• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Serwis Renault w Poznaniu - poradzcie Dodaj do ulubionych

• IP: *.man.poznan.pl 15.09.03, 12:34
    Czy ktos z szanownych Panstwa moglby mi polecic jakis serwis Renault w Poznaniu? Obojetnie ASO czy warsztat pana Gienka,
    byle bylo uczciwie i solidnie. Z gory wielkie dzieki.
    • Gość: wiktor IP: 213.17.247.* 15.09.03, 12:55

Witam,

No nie jest do końca obojętne, czy ASO czy nie - bo ceny...
      Z ASO - tylko Antoninek - nieduzy, miła obsługa i zależy im na klientach, nie
      tak jak w innych hurtowniach. Jesli nie, jest w Suchym Lesie zakład
      specjalizujący się w Renault. A co się stało?
      pozdr
      wiktor
      Wiktor
      • Gość: leman IP: *.man.poznan.pl 15.09.03, 13:00
        Nic (jeszcze :)))) Chce tylko zrobic porzadny przeglad po 30 tys. km. Jesli chodzi o ASO Antoninek to mam raczej niemile
        wspomnienia (dotyczy to co prawda kupna samochodu) facet gadal ze mna tak, jakby chcial sie mnie jak najszybciej pozbyc. A ta
        firma w Suchym Lesie to Renault Pieluszynska?
        • Gość: wiktor IP: 213.17.247.* 15.09.03, 13:08
          To fakt - Antoninek ma beznadziejnych sprzedawców- lepiej kupić w Compolu, ale
          serwisować w Antoninku - swojego czasu serwisowałem tam 3 sztuki Renault Megane
          i byli w porządku.
          Suchym Lesie - to nie ASO. Nie pamiętam adresu i nazwiska, ale jedziesz tak -
          jeszcze przed przejazdem na Obornickiej skręcasz za Terravitą w lewo (tam już
          mają tablicę reklamową). Jedziesz prosto aż do tego małego ronda - tam w lewo i
          kawałek dalej po lewej stronie jest ten warsztat. Mają sklep z częściami
          (orginalnymi i nie, wybierasz). Szef ma spore doświadczenie z Renault, a ceny
          mają mniej więcej 50 proc ASO.
          Wiktor
          • Gość: leman IP: *.man.poznan.pl 15.09.03, 13:15
            Dzieki wielkie i pozdr.
            • Gość: wiktor IP: 213.17.247.* 15.09.03, 13:32
              Nie ma sprawy. No i nie denerwuj się, jak trochę pobładzisz dookoła tego małego
              ronda - bo ja tam byłem ponad rok temu, jak jeszcze miałem Renault - więc
              pamięc może zawodzić. Ale to gdzieś tam, w dodatku na przeciwko tego warsztatu
              jest jedna ze stacji diagnostycznych - więc powinienieś znaleźć.

Pozdr
              Wiktor
              • Gość: SS IP: *.zedat.fu / *.fu-berlin.de 16.09.03, 18:00
                Rzeczywiscie, sposrod ASO najlepsza opinie ma Antoninek, najgorsza - Compol na
                Kazia Wielkiego. Natomiast ja w ogole zrezygnowalem z ASO, leje na ich stemple.
                Woze samochod do technikum Samochodowego (czy zespolu szkol) na Starolece. Np.
                p. Krubski tam pracuje, bardzo dobry fachowiec.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.