• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Zakupy w Tesco z dostawą do domu

• 30.09.12, 19:20
    Kupował ktoś? Cena dostawy bardziej niż przystępna, ale nie wiem, jak wygląda sprawa jakości świeżych produktów... Proszę doświadczonych o opinie smile
    Edytor zaawansowany
    • 30.09.12, 19:27
      Robiłam u nich zakupy już kilka razy.
      Produkty świeże, masło, jogurty, śmietana itp. z dość długą datą przydatności (na pewno nie dzień-dwa), pieczywo świeże, mięso ładne, wędlina również, nie z końca małe skrawki, tylko porządnie skrojone. Owoce zważone i pakowane osobno, bo delikatne.
      Wszystko zapakowane w reklamówki, osobno chemia, osobno spożywka.
      Pan na moją prośbę wjeżdża do domu, wypakowuje wszystko, ja odfajkowuję na paragonie, czy wszystko mi się zgadza. Płacę kartą i mówię panu do zobaczenia za tydzień.

Mają jedną wadę. Piwo przywożą ciepłe, zamiast od razu schłodzone...wink))
      • 30.09.12, 19:29
        Hi hi wink
        Od czasu, gdy Tesco ma dostawę do domu w moim mieście korci mnie, żeby zamówić. Mam już dość targania siat na 3 piętro... A poza tym ile czasu same zakupy zajmują!
        • 30.09.12, 19:54
          Chill,
          Dokładnie.
          Mam dodatkowe 2-3h w tygodniu na zagospodarowanie inaczej, a to jest bezcenne. Nie stoję w korkach, kolejkach, nie biegam nerwowo między alejkami, nie wrzucam promocji niecnie ustawionych "pod ręką".
          A te 5-9 złotych za dostawę to śmieszna kwota.
          Testowane w stolicy - polecam!
          • 30.09.12, 20:44
            czekam aż lidl wprowadzi taką usługę wink
    • 30.09.12, 21:23
      witaj
      Jestem świeżo po przyjęciu dostawy - Wrocław.
      Ogólne wrażenie bardzo pozytywne - wszystko świeże, na czas, wniesione do domu, nie rozmrożone, odpowiednio popakowane. Nie było 3 produktów - zaproponowano mi na miejscu zamienniki z pytaniem czy się zgadzam. Czytelna lista zakupów wraz z paragonem.
      Od razu zarezerwowałam kolejną dostawę na przyszłą niedzielę, listę w necie można modyfikować do dnia poprzedzającego dostawę, więc uzupełniam ją o to co się akurat w domu kończy smile
      Generalnie takie zakupy to same plusy - mnie dostawa wynosi 4,98 zł. Taniej niż koszt paliwa w tę i z powrotem. Plus zaoszczędzone parę godzin smile
      Chętnie odpowiem na wszystkie pytaniasmile
      • 01.10.12, 18:54
        Zastanawiałam się nad tym kwota dostawy to koszt benzyny w jedna stronę do sklepu, nie pisząc juz o zaoszczędzonym czasie no i braku łapania mnie na okazję by złapac cos niepotrzebnego wink

Mam tylko pytanie, czy jak dostawca przywozi Wam to wszystko to sprawdzacie z paragonem sztuka po sztuce czy się zgadza??
        --
        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany
        poglądów, bez podawania przyczyny.
        • 21.01.13, 14:16
          alcea3 napisała:

>
          > Mam tylko pytanie, czy jak dostawca przywozi Wam to wszystko to sprawdzacie z p
          > aragonem sztuka po sztuce czy się zgadza??

Ja nie sprawdzam. Ale zakupy robiłam już kilkanaście razy i nigdy mnie nie oszukali.
    • 01.10.12, 08:53
      Proszę o korzystanie z wyszukiwarki, ten temat dopiero co był na forum
      forum.gazeta.pl/forum/w,20012,138769312,,E_zakupy_z_Tesco.html?v=2
      --
      pomoz-amelce.pl
      • 01.10.12, 11:35
        Ale macie fajnie. Ja mieszkam w małym mieście i pewnie nigdy nie dotrze tu taka usługa.
    • 01.10.12, 20:29
      Kupuje .Za pierwszym razem wszystko super.Lista zakupów zgodna z zamówieniem .Za drugim razem już o wiele gorzej.Brakowało jednego produktu mimo że za niego zapłaciłam ( dowieźli później), zamienili 1 produkt nie informują o tym.I 4 produktów w ogóle nie było !!!! bez żadnej informacji czemu nie ma sad
      --
      allegro.pl/listing/user.php?us_id=2767795
      • 29.12.12, 10:59
        Ja wam powiem dlaczego brakuje produktów i powody zamienników. Kupowałam 3 razy, pierwszy raz wszystko super a nawet lepiej cenowo niż w portalu, za drugim razem zamiast wody 5 litrów za 1,55 dostałam wodę 5 litrów Żywiec za 3 krotna wartość cenową zamówionej - oczywiście nie wziełam i zostałam bez wody, za 3 razem zamiast marchwi za 90 groszy za kilogram w ilości 21 kilogramów zamówionych - na sok - dostałam 20 kilogramów marchwi na tackach za 1,99 za kilogram - aż zdębiałam, woda 5 litrowa Żywiec za ponad 4 zł za butelkę, zamiast nałęczowianki gazowanej ze smakiem dostałam żywiec gazowany ze smakiem - spowodowało to iz połowa dostawy została odmówiona i zostałam bez zakupów a dostawę musiałam zapłacić - i teraz bomba dla was!!!! - zakupy nie są pakowane w magazynie - TYLKO NA SKLEPIE najbliższym waszej lokalizacji więc dostajecie to co mają na sklepie. Jeśli nie mają to dają co popadnie. 12 sztuk mleka Tesco Value było każde z innej parafii - 4 kształty i wielkości - bo takie im na sklepie pozostawało otwarte. Dowiedziałam się tego od kierowcy który mi to przywiózł za 3 razem. Czyli jak zamawiacie to nie rezerwują wam towaru tylko zbieraja go w dniu dostawy prosto ze sklepu. Tak więc klient online to odrzut z tego co zostaje a nie pełnowartosciowy klient. Skoro nie przychodzisz do sklepu gdzie oprócz listy zakupów nakupujesz mnóstwo niepotrzebnych rzeczy to bierz co dają.
    • 02.10.12, 13:03
      Zamowiłam wczoraj i jestem zachwycona!
      -> pan wiedział gdzie zaparkować (normalnie dzwonią do mnie, nie cierpię gdy ktos do mnie dzwoni...)

-> po raz pierwszy zamawiając online nie mam wrazenia, ze zaplacilam 200 zl i nic nie mam- wrecz przeciwnie, mam górę zapasów

-> owszem, było troche zamienników i 3 produktów nie było. Natomiast nie wiem czemu zamienili mi schab pieczony o wartosci 24 zł na taki sam kawałek poledwicy sopockiej licząc za nia 4,2 zł. Zjawisko cenowe zauwazyłam po fakcie i nie zamierzam tego zglaszać (tak, jestem niedobra)

-> mozna zamawiać warzywa, owoce i wędlinę na wagę, nie na tackach. Wczesniej kupowałam chyba w almie i wszystko było na tackach (bardzo drogo i nieekologicznie) i w auchan gdzie juz nigdy warzyw nie kupię (i w sklepie normalnym i online- moim zdaniem wszystko zwiędle).

Bardzo się cieszę przede wszystkim z powodu cen.
    • 04.10.12, 10:52
      Dzisiaj weszła nowa gazetka promocyjna, ale w zakupach przez internet nada widoczne są tylko stare promocje. Wiecie kiedy to sie zmieni? Chciałbym zrobić zakupy, ale stare ceny nie sa dla mnie korzystne
      • 29.12.12, 11:00
        Ceny promocyjne są widoczne w dniu obowiązywania gazetki aż do jej końca. tak więc można zamawiać wcześniej będąc pewnym że jeśli dostawa wypadnie w okresie promocji z danej gazetki dostaniemy ceny gazetkowe a nie te ze strony. Informuja o tym na stronie głównej e-zakupów.
    • 30.12.12, 12:33
      Wczoraj przeczytałam ten wątek i zrobiłam pierwsze zamówienie smile Pierwszy raz zamawiałam jedzenie przez internet (zawsze się obawiałam). Godzinę temu przyjechało moje zamówienie. I jestem absolutnie zachwycona smile
      Wszystko co zamówiłam, żadnych zamienników. Banany piękne, wędlina świeża, ser nie obeschnięty. Plasterki równiutko ułożone, starannie zapakowane (w "moich" delikatesach (!) kroją krzywo, końcówki oraz uszkodzone plasterki wkładają pomiędzy ładne, całość zwijają w kulkę - dlatego wręcz uderzyło mnie jak porządnie zrobiło to Tesco). Warzywa świeże, jędrne smile Chemia zapakowana oddzielnie, warzywa oddzielnie, ser i wędlina oddzielnie.
      Przemiły pan dostawca wniósł mi wszystko do kuchni i podziękował smile
      Paragon, kopia zamówienia i druk odstąpienia od umowy spięte razem.
      Jestem pod dużym wrażeniem i mam nadzieję, że kolejne zakupy będą równie udane smile
      Aaaa, moje zakupy nie były pakowane w najbliższym Tesco.
      Polecam e-tesco smile
      • 30.12.12, 13:27
        Zakupy zawsze sa pakowane w najbliższym DUŻYM Tesco. Nie mają magazynów powtarzam raz jeszcze. Sama widziałam samochody stojące pod Tesco 24H na Stalowej w Warszawie i teraz juz wiem dlaczego. To że dostałas wszystko mnie nie dziwi. Jest po świętach i ludzi w sklepach jak na lekarstwo. Bierz to pod uwagę. Życzę z całego serca byś nigdy nie dostała przy zakupach za 100 zł zakupów za 185 tak jak my - tyle właśnie rachunek podwyższyły zamienniki. Pozdrawiam
        • 30.12.12, 14:24
          Są pakowane w magazynie hipermarketu, czyli na zapleczu, a niby gdzie mają być? W jakims centralnym magazynie, którego są 2 na cała Polskę?
        • 21.01.13, 14:12
          gezabela napisał(a):

