Dodaj do ulubionych

Tani optyk w Krakowie

02.06.12, 20:19
Dzień dobry!

Czy ktoś ma namiary na taniego optyka w Krakowie? Przede wszystkim chodzi mi o ceny soczewek okularowych (z powodu dużej wady wzroku muszę kupić specjalne cienkie szkła
o wysokim współczynniku załamania światła). Gdzie powinnam się udać, by zapłacić rozsądną w miarę cenę?
Z góry dziękuję za podpowiedzi
Edytor zaawansowany
  • 02.06.12, 22:41
    ja od lat korzystam z uslug pana Piotra Ksiazka, salon optyczny w Nowej Hucie na os. centrum a 1,
    kolo lukas banku, tel (12) 644-19-88
    wszystkie ewentualnie poprawki na miejscu i od reki i za darmo
  • 13.06.12, 16:12
    polecam na ul pachońskiego koło Biedronki mają ś2ietne okulary i promocje
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/ai/ve/kcg2/UjSERPM57MuchOaEWX.jpg
  • 15.06.12, 22:59
    Polecam www.fielmann.pl/
    musisz tam wdepnąć - ja jestem mega zadowolona. Trafiłam tam po opiniach z neta . zaczęłam od badania wzroku , dobór trwało to dość długo , ale jak chodzę dziesiąt lat w okularach nie spotkalam się z takim wspaniałym podejściem. Z okularów jestem zadowolona a bałam sie bo do progresywnych nie wszyscy moga się przyzwyczaić . Nie wiem czy jest fielmann w Krakowie , bo ja byłam w innym miescie.
  • 15.06.12, 23:10
    jest, w galerii krakowskiej.
  • 15.06.12, 23:20
    Jest tez w Centrum Handlowym Bonarka.
    --
    Jestem jak trzcina, zawsze wracam do pionu.
  • 16.06.12, 00:39
    my natomiast zrobiliśmy okulary dla 10 latka w Fielmanie. Niestety awaryjne oprawki baaardzo, 1 rok, 3 naprawy w końcu wymiana na 4 parę nową ( oczywiście taką samą i oczywiście to samo się znowu psuje ale już szukamy kolejnych okularów). Dostawalismy zawsze liust z możliwością zwrotu kasy etc az w końcu powiedziałam w salonie,że teraz skorzystamy z tej opcji i......więcej list do nas nie dotarł, hahah.
    Postaramy się zatem o okulary dla syna w innej firmie

iza
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/l22ndf9h6w1vt6qz.png
  • 16.06.12, 07:15
    Ciekawa jestem, czy znajdzie się ktoś komu jakikolwiek optyk zechciałby naprawić okulary i wymienic na nowe . przerobiłam tylu optyków i niestety nigdy mnie to nie spotkało zawsze wmawiano mi , że to moja wina. i tak stawiam na Fielmanna!
  • 16.06.12, 08:28
    Każdy usługodawca, który spartaczył robotę ma OBOWIĄZEK naprawiać, wymieniać towar. Po to klient dostaje paragon!!
  • 16.06.12, 09:56
    Fielmann jest bardzo drogi.
  • 17.06.12, 08:20
    kostruszka napisała:

> Fielmann jest bardzo drogi.
    O z tym to już kompletnie się nie zgodzę.
    Przed pójściem do Fielmanna zapytałam w kilku miastach i u wielu optyków, nigdzie nie podano mi ceny nizszej niż w Fielmannie . Ajuż konkurencyjna sieć to totalna porażka jakościowa i cenowa ! Fielman jest naprawdę super .
  • 04.09.12, 13:52
    a ja polecam optyka na westerplatte w krk tam mają świetne ceny po moim zakupie cała moja rodzina zdecydowała sie na zakup. oni nazywaja sie chyba swiat okularów czy jakoś tak
  • 16.06.12, 13:14
    Może kupiliście słabe jakościowo oprawki, bo takie też mają. Druga sprawa 10 latek może z okularami wyprawiać cuda. Moja bratanica też w podobnym wieku stale miała problem z oprawkami. Teraz już dorosła nie ma takiego problemu, ale kupuje naprawdę dobre jakościowo oprawki. U mnie jest znów problem z plastikowymi soczewkami. Zawsze mam bardzo porysowane. Użytkuję normalnie, czyszczę wg wskazań, a rysy niesamowite, chociaż staram się kupować soczewki dobrej jakości. Wszyscy się dziwą dlaczego, a ja nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie.
    --
    Jestem jak trzcina, zawsze wracam do pionu.
  • 04.09.12, 17:27
    Też polecałam Fielmana - nawet na tym forum. Wycofuję. Zdecydowanie nie polecam. Najpierw odprysk lakieru na oprawkach. Drugie podejście - złamało się szkło już przy wymienionych w ramach reklamacji oprawkach. Wymieniałam gdzie indziej, bo w ramach reklamacji nie chcieli przyjąć. Za chwilę odpadł nosek. Znowu nowe beznadziejne oprawki w ramach reklamacji. Koszmar. Tanio i fatalna jakość. Teraz już tylko pan optyk na Grota Roweckiego, okolice Tesco Kapelanką, nad cukiernią Zając. Nie polecam też optyka koło Ronda Grunwaldziego VISION EXCLUSIVE OPTYK ul. Monte Cassino 6 Kraków (obok hotelu Park Inn przy Rondzie Grunwaldzkim) Kupiłam na gruponie. Oprawki wybrałam fajne, za to szkła wstawili krzywo. Poprawili, to znowu pod żyłką został okruch. Nierzetelni i nieterminowi. Sama chętnie znalazłabym jakiegoś jeszcze dobrego i taniego optyka w Krakowie, bo rodzina okularników.
  • 14.12.12, 16:17
    Dziwi mnie ta opinia. ja jestem bardzo zadowolona z zakupu okularów w jednym z krakowskich salonów fielmanna. Zapłaciłam za nie niecałe 280 zł, służą mi już 3 lata i nadal wyglądają bardzo dobrze. nie miałam z nimi żadnego problemu. teraz myślę nad przerzuceniem się na soczewki smile
  • 20.09.13, 13:24
    Polecam MOZART OPTYK. Mają salon w centrum ceny sympatyczne i jakość super. Zbieram punkty też za soczewki i wymieniam na kolejne soczewki.
  • 09.03.16, 21:29
    Polecam optyka na Ruczaju. Zupełnie przypadkowo trafiłam do optyka Lux Optyk. Poszłam skuszona ulotką z promocjami. Jestem niedowiarkiem więc nie bardzo wierzę w gratisy i promocje ale tym razem byłam mile zaskoczona. Niesamowity zakład optyczny- w zasadzie salon! Wspaniały wybór okularów- w życiu takiego nie widziałam! poza tym widać że nowoczesny. Jednym słowem super. Nie mogę się nadziwić że można spotkać tak sympatyczny personel. Ja kupiłam okulary Dolce Gabana ale widziałam że mają nawet okulary Diora! Super!
  • 14.12.12, 16:47
    tak jak dla naszsego 11 latka tak teraz dla M kupilismy okulary na Ruczaju i super. Jako osoba, która targować się uwielbia wytargowałam 90 pln od ceny jaką podał optyk i tym samym zapłaciliśmy 230 pln. Obsługa rewelacja, ta cierpliwośćsmile. Ostatnio naprawa była gratis chociaż uszkodzenie było mechaniczne ( dziecko zostało pchnięte na korytarzu i karamba) ale pozostał tylko siniak a rodzice agresora ucieszeni, bo minęła ich płatność.
    Polecam nadal smile)))))
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/l22ndf9h6w1vt6qz.png
  • 31.01.13, 21:07
    Polecam mały zakład optyczny przy ul. Pachońskiego 8A koło Biedronki. Fachowa obsługa, szybka realizacja i jest naprawdę tanio. Ceny soczewek dużo przystępniejsze niż w innych zakładach, sprowadzenie odpowiednich szkieł - 2 dni a sama wymiana szkieł w moich starych okularach trwała niecałą godzinę!
  • 19.06.13, 15:31
    Zdecydowanie polecam Świat Okularów na Westerplatte, mają świetne promocje, a ja swoją oprawkę dostałam za jeden grosz (serio!)
  • 20.06.13, 17:04
    no wlasnie ja swoja tez za 1 grosz, przy cenie szkiel jak co najmniej w 5 innych salonach,czyli niezawyzonej.
    poza tym jestem pod wrazeniem - pierwsze miejsce gdzie udalo mi sie z marszu znalezc plastikowa oprawke na moj mega nos ( rozstaw 20 mm). We wszystkich poprzednio odwiedzonych salonach, lacznie ze slynnym Fielmanem nie bylo takiej mozliwosci, w jednym wrecz przekonywano mnie,ze nikt takich oprawek nie produkuje!
  • 20.06.13, 23:10
    A ja polecam optyka na Szewskiej. Idąc od Rynku po lewej stronie, mniej więcej w połowie, tuż obok zegarmistrza wchodzi się w bramę i na pierwsze piętro do zakładu optycznego. Zakład prowadzi starszy Pan. ceny nieporównywalnie niższe niż wszędzie indziej.
  • 08.07.13, 12:29
    Polecam Ci salon optyczny na ulicy Westerplatte - Świat Okularów. Koleżanka bardzo chwaliła. Podobno mają świetne ceny, bardzo miłą i fachową obsługę i ogólnie jest naprawdę dobrze. Sama właśnie chce się tam wybrać i sprawdzić wszystko smile
  • 08.07.13, 13:44
    Ja polecam serdecznie salon Świat Okularów! Można sporo zaoszczędzić
  • 22.07.13, 16:10
    Zdecydowanie polecam "Świat Okularów" przy ulicy Westerplatte. Mają bardzo dobre ceny, wszyscy są bardzo mili i chętnie pomogą dopasować odpowiednie oprawki smile
  • 19.07.13, 12:00
    Świat Okularów - dużo osób poleca ten salon i jeśli szukasz promocji to teraz akurat mają promocję letnią - 49 zł za każdy rodzaj oprawek. Jest z czego wybierać, ja osobiście jestem bardzo zadowolona z tego salonu. Znacznie tańszy niż sieciówki w Galerii Krakowskiej.
  • 23.07.13, 19:16
    Absolutnie nie polecam salonu Świat Okularów przy Westerplatte! Niekompetentna obsługa: technik optyk nie potrafi dobrać okularów, nie posiada sprzętu umożliwiającego określenie mocy soczewek okularowych i z niesamowitą ignorancją upiera się przy swoim zdaniu. Wizyta u innego optyka tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że pan opowiadał bzdury i niewłaściwie dobrał moc soczewek. Pani w recepcji niesympatyczna i prowadząca osobliwy dialog z panem technikiem podczas wizyt klientów.
    Ceny soczewek okularowych również są niezbyt korzystne. Może ceny oprawek są całkiem okazyjne, ale to jedyna zaleta salonu.
    Radzę uważać i zdecydowanie nie polecam usługi dopasowania okularów!
    Ja sama w końcu wybrałam Zakład Optyczny Artur Hoszowski i Syn przy ul. Floriańskiej. Pan tam pracujący wydał mi się nieco roztargniony i niezbyt komunikatywny, ale ceny soczewek okularowych okazały się przyzwoite (100 zł taniej niż w Świecie Okularów), realizacja szybka i mają dobry wybór dobrej jakości oprawek.
  • 25.07.13, 14:02
    Całkowicie nie zgadzam się z Twoją opinią. Nie mam pojęcia na jakiej podstawie wyciągnełaś takie wnioski. Już pierwsze zarzuty brzmią wyjątkowo absurdalnie. Badania wzroku, które odbywają się w salonie przeprowadzane są na nowoczesnym sprzęcie (kto miał okazje być, ten wie, każdy może podejść i się przekonać "na własnych oczach"). Bardzo łatwo można zweryfikować również pozostałe zarzuty, chociażby przeglądając opinie jakie pojawiają się w Internecie na temat salonu, czy porównać tam ceny produktów. Nigdy nie byłam w salonie o którym piszesz, więc nie mogę się wypowiedzieć na ich temat. Osobiście od kilku lat korzystam z usług Lynx Optique i Świata Okularów, z czego jestem bardzo zadowolona.
  • 25.07.13, 14:25
    ja robilam kilka razy okulary u Hoszowskiego, ze wzgledu na specyfike wady wzroku pocienialam jedno szklo ( duza roznica miedzy prawym a lewym okiem).
    Nie mam zadnych zastrzezen do tego salonu poza cena - tym razem potrzebowalam po prostu zwyklych okularow do komputera i takie mi wystacza za 220 zl zamiast 440.
  • 25.07.13, 14:53
    Czyli w świecie okularów zapłaciłaś 220 zł? Ja też tam kupowałam okulary i za parę szkieł z antyrefleksem zapłaciłam 100 zł takich nie pocienianych. Za całe okulary zapłaciłam 260 zł i uważam że obsługa jest super. Wszyscy moi znajomi tam kupili okulary (przy fajnych promocjach). Osobiście polecam!
  • 25.07.13, 15:21
    tak, w swiecie okularow, szkla 220 zl ( 3 D roznicy + cylindry) do tego oprawa w promocji za 1 grosz.
  • 01.08.13, 22:00
    Opisałam moje osobiste doświadczenie dotyczące wizyty we wspomnianym salonie. Absurdalne nie są moje zarzuty, lecz sposób, w jaki przeprowadzono "badanie wzroku". Zabawne jest za to stwierdzenie, iż każdy może udać się do salonu i kompetentnie ocenić jakość i rodzaj specjalistycznego sprzętu (w moim przypadku osoba przeprowadzająca "badanie wzroku" nie była w stanie określić mocy soczewek okularowych). W dodatku zalecono mi soczewki okularowe o niewłaściwej wartości (błąd dotyczył niemal 2 dioptrii!). Zatem nie nazwałabym takich zarzutów lekkomyślnie "absurdalnymi". Dodam jeszcze, że byłam świadkiem nieprofesjonalnej obsługi innej osoby.
    Zarzutów także raczej nie weryfikuje się jedynie na podstawie opinii w internecie. Być może standard obsługi się podniósł, jednak ja się na zawsze zraziłam. Inni mogą być zadowoleni, nie wykluczam takiej opcji. Nie zamierzam się jednak już nad tym rozwodzić. Polecam Salon Hoszowskiego i bastasmile!
  • 25.07.13, 16:59
    również nie rozumiem Twojej opinii... byłem ostatnio w Świecie Okularów po zerówki z antyrefleksem. Obsługująca mnie pani była bardzo miła i pomoc. Cena zdecydowanie nie odstraszała, a była wręcz atrakcyjna
  • 25.07.13, 18:00
    mysle ze warto poczytac taki watek i samemu wyrobic sobie opinie. duzo zalezy od wady wzroku i rodzaju oprawy.
    Hoszowski jest super jesli chodzi o dobieranie szkiel z duzym indeksem ( czyli wlasnie tych pocienianych) byl w stanie zrobic mi okulary bezoprawkowe gdzie szklo - 1 D bylo dokladnie tej samej grubosci co - 4D, co innych optykow ogladajacych te okulary wprawialo w niemale zdumienie ( wczesniej obowiazkowy komentarz - tego sie nie da tak zrobic). Robilam tam takie okulary 2 krotnie i zawsze byly ok. Pod tym wzgledem naprawde moge polecic.
    Natomiast nie spotkalam tam nigdy czegos takiego jak tania oprawka, przy calkiem przecietnej tych opraw jakosci - starczaly mi srednio na 2 lata noszenia i to nie non stop.
    Teraz i tak nie moge juz nosic oprawek z "noskami", a do plastikowych idealna rownosc grubosci szkiel jest zbedna.
