produkt dnia w biedronce Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • wczoraj były dwa: jogurt z kuleczkami za 0,99 zl i kawa tchibo 450 g za 7,49,
    dziś proszek persil 5,6 kg za 29,99 zl.
    Co będzie jutro nie wiem o ekspedientka nie chciała zdradzić smile O dzisiejszej promocji wczoraj mi jedna mila pani powiedziała.
    • tak nas trzymają w niepewnosci smile zeby częsciej tam zagladac , he he
      ja mam niby po drodze , ale po 16.00 sa takie masakryczne kolejki ,ze ostatnio rzadko chodzę
      --
      "Gdy już myślałam ,ze jestem na samym dnie , ktos rzucił mi łopatę "
    • jutro duza szynka konserwowa w puszcze chyba z 800g za 5,99, plakat widziałam przed biedronka

--
      www.suwaczki.com/tickers/f2wltgf6p5zmop0x.png
      • szynka chyba dziś była (taka zafoliowana) - nawet spojrzałam na nią - w składzie Tablica Mendelejewa, produkt zakładów Kania... w "normalnej cenie" coś około 9 zł (tak mi powiedziała miła starsza pani, która kupuje czasem tą "szynkę").
        --
        razem
        Staś i Adaś
    • Jutro (środa) tabletki do zmywarki Somat i Monte. Cen nie widziałam.
    • zaczęłam troszkę kopać w internecie, i przeczytałam, że spoty reklamowe "nie da się obniżyć wszystkiego" dotyczy biedronki.

wiecie o co chodzi?

ba, dotarła do mnie plotka, że w jakiś tam dzień będzie wszystko o połowę obniżone, ale to chyba niemożliwe.

czy możliwe?
      --
      Dlaczego dziś wstałam o 5.00? Hmmm..żeby się dłużej poobijać???
    • co dziś jest produktem dnia ?
      --
      MOJE AUKCJE zapraszam serdecznie
      allegro.pl/listing/user.php?us_id=23520467
    • Myślałam że te oferty dnia to będzie coś lepszego... no ale może jeszcze coś fajnego się trafi, czekam smile inna sprawa, że mam Biedronkę dośc daleko i nie opłaci mi się codziennie tam jechać po dwie czy trzy rzeczy.
    • znalezione na nasza-biedronka.pl, nie wiem czy prawdziwe

"a o to promocje od nastepnego tygodnia Poniedzialek : - woda niegazowana kropla beskidu 6x0,5l - kawa nescafe sensazione creme 200g Wtorek: - cukierki michalki, chrupanka krakowska, jogurtowe luz Środa: - ketchup łagodny heinz 855g - clin 750 ml Cwartek: - papier toaletowy queen rumiankowy 16 rolek - pstrąg Piątek: - piwo lech shandy 4x440ml puszka - masmix klasyczny 400 g Sobota/niedziela: - napoj niegazowany cyt/cyt-rab mix lemoniada 0,5l - czajnik obr. podstawa"
      • "Sobota/niedziela: - napoj niegazowany cyt/cyt-rab mix lemoniada 0,5l - czajnik obr. podstawa"
        To promocja weekendowa dla desperatow. Moim zdaniem Biedronka nie szanuje swoich klientow: dokladnie nie ma o nich zbyt dobrego zdania. Chce ich wytresowac: w niedziele czajnik, przed weekendem piwo / bedziesz mial co robic /.
      • widzialam liste produktow dzis w swojej biedronce ( oczywiscie nie byla nigdzie wywieszona tylko kolezaka mi pokazala) i chyba wszystko sie zgadza, zapamietalam tylko pozycje dla mnie istotne i one wg Twojej rozpiski sie zgadzaja
    • w czwartek produktem dnia był napój energetyczny za 0,99 zł, dzisiaj - sobota moja biedronka zawalona tymi napojami a cena nadal 0,99zł.
    • 10.09 jest NESCAFÉ Sensazione Créme 200g za 11,99 i chyba jakaś woda (nie zwróciłam uwagi). Pani przede mną kupiła chyba 5 zgrzewek tejże kawy a na zgrzewce o ile sie nie mylę jest 25 słoików big_grin Więc ja z jedną kawusią wyglądałam co najmniej ubogo big_grin
    • dzis cukierki, michałki, jogurtowe i inne na wage
      --
      Martusia 2006 ; Staś 2009
    • dziewczyny dajcie znać jak będziecie wiedziały co jest jutro
      --
      Wiktoria, 8 listopada 2008r.
      Forever - naturalne produkty i kosmetyki z Aloesem
      http://images47.fotosik.pl/1202/dbc1e637bff3bd4fm.jpg
    • Mi wpadła w ręce gazetka obwieszczająca że 13.9 od 7 rano otwierają znów po remoncie biedrę na Powstańców Śląskich 9 - Warszawa.
      Jak widzę oferta od 13 do 20 września jest niezła. Np.
      Kiełbasa śląska 550g - 5,99zł
      Papryka - 1,99 zł /kg
      Cola Original 2l - 1,49 zł
      Nektarynki 1kg - 1,99 zł
      Jogurt Fruvita 400 g - 1,49 zł
      ptasie mleczko 500 g - 5,49 zł
      i dużo innych, takze rzeczy przemysłowych i ubrań dla dzieci i niemowląt

Zastanawia mnie czy ta oferta to dla wszystkich biedronek czy tylko dla tej jednej konkretnej?
      może ktoś ma info?
      • monr napisał:
        > Mi wpadła w ręce gazetka obwieszczająca że 13.9 od 7 rano otwierają znów po rem
        > oncie biedrę na Powstańców Śląskich 9 - Warszawa.
        (...)
        > Zastanawia mnie czy ta oferta to dla wszystkich biedronek czy tylko dla tej jed
        > nej konkretnej?
        > może ktoś ma info?

Zapewne dla tej jednej bo zwykle jak otwierają nowy sklep to właśnie takie promocje robią.
      • to dotyczy tylko tej jednej biedronki, a promocje te są ze względu na otwarcie smile i trwają właśnie trochę dłużej niż jeden dzień smile ale po rzeczy przemysłowe radziłabym pójść z samego rana bo z własnego doświadczenia wiem (pracuję w Biedronce i byłam na nie jednym otwarciu sklepu) że te najfajniejsze produkty rozpływają się w przeciągu kilku minut i czasem się dziwię że ludzie się nie zaczynają bić o nie smile
        • Mam wrażenie, że tych produktów dnia jest KILKA dziennie na biedronkę. Bo normalnie pracujący człowiek robiący zakupy wracając z pracy nie jest w stanie "ZDOBYĆ" żadnego produktu dnia smile
          • probowalam dzis kupic papiersmile. smiechu warte, bo "rzucili" po palecie na sklep (tak informowala kierownik sklepu)i w ciagu 5 min bylo po papierze.
            • chyba racja z tymi papierami. Ja to w ogóle nie wiedziałam, że takie promocje są i wybrałam się dziś do B. właśnie po papier (bo z wielu wypróbowanych ten odpowiada moim szanownym 4 literom najbardziej wink). Byłam ok 10 rano i zupełnie przypadkiem zobaczyłam tą promocję na papier. Kupiłam 2 opakowania. W każdym razie po mnie zostały jeszcze ze 2 czy 3 opakowania, które zaraz ktoś wziął.
              --
              http://gify.klimacik.pl/mini/1850.gif
            • haha u nas papieru nie było już po 7 smile to jest chwyt !jechałam tylko po ten papier a wydałam 36zł nic nie potrzebując, no i jak tak każdy jechał po ten papier jak ja ... to czysty zysk dla biedronki ;P
    • jak bedziecie miały cynk co jest na przyszły tydzien to dajcie znacsmile dzieki Wam, wybieram sie do biedronki tylko jak mi cos podpasuje.
      --
      • u nas i popoludniu mozna bez problemu dostac produkt dnia. Ciekawe co bedzie jutro..
        • dziś po południu kupiłam produkt dnia- pstrąga po 14,99 zł. Normalnie jest po 19,99 zł
          --
          MOJE AUKCJE ALLEGRO:

allegro.pl/show_user.php?uid=14563190
          • Piątek: - piwo lech shandy 4x440ml puszka - masmix klasyczny 400 g

Sobota/niedziela: - napoj niegazowany cyt/cyt-rab mix lemoniada 0,5l - czajnik obr. podstawa"

ciekawe co w następnym tygodniu?

--
            MOJE AUKCJE ALLEGRO:

allegro.pl/show_user.php?uid=14563190
            • Pracownik biedronki powie wam jak to wygląda! Bez głupiego gadania, że sobie kpimy z klienta. To klienci kpią jeden z drugiego. Odkąd zaczęła się promocja to ludzie dostają małpiego rozumu -delikatnie oczywiście rzecz ujmując. Przed otwarciem sklepu (7:00) ustawiają sie w kolejce żeby się obkupić. Jakby wojna miała wybuchnąć- nie kupują żeby mieć taniej ale robią zapasy jak na zimę. Dzisiaj chociażby - po cholerę komuś dwadzieścia 16-paków papieru? A potem innym nie wystarcza i odczywiście z gębą do pracowników biedronki. Kolejna rzecz- to nawet nie kierownik sklepu zamawia produkt dnia- wysyłany jest z centrum odgórnie i co ma biedny porazić jak przyjdzie taka chołota i robią zapasy na kilkanaści emiesięcy. Oczywiście nie ubliżając klientom, którzy kupują tyle ile im potrzeba-żeby skorzystać z promocji. Czasem nawet nam nie wystarczy produktu dnia uncertain
              najłatwiej w tv obejrzeć reklamę o produkcie dnia w Biedronce- codziennie jest podawany smile
              Powodzenia w kupowaniu promocji dnia i uprzedzeniu szalonych klientów wink

Biedronka
              • To prawda, ze ludzie dostają małpiego rozumu, widząc jakąś MEGA promocję. Może warto byłoby, żeby Biedronka wprowadziła jakieś ograniczenia co do ilości np. kawy czy papieru toaletowego wtedy dla większej ilośći klientów by wystarczyło.
                • sunday1974 napisała:

> To prawda, ze ludzie dostają małpiego rozumu, widząc jakąś MEGA promocję. Może
                  > warto byłoby, żeby Biedronka wprowadziła jakieś ograniczenia co do ilości np. k
                  > awy czy papieru toaletowego wtedy dla większej ilośći klientów by wystarczyło.

taaa najlepiej kartki jak za Gierka wink

dziś w promocji: 4-ro pak LECHA cytrynowego po 6,99zł
                • to by wzbudziło jeszcze więcej niezdrowych emocji...reglamentacja towaru Polakom bardzo źle się kojarzy. Pamiętam jak chyba z rok temu było ograniczenie zakupu cukru i ludzie paszczyli w sklepach. Na szczęście ja potrzebuje cukier tylko dla Gości....uff smile
                  • Nie miałam na myśli kartek jak za GIERKA, nie mniej jednak uważam że zakup 20 słoików kawy lub 20 16 paków papieru do dupy jest lekką przesadą, kto by tego nie kupował.
                    • no....ja jednak stanę po stronie wolności konsumenta. Sklep ma w nosie kto to kupi, ważne żeby sprzedać a prawo "kto pierwszy ten lepszy" obowiązuje od dawna i niech tak zostanie.
                      • Nie tak, sklepowi zależy żeby przyszło 100 osób i kupiło po jednej paczce papieru, a do tego po kilkanaście innych towarów, niż jedna osoba, która kupi 100 paczek papieru.

Nie mówiąc o tym, że ta osoba najprawdopodobniej zaopatruje w tym momencie swój własny sklep bo papier jest taniej niż w hurtowni.
              • A guzik prawda - wczoraj byłem świadkiem jak w Biedronce nie wystawiono papieru na produkt dnia, choć w całej Polsce obowiazywał - Panie uprzejmie stwierdziły ze nie ma, ze nie dostali, tymczasem...już przed samym zamknięciem te same Panie kasowały jak wściekłe srajtaśmy - całymi opakowaniami, po 10 szt., ledwo z nimi wychodząc z Biedronki wiec gdzie uczciwość? Dla klientów nie było a dla "swojaków" się cudownie znalazł????....obłuda i żenada..dawniej sie gazetą podcierała jedna z drugą ;P a teraz targa całymi paletami papierzysko do domu... hehe to takie beznadziejne, ze aż śmieszne- robić z siebie "świnkę biedronkową" za rolkę papieru....
                • a po ile był ten papier ?
                  tak z ciekawosci pytam
                  ostatnio udało nam sie kupic te tabletki do zmywarki ...chyba w 3 dni po tej promocji i dalej były w cenie 19.90 ...

--
                  "Gdy już myślałam ,ze jestem na samym dnie , ktos rzucił mi łopatę "
                  • beatrix_75 napisała:

> a po ile był ten papier ?
                    > tak z ciekawosci pytam

podwójna paczka (czyli 16 rolek) za 7,99. Normalnie 8 rolek kosztuje 6,99. Tak więc faktycznie warto było.

--
                    http://dl.glitter-graphics.net/pub/270/270601mreat66odd.gif
                    • Rozpiska na przyszły tydzień - póki co bez cen
                      Pon - pasta Signal (3szt.), zel p/prysznic Palmolive, szampon+odżywka Timotei
                      Wt - Hoop Cola 2l, kabanosy 230g
                      Śr - proszek E 8,3kg, czekolada nadziewana tiramisu
                      Czw. - Sprite - 2*1,75l, Princessa 8szt., ser President
                      Pt. - Piwo Carlsberg Export, ćwiartka z kurczaka
                      Weekend - Danonki 4szt+4szt, Woolite płyn 1,5l+1,5l
                • Dokładnie, Zbulwersowany masz rację. Ta cała akcja to lipa, bo panie ekspedientki już dzień wcześniej rozdzielają towar promocyjny pomiędzy siebie, rodzinę i znajomych. Sama dostałam propozycję od znajomej, że jakbym coś chciała, to JEJ ZNAJOMA pracująca w Biedronce mi odłoży. Nie skorzystałam, za to wkurzyłam się. Nie dlatego, że zaraz leciałabym po ten papier czy coś tam jeszcze, nawet nie wiem co mają na promocji, ale moim zdaniem to przegięcie i szwindel. Jeśli "góra" wymyśliła taką akcję promocyjną, to niech teraz "góra" pilnuje uczciwości swoich pracowników. Dla kogo tak naprawdę jest ta promocja? Ciekawe czy będą jakieś konsekwencje i jakaś rekompensata dla wykiwanych klientów Biedronki....
    • freemarcin - dzieki za rozpiske na przyszły tydzien smile
      --
    • zel p/prysznic Palmolive - 2,99
      szampon+odżywka Timotei - chyba 7 zł z groszami - dokładnie nie pamiętam,
      pasty nie było

dodatkowo wystawione lech shandy i cukierki w cenach z ubiegłego tygodnia - widocznie nie zeszło
      --
      razem
      Staś i Adaś
      • u mnie byla pasta signal 3 sztuki za okolo 7,50zl, zastanawialam się czy kupić, nagle z zaplecza biedronki wyszedl pracownik z telefonem i mówil komus przez telefon ile past zostalo ile żeli i ile szamponow przy okazji biorac kilka i idac na zaplecze, zmotywowal mnie wiec do zakupu jednego zestawu pastwink
        --
        MOJE AUKCJE zapraszam serdecznie
        allegro.pl/listing/user.php?us_id=23520467
      • u mnie też żele i szampon zakupiony.Lech też był i tak samo cukierki pozostałości...Byłam o 9.00 i zeli i szamponów była garstka....Generalnie 60zł zostawiłam w Biedronie...smile
przejdź do: 1-100 101-200 201-203
(101-200)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.