Dodaj do ulubionych

Skoda zawladnie Polska

IP: *.dip.t-dialin.net 22.09.03, 19:12
Witam!

Nie wiem jak u was ale u mnie na zachodzie kraju jest plaga skody ze
szczegolnym uwzglednieniu modelu Fabia owszem zdarzaja sie tez inne modele
ale juz umiarkowanie. Co piate auto na parkingach pochodzo z mlodego Bolka.
Nieraz gadalismy o Skodzie ze to nawet poprawne auto ale nic poza tym.
Naszym rodakom ktos zrobil wode z mozgu bo Skoda nie jest tania! Absolutnie
nie obrazam posiadaczy Skody ale u mnie wlasciciele naprawde maja kapelusze.
Paru wymiataczy na forum pisze ze Skoda ma taka tradycje i ze juz zanim
ktokolwiek pomyslal o autach to oni juz je robili - owszem Polska
reprezentacja pilki noznej kiedys tez grala dobrze ba mieli trzecie miejsce.

Nawet jesli wsadza pozlacane klamki do Skody wlaza najlepsze silniki V6 za
cene 1.2 HTP czyt. predator kostki brukowej lub <High Pressure Turbo nie
wciagne tej fury o zepsutym prestizu. Chyba ze bede nia jezdzil po mieso i
podskakiwal w jak w tej reklamie

Pozdrawiam ARAFAT
Obserwuj wątek
    • Gość: Adek Re: Skoda zawladnie Polska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.03, 19:22
      Gość portalu: ARAFAT napisał(a):

> Witam!
      >
      > Nie wiem jak u was ale u mnie na zachodzie kraju jest plaga skody ze
      > szczegolnym uwzglednieniu modelu Fabia owszem zdarzaja sie tez inne modele
      > ale juz umiarkowanie. Co piate auto na parkingach pochodzo z mlodego Bolka.
      > Nieraz gadalismy o Skodzie ze to nawet poprawne auto ale nic poza tym.
      > Naszym rodakom ktos zrobil wode z mozgu bo Skoda nie jest tania! Absolutnie
      > nie obrazam posiadaczy Skody ale u mnie wlasciciele naprawde maja kapelusze.
      > Paru wymiataczy na forum pisze ze Skoda ma taka tradycje i ze juz zanim
      > ktokolwiek pomyslal o autach to oni juz je robili - owszem Polska
      > reprezentacja pilki noznej kiedys tez grala dobrze ba mieli trzecie miejsce.
      >
      > Nawet jesli wsadza pozlacane klamki do Skody wlaza najlepsze silniki V6 za
      > cene 1.2 HTP czyt. predator kostki brukowej lub <High Pressure Turbo nie
      > wciagne tej fury o zepsutym prestizu. Chyba ze bede nia jezdzil po mieso i
      > podskakiwal w jak w tej reklamie
      >
      > Pozdrawiam ARAFAT

Masz jakis kompleks Wacpan??
      Może by tak doo odpowiedniego specjalisty sie udac:)))
    • Gość: verte Re: Skoda zawladnie Polska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.03, 19:24

.
      >
      >

Nie muszą się do tego posówać jak na razie.Bardzo wiele osób nawet na tym forum
      uważa,że fabia to nic innego jak audi a3 tylko w innym opakowaniu i trzeba być
      ciężkim frajerem żeby przepłacać za audi.Spryciarze w skodach wiedzą najlepiej.
      Prędzej Samoobrona straci elektorat niż fabia straci udział w rynku.
      • Gość: verte Re: Skoda zawladnie Polska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.03, 19:31
        Gość portalu: verte napisał(a):

>
        >
        > Nie muszą się do tego posówać jak na razie.Bardzo wiele osób nawet na tym
        forum
        >
        > uważa,że fabia to nic innego jak audi a3 tylko w innym opakowaniu i trzeba być
        > ciężkim frajerem żeby przepłacać za audi.Spryciarze w skodach wiedzą
        najlepiej.
        > Prędzej Samoobrona straci elektorat niż fabia straci udział w rynku.

Dodam jeszcze rosnącą w strasznym tempie liczbę salonów skody.Obecnie już sto.
        To chyba drugie miejsce po fiacie na razie.
      • Gość: Woj Re: Skoda zawladnie Polska IP: 62.29.254.* 22.09.03, 23:26
        > Nie muszą się do tego posówać jak na razie.Bardzo wiele osób nawet na tym
        > forum uważa,że fabia to nic innego jak audi a3 tylko w innym opakowaniu i
        > trzeba być ciężkim frajerem żeby przepłacać za audi.Spryciarze w skodach
        > wiedzą najlepiej.

Kto tak twierdzi? Jakis przyklad prosze?
    • Gość: York Re: Skoda zawladnie Polska IP: *.acn.pl / 10.68.4.* 22.09.03, 19:31

> Witam!
      >
      > Nie wiem jak u was ale u mnie na zachodzie kraju jest plaga skody ze
      > szczegolnym uwzglednieniu modelu Fabia owszem zdarzaja sie tez inne modele
      > ale juz umiarkowanie. Co piate auto na parkingach pochodzo z mlodego Bolka.
      > Nieraz gadalismy o Skodzie ze to nawet poprawne auto ale nic poza tym.
      > Naszym rodakom ktos zrobil wode z mozgu bo Skoda nie jest tania! Absolutnie
      > nie obrazam posiadaczy Skody ale u mnie wlasciciele naprawde maja kapelusze.
      > Paru wymiataczy na forum pisze ze Skoda ma taka tradycje i ze juz zanim
      > ktokolwiek pomyslal o autach to oni juz je robili - owszem Polska
      > reprezentacja pilki noznej kiedys tez grala dobrze ba mieli trzecie miejsce.
      >
      >
      > Pozdrawiam ARAFAT - Głupi ARAFAT
      autentycznie
      • Gość: Piotr Re: Skoda zawladnie Polska IP: 2.4.STABLE* / 80.48.103.* 22.09.03, 19:54
        Pozostawiajac na boku dyskusje czy Skoda robi dobre czy zle auta moim zdaniem
        sa dwie przeslanki oszalamiajacego sukcesu Skody:

- poglady polakow ze VW robi najlepsze auta (a Skoda to VW dla Polaka)
        niestey wiekszosc Polakow uwaza sie za super fachowcow w kazdej dziedzinie a
        w kwesti motoryzacji to juz wogole, kraza potoczne opinie ze niemieckie auta
        sa najlepsze i dlatego Skoda jako niemiecka jest popularna

- doswiadczenia Polakow ze Skoda
        wiele ludzi szczegolnie w wieku srednim i wiecej ma pozytywne doswiadczenia z
        mlodosci ze Skoda, z czasem wspomniania sie wybiela i wychodzi ze Skoda jest
        najlepsza. Ludzie nie pamietaja jak korodowala czy ciekla ich 105.
      • Gość: ARAFAT Re: Skoda zawladnie Polska IP: *.dip.t-dialin.net 22.09.03, 20:00
        No i wystawilem Was na probe i co w ciagu paru chwil ktos stwierdzil ze jestem
        glupi i ze musze sie udac do specjalisty. Z tolerancja macie na bakier.
        Wyglosilem swoj poglad do ktorego mam prawo! Czy to jest juz powod ze ktos
        jest glupi? Glupi jest ten kto posluguje sie takimi okresleniami. A ci co
        Kupuja zakamuflowane A3 w postaci fabii robia swietny interes! Wnioskuje ze
        moi znajomi to tez glupki. Czyli myslac kategoriami moich oponentow madrzy sa
        ci co kupuja skode a frajerami co za Vorsprung durch Technik lub Da weiß man
        was man hat przeplacaja. Ja ciesze sie jak ludzie maja rozne poglady a juz
        najbardziej jak moga je wyglaszac bez tyrania. Pozdrawiam tych co maja tak
        samo - potwierdza sie ze co niektorzy wlasciciele Fabii maja za grosz
        tolerancji

Pozdrawiam ARAFAT
          • Gość: niki Re: Skoda zawladnie Polska IP: *.stacje.agora.pl 23.09.03, 09:07
            Tyle wiesz o Niemczech i statusie Renault w tym kraju co ja o uprawie buraka
            cukrowego. Po co wy ludzie takie rzeczy wypisujecie o samochodach/krajach
            ktorych - jak widac - nie znacie? Co to znaczy "rodowity Niemiec"? Od ilu
            pokolen zaczyna sie "rodowitosc"? Zmyslasz kolego, zwyczajnie zmyslasz.
            Jak nie lubicie marki na R. to jej nie kupujcie. To samo dotyczy marki na S.
            Bezsensowna dyskusja....Za to Marceli Szpak zapewne jest wniebowziety...

pozdrawiam
            niki
          • Gość: -) Do tego trzeba dorosnac IP: *.sad.warszawa.supermedia.pl 24.09.03, 01:57
            A ja przejechalem 200kkm megane1 oraz 100kkm laguna 2 i tez mnie nigdy nie
            zawiodl zaden z tych pojazdow. I choc preferuje japonskie, to na podstawie
            moich doswiadczen nie moge powiedziec nic zlego o renault.

