                                > > e
                                                > > nikt nie płaci mimo wygaśnięcia gw." No tego by jeszcze brakowało, żeby t
                                                > ak
                                                > wspaniała i szacowna marka kasowała za naprawę bubla konstrukcyjnego.

Większość usterek w samochodach to wynik niedopracowania ale jakoś toYocina każe
                                                sobie płacić za "uszczelnienie" VVT-i

--
                                                dwunożnych. "
                                            • wallenrode Re: perforacja 27.03.07, 17:21
                                              obawiam się kolego habudzik że trochę popłynąłeś z tą darmową naprawą po
                                              gwarancji w serwisie MB.

jednego jestem pewien że fachowo podchodzą do każdego klienta gdyż będąc na
                                              sprawdzeniu silnika pozwolili być przy samochodzie i mechanik chętnie mi
                                              pokazywał co robi i mówił na co zwracać uwagę itp...

ale jak zwykle , to nie zależy od napisu na masce tylko od ludzi....

• habudzik Re: perforacja 27.03.07, 19:29
                                                Obawiam się że jednak nie . Umowa serwisowa jest niczym innym jak specyficzną
                                                gwarancją za którą się płaci w ratach . Co za różnica czy płacisz w ratach czy
                                                płacisz kupując przedłużenie , czy kupujesz zapierniczając 7 lat na drogie
                                                przeglądy ? Wynik jest ten sam . Mi się jednak wydaje że w przypadku MB jest to
                                                nieopłacalne bo Mercedesy sie nie psują a nawet gdy to cześci są dość tanie i
                                                zamienników kupe .
                                                --
                                                dwunożnych. "
                                                • swoboda_t Re: perforacja 28.03.07, 21:33
                                                  No i sam właśnie zdemaskowałeś tą wielką tajemnicę - Umowa Serwisowa to ryczałt
                                                  za przeglądy plus przedłużenie gwarancji. Więc nikt Ci za friko nie naprawi
                                                  auta po gwarancji, bo ono de facto wciąż na niej jest, za co bulisz i to
                                                  niemało (vide ceny pakietów).
                                                  Co do 30-letniej gwarancji MB, to jest to po prostu inna wersja ubezpieczenia
                                                  assistance, za którą też trzeba bulić na przeglądach. Po czwartym roku dotyczy
                                                  zresztą tylko zatrzymania/niemożności uruchomienia samochodu z powodu awarii.
                                                  Więc to też czysty marketing. Też mam w Lanosie i Fiacie takie mobilo life "za
                                                  friko" do OC dodane :D Jedyny wyróżniający się punkt to perforacja, przy czym
                                                  jest warunek dokonywania przeglądów, konserwacji i zalecanych napraw
                                                  prewencyjnych.

--
                                                  Sprzedam

• habudzik Re: perforacja 28.03.07, 22:46
                                                    swoboda_t napisał:

> No i sam właśnie zdemaskowałeś tą wielką tajemnicę - Umowa Serwisowa to ryczałt
                                                    >
                                                    > za przeglądy plus przedłużenie gwarancji.

Dokładnie tak . To tak jak to ma miejsce w przypadku 7 letnie gw. w Kii czy
                                                    kiedyś 5 letniej opieki w toYocie . W wymienionych przypadkach tez należy
                                                    jeździć na przeglądy by utrzymać gwarancje .

Więc nikt Ci za friko nie naprawi
                                                    > auta po gwarancji, bo ono de facto wciąż na niej jest, za co bulisz i to
                                                    > niemało (vide ceny pakietów).

Jakie bulisz ? Może dla Ciebie to bulenie .

> Co do 30-letniej gwarancji MB, to jest to po prostu inna wersja ubezpieczenia
                                                    > assistance, za którą też trzeba bulić na przeglądach.

Jakie bulenie ? 450PLN za przegląd to dużo ? Znam większych ździerców .