> Życzę z c
          > ałego serca byś nigdy nie dostała przy zakupach za 100 zł zakupów za 185 tak ja
          > k my - tyle właśnie rachunek podwyższyły zamienniki. Pozdrawiam

??? Można przecież odmówić przyjęcia zamienników.
          • 21.01.13, 14:32
            Po drugich zakupach jestem nadal bardzo zadowolona - był tylko jeden zamiennik, wszystko świeże, ładne. Tylko pan dostawca nie tak przystojny jak za pierwszym razem wink Ale równie miły smile
            • 21.01.13, 16:46
              monika3411 napisała:

> Tylko pan dostawca nie tak przystojny jak za pierwszym
              > razem wink Ale równie miły smile

Do mnie zawsze taki grubas przyjeżdża wink
    • 21.01.13, 13:41

Mam pytanie – jak zwracane są pieniądze jeśli zapłacę kartą z góry online, a okaże się, że czegoś nie ma na przykład albo nie chcę czegoś w zastępstwie? Czy dostawca od razu zwraca pieniądze?
      • 21.01.13, 14:10
        Kasa za zakupy jest pobierana po dostawie - jeżeli czegoś nie ma / odmawiasz przyjęcia zastępnika, to ta kwota nie jest uwzględniona.
        • 21.01.13, 14:53
          Jest możliwość skłądając zamówienie od razu zapalcić przez internet - o taką opcję pytam...
          • 21.01.13, 15:57
            Też się zastanawiam zawsze smile
            Ale póki co płacę kartą - dla mnie to pewniejszesmile

Oczywiście, jeśli zamawiałabym zakupy np dla mamy lub babci, to chciałabym zapłacić za nie sama - ciekawe czy ktoś już tak płacił i może się wypowiedzieć.
          • 21.01.13, 16:45
            Ja nie pisałam o opcji, w której płacę dostawcy kartą przy dowozie tylko o opcji, że wcześniej podaję swój numer KK. Kasa jest ściągana po dostawie.
            • 22.01.13, 09:50
              aaa ok to rozumiem. Pytam, bo mam 5% cashbacku w Alior Sync i wolałabym płacić przez net.
    • 22.01.13, 11:28
      Obecnie kupuje raz na tydzień raz był incydent że brakowało 4 produktów ale teraz wszystko elegancko.same plusy takich zakupów.Nie tracę czasu, nie kusi mnie szukanie i wydawanie na rzeczy " niezbędne",oszczędzam kasę smile a co do produktów są zawsze świeże.
      --
      allegro.pl/listing/user.php?us_id=2767795
      • 22.01.13, 15:47
        wypróbujcie w wolnej chwili wersję mobilną - fajnie się obsługuje (moim zdaniem nawet wygodniej, niż w laptopie) a zamawiać można w dowolnym momencie - w końcu telefon mamy zawsze przy sobie (w każdym razie ja mam smile)
    • 01.09.13, 16:41
      Cene jeszcze nie sprawdzałem ale co do jakości wyrobów mogę się wypowiedzieć:
      Mięso i drób (np. piersi kurczaka) pakowane na tackach mają dużo wody. Do tego stopniu, że w porównaniu z wyrobami innych sieci tutaj rozmrożenie trwa 2-3 razy dłużej. Po wrzuceniu np. wszystkiego na patelnie nie da się obsmażyć bo przez wodę robi się gulasz. Musże parę razy nawet tę wodę odlewać z patelni. Zatem tak naprawdę nie za mięso czy drób płacicie a za wodę....
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.