Dodaj do ulubionych

audi a2 czy renault modus?

• bumer4 Re: audi a2 czy renault modus? 28.05.07, 10:27
      Nie znam renault, natomiast mogę pochwalić a2. Samochodzik zdecydowanie pojemniejszy niż wygląda, pali niewiele, wygodne siedzenia, obsługa prosta, dynamika przyzwoita, bardzo dobrze wyposażony. Wady - wrażliwy na wszelkie nierówności, dość duży promień skrętu jak na tak krótki samochód, nienajlepsza widoczność do tyłu, ograniczające widoczność przy skręcie przednie słupki. We wskazanym roczniku bak o małej pojemności.
    • leon.zbowidowiec Re: audi a2 czy renault modus? 28.05.07, 22:19
      A2 na plus to aluminiowa karoseria wiec raczej brak korozji i stosunkowo niska
      waga ale w razie stluczki koszty naprawy odpowiednio wyzsze. Silnik 1.4TDI bo o
      takim zapewne piszesz to raczej taka sobie jednostka - wbrew temu co pisze
      przedmowca wg. mnie jednak mulowaty i zdecydowanie o najnizszej kulturze pracy
      ze wszystkich TDI VW/Audi. Przy 90 tys jest wymiana paska rozrzadu i "duzy"
      przeglad wiec sprzedawca zostawia to pewnie kupujacemu - wiec dolicz jakies
      2400 PLN jak chcesz to zrobic w ASO i na oryginalnych czesciach.
      Co do modusa to nie mam pojecia jak sie sprawuje ale jak ma klime, 4 poduszki i
      ESP to z dwoch podanych przez ciebie rocznikow i przebiegow raczej nie
      zastanawial bym sie tylko wzial modusa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się