--
                                                    dwunożnych. "
                                          • wallenrode Re: perforacja 27.03.07, 17:09
                                            może faktycznie sie przyczepiłem do kii gdyż wygląda to tak jak napisałeś że mb
                                            daje tylko 2 lata ale uważam że mercedes należy do bardziej niezawodnych
                                            samochód niż kia i inne...

tu jest też cieżko nawet porównywać.

klienci rozstrzygną czy ta 7 letnia gwaracja jest taka lukratywna jak by się
                                            mogło zdawać , gdyż wiadomo że przegląd gwarancyjny kosztuje nie mało pieniędzy.

dlaczego MB daje tylko 2 lata ? tego nie wiem ale wiem że można gwarancje
                                            przedłużyć wedle własnej inincjatywy i zasobności portfela a to kolejna już
                                            sprawa gdyż właściciel nowego mercedesa ma większy portfel niż użytkownik kii...

• habudzik Re: do iberii 24.03.07, 15:09
                    Ta bab..... kobieta nie rozumie ideii CLS-a . Ona nie rozumie że CLS jest
                    stworzony do jazdy we dwoje a na dokładke może się ktoś załapać na tył co w
                    innych coupe jest możliwe również acz trudniejsze do wykonania . To tak jakby
                    ktoś marudził że w kabriolecie z otwartym dachem wiatr hula po kabinie i jest
                    głośniej niż w lyyymuzynie .
                    --
                    dwunożnych. "
                    • wallenrode do habudzika 24.03.07, 15:49
                      najlepsze jest to ze ona nawet nie wie jak wysoka osoba moze mieć problem z
                      głową na tylnym siedzeniu!

przeczytała jakiś artykuł i pisze że oglądała CLS-a - chciałbym kiedykolwiek
                      mieć taki problem przy kupnie CLS-a .

ja na jej miejscu , napisałbym zażalenie do koncernu D-C ....

• 01boryna Re: do habudzika 25.03.07, 10:29
                        wallenrode napisał:

> najlepsze jest to ze ona nawet nie wie jak wysoka osoba moze mieć problem z
                        > głową na tylnym siedzeniu!

malo miejsca z tylu w CLS - najglupszy zarzut z mozliwych. I na dodatek
                        nieprawdziwy. Mam 192 cm i nie mialem najmniejszego problemu z wygoda w tym
                        modelu. Ani z przodu ani z tylu. Podobnie bylo swego czasu z S60. Jakis
                        dziennikarzyna splodzil informacje ze opodajacy dach bardzo utrudnia wsiadanie
                        do tylu a w srodku wysokie osoby musza uwazac na glowe. Bzdura totalna.
                        Popatrzec na auto i na podstawie wygladu wyciagac zbyt daleko idace wnioski
                        jest niepowazne.

Jesli ktos kupuje C-Klasse to powinien podczas jazdy probnej zauwazyc ze w tym
                        modelu z tylu nie ma zbyt wiele miejsca (co nie oznacza ze nie da sie tam
                        podrozowac), podobnie jak np w BMW 3-er. Wiec jesli ktos kupuje C-Klasse a
                        potem nie moze sie doczekac zeby sie jej pozbyc bo z tylu jest ciasno to albo
                        taki ktos jest oszolomem albo przyklad nalezy zakfalifikowac jako wyssany z
                        palca.

Wracajac do CLS. Jest to bardzo wygodny samochod na cztery osoby. Niemniej
                        testy porownawcze wskazuja ze CLS ma gorsze warunki trakcyjne od E-Klasse z
                        ktorej sie wywodzi. Ja tego nie zauwazylem.
                        Poza tym piekne auto od ktorego zaczelo sie czterodrzwiowe coupe powielane
                        przez innych i rewelacyjny designe...
                      • iberia.pl Re: do wallenroda 25.03.07, 15:37
                        wallenrode napisał:

> najlepsze jest to ze ona nawet nie wie jak wysoka osoba moze mieć problem z
                        > głową na tylnym siedzeniu!

a ty wiesz?

>
                        > przeczytała jakiś artykuł

wlasnie tu wychodzi, ze GUZIK -choc powinnam uzyc innego slowa na G -wiesz.NIC
                        nie czytalam w przeciwienstwie do was.

>i pisze że oglądała CLS-a -

no akurat to jest prawda, ale nie zamierzam ci udowadniac, ze nie jestem
                        wielbladem!

> ja na jej miejscu , napisałbym zażalenie do koncernu D-C ....

buhahahahaha
                        --
                        Proszę pomóż Emilce:
                        www.helpemilia.com/
                        • 01boryna Re: do wallenroda 25.03.07, 15:49
                          iberia.pl napisała:

> NIC nie czytalam w przeciwienstwie do was.

Doprawdy nie ma się czym chwalić. NIC nie czytałaś, nawet "Lyska z pokładu Idy"???
                          Minimum oczytania nie jest niczym niestosownym...

• swoboda_t Re: do iberii 25.03.07, 14:04
                    "a co do gwarancji - miałem z jednych z osób piszących inną rozmowę na temat 7-
                    letniej gwarancji kia - a inne marki maja po 2-3 <z mozliwoscią pzredłuzenia>
                    ale dziwnym trafem kia ma krótką gwarancję perforacyjną.... więc nie
                    porównywałem samochodów lecz co innego...."

Zabawne, że jarasz się 30 letnią gwarancją na perforację w MB, która oczywiscie
                    wiąże sie z obowiazkowymi przeglądami, a Kię za gwarancję dwukrotnie dłuższą
                    niż konkurencja w klasie krytykujesz, ze to tylko pusty marketing.
                    Mercedesiarze i Hondziarze są siebie warci :D

P.S.: Dlaczego uważasz, że gwarancja perforacyjna Cee'da jest podejrzanie
                    krótka??

--
                    Sprzedam

• habudzik Re: do iberii 25.03.07, 14:12
                      swoboda_t napisał:

> Zabawne, że jarasz się 30 letnią gwarancją na perforację w MB, która
                      oczywiscie
                      >
                      > wiąże sie z obowiazkowymi przeglądami,

Każda gw wiąze się z przeglądami ale przeglądy w Mercedesie sa dość tanie a w
                      każdym razie 2X tańsze niż w Hondzie czy toYocie . Przegląd i tak musisz zrobić
                      ale ten w ASO Mercedesa nie wiąze się ze zbytnimi wydatkami .

--
                      dwunożnych. "
                        • habudzik Re:habudzik 25.03.07, 16:03
                          iberia.pl napisała:

> napisz jeszcze, ze czesci zamienne do MB sa tansze niz do KIA albo innego
                          > chevroleta

Nie znam cen części zmiennych do Kii i Szewroleta. .

--
                          dwunożnych. "
            • habudzik Re: Mercedes CLS - hit do poprawki 23.03.07, 12:19
              iberia.pl napisała:

-i jedno mnie zastanawia:jest to
              >
              > jakby nie patrzec limuzyna, czyli bedzie tym jezdzil ktos z kierowca.Fajnie,
              > szkoda tylko, ze linia dachu z tylu jest gwaltownie obnizona co byc moze
              > powoduje dyskomfort dla wysokich osob wsiadajacych do tylu....

To nie Lymuzina tylk 4-dzr. coupe tak jak 4 drzwiowy cabrio i nie bedzie nia
              nikt wożony tylko sam bedzie kierował bolidem na pole golfowe . Wożony bedzie w
              S klasie .

--
              dwunożnych. "
                • habudzik Re: Mercedes CLS - hit do poprawki 23.03.07, 12:43
                  Skoro zbudowano to znaczy że istnieje .
                  --
                  dwunożnych. "
              • iberia.pl Re: Mercedes CLS - hit do poprawki 23.03.07, 13:01
                habudzik napisał:

> To nie Lymuzina tylk 4-dzr. coupe tak jak 4 drzwiowy cabrio i nie bedzie nia
                > nikt wożony tylko sam bedzie kierował bolidem na pole golfowe . Wożony bedzie
                w S klasie .

nie moge.....twoje pseudoznawstwo ktgo czym i gdzie jezdzi jest ponizej
                krytyki.Milczneie jest zlotem-uwierz.
                --
                Proszę pomóż Emilce:
                www.helpemilia.com/
                • habudzik Re: Mercedes CLS - hit do poprawki 23.03.07, 13:05
                  iberia.pl napisała:

> nie moge.....twoje pseudoznawstwo ktgo czym i gdzie jezdzi jest ponizej
                  > krytyki.Milczneie jest zlotem-uwierz.

