Dodaj do ulubionych

Zbuduj idiotom tunel, a zobaczysz, co się stanie

• Gość: bocian Re: Zbuduj idiotom tunel, a zobaczysz, co się sta IP: 213.76.133.* 02.09.03, 12:11
      greenblack napisał:

> www1.gazeta.pl/wyborcza/1,34513,1647014.html
      >
      > Ręce opadają. Zainteresowanym polecam zdjęcia z pożarów w tunelu.
      >
      >
      > Pozdrawiam

Nie znalazłem zdjęć. Natomiast piękne sa wypowiedzi tych myslicieli ktorzy
      mówią ze to ich sprawa. Szkoda ze maja tka malutką wyobraźnie. Szkoda ze nie
      wiedzą co spowodował choćby wypadek w tunelu pod Mont Blanc. Szkoda ze maja
      prawa jazdy...

Mam andzieję ze jednak nie uda się tego tunelu szybko spalić. I dobrze by było
      gdyby w tunelu wisiały na stałe fotoradary rozsyłąjace zdjecia właścicielom
      aut z mandatami.

PZdr
    • Gość: hip Re: Zbuduj idiotom tunel, a zobaczysz, co się sta IP: *.pgi.waw.pl 02.09.03, 12:12
      greenblack napisał:

> www1.gazeta.pl/wyborcza/1,34513,1647014.html
      >
      > Ręce opadają. Zainteresowanym polecam zdjęcia z pożarów w tunelu.

hip: Prosta konsekwencja cackania się z plagą łamania ograniczeń prędkości w
      Polsce. Policja nie musi przyglądać się temu co dzieje się w tunelu. To samo
      jest na wszystkich innych drogach od kilkunastu co najmniej lat. Wystarczy
      przejrzeć też choćby i to foru aby dowiedzieć się jakie jest stanowisko wielu
      anomnimowych użytkowników dróg na temat ograniczeń prędkości: że są
      niepotrzebne, głupie i prowadzą do wypadków (!!)
      Teraz czekajmy na efekty: w Warszawie pewnie znów w tym roku wzroście liczba
      ofiar śmiertelnych. Skutkiem tego będzie rozszerzenie strefy 50 a po kilku
      miesiącach uspokojenia znów powrót do szaleństwa.
      I dodam jeszcze jedno: zbuduj idiotom autostrady, a zobaczysz co się
      staniepozdrawiam
        • h.i.p Re: Zbuduj idiotom tunel, a zobaczysz, co się sta 02.09.03, 12:35
          m4b napisał:

> Do Twojej wypowiedzi dodam jeszcze : na te nowowybudowane autostrady wypuśc
          > bandę samozwańczych ormowców, a potem czekaj na efekty ...

hip: Masz jakiś kompleks ormowców? Ojciec, b. ormowiec, może się nad Tobą
          znęcał i teraz odreagowujesz się na drogach publicznych?
          • m4b Re: Zbuduj idiotom tunel, a zobaczysz, co się sta 02.09.03, 12:47
            Sorki ale się zagalopowałeś ...
            Od mojego Ojca to Ci wara, bo niegodzien jesteś zeby mu buty czyścić.
            Ja Ci na rodzine nie wjeżdżam to i Ty trzymaj dystans.
            Możesz sie ze mną zgadzać lub nie, możesz się ze mną kłócić, możesz mi
            nawrzucać ale wara Ci od moich bliskich.
            To by było na tyle
            • h.i.p Re: Zbuduj idiotom tunel, a zobaczysz, co się sta 02.09.03, 13:08
              Nie denerwuj się tak bo niczyjej rodziny nie obrażam, a skoro jesteś tak
              wyczulony na tym punkcie (z nieznanych mi powodów) to przepraszam za
              nadepnięcie na pietę achillesową. A ponadto skoro takiś rycerski to nie
              odpłacaj pięknym za nadobne bo ja butów nie czyszczę rodzinom ludzi łamiących
              permanentnie prawo - tylko swojej żonie. I to na tyle w tym temacie.
              • Gość: M4b Re: Zbuduj idiotom tunel, a zobaczysz, co się sta IP: 217.8.168.* 02.09.03, 16:15
                Hej, medykament ...
                Gdzie napisałem że jeżdżę albo podżegam do jeżdżenia z takimi prędkościami w
                tunelach ?
                Poczytaj dokładnie co się mówi i dopiero głos zabieraj OK ?
                A co do mojej rodziny - nikomu nie pozwolę na jazdy po moich bliskich ...
                możemy się nie zgadzać, sprzeczać kłócić ale my - moja ani Twoja rodzina w tym
                udziału nie bierze więc z daleka proszę od nich ...
          • remo29 Re: Zbuduj idiotom tunel, a zobaczysz, co się sta 02.09.03, 12:51
            Marzyciel z Ciebie... Poczytaj sobie wątek "czy płacicie mandaty?" (czy jakoś
            tak). To samo z sadzaniem za kratki pijaków za kółkiem. Po każdym długim
            weekendzie podają liczbę pijanych kretynów. Ilu z nich rzeczywiście ponosi
            karę?
            Dopóki policja i urzędnicy nie będą EGZEKWOWAĆ kar, różni cwaniaczkowie będą
            się wręcz szczycić ile to jechali z Warszawy na Hel, bić rekordy od bramki do
            bramki na autostradzie Katowice-Kraków (tak, tak...) i siadać po pijaku świątek
            piatek i niedziela (vide: młody Wałęsa ksywka Pomroczny)...
            Łatwiej niestety babinę z czosnkiem ukarać, pana Henia w skarbówie postraszyć,
            jakiegoś bidnego gówniarza w pierdlu zamknąć za podrobioną legitymację i
            złapać "handlarzy kradzionego oprogramowania" czyli dwóch kumpli z IVa, co se w
            bierki wirtualne grali...
      • Gość: Michal Re: Zbuduj idiotom autost, a zobaczysz, co się sta IP: *.telia.com 02.09.03, 12:24

