Dodaj do ulubionych

Czy moglibyście...

22.12.03, 20:30
podać mi ten link, gdzie Volvo XC90 lub XC70(tego nie pamiętam) "radzi"
sobie w terenie? To było gdzieś tak do dwóch miesięcy w tył. Z góry dzięki.

Pozdrawiam

Obserwuj wątek
    • michalv81 Re: Czy moglibyście... 23.12.03, 12:33
      Jeszcze tylko jedno pytanie. Czy jak się ma taki Haldex i np: jedziemy bardzo
      szybko asfaltową drogą, która jest śliska, to mimo wszystkich elektronicznych
      systemów samochód może wpaść w jakiś poślizg, gdy włącza się tylna oś? Czy
      może stać się niebezpiecznie, czy przeciętny kierowca utrzyma właściwy tor
      jazdy?

Pozdrawiam.
      • greenblack Re: Czy moglibyście... 23.12.03, 14:38
        michalv81 napisał:

> Jeszcze tylko jedno pytanie. Czy jak się ma taki Haldex i np: jedziemy bardzo
        > szybko asfaltową drogą, która jest śliska, to mimo wszystkich elektronicznych
        > systemów samochód może wpaść w jakiś poślizg, gdy włącza się tylna oś?

Haldex to syf. Samochód z tym badziewiem w połowie zakrętu może z podsterownego
        stać się nadsterowny. Wystrzegaj się wozideł z tym czymś.

Pozdrawiam
        • zigzag2 Re: Czy moglibyście... 26.12.03, 19:20
          greenblack napisał:

> Haldex to syf. Samochód z tym badziewiem w połowie zakrętu może z
          podsterownego
          >
          > stać się nadsterowny. Wystrzegaj się wozideł z tym czymś.
          >
          >
          > Pozdrawiam

Jeszcze jedno. Nie wiem dokładnie, ale chyba Volvo S60R jest wyposażone
          w tzw. Haldex. Czytałem już nie raz, że prowadzi się świetnie. Teraz mam przed
          sobą artykuł o Volvo S80 2.5 AWD i Pan redaktor pisze "... prezesowskie auto,
          którym daje się podróżować jak po szynach nawet wówczas, gdy na jezdni jest
          wczesnojesienna szklanka" wcześniej było, że auto testują na oponach letnich.
          Więc to jednak daje się prowadzić, czy jesteś uprzedzony do Volvo?

Pozdrawiam.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka