Licznik dwutaryfowy Dodaj do ulubionych

Chciałabym uczulić wszystkie osoby mające licznik dwutaryfowy. Kontrolujcie godzinę na swoich licznikach. Dzisiaj przez przypadek, przy okazji odpisywania zużycia prądu mąż zauważył, że godzina na liczniku różni się od godziny właściwej, aż 11 minut. Znaczy to, że tańsza taryfa włącza się 11 minut wcześniej, i 11 minut kończy wcześniej. Niby nie jest to dużo, ale ja bardzo dużo korzystam z tańszego prądu od 13-tej, do 15-tej. Nie wiem jak długo to trwa, bo nie zwracaliśmy uwagi na godzinę na liczniku. Nieźle mnie Tauron nabijał w butelkę. Dzwoniłam z reklamacją. Pani powiedziała, że to tylko urządzenie, i może się coś rozprogramować. W czwartek będzie ktoś z Tauronu, żeby to zmienić. Tak więc uważajcie i sprawdzajcie dokładnie liczniki.
--
Jestem jak trzcina, zawsze wracam do pionu.
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.