Tutaj jest szansa dla Policji i zaczac karac juz wedlug
        unijnych praw.Dozwolona jest 50km/h i dawac mandaty tylko tym
        co sie miescza w 30% przekroczonej tej predkosci.Dolozyc
        jeszcze margines 5 % na korzysc automobilistow i zabierac
        administracyjnie prawa jazdy.Po miesiacu zaluzmy straci 1000
        ludzi prawo jazdy i reszta zrozumie ze 50km/h jest to naprawde
        50km/h.Wielu poprzez brak mozliwosci prowadzenia auta straci
        prace ,szybko beda nauczeni.Nie rozumiem dlaczego sie
        cackaja,podejrzewam ze tak sie stanie po 1maja 2004.,narazie
        tylko mandaty.Pzdr.Michal
        • Gość: lexus Re: Zbuduj idiotom autost, a zobaczysz, co się st IP: *.trzebinia.net 02.09.03, 12:30
          Gość portalu: Michal napisał(a):

>
          >
          > Tutaj jest szansa dla Policji i zaczac karac juz wedlug
          > unijnych praw.Dozwolona jest 50km/h i dawac mandaty tylko tym
          > co sie miescza w 30% przekroczonej tej predkosci.Dolozyc
          > jeszcze margines 5 % na korzysc automobilistow i zabierac
          > administracyjnie prawa jazdy.Po miesiacu zaluzmy straci 1000
          > ludzi prawo jazdy i reszta zrozumie ze 50km/h jest to naprawde
          > 50km/h.Wielu poprzez brak mozliwosci prowadzenia auta straci
          > prace ,szybko beda nauczeni.Nie rozumiem dlaczego sie
          > cackaja,podejrzewam ze tak sie stanie po 1maja 2004.,narazie
          > tylko mandaty.Pzdr.Michal
          Dziwne tylko dlaczego w Niemczech,gdzie nie ma ograniczeń na autostradach(a trochę ich jest)jest mniej wypadków spowodowanych nadmierną prędkością niż u nas.
          • mrzagi01 Re: Zbuduj idiotom autost, a zobaczysz, co się st 02.09.03, 13:00
            Gość portalu: lexus napisał(a):

> Dziwne tylko dlaczego w Niemczech,gdzie nie ma ograniczeń na autostradach(a
            tr
            > ochę ich jest)jest mniej wypadków spowodowanych nadmierną prędkością niż u
            nas.

bo "szybka jazda" to umiejetnosc w ktorej chodzi o cos wiecej niz wciskanie
            pedalu gazu do podlogi. bardzo wielu naszych rodakow nawet nie zdaje sobie z
            tego sprawy.

