Dodaj do ulubionych

Mocniejszy 2,0TFSI w Audi A4.

• karakalla Re: Mocniejszy 2,0TFSI w Audi A4. 27.03.08, 09:52
      Moment imponujący, szczególnie z 7-biegową skrzynią S-Tronic, czyli DSG dla silników montowanych wzdłużnie, osiągi i jazda będą zapewne rewelacyjne, tyle że w sumie cena tej wersji pewnie będzie dość zbliżona do 3,0 TDI czy 3,2 FSI...
    • maly32 Nie zmienia to faktu... 29.03.08, 01:57
      Audi to jest drogi VW, ktory psuje sie tak samo jak VW. Wobec tego jezeli osoba
      woli jezdzic samochodem do miejsc innych niz mechanik to nalezy ominac marke
      Audi bardzo daleko.

--
      This is mental hotline, if you are obsessive compulsive, press 1 repeatedly. If
      you are codependent ask someone to press 2 for you. If you have multiple
      personalities press 3,4, 5 and 6. If you are paranoid, we know who you are, we
      will call you.........
      • soner3 Re: Nie zmienia to faktu... 29.03.08, 13:45
        maly32 napisała:

> Audi to jest drogi VW, ktory psuje sie tak samo jak VW. Wobec
        tego jezeli osob
        > a
        > woli jezdzic samochodem do miejsc innych niz mechanik to nalezy
        ominac marke
        > Audi bardzo daleko.
        >

Skoro to jest taki fakt podaj zrodla tych twoich rewelacji,
        jakies statystyki bo rozumiem ze na nich opierasz te swoje
        blyskotliwe wypowiedzi.
        • maly32 Re: Nie zmienia to faktu... 30.03.08, 03:29
          Mialem "przyjemnosc" posiadania A8L a syn jezdzil A6 do szkoly. :( Nie dlugo
          zabralo aby lokalny sprzedawca Lexus'a zabral mi z rak obydwa te "egzemplarze"
          Audi. Nie mowie ze samochody zle wygladaja albo sie nimi zle jezdzi ale to co
          Audi robi jezeli chodzi o jakosc to tylko poglebia Mercedesa, myslalem
          Chrysler'a, nie Mercedesa ;)

--
          will call you.........
      • pacanek_ten_prawdziwy Re: Nie zmienia to faktu... 29.03.08, 15:57
        maly32 napisał:

> Audi to jest drogi VW, ktory psuje sie tak samo jak VW. Wobec tego jezeli osob
        > a
        > woli jezdzic samochodem do miejsc innych niz mechanik to nalezy ominac marke
        > Audi bardzo daleko.

Hallo maly !!!!

Mam prosbe do Ciebie :
        Dorosnij najpierw a dopiero potem sie wypowiadaj na temat Audi czy VW .

Ja jakos znam inne drogi niz do mechanika ,chyba ze kupiles jakies Audi ktore
        jest z 4 samochodow poskladane do kupy .

• maly32 Re: Nie zmienia to faktu... 30.03.08, 03:31
          Ja nie mowie o jezdzie 10 KM po chleb czy do pracy. Mowie o jezdzie powiedzmy
          30 tys KM na rok. TO ze sobie wybralem "nick" maly nie zmienia faktu ze
          samochody Audi maja problem jezeli chodzi o ich jakosc. Tutaj w USA wydajesz
          $70 tys. za nowy A8 a za trzy lata ktos moze kupic ten egzemplarz uzywany sa
          jakies $35 tys. Jest to glownie podyktowane faktem ze Audi sie sypie. BMW tak
          nie ma, Lexus tak nie ma tylko Audi no i oczywiscie bubel centralny Mercedes.
          --
          will call you.........
          • milleniusz Fakty 30.03.08, 11:46
            > TO ze sobie wybralem "nick" maly nie zmienia faktu ze
            > samochody Audi maja problem jezeli chodzi o ich jakosc.

Rzeczywiscie, tego faktu to nie zmienia, nawet zakladajac, ze fakt ów jest
            "faktem autentycznym".

Za to inny fakt to komunikuje, ale przez grzecznosc nawet nie bede na ten temat
            spekulowal.

To tyle mojej wypowiedzi w tym eksperckim watku na temat Audi i 10 km wypraw po
            chleb.
            • maly32 Re: Fakty 31.03.08, 02:33
              Wszytko fajnie ale nie zmienia to faktu ze to co niby jest oczywiste -> Audi to
              niezawodna marka, ja kwestionowalem, za co dostalem kilka interesujacych
              odpowiedzi na typowym Polskim poziomie ale zadnych faktow. Ja mam kilkanascie
              tysiecy dolarow w naprawach A8L i A6 ktore sa dla mnie najlepszymi statystykami.
              W sumie co oczekiwac innego na tym forum...
              --
              will call you.........
    • foreks oto nowe a4 29.03.08, 11:49
      w tym tygodniu testowane:
      "nowe audi to nie jest zle auto dla murzyna czy dziadka, bo jest pluszowo,
      drogo, gadzetnie i cicho, ale jesli chodzi o przyjemnosc jazdy, to nie moze byc
      na tej samej stronie w katalogu, co legacy czy trojka. juz mercedes wybral
      lepsza droge, bo poluzowal zawieszenie i wyczulil oraz przestroil
      elektronicznych pomocnikow ustawionych na granicy szurania kapciami, a audi
      zrobilo deche z ukladem kierowniczym przeniesionym z poprzedniej generacji, z
      zerowym oporem na lekko chodzacej kierownicy nawet przy dynamicznej jezdzie w
      serii zakretow. do tego nowy, czterocylindrowy turbodiesel ze skrzynia biegow
      krotka, jak w ciezarowce... w prasie oczywiscie wszystko jest de best, absolutny
      hit i nowosc, swiezy hegemon segmentu premium, ale juz wkrotce dziennikarzyny
      przestana lizac dupy dealerskie w zamian za jazdy testowe czy renting i napisza
      cos quasiobiektywnego, mniemam."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka