Dodaj do ulubionych

Seat Exeo Sport Tourer

• Gość: jasiek Re: Seat Exeo Sport Tourer IP: *.chello.pl 15.09.10, 10:14
      Ludzie czy wy wiecie wogole co piszecie??
      własnie odebrałem swojego exeo st.
      jesli ktos mi znajdzie 205 km diesla(chip w cenie) wersja Style 170 km cr.Plus dodatki skóra+xenon+Bose sound+przednie czujki i wiele innych.Dostalem rabat ze 126 tys na 111 tys.Rocznik 2010 ( modelowy 2011).
      Bardzo chetnie kupie za 115 tys te konfiguracje w kazdym innym aucie tylko mi znajdzcie takowe.
      bez 130 -150 tys nie macie co marzyc.(i to po rabatach).pozatym kto nie jedził tym autem niech sie nie wypowiada.
      Co do uzywanych aut dawno temu usłyszałem od mechanika jego maxyme ,że na stare auta stać tylko bardzo bogatych ludzi ;_))))
      pozdrawiam wszystkich
    • Gość: Jacek z Re: Seat Exeo Sport Tourer IP: *.dynamic.chello.pl 03.01.11, 21:33
      Ja też kupiłem Exeo, ale nie nowe a używkę demo. Poprzednio jeździłem Audi A4 z 2005, chciałem coś świeższego np Paska CC, ale niestety nie udało się kupić wiec jest Exeo. Jeśli mam być szczery to Audi A4 B8 to nie jest, ale gdy porównać do B7 to Exeo jest lepsze.
      1. Po sprzedaży Audi A4 niewiele dokładając mam 4 lata młodszy model
      2. Miałem kombika A4 teraz mam sedana Exeo i jest ciszej.
      3. Jest masa poprawek zawieszenie bardziej sztywne, hamulce wg testów z 41m zeszli do 37w Exeo i to czuć, silnik 2,0 TDI pali litr mniej na 100, układ kierowniczy rewelacja.
      Nie chce wpominać, że w porównaniu do Audi fotele są naprawdę kubełkowe, radio gra, bo większą moc i jest mp3, deska jest z cabrio więc wyglad i jakość też lepsza, spryski mają wicej dysz i tak by można mnożyć.
      Ogólnie ciszej więcej sportu i wygląd za którym każdy się ogląda, w Audi tego nie było, no chyba że jeździsz najnowszym modelem A4 z ledami, ale to już inna kasa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się