--
            "At si bylo, jak si bylo, prece jakri bylo i, jeste nikdy nebylo, aby jaksi
            nebylo."
    • mrzagi01 Re: Zbuduj idiotom tunel, a zobaczysz, co się sta 02.09.03, 12:18
      juz dosc dawno temu wykoncypowalem sobie, ze gdyby w naszym kraju cudem jakims
      powstala ta zaplanowana siec autostrad to zrobila by sie taka jatka jakiej
      swiat nie widzial. musieliby sie ci wszyscy kretyni ze szczetem skutecznie
      pozabijac, dopiero by zapanowal porzadek.
      --
      "At si bylo, jak si bylo, prece jakri bylo i, jeste nikdy nebylo, aby jaksi
      nebylo."
      • Gość: Zenek Re: Zbuduj idiotom tunel, a zobaczysz, co się sta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.03, 12:31
        jechalem sobie tym tunelem juz trzy razy i na oko nikt nie jedzie wolniej niz
        80kmh

wystarczy sie przejechac do Wiednia, tam pod caly miastem leci siec tuneli
        gdzie jest ograniczenie 80kmh i co? nikt nie jedzie szybciej niz 90kmh!

czyli w tunelu na Wislostradzie austriaki jechalyby gora 60kmh, ale w PL to nie
        mozliwe bo kazdy odcinek gladkiej jezdni wykorzystuje sie do speedowania
        (patrz: trasa torunska czy siekierkowska!)

• Gość: Kiki Re: tunel w Wiedniu IP: *.steyr-ssf.com 02.09.03, 13:04
            nie widzialem tunelu w Wawie ale tym w Wiedniu jechalem. Jesli mamy podobny
            (tak przypuszczam) to swobodnie mozna w nim ustawic ograniczenie do 80 zamiast
            50 (bo to jednak przesada). w takiej sytuacji policja rzeczywiscie powinna
            bardzo skrupulatnie i rygorystycznie karac za wykroczenia.

Pozdrawiam
        • Gość: === Re: Zbuduj idiotom tunel, a zobaczysz, co się sta IP: *.int.warszawa.sint.pl 02.09.03, 13:30
          Gość portalu: Zenek napisał(a):

>> mozliwe bo kazdy odcinek gladkiej jezdni wykorzystuje sie do speedowania
          > (patrz: trasa torunska czy siekierkowska!)
          >

Bo w Wiedniu mozna jechac 90 a w Warszawie 60 - zgodnie z Twoim rozumowaniem o
          10km/h przekroczenia.
          Bo w Wiedniu ten sam odcinek przejedziesz nie w 9 minut a w 6, jak tak sobie
          pomnozysz ilosci kilometrow to Ci wyjdzie dlaczego speeduja. Wszedzie
          niebezpieczna predkosc - wprowadzmy ograniczenia. Na zachodzie to .. na
          zachodzie tamto.. Czy nasz czas poswiecany na poruszanie sie 60 w tunelu jest
          gorszym czasem niz czas austrika jadacego zgodnie z przepisami 90? A potem sie
          dziwia, ze po miescie jezdza tacy co maja 120 km/h na liczniku.. Gdyby tak z
          Radomia do tej Warszawy moglby jechac normalnie 110 i posiecilby 50 minut
          zamiast 2 godzin to by nie popylal 120 w samej Warszawce bo jeszcze mialby 1
          godzine i 10 minut na przepisowa jazde.

• remo29 Re: Zbuduj idiotom tunel, a zobaczysz, co się sta 02.09.03, 12:40
      Niestety zwykły kierowiec nie może mieć równej nawierzchni, prostej drogi,
      tunelu zamiast zakorkowanego mostu. Kierowiec dostaje małpiego rozumu i mało,
      że ryzykuje swoim życiem, to jeszcze może zabić kogoś innego.
      Może lepiej nie budujmy autostrad, nie remontujmy dróg; darujmy sobie tunele i
      szerokie wiadukty. Zostańmy przy patataju, przeprawie promowej, mostach
      pontonowych i "martwych sierżantach". Czym jest urwane koło w dziurze od
      studzienki w porównaniu z urwaną głową po zderzeniu z debilem w przegniłej
      tjónigowanej beemie...
    • ziolek73 Re: Zbuduj idiotom tunel, a zobaczysz, co się sta 02.09.03, 12:50
      Jak zwykle rozdzieracie szaty i dramatyzujecie.
      Jechalem tam wczoraj po nocy, szeroko, pusto dobrze oswietlone, i co
      najwazniejsze nie ma pieszych... spokojnie mozna by bylo podniesc limit do 80
      km/h. A pozar, do tego potrzeba wiekszego karambolu a codziennie sie to nie
      dzieje.
      Zreszta IMHO ten tunel to kretynski pomysl.
      Rispekt.
    • Gość: Mar a po ch... były ten tunel IP: *.skorosze.2a.pl 02.09.03, 12:51
      to po pierwsze, a po drugie, policjant zachowuje się bezczelnie i w sposób nie
      licujący ze statusem urzędnika panstwowego. Za wypowiedź typu "jakis gówniarz w
      bmw..." powinien wylecieć z pracy. Policjant mógł użyć
      określenia "nieodpowiedzialny młody człowiek", "obywatel", "młody mężczyzna"
      itp. - ale nie gówniarz. Przedstawiciele instytucji, która jest w tym kraju tak
      nieudolna powinni zachowywać więcej pokory wobec obywateli, którzy ją
      utrzymują...
      • Gość: Zenek Re: a po ch... były ten tunel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.03, 12:59
        gdyby mial sie tak ladnie wypowiadac "mlody czlowiek" i takie tam to by nie
        pracowal w policji!

nie wiesz jakich tepakow tam biora?

dla mnie polska policja jest tak samo przydatna jak ci wszyscy "gowniarze w
        BMW" - lapie tylko na radar a jak cos ci zapierdola to nigdy nie znajda i
        jeszcze ci kaze siedziec na komendzie i odpowiadac na ich durne pytania, jakby
        nie mogli sobie tego darowac - przeciez i tak nic to nie da!

• Gość: mgr Zbyt restrykcyjne ograniczenie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.09.03, 15:31
            Zbyt restrykcyjne ograniczenia (nie tylko prędkości) tak jak zbyt wysokie kary
            odbijają się czkawką prawodawcom i władzy.
            Niedowiarkom polecam lekturę "Małego Księcia".
            Stawiam tezę, że to głupie ograniczenie do 50km/h doprowadzi do większej ilości
            wypadków niż np: 80km/h lub zgoła 100km/h.
            Sporo wody w Wiśle upłynie jednak zanim zyskam na tym Forum poparcie.
            ---------
            POZDR
            • Gość: lexus Re: Zbyt restrykcyjne ograniczenie IP: *.trzebinia.net 02.09.03, 15:44
              Gość portalu: mgr napisał(a):

> Zbyt restrykcyjne ograniczenia (nie tylko prędkości) tak jak zbyt wysokie kary
              > odbijają się czkawką prawodawcom i władzy.
              > Niedowiarkom polecam lekturę "Małego Księcia".
              > Stawiam tezę, że to głupie ograniczenie do 50km/h doprowadzi do większej
              ilości
              >
              > wypadków niż np: 80km/h lub zgoła 100km/h.
              > Sporo wody w Wiśle upłynie jednak zanim zyskam na tym Forum poparcie.
              > ---------
              > POZDR

Zdecydowanie ja Cię popieram !!!!!!!
              • h.i.p Re: Zbyt restrykcyjne ograniczenie 03.09.03, 09:37
                Gość portalu: M4b napisał(a):

> Moje masz w 100% ...
                > jeżeli nie ma tam pieszych, skrzyżowań, przejść dla zwierzątek itp to
                > ograniczanie do 50 km/h uważam za nieracjonalne ... Śmiało można dopuścić 80-
                90
                >
                > na tym odcinku i odbędzie się to bez żadnej szkody czy zagrożenia dla
                > kogokolwiek.

hip: Możesz podać kwalifikacje jakie upoważniają Cię do określania jaka
                prędkość jest dla danego odcinka drogi dopuszczalna?

• Gość: M4b Re: Zbyt restrykcyjne ograniczenie IP: 217.8.168.* 03.09.03, 09:53
                  Nie określam tylko mówię jaki mam na to pogląd...
                  Nie ma tam w/g mnie nic co mogłoby powodować powstawanie zagrożeń wypadkiem.
                  Nie ma pieszych którzy mogliby nieoczekiwanie wtargnąć na jezdnię, nie ma
                  rowerzystów, nie ma zabudowań z pomiedzy których mogło by wybiec dziecko z
                  piłką itp. Póki co jeszcze nawierzcnia jest dobra, pasów kilka. Więc moim
                  skromnym zdaniem nie ma tam powodów do tak drastycznego ograniczenia prędkości.
                  Takie np 80 km/h nie spowodowało by tam istotnego wzrostu niebezpieczeństwa. To
                  po pierwsze ...
                  Po drugie : jesli już pytasz mnie o kwalifikacje, chcąc udowodnić mi że jestem
                  nie znającym się narzeczy ignorantem, to podaj jakie kwalifikacje upoważniają
                  Ciebie do bycia jedynym mądrym i sprawiedliwym ???
                  Ludzie na tym forum dyskutują, wymieniają się poglądami, często nie zgadzają i
                  sprzeczają, ale nikt tak jak Ty nie stawia się na pozycji "oto JA, Pan H.I.P.,
                  ostoja mądrości, sprawiedliwości i uczciwości, wszyscy mają mnie słuchać i
                  myśleć jak ja, bo jak nie to wejde im ra rodzinne koneksje, zmieszam z błotem i
                  wykażę wszystkim jakie to głąby ..." Sorki, to nie jest normalna rozmowa .

Sędzia Dredd made in Poland ???

mimo wszystko pozdrawiam
    • Gość: Adam Jakim idiotom???? IP: *.acn.waw.pl 02.09.03, 15:04
      Kawałek wolnej drogi bez dziur i z prostą równą nawierzchnią to jest własnie
      miejsce do pojechania szybciej. Nie powinno to nikogo dziwić, że po staniu w
      korku czy przejechaniu Jana Pawła z głową w podsufitce człowiek ma ochotę
      pojechać szybciej!!!! Dla bandy czających się tam połgłówków z dawnej MO czy
      ich fana Hipa z Ormo to szczyt idiotyzmu!!!!! Dodając do tego jeszcze Unijne
      zawodzenie Michała to już wogóle nie należy jeździć szybciej niż przepisowe 50
      i najlepiej zaspawać dzwignię biegów na drugim biegu bo i po co jeździć
      szybciej niż 50 nie trzeba!!!!!! Puknijcie się w łeb oszołomy.
      • greenblack Tym idiotom 02.09.03, 15:53
        www1.gazeta.pl/warszawa/1,34862,1647016.html
        Marek, 26 lat, czarna honda accord, 115 km na godz.:

- Ograniczenie prędkości to głupota. Na autostradach jest nawet zakaz tak
        wolnej jazdy. Najważniejsze, by wszyscy jechali równo, to i można szybko. Nie
        boję się. Na razie nie miałem stłuczki.

Grzegorz, 32 lata, biały opel vectra kombi, 120 km na godz.:

- Będę jeździł, ile mi się podoba. Moja sprawa. Najwyżej się zabiję. Nie twój
        interes.

Mateusz, 21 lat, pomarańczowy golf II, 110 km na godz.:

- Jak nie ma policji, to sobie pozwalam. Lubię szybko jeździć. Policja ostrzega
        przed wypadkiem? Wszędzie są wypadki, nie tylko w tunelu będą się przytrafiać.
        Nie czuję się samobójcą, nie przesadzajcie. Dwa lata czekaliśmy na ten tunel.
        Szukacie dziury w całym.

Greenblack: Mogę się założyć, że pomarańczowy Golf i Accord były po tjuninku,
        ale to bez związku.

Gość portalu: Adam napisał(a):

> Kawałek wolnej drogi bez dziur i z prostą równą nawierzchnią to jest własnie
        > miejsce do pojechania szybciej.

Nie zapominaj, oszołomie, że mówimy o tunelu w mieście!
        • Gość: Kiki Re: Tym idiotom IP: *.steyr-ssf.com 02.09.03, 16:10
          > Nie zapominaj, oszołomie, że mówimy o tunelu w mieście!
          no i co z tego ze w miescie? dokladnie to pod miastem. Dzieci z pilka, psa czy
          kota tam nie spotkasz, pieszych tez nie, nie wiem czy wolno tam jezdzic
          rowerzystom (IMHO nie powinno byc wolno) wiec argument o miescie jest
          niepowazny.
          W kazdym razie ja rowniez jak co niektorzy uwazam, ze rozsadne ograniczenia
          daja wiecej pozytku niz takie od czapki 50 kmh. do ktorych nikt sie nie stosuje.

Pozdrawiam
        • Gość: szczurek ale jest przecież o co walczyć! IP: *.pg.com 02.09.03, 16:10
          Tunel ma 900 metrów.
          Na pokonanie 900 metrów przy prędkości 50 km/h potrzeba 65 sekund.
          Przy 70 km/h jest to już tylko 46 sekund, o 19 sekund mniej.
          Przy 90 km/h to zaledwie 36 sekund, można zaoszczędzić aż 29 sekund.
          Jeśli ktoś przejeżdza tunel 2 razy dziennie (na przykład do pracy i z pracy) to
          może zaoszczędzić 58 sekund.

Zdążysz się odlać w 58 sekund?
          Weź stoper i sprawdź!

Pozdrawiam,
        • Gość: Adam Greenblack IP: *.acn.waw.pl 02.09.03, 19:12
          greenblack napisał:

> Nie zapominaj, oszołomie, że mówimy o tunelu w mieście!

Skoro jesteśmy przy inwektywach to twoje wypowiedzi wskazują , że musisz być
          zdrowo walniętym popaprańcem. Na pewno jesteś żydem i długoletnim członkiem ZHP
          na co wskazują twoje pełne debilizmu posty. Niestety na forum może być każdy
          nawet inteligentny inaczej dlatego tu muszę pogodzić się z twoim istnieniem,
          ale w realu chętnie napluł bym Ci w ryj.Dlatego jeździj sobie 50 po tunelach i
          gdzie tylko chcesz, ale won z lewego pasa bo ja chcę jechać szybciej.

Bez poważania,
          • remo29 Re: Greenblack 03.09.03, 09:02

> Skoro jesteśmy przy inwektywach to twoje wypowiedzi wskazują , że musisz być
            > zdrowo walniętym popaprańcem. Na pewno jesteś żydem i długoletnim członkiem
            ZHP

Wolę już być członkiem ZHP, niż takim członkiem jak ty, półgłówku. Takich
            kozaków powinni sadzać przed ekranem i pokazywać zdjęcia operacyjne policji z
            wypadków spowodowanych przez kretynów tobie podobnych. Jakby ci się przyśniły
            parę razy jelita z rozerwanego brzucha, owinięte wokół balustrady, rozsmarowany
            po asfalcie mózg* , płuca i dres zmielony z paczką marlboro oraz na deser
            spalone zwłoki babki z trójką dzieci, to może jednak "nadłożyłbyś" te 48 sekund
            i pojechał wolniej.

*) to taki organ, bez którego kiedyś nie dało się funkcjonować, ale to się
            widać z czasem zmieniło.
          • h.i.p Re: Greenblack 03.09.03, 09:57

twoje wypowiedzi wskazują , że musisz być
            ZHP na co wskazują twoje pełne debilizmu posty. Niestety na forum może być
            każdy
            > nawet inteligentny inaczej dlatego tu muszę pogodzić się z twoim istnieniem,
            > ale w realu chętnie napluł bym Ci w ryj.

hip: Nieodmiennie ośmieszasz się. Co więcej mógłbyś chyba próbować bić rekord
            Guinnessa w chamstwie. Jeśli to chamstwo przekłada się na zachowanie na drodze
            to ja utwierdzam się w przekonaniu, że tego typu łobuzów należy bezwzględnie
            tępić.
          • Gość: bocian Adam IP: 213.76.133.* 03.09.03, 10:37

> Skoro jesteśmy przy inwektywach to twoje wypowiedzi wskazują , że musisz być
            ZHP na co wskazują twoje pełne debilizmu posty.

Cóż, pozostaje tylko powiedzieć - jesteś kretynem. Uciekanie sie do debilizmu
            jakim jest wartościowanie ludzi według ich przynależnosci rasowej swiadczy o
            skrajnej głupocie. Wiec jesteś durniem (niezależnie czy białym, czarnym,
            czerwonym czy żółtym).

Niestety na forum może być każdy
            > nawet inteligentny inaczej dlatego tu muszę pogodzić się z twoim istnieniem,
            > ale w realu chętnie napluł bym Ci w ryj.Dlatego jeździj sobie 50 po tunelach
            i gdzie tylko chcesz, ale won z lewego pasa bo ja chcę jechać szybciej.

JAk sam napisałeś - na forum moze byc kazdy daltego wolno CI niestety pisać
            głupoty. Ale w realu chętnie bym ci obił mordę bałwanie. Dlatego pisz sobie
            glupoty jakie chcesz ale won z tego forum. Bo durni nie potrzebujemy.
            A najbardziej mnie rozbawiło "bo ja chcę jechac szybciej" ;-))))) MAłe dzieci
            tak się wypowiadaja i to wyjatkowo rozpuszczone "bo ja chcę zabawkę". Tatus
            powinien CI sklepać tyłek synku.
            • h.i.p Re: Adam 03.09.03, 10:52
              Gość portalu: bocian napisał(a):

won z tego forum. Bo durni nie potrzebujemy.

hip: Popieram.

> A najbardziej mnie rozbawiło "bo ja chcę jechac szybciej" ;-))))) MAłe dzieci
              > tak się wypowiadaja i to wyjatkowo rozpuszczone "bo ja chcę zabawkę". Tatus
              > powinien CI sklepać tyłek synku.

hip: to nie jest zabawne. Niestety na drogach obserwuje się coraz więcej
              młodziaków o niskim stopniu inteligencji, zupełnym braku kultury, a co
              najważniejsze kiepskich umiejętnościach i z zerowym doświadczeniem. Za to
              bezczelności i chamstwa im nie brakuje. A to jest już po prostu zagrożenie.
              Tatusiowie takich głupków najczęściej są dumni z syneczka: zaradny, odważny i
              ma samochód, a to przecież świadczy też dobrze o tatusiu. To jest niestety
              standard w wielu środowiskach.
              pozdr
              • Gość: bocian Re: Adam IP: 213.76.133.* 03.09.03, 11:12

> hip: to nie jest zabawne. Niestety na drogach obserwuje się coraz więcej
                > młodziaków o niskim stopniu inteligencji, zupełnym braku kultury, a co
                > najważniejsze kiepskich umiejętnościach i z zerowym doświadczeniem. Za to
                > bezczelności i chamstwa im nie brakuje. A to jest już po prostu zagrożenie.
                > Tatusiowie takich głupków najczęściej są dumni z syneczka: zaradny, odważny
                i
                > ma samochód, a to przecież świadczy też dobrze o tatusiu. To jest niestety
                > standard w wielu środowiskach.
                > pozdr

Sorki oczywiscie za zejscie do poziomu tego balwana.
                NAtomiast co do tego co piszesz - dal mnei to leczenie kompleksów. Mam
                krótkiego - za to jak wcinę gaz... Ludzie mnei nei szanują bo jestem głupi,
                to ja im pokażę na drodze mrugajac dlugimi, grzejac 120 w tunelu, itd. Poziom
                inteligencji i myslówa zatrzymała się delikwentowi w połowie szkoły
                podstawowej i tylko latka leciały... ;-)))
                Mój rodziciel, wesołek, powiedizł mi na 18 urodziny: "synu, zeby 18 lat nie
                było ostatnią rzeczą która w życiu skończysz". Dla tego gościa może było...
                CIezko mówić o kulturze tam gdie jej kompletnie nie ma.
                A co do doświadczenia - niestety jest sporo "biznesmenów" ktorzy dorobili się
                bryczki cywilizowanej, jezdzili w młodości tylko maluchem czy polonezem i
                uważają to za sportowy wóz. I w porównaniu do tego co mieli - owszem. Ale tak
                naprawdę to np podstawowa wersja accorda, golfa II czy innego opla. I na
                dodatek często slużbowe...
          • przemo_c Re: Greenblack 03.09.03, 11:00
            OK... Z GB nie raz się nie zgadzam i ostro dyskutuję, ale teraz przegiąłeś i
            muszę coś napisać:
            1. Co masz do Żydów??
            2. Co masz do ZHP??

I co masz do ludzi, którzy dbają o bezpieczeństwo na drogach?? Stary... O co
            Ci chodzi, uwierz mi, mam mocny samochód i też lubię przycisnąć pedał gazu,
            ale nie w mieście, gdzie warunki nie są sprzyjające i gdzie mogę więcej
            krzywdy zrobić innym, niż sobie. A tak poza tym, to jest to tunel i zastanów
            sie, co by się stało, gdyby doszło do pożaru?? Myślisz, chyba nie...
            To by było na tyle.
            --
            Zapraszam wszystkich zainteresowanych poważnym traktowanim sprawy zlotów:
            forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=12135
        • h.i.p Re: Tym idiotom 03.09.03, 10:03
          greenblack napisał:

> Greenblack: Mogę się założyć, że pomarańczowy Golf i Accord były po tjuninku,
          > ale to bez związku.

hip: Dlaczego bez związku? To ma jak najściślejszy związek. Wystarczy dobrze
          obserwować aby mieć świadomość jak na drogach publicznych zachowuje się
          tjunikowana hołota. Toż to zgraja psychopatów nie potrafiących panować nad sobą.
      • Gość: zenon77 Re: Jakim idiotom???? IP: *.man.polbox.pl 03.09.03, 09:18