>Niemcy twierdzą, że Skoda to Vwija. Renault to w Niemczech tania tandeta gorsza
            > od Korean cars. Tak twierdzą rodowici Niemcy

Co co uwazaja niemcy jest malo istotne. Wez pod uwage fakt, ze Polacy jako
            jedna z nielicznych nacji zachwyca sie wszystkim co nie jest nasze. To pewnie
            efekt 50 lat komuny, bidy i "rownosci" narzuconej nam przez system. Taki
            zachwyt w innych krajach nie wystepuje zupelnie. W Niemczech jezdza glownie
            niemieckimi a we Wloszech glownie wloskimi (i francuzami). To zalezy od
            polityki panstwa a nawet poczucia, powiedzmy, tozsamosci narodowej. Widziales
            kiedys wlocha lecacego do Polski LOTem?? Zawsze kupi bilet w Alitalii, nawet
            jesli jest to fizycznie ten sam samolot. Tak juz jest i juz. Tylko u nas
            elektronika musi byc japonska, samochod niemiecki lub japonski. Tylko u nas
            kupuje sie lodowke z napisem Whirlpool, choc jest wyraznie napisane, ze takowa
            pobiera wiecej pradu, jest technologicznie starsza i przy okazji jest 20%
            drozsza. No bo jak mam kase to pokaze to wszystkim, wyjmujac kielbase z
            whirlpooola a nie z polarka. (to byl sarkazm, jakby ktos sie nie kapnal)

Bysmy wszyscy mogli dorosnac musimy jeszcze duuuuuzo popracowac i mocno sie
            odburaczyc
    • lexus400 Re: Skoda zawladnie Polska 22.09.03, 21:14
      Przypomniało mi się jedno zdarzenie dotyczące Skody a konkretnie Superb.Będąc w W-wie widziałem na parkingu (pod Wolanką)Skodę Superb ale wszystkie znaczki dotyczące Skody były usunięte i zamienione na VW.
      Pzdr.
    • Gość: Henry Re: Skoda zawladnie Polska IP: *.telia.com 23.09.03, 09:28
      Kiedys w Szwecji Skoda miala paskudna renome,dotyczylo tej z motorem w zadku.
      Obecnie wszystkie modele Skody ciesza sie bardzo dobra renoma w Szwecji i jest
      ich duzo na naszych drogach,moze dlatego ze Szwedzi nie maja uprzedzen do marki
      tylko do zlych samochodow,-Skoda takim samochodem nie jest.
      W swojej klasie cenowej o pierwsze mce. w sprzedazy Skoda Fabia "pobila" Pgt.206
      a to cos znaczy.
      Niektorych ludzi uprzedzenie do Skody mozna porownac do uprzedzenia do
      narodowosci np: Polacy to pijacy i kombinatorzy ,Cyganie to leniuchy i zlodzieje
      ,Czesi to tchurze itp. "madrosci".
      Kazdy kupuje takie auto na jakie go stac i jakie mu z powodow transportowych
      odpowiada,cala reszta to schpaner . Pzdr.
      ________________________________________________________________________________
      • greenbuck Re: Skoda zawladnie Polska 23.09.03, 09:32
        Gos´c´ portalu: Henry napisa?(a):

> Niektorych ludzi uprzedzenie do Skody mozna porownac do uprzedzenia
        > do narodowosci np: Polacy to pijacy i kombinatorzy ,Cyganie to leniuchy i
        > zlodzieje

Albo greenblak to zarozumialy ciul, hehe ... A to wszystko nieprawda!
        Cyganie na Slowacji sa na pierwszym miejscu w ilosci Szkud!
        • przemo_c Re: Skoda zawladnie Polska 23.09.03, 22:31
          A nami rządzą:
          a. kretyni
          b. złodzieje
          c. buraki
          d. wódka
          e. sarmaci, co to na zagrodzie równi wojewodzie...

Stary, nie bawmy się w uprzedzenia narodowe...

A tak przy okazji, to Niemcy dali też trochę dobrego Polsce, Wlkp. była pod
          zborem pruskim, ale nikt im teraz nie odmówi pracowitości i porządku, tóry
          jest tam dużo bardziej widocznyniż w byłym "Królestwie Warszawskim" i całej
          tej galicyjsko-rosyjskiej części Polski...
          --
          Zapraszam wszystkich zainteresowanych poważnym traktowanim sprawy zlotów:
          www1.gazeta.pl/forum/790620,30353,790602.html?f=12135
        • Gość: jarek Re: Skoda zawladnie Polska IP: *.fastres.net 25.09.03, 10:50
          Bez walki, to ty duzo wiesz , wojny Husyckie trwaly prawie 25 lati je wygralismy przeciwko prawie calej Europie, wojna 30 -letnia jak nazwa mowi 30 ( sama Praga byla 7 razy pod atakiem i juz w po pokoju Westfalskim jeszcze walczyla, bo wiadomosc o pokoju jeszcze nie dotarla), a bez naszej pomocy to Lagiello by z spod Grunwaldu uciekal. Wez sobie do reki statystyke o pilotach czeskich i polskich w Angli a potem sobie umyj gebe mydlem marsylskim, zanim nastepnym razem otworzysz gebe.
          W 1939 roku to nawet Polacy pomogli Hitlerowi nas rozebrac ( Zaolzie).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka