Zmywarka-co do mycia w niej? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • męża siostra wyminie sprzęt agd i zmywarkę na oddaje a ja nie wiem jakie środki do niej kupić ,której firmy są lepsze ostatnio widziałam w biedronce środki do zmywarek też mam możliwość kupienia takich środków w de tylko nie wiem co i jakiej firmy POMOCY.
    • Z własnego doświadczenie nie polecam produktów biedronkowych, w zależności od ceny/promocji kupuję w Lidlu W5, Somat lub Calgonit
      --
      Jeśli mężczyzna jest gotowy na wszystko dla kobiety, znaczy, że jest w niej
      zakochany.
      Jeżeli kobieta jest gotowa na wszystko dla mężczyzny, znaczy, że go urodziła.
    • W De mozesz kupic w Aldi proszek do zmywarek , jest bdb. sól i nabłyszczacz i wystarczy, dobre i tanie a porównywalne do Somatu czy finischa
      --
      tablica.pl/oferty/uzytkownik/1G70/
    • Polecam Finish lub Somat -tabletki.

Finish powerball 90 szt. kupiłam ostatnio w biedronce za 29,99 zł.
      Natomiast na pewno NIE KUPUJ tabletek glossima made in biedronka - niska cena, niska jakość.
    • Tabletki wielofunkcyjne:
      lidl tak
      aldi tak
      biedronka absolutnie nie.

soli i nabłyszczacza nie uzywam od 14 lat wiec nie wiem
      --
      Kasia posprzątała mieszkanie, wyprowadziła psa na spacer, odrobiła lekcje, ale mama i tak zauważyła, że jest w ciąży.
    • Z moich doswiadczen wynika, ze tabletki mozesz wrzucac dowolne, byle zawsze byla nasypana sol. Tzn. nie codziennie, tylko tak jak na opakowaniu napisane smile
      Bez wzgledu na to co napisane jest na tabletkach, sol jest niezbedna, zeby naczynia byly naprawde blyszczace. Sprawdzilam na wszystkich dostepnych w Polsce tabletkach. Chyba, ze malo przezroczystego szkla myjesz, to polysk moze nie miec znaczenia.

--
      'Ciężkie czasy mijają, silni ludzie zostają'
      • A tabletki Fairy znacie? Właśnie kupiłam w selgrosie 100 tabl. za chyba 40 zł i mam nadzieję że dadzą radę (są takie bez folii zdejmowanej, z płynem w środku).
        Ogólnie używam Calgoniu/Finisha lub Somat te 7w1 i już nic nie dodaje i jest ok.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.