No nie moge ... to Ty pierwsza napisałeś kto gdzie bedzie wożony więc czego
                  chcesz . Nie masz pojęcia że CLS nie jest limuzyną ,że istniały i istnieja 4
                  drzwiowe Cabrio i Coupe .
                  --
                  dwunożnych. "
                  • iberia.pl Re: Mercedes CLS - hit do poprawki 23.03.07, 13:14
                    habudzik napisał:

>Nie masz pojęcia że CLS nie jest limuzyną ,że istniały i istnieja 4
                    > drzwiowe Cabrio i Coupe .

czy ja to gdzies kwestionuje?Czy ja gdzies napisalam, ze tak NIE JEST?NIE, wiec
                    zmien synek plyte i nie powtarzaj sie, bo jestes nudny.

Skad wiesz, ze ktos kto kupi CLS nie bedzie wozony??????Poza tym, skad
                    zalozenie, ze z tylu nie bedzie siedzial nikt wysoki?????

Oczywiscie to tylko wizja habudzika, ale chlopie nie mierz innych swoja miarka
                    i nie wypowiadaj sie za tysiace innych uzytkownikow MB.

--
                    Proszę pomóż Emilce:
                    www.helpemilia.com/
                    • habudzik Re: Mercedes CLS - hit do poprawki 23.03.07, 13:17
                      iberia.pl napisała:

> Skad wiesz, ze ktos kto kupi CLS nie bedzie wozony??????Poza tym, skad
                      > zalozenie, ze z tylu nie bedzie siedzial nikt wysoki?????

A skąd Ty wiesz że bedzie wożony ?
                      Ja uważam że jesli ktoś kupuje Pullmana to nie po to by go prowadzić a jeśli
                      kupuje Coupe czy Cabrio to nie po to by byc wożonym .

--
                      dwunożnych. "
                      • iberia.pl Re: Mercedes CLS - hit do poprawki 23.03.07, 13:22
                        czy zauwazyles, ze jakakolwiek proba dyskusji -gdy ty podejmujesz temat -konczy
                        sie twoim atakiem na interlokutora ( nie tylko moja osobe, rowniez innych
                        forumowiczow) ?
                        Ze na dzien dobry przypisujesz mu swoje chore teorie, albo insynuujesz klamstwo
                        albo wietrzysz spisek czy probujesz kogos zalapac na bledzie?
                        Zastanow sie nad soba.

Pass-glupszemu -w tym wypadku tobie ustepuje, nie bede sie znizac do twojego
                        manrego poziomu.

P.s. jak cie znam to znow na tego posta odpiszesz bo nie potrafisz inaczej co
                        wielkrotnie zreszta udowodniles w innych watkach.Milego taplania sie we wlasnym
                        blotku.
                        --
                        Proszę pomóż Emilce:
                        www.helpemilia.com/
                        • habudzik Re: Mercedes CLS - hit do poprawki 23.03.07, 13:24
                          Ja nie atakuje ja tylk pisze że się mylisz twierdząc że limuzyną CLS napewno
                          ktoś bedzie wożony na tylnej kanapie .
                          --
                          dwunożnych. "
    • 01boryna Re: Mercedes CLS - hit do poprawki 21.03.07, 17:55
      Jako poprawkę rozumiem zmianę czegoś złego na dobre. Dlatego face lift to nie
      poprawka. Szczególnie CLS-a. To auto nie musi być poprawiane, co najwyżej
      odmłodzone, może jeszcze bardziej "upiększone". Na szczęście nie zmieniono tego
      co ma najpiękniejsze - przodu i mam nadzieje wnętrza. Moze pojawi się jakiś nowy
      silnik...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się