Dodaj do ulubionych

Opel Astra

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.01.02, 11:56
Nie fiem co sądzic o tym aucie zamerzam własnie kupic Astre II ale słuszałem ze
nie jest zbyt dobry, Przymierzam sie tez na focusa - i nie zabardzo wiem do
którego sie przymierzyc.
Pomórzcie.
Obserwuj wątek
    • Gość: Piotr Re: Opel Astra IP: 192.168.1.* 03.01.02, 12:17
      Jak ci się chce to przeszukaj stare wątki, jest tego naprawdę sporo, zarówno o
      AstrzeII, jak i Focusie; Przynajmniej nie będzie się musiał nikt powtarzać.

A jak masz wątpliwości to możesz zawsze kupić Fabię, ma tu wieeelu zwolenników
      którzy napewno cię przekonają;->>

Piotr704 na Navigatorach
      PS.Jak masz jakieś pytania to wal śmiało jest tu dużo kurturarnych ludzi i
      napewno ktoś ci odpowie.(Np. Druid;-)))
      • Gość: Ozzyak Re: Opel Astra IP: 212.160.165.* 07.01.02, 15:44
        Moim zdaniem Astra jest strasznie sztywna i twarda - poza tym to całkiem niezłe
        autko - ja 2 miesiące temu kupiłem roczną Vectrę 2.0 DTi(combiaczka)i jestem w
        niej zakochany. Pieprzyć wszystkie inne marki. Wiem , to trochę stronnicze ale
        poszukaj znajomego z tym samochodem i przejedź sie nim - odlot.
        Pozdrwiam
        Ozzyak
    • Gość: bocian Astra czy fokus - raczej fokus IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 07.01.02, 15:58
      Ostatnio miałem "przyjemność" jeździć i jednym i drugim autkiem i wybrał bym
      focusa ponieważ:
      - daje większe wrażenie bezpieczeństwa,
      - pewniej idzie np. w śniegu, przez zaspy (trudniej daje się wyżucić z trasy)
      - jest przyjaźniejszy wewnątrz (kwestia gustu0
      - ma wbudowane radio (zależy to chyba od opcji) co jest bardzo ważną sprawą
      gdyż z astry ukradli mi radio panelowe bez panela!

Natomiast niewątpliwym minusem focusa sa fotele - dla mnie za krótkie siedzisko
      (mam 190 cm) oraz kiepskie trzymania boczne (mój staruszek by tego nie zauważył
      ale kierowcom "aktywnym" się przydaje)

Pozdrawiam
      bocian

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się