• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

drukarka jaka wybrac? Dodaj do ulubionych

• 20.01.10, 18:11
    Witam potrzebuje podpowiedzi jaka wybrac drukarke aby nie byla za droga i
    koszty utrzymania byly tanie w sensie zamienniki zeby czytala...
    nie chodzi mi o jakas mega dobra jakosc,ale o to zeby spelniala warunek
    najwazniejszy tzn. byla oszczedna,bo potrzebuje do drukowania ulotek...ulotki
    sa zwykle i proste wiec nie ma tu jakis specjalnych wymagan co do grafiki czy
    zdjec...
    piszcze konkrety nazwe i model drukarki ktore sa oszczedne i beda spelnialy
    kryteria...z gory dziekuje za pomoc
    Pozdrawiam
    Edytor zaawansowany
    • 20.01.10, 18:16
      Wątek sprzed miesiąca: Tania w eksploatacji drukarka?.
      • 20.01.10, 18:24
        widzialem i czytalem przed zalozeniem tematu...zalozylem temat bo tam malo
        konkretow bylo...prosze o wiecej
        • 21.01.10, 09:56
          Ale tamten wątek nie jest jeszcze zarchiwizowany i można do niego
          dopisywać nowe posty.
        • 24.01.10, 11:49
          na przyszłość proszę korzystać już z założonego tematu i tam zapytać o więcej
          konkretów
    • 21.01.10, 10:19
      Ja mam HP LaserJet 1018, kupiona 2 lata temu, toner wymieniałam w grudniu,
      kupiłam regenerowany za niecałe 50 zł. Nie widać różnicy smile
      Generalnie jestem bardzo zadowolona z tej drukarki.
    • 21.01.10, 11:05
      Wejdź sobie na stronę www.chip.pl/ranking/drukarki
      Później wybierz interesujący cię typ drukarki (atramentowa, laserowa czarno-biała, laserowa kolorowa itp.) i kliknij na "Zobacz pełny ranking".
      Traktuj ten ranking jako pomoc, a nie wyrocznię.
      Na twoim miejscu wybrałbym kilka drukarek z rankingu i poszedł do sklepu obejrzeć je na żywo. I od razu sprawdziłbym cenę materiałów eksploatacyjnych w sklepie.

Pozdrawiam,
      Kamil
      oszczedzamy.blox.pl
    • 21.01.10, 21:36
      Najtansza to chyba Canon PIXMA, zamienniki po 3,4 zl na Allegro.
      • 21.01.10, 21:58
        Ale jak zaschnie tusz na glowicy to cala drukarka do smieci.
        Bylem fanem Canona, ale niestety padly mi w domu w ten sposob dwa urzadznia i
        przestalem.
        Canon jest dobry wtedy, gdy drukuje sie praktycznie codziennie.
        --
        Dla syna za dobreswiadectwo
        Polecam Linuxeducd - uruchamiasz z plytybez szkody dla ukochanego Windowsa
        • 21.01.10, 22:11
          To prawda, ze jak zaschnie, to trzeba wymieniac glowice, co sie po prostu nie
          oplaca. Ale moja sluzyla mi 5 lat. Wiec 200 zl na tyle lat to i tak warto, IMHO.
          • 21.01.10, 22:18
            teacherka napisała:

> To prawda, ze jak zaschnie, to trzeba wymieniac glowice, co sie po prostu nie
            > oplaca. Ale moja sluzyla mi 5 lat. Wiec 200 zl na tyle lat to i tak warto, IMHO
            > .

Ja mialem w domu drukarke i urzadzenie wielofunkcyjne z wyzszej polki.
            Tak wiec mi sie nie oplacilo - przynajmniej w przypadku urzadzenia
            wielofunkcyjnego, ktore kupilem zadowolony 3-a laty bezawaryjnej i taniej
            eksploatacji drukarki. A tu glowice zaschly po 3 tygodniach niekorzystania -
            fakt, ze przyczyna bylo tez przejscie na inne zamienniki, zamowione w internecie
            z ktoregos specjalistycznego serwisu, zamiast napelniania w punkcie jak dotychczas.

--
            Dla syna za dobreswiadectwo
            Polecam Linuxeducd - uruchamiasz z plytybez szkody dla ukochanego Windowsa
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.