> miejsce do pojechania szybciej. Nie powinno to nikogo dziwić, że po staniu w
        > korku czy przejechaniu Jana Pawła z głową w podsufitce człowiek ma ochotę
        > pojechać szybciej!!!! Dla bandy czających się tam połgłówków z dawnej MO czy
        > ich fana Hipa z Ormo to szczyt idiotyzmu!!!!! Dodając do tego jeszcze Unijne
        > zawodzenie Michała to już wogóle nie należy jeździć szybciej niż przepisowe
        50
        > i najlepiej zaspawać dzwignię biegów na drugim biegu bo i po co jeździć
        > szybciej niż 50 nie trzeba!!!!!! Puknijcie się w łeb oszołomy.
        Witam.
        Swobodne interpretowanie prawa jest absolutnie niedopuszczalne. Jeżeli
        zbierzesz kilkuset, albo jeszcze lepiej kilka tysięcy podpisów pod pismem do
        ZDM i tym sposobem uzyskasz zmianę oznakowania w tym miejscu to ok.
        A tak OT. Kilka tygodni temu na Grójeckiej, późnym popołudniem spotkałem
        kawalkadę złożoną z 3 dużych, ciężkich motocykli. Kierowcy w skórach, maszyny
        lśniące. Było pustawo, sucho, jezdnia znakomita (odcinek między Korotyńskiego
        a Halą Banacha). I ta ekipa jechała 50-60 km/h, jeden za drugim. Żadnego
        przeciskania się między autami, jazdy na jednym kole z prędkością 150 km/h.
        Byłem w szoku, no ale motocykle miały oznaczenia FIN z tyłu. Myślę, że to
        sporo wyjaśnia...
      • h.i.p Re: Jakim idiotom???? 03.09.03, 09:49

> miejsce do pojechania szybciej. Dla bandy czających się tam połgłówków z
        dawnej MO czy
        > ich fana Hipa z Ormo to szczyt idiotyzmu!!!!!

hip: Ośmieszasz się. Ale to nic. Przynajmniej jest zabawa. Gorzej, że
        pierniczysz głupoty i po prostu żal mi takich.
        PS. Czy to nie ty właśnie jesteś miłośnikiem pierdzącego tjunikowanego chamstwa?
        • Gość: Lolo Re: a wiecie czemu 50 a nie 80 ... IP: 62.233.201.* 02.09.03, 16:33
          Gość portalu: lexus napisał(a):

> Gość portalu: MEX napisał(a):
          >
          > > bo jakis debil wymyslil przystanek w srodku tunelu dla 1 lini autobusowej
          >
          >
          > ...przystanek autobusowy w tunelu ??? to już zakrawa na miano TOTALNEGO
          > DEBILIZMU !!!!!!!!!

Niestety to prawda - tak jest w W-wie. Cała sprawa tunelu jest dla nas -
          Warszawiaków - znana od jak najgorszej strony - wyrzucone w błoto 220 mln PLN
          + "prowizje" dla cwaniaczków Hertlów i innych. Oczywiście nikt nikogo nie
          złapał za rękę. Sytuacja jak na mafijnym południu Sycylii - tam z koleji
          straszą wiadukty z nikąd do nikąd...

smutek

pozdro

Lolo
            • Gość: Lolo Kasa w błoto a "prowizja" do kieszeni kolesi IP: 62.233.201.* 03.09.03, 12:17
              Gość portalu: Krzych napisał(a):

>
              > > wyrzucone w błoto 220 mln PLN
              > Czy to ma oznaczać, że ten tunel jest niepotrzebny, czy też, że są bardziej
              > potrzebne inwestycje drogowe?

Niestety i jedno i drugie. Np. W-wa nie ma wystarczającej ilości mostów i tak
              naprawdę są to dwa nierównomiernie rozwijające się miasta - Warszawa i Praga.

BTW:

Czy czytaliście dziś w stołku, że te idiotyczne przystanki autobusowe mają być
              być może zamknięte, bo pies z kulawą nogą z nich nawet nie korzysta. Spox -
              drobne 20 mln PLN na ich budowę może kiedyś się "zwróci" bo nasze wnuki pojadą
              centymetrem przez Wisłę i tam właśnie będzie połączenie przystanku ze stacją.
              Litości!

pozdro

Lolo

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się