Rozmiar kół i opon do VW POLO Dodaj do ulubionych

Witam, mam pytania odnośnie wielkości kół i opon do VW POLO z 2001 roku. Jaki rozmiar kół i opon zimowych do takiego modelu? Obecnie mam zimowe 13" i są za małe i za cienkie, źle się jeździ. Wydaje mi się, że 14-stki, ale jaka opona? A co do alufelg, miałem 15" z niskoprofilową oponą, ale oddałem je, bo mam silnik 1000cm3, więc to nie rajdówka a taka rajdowa opona i wielka felga powodują większe spalanie paliwa a i cena jednej opony to 400zł a już były do wymiany..., na wiosnę mam odebrać inne - mniejsze, zapewne 14 cali, ale jaka opona do nich, żeby nie była za cienka ;-) Teraz miałem rajdowe koła 15 cali i zimowe 13 cali cieniutkie i chcę to wyśrodkować, aby nie było takiej różnicy ;-)Pozdrawiam.
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.