    Wyczynem jest natomiast znalezienie plastikowych oprawek na szeroki u nasady nos, szukajac takich, jak juz pisalam, zdazylam odwiedzic z 6 salonow optycznych, uslyszec ze takich opraw nikt nie produkuje i lekko sie podlamac, w swiecie okularow moglam wybierac wsrod 3-4 opraw pasujacych idealnie.
    W kazdym razie moje indywidualne potrzeby zostaly zaspokojone przez swiat okularow w 100%.
  • 28.07.13, 13:55
    Polecam Optyk Koczorowski na os.Wysokim(bodajże).
    Jestem okropnie zadowolona z obsługi,asortymentu,cen.Nawet najmniejszą część sprowadzają i to niezwykle tanio.Wszelkie poprawki za darmo.Mnóestwo oprawek do okularów w bardzo przyzwoitych cenach,ciągle promocje.
    Cała szuflada oprawek za kilka złotych-zupełnie niezłychsmile.
    Jakiś czas temu zakupiłam u nich dość drogie okulary przeciwsłoneczne,na których podczas wakacji usiadł mój maż i pękły.
    Zaniosłam okulary do salonu,pani stwierdziła,że sprowadzi z Niemiec brakującą cześć(okulary były niemieckiej firmy).Niestety nie produkowano już takich modeli.Pani poinformowała mnie telefonicznie o tym , równocześnie zapraszając do salonu,żebym wybrała dla siebie jakieś nowe.Udałam sie do salonu,pani zapytała,czy pamiętam za ile kupiłam okulary(kiedy mąż je uszkodził nie były już na gwarancji).Pamiętałam,że kosztowały 250zł,pani pokazała gablotę i powiedziała,żebym wybrała sobie jakieś w podobnym przedziale cenowym ZA DARMO.
    Byłam w dużym szoku i chyba do tej pory jestem.Oczywiście zostałam wraz z mężem- okularnikiem ich stała klientkąsmile.Nadmienię,że ja mam astygmatyzm i jestem dalekowidzem ,zatem korzystam tam również z dobierania szkiełsmile
  • 19.08.13, 13:19
    Dzięki, zapamiętam Hoszowskiego, ostatnio za samo pocienianie szkieł zapłaciłam 450 zł sad ale w moim przypadku wada jest na tyle duża że yrzeba nacudować żeby szkło nie było jak denko od butelki.
    Fielmana absolutnie nie polecam - promocyjne oprawki mają takie że strach brać do reki, bo sie rozpadną, a "normalne" wcale nie są tańsze niż gdzie indziej. Do tego niestety personel jest skrajnie niekompetentny. Wyszło kiedy dobierałam nowe soczewki kontaktowe (bo Bausch przestał produkować te, których używałam poprzednio). Tak mi dobrali nowe soczewki niby super-hiper, niczym nie różnią się od starych tylko że są nowsze i lepsze, że podrażniły mi oko. Leczyłam się miesiąc zanim znów mogłam założyć soczewki.
    --
    kuchniazwyrakiem.blogspot.com/
  • 30.07.13, 12:04
    Zgadzam się, są bardzo solidni i pomocni, a do tego mają naprawdę ładne oprawki w cenach niższych niż gdzie indziej. Byłam u kilku optyków przed wyrobieniem okularów, w tym w tych sieciowych salonach, i tu zdecydowanie mieli najlepszą ofertę. A okularki do tej pory znakomicie mi służą...
  • 19.08.13, 10:59
    rzeczywiście to bardzo dobry salon, mają konkurencyjne ceny i bardzo pomocną obsługę, osobiście mogę polecić również Świat Okularów. Niedawno kupowałem tam okulary dla mojej mamy. Pani ekspedientka była bardzo pomocna i pomogła dobrać mamie oprawki idealnie pasujące do owalu jej twarzy, co więcej oprawki dostaliśmy w naprawdę okazyjnej cenie smile Gorąco polecam
  • 21.08.16, 23:40
    Wspomniany tu przez kogoś optyk na Szewskiej to Jan Sadowski - również polecam, ceny bardzo atrakcyjne, ale, co najważniejsze, niezrównany profesjonalizm. Chyba nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak fachowym okiem do oprawek i tak życzliwą obsługą.
