Dodaj do ulubionych

co kupić..Volvo S60 , Saab 9-3 , czy może Alfę 166

22.06.07, 09:02
a może jeden z oblatanych na naszych drogach niemców typu Vectra czy A6..mam
max 50.000 zł....zakup kontrolowany...czekam na propozycje i praktyczne
rady...dzięki z góry Panowie...i może Panie..kto wie
Obserwuj wątek
      • lahudras Re: co kupić..Volvo S60 , Saab 9-3 , czy może Alf 22.06.07, 09:32
        dziekuję za poradę Panie Mondraliński, naprawde wiele wniosłeś swoja
        wypowiedzią..wiem wiem...powinineś napisać jeszce tak...najlepiej kup se
        chlopie brzydala Avensisa i zgiń w tłumie Szaraków rzadko odwiedzających
        warsztaty bo jeżeli design, klasa auta, jego komfort i radość z jazdy nie mają
        juz zadnego znaczenia to może wszyscy kupmy sobie szare Yarisy Panie
        praktyczny....a tak poza tym to moze poczytaj sobie opinie na motoallegro ludzi
        ktorzy rzeczywiscie jezdzą tymi markami i jakos nie slychac wiekszych
        narzekań...Ciao
        • ongok Re: co kupić..Volvo S60 , Saab 9-3 , czy może Alf 22.06.07, 09:55
          Co roku ADAC wydaje ok. 200 stronicowy magazyn o używanych samochodach - opisy,
          najczęstsze usterki, cenniki etc. - poczytaj, pogadamy, zamiast się podniecać
          stronkami typu "motoallegro" (?) itp. Poza tym - jeżeli "radość z jazdy"
          utożsamaisz z wyglądem i "rzadkością" auta a nie własnościami jezdnymi,
          silnikiem i układem hamulcowym, to nie ma o czym rozmawiać...chyba, że lubisz
          zabawy resorakiami.
          ps. Volvo to nudna kanapa, która daje "ogromną" radość z jazdy a Saab jakoś
          kojarzy się z oplami, o których piszesz...
            • ongok Re: co kupić..Volvo S60 , Saab 9-3 , czy może Alf 22.06.07, 10:14
              Nigdzie nie napisałem, że jestem "specem". Ale jak ktoś pisze o radości z
              jazdy, to od razu na mysl przychodzi auto z napedem na tylną oś albo 4WD,
              nieprawdaż? Ja bym kupił jakiś samochód sportowy ale jeżeli ma to być coś
              praktyczniejszego, to np. BMW - na niemieckiej stronie bmw jest wyszukiwarka
              uzywanych aut, bardzo czesto z gwarancją (przy czym odpuść sobie polskich
              dilerów bmw - oni, jak to w Polsce, z uzywek najchetniej sprowadzaja najgorsze
              egzemplarze aby mieć wyższy zysk.
        • sven_b Re: co kupić..Volvo S60 , Saab 9-3 , czy może Alf 22.06.07, 10:26
          Kupiłbym S60. Ładnie narysowany samochód. W rodzinie jest D5 165KM i narazie
          sprawuje sie bdb. Pozostałych 2 aut nie znam chocias 9-3 bardzo mi sie podoba.
          Chodzą opinie o nim jako aucie awaryjnym, chociaz są tu koledzy z niego zadowoleni.
          Avensis to auto dla ceniących kowalną linie nadwozia i tabele ADAC. Mozna je
          spotkać stojąc na rogu nie dłuzej niz 5 min. Moze i małoawaryjne, ale wygląd
          daleki od ekscytacji.
          --
          Domagam się interwencyjnego skupu moich towarów.
          • lahudras Re: co kupić..Volvo S60 , Saab 9-3 , czy może Alf 22.06.07, 10:35
            no właśnie myśle o tym silniku diesla D5 bo podobno fajnie wymiata i pali przy
            tym przyzwoicie, roczniki 2002 chodza po 45.000 zł..jednak Saaby są śliczne a
            przy przebiegach rocznych ktore osiagam czyli koło 15 tyś km awaryjność nie
            jest tu głównym powodem do skreślania go z listy tym bardziej ze są jednak
            ludzie zadowoleni z tego auta....a na Subaru Imreza niestety mnie nie stac a
            BMW mam w d... no chyba ze nową serię 5..na które też mnie nie stać...pozdro
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka