Jaki mop wybrać ? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Ostatnio oglądałam program perfekcyjna Pani domu i tam był rotacyjny mop jan niezbedny. Mam w domu zwykły mop i męczy mnie już to wyciskanie go i sporo wody na plytkach po uzyciu. Czy macie moze taki rotacyjny mop czy wart jest swojej ceny?
    • Do płytek może być, na panelach /parkiecie zostawia smugi. Jak dla mnie za dużo zabawy...
      Mam sporo mopów, bo dużą powierzchnię do mycia i najlepiej sprawdza się vileda ultramax-ma płaską powierzchnię, dociera wszędzie pod meble, wyciska się bez problemu jednym ruchem w wiadrze, można dokupić wymienne "ściereczki" i prać je w pralce.
      • Tez jestem za plaskimi mopami. Sa w sprzedazy w roznych wielkosciach. Mozna nimi myc, a takze odkurzac. Nawet wykorzystujac jako swiffer z samodzielnie uszytymi nakladkami:
        www.saving4six.com/2012/01/homemade-swiffer-sweeper-and-duster.html

• Cy on wejdzie łatwo bokiem (krotszym koncem) w bardzo małe powierzchnie?
    • Ja mam pocobello allegro.pl/leifheit-mop-plaski-picobello-plus-wiadro-combi-i2310387662.html jest rewelacyjny. Podłogi myje a nie rozmazuje, łatwy w utrzymaniu czystości. Polecam
      --
      Zmień stanik - zmień życie na lepsze. Secret Hills
      • Mam teraz taki, widzę, że przepłaciłam, bo kupiłam za 14 zł w sklepie, ale super myje.o, taki mam
        • Ja też jestem fanką "Gosi". Przerobiłam vilede, mop rotacyjny i uważam że ten zaproponowany przez marzeka1 jest najlepszysmile
          --
          www.pimpirimplimplim.blogspot.com/
          www.babskie.com/
          • Ja używam i szczerze polecam mopa ze spryskiwaczem Bony, ja go dostałam od firmy, która kładła mi podłogę, wiem że kosztuje ok 160 zł , ale po kilku miesiącach użytkowania - warto zainwastować, super rozwiązanie, mop z pojemnikiem na płyn, spryskuje się podłogę i od razu wyciera do sucha, wszędzie można dotrzeć bo ma obrotową końcówkę i całkiem niezły wygląd... Pad przyczepia się na rzepy i można go prać, a przede wszystkim nie trzeba się schylać, wyrzymać, żadnego wiadra itp. pzdr

• --
      Kryjąc się w fortecy sztywnej konsekwencji, schronić się możemy przed zakusami rozumu.
    • Moja mama ma mop firmy vileda i sobie chwali.
    • Też słyszałam wiele dobrego o tym Spray Mopie z Bony. Znajoma ma i chwali. Jej dziecko miało zawsze problem z podrażnieniami od detergentów, ale mówiła że razem z mopem kupiła taki o naturalnym dla dziecka Ph i jest zdecydowanie lepiej. Wiadomo, lepiej kupić nowy mop niż tracić fortunę na wizyty u dermatologa wink Pozdrawiam

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.