  • 04.10.16, 14:55
    Ja polecam Optyka na Mackiewicza (w supermarkecie Simply)
    Kupuję tam soczewki zawsze w ciszy i spokoju. Mają też bardzo duży wybór okularów słonecznych i zawsze można zapytać o rabat nawet gdy nie jest to oficjalnie nigdzie wyeksponowane. POLECAM!!!
  • 12.10.16, 13:38
    A ja obeszłam cały Kraków i wszystkich w/w optyków i znalazłam dopiero super ceny na ruczaju w Luxoptyk. Dużo czytałam o nich w internecie i wszystko co piszecie to prawda. Niewiarygodny wybór, świetna oferta i profesjonalna obsługa. Widać że im zależy na jakości ale i nie zdzierają.Kupiłam u nich progresy w fajnej ofercie a drugie dostałam za 1 zł. Polecam każdemu!
  • 20.10.16, 17:17
    Dzień dobry,
    ja polecam nowy salon na ul. Wrocławskiej 8 Andrzej Piwowarczyk Optyk Studio mają tam szeroki wybór opraw, a ceny już od 49zł big_grin obsługa miła i bardzo profesjonalna dobrano mi oprawy takie w których wglądam najlepiej, a nie jak to robili w innych salonach te które były droższe! POLECAM NA 100% ! smile
  • 25.10.16, 09:06
    Jest taki optyk jak Świat Okularów na ul. Westerplatte. Warto sobie do nich zajrzeć. Na stronie swiatokularow.com można sobie ofertę i ceny podejrzeć. Zamawiałem u nich parę dni temu okulary przeciwsłoneczne z korekcją i jestem zadowolony. Szybkie wykonania, cena z rabatem dla stałego klienta, także wyszło mnie to dość tanio.
  • 08.11.16, 17:02
    Polecam optyka na ul. Wrocławskiej 8 Andrzej Piwowarczyk Optyk Studio, a to dla tego, że szukałam w kilku miejscach fachowej obsługi i rozsądnych cen i większość namawiała mnie na coś, a u tego Pana na Wrocławskiej czułam, że to moje oczy są najważniejsze, a nie "portfel" właściciela. Kupiłam okulary progresywne sporo tańsze od tych proponowanych w innych optykach, a moja przyjaciółka wybrała piękną oprawę do chodzenia
  • 08.03.17, 16:16

Soczewki z polaryzacją niedawno kupowałem w Oko Design i mogę tego optyka polecić. Mają szeroki wybór, dużo soczewek na miejscu, więc można liczyć na to, że okulary dostanie się naprawdę szybko. A ja akurat jestem wyczulony, nie lubię czekać na nic, a zwłaszcza właśnie jak coś kupuję.
  • 22.03.17, 16:44
    Co do szkieł progresywnych to bym polecała Oko Design. Tutaj badają właśnie pod kątem zakładania takich szkieł, a potem jeszcze masz czas na przetestowanie bez żadnych kosztów. Mi progresywne bardzo odpowiadają, nie trzeba się męczyć z dwuogniskowymi, czy generalnie z dwoma parami okularów.
  • 27.04.17, 22:15
    Gorąco polecam Lux Optyk na lubostroń 22 . Jeśli chodzi o duze moce to Zamawialiśmy tam okulary dla teściowej , -18 z cylindrami wiec spore wyzwanie . Ceny sprawdzaliśmy w kilkunastu punktach bo nie o mała kwotę chodzi . Tam wyszła najlepsza opcja ceny do jakości . Okularki super , teściowa szczęśliwa ! Potem jeszcze maz i synek . Maja ogromny wybór opraw dla dzieci . Super miła obsługa . Dodam jeszcze tak od siebie ze śliczny , nowoczesny salon . Ale to tak kobiecym okiem smile
  • 10.07.17, 14:24
    Do głowy mi przychodzi tylko Oko Design na Krowoderskiej. Byłem u nich parę tygodni temu po nowe okulary i spisują się idealnie. Nic nie ciśnie, nic nie uwiera, trzymają się póki co bardzo solidnie bez najmniejszej usterki. Warto u nich popytać, poszukać, mają akurat bardzo otwartą obsługę, doradzają, pomagają w wyborze szkieł czy oprawek.
  • 30.08.17, 21:10
    Witam forumowiczów. Polecam Lux Optyk na Ruczaju! Myślę, że jest to najlepszy optyk w Krakowie. Mają tam niesamowity wybór okularów i naprawdę przystępne ceny. Genialny personel który dwoi się i troi żeby zadowolić klienta nawet najbardziej wymagającego (mnie) smile Odwiedziłam kilku optyków w Krk ale ten był bezkonkurencyjny! Troszkę trudno tam dojechać samochodem bo kluczy się po osiedlu- ale tylko za pierwszym razem. Ale dodam że naprawdę warto! Polecam wszystkim!
  • 11.09.17, 10:59
    Zgadzam się, również byłam i potwierdzam, dobry optyk. Poza Lux Optyk warto iść jeszcze na ul. Wysłouchów, tam jest salon Super Optyk salonsuperoptyk.pl/. Mają konkurencyjne ceny, wybór też spory.
  • 20.09.17, 12:38
    Dzięki za namiary. Muszę wynienić porysowane szkła. Sprawdzę. A tego na Ruczaju też polecam (w Pasażu się mieści). Mam go blisko domu: i ja, i mąż tam znaleźliśmy oprawki, jakich szukaliśmy. Można pani opisać jakie mają być i potem dzwoni, że przywiozła coś takiego z hurtowni. I jeszcze jedna fajna rzeczy - pani się zgodziła przyciąć mężowi już zrobione okulary smile Żadem optyk by się na to nie zgodził (ryzyko pęknięcia). A już okulary miały iść w odstawkę smile Takie z żyłkowym dołem.
    Za swoje oprawki zapłaciłam 200 zł. Mąz chyba też 200 zł. Nie są to może jakieś Gucci czy RayBany, ale materiały są bardzo dobre.
  • 21.09.17, 11:41
    Okulary do czytania mam kupowane w Oko Design. Polecam firmę. Mają sympatyczną obsługą, można zawsze sobie uciąć pogawędkę, dopytać o bardziej techniczne kwestie i tak dalej. Oprawki mają różne, od bardziej klasycznych po nieco bardziej ekstrawaganckie – co kto lubi. Te marki oprawek które sprzedają są wypisane na ich stronce oko-design.com.
  • 02.10.17, 11:33
    Ja bym doradzał salon Oko Design, sporo moich znajomych do nich na krowoderską specjalnie jeździ po okulary. Profesjonalna obsługa, nie wciskali mi oprawek które totalnie nie były w moim guście, byle tylko drożej sprzedać. Miałem też tutaj robione badanie wzroku, także okulary są dopasowane, idealnie pod moją wadę, oczy mi się tak nie męczą jak przy poprzednich które zamawiałem w salonie u siebie na dzielnicy.
  • 05.10.17, 08:44
    Polecam Andrzej Piwowarczyk Optyk Studio Ul Wrocławska 8/8U Kraków. Profesjonalna obsługa, duży wybór oprawek, przystępne ceny 😊. Zarówno Pan Andrzej jak i Pani dr okulistyka godni polecenia.
  • 06.10.17, 11:29
    Można sobie na Krowoderską do Oko Design podjechać, mają fajne, modne oprawki i też dość szeroki wybór soczewek. Robiłam u nich swoje pierwsze szkła i noszą się wygodnie, a muszę przyznać, że wada jest dość duża, także szkła też do najmniejszych nie należą, a mimo tego nic nie uciska, nic się nie wżyna itp. Dobrze wykonane okulary za rozsądne pieniądze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.