• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

dobry i tani podklad do twarzy a może krem BB?

• 03.01.13, 21:38
    Napiszcie prosze oszczedne Panie jaki podklad uzywacie-ja do niedawna stosowalam max factor lasting performance 101 ale chcialabym znależć cos tańszego
    --
    MOJA TABLICA:

tablica.pl/oferty/uzytkownik/58OZ/
    Edytor zaawansowany
    • 03.01.13, 21:53
      a ile kosztuje ten, którego używasz, bo trudno podać tańszy nie wiedząc ile płaciszwink
      • 03.01.13, 22:03
        Na allegro za 30 zł można go już kupić smile
        • 03.01.13, 23:57
          a to nie poradzę, bo ja mniej więcej takiego cenowo kremu BB używam.
          --
    • 04.01.13, 00:33
      A na czym Ci zależy? Krycie, mat, nawilżenie, w jakim stopniu? Może w ogóle nie potrzebujesz podkładu, wystarczy dobrze dobrany korektor i puder?
      --
      Chcesz wyleczyć się z depresji? Nie czekaj!
      www.wygrajzdepresja.pl/wordpress
      • 04.01.13, 09:54
        Kryjący, ale dobry raczej do cery normalnej i suchej, jest podkład z Biedronki Be Beauty. to chyba odpowiednich Eveline. Za tę cenę (9,90 zł) to naprawdę dobry zakup. Byłam zadowolona, a używałam podkładów z różnych półek.
        --
        --------------
        http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/dd/qh/ddmo/KLwAqaMVGEwOdGbaIX.jpg
    • 04.01.13, 11:44
      tani, ok 7 zł, porównywalnie dobry do droższych, dla skóry bez większych niedoskonałości (ale z niedoskonałościami nie stosuje się kremów bb bo efekt żaden)
      ma 2 odcienie, kolor dopasowuje się do skóry, nie maże się, nie pozostawia smug, wydajny, pozostawia lekko tłustawy film ale nożna się zmatowić bibułką.

używam od czasu do czasu gdy wychodzę nagle i nie mam czasu na perfekcyjny make up.

http://4.bp.blogspot.com/-Q1wxtaJpdYw/T4hbqI9Or4I/AAAAAAAAAGA/TT3hWXUAAuo/s1600/ziaja_nuno_krem_tonujacy_naturalny%5B1%5D.jpg
    • 04.01.13, 12:09
      Ja też dołączam się do pytania. A jaki dobry jest podkład kryjący do cery tłustej i mieszanej?
      • 04.01.13, 14:22
        gdy miałam tłustą cerę najlepiej sprawdzał się bardzo lekki krem matujący, zwykły podkład
        i często używane bibułki matujące
    • 04.01.13, 14:20
      Obecnie używam kremu BB Bielendy (ok. 18 zł) i jestem naprawdę zadowolona. Uzyskuje podobny efekt krycia jak po wielu podkładach (np. Astor, Mybelline), ale chyba nie umiem ich dość dobrze nałożyć na policzki, a z BB nie mam tego problemu.
      Jeśli chodzi o podkład to moim zdaniem, ok jest Soraya anti ageing - kilkanaście złoty
      • 04.01.13, 17:30
        Odradzam kremy BB- testowałam Eveline i Nivei- niby dla cery jasnej, a ciemnieją na twarzy i twarz źle wygląda;
        Za to polecam moje dwa odkrycia w tym roku:
        podkład nr 1 - w promocji możesz kupić znacznie taniej, a pojemność to 40 ml
        podkład nr 2 - ale w tej wersji, bo o wersji nowej (butelkowej) czytałam różne opinie; ten- jest bardzo dobry.
        Aha, piszę o podkładach do cery suchej.
        • 04.01.13, 18:39
          > Odradzam kremy BB- testowałam Eveline i Nivei- niby dla cery jasnej, a ciemniej
          > ą na twarzy i twarz źle wygląda;

to z pewnością zależy od rodzaju kremu - ja zamawiam kremy BB na ebay (z Korei) - wtapiają się w kolor skóry idealnie - nie ma sztucznej maski i wysuszenia, które miałam po wielu podkładach, a kolor jest wyrównany + mają wysokie filtry i dzięki temu dla mnie są idealne nawet w wakacje.
        • 04.01.13, 20:39
          Ja mam krem BB Eveline i jest dla mnie super, z tym że ja mam ciemną karnację. Jestem na etapie doleczania trądziku, więc odstawiłam podkład kompletnie.

Co do podkładów nie pomogę, bo używałam L'Oreal True Match i Estee Lauder Double Wear, a one do najtańszych niestety nie należą smile
          • 04.01.13, 20:43
            I dlatego zaznaczyłam, że do mojej jasnej skóry, nawet ten do jasnej karnacji jest za ciemny- szkoda; oddałam koleżance z ciemniejszą skórą i jest zadowolona.
    • 04.01.13, 17:37
      http://wizaz.pl/kosmetyki/foto/23838_250.jpg

po przygodach z max factorem, revlonem, lirene itp używam tego
      do kupienia w rossmannie za ok. 9zł
      nie mam szczególnych wymagań, ale w tym przypadku zdecydował akurat odcień tego kremo-podkładu; jak dla mnie wystarczający do codziennego "mazania się"
    • 04.01.13, 18:26
      ale to nie jest chyba ten najjaśniejszy z MF?
      Z bardzo jasnym podkładem ciężko z tych tanich.
      Jeśli to w miarę naturalny odcień to coś w tych z niższej półki znajdziesz. Jeśli jesteś bardzo blada to powodzenia życzę.
    • 04.01.13, 21:23
      Eveline make up sceniczny normalnie w Rossmanie za 19.90. W promocji bywa za jakies 15

Dla mnie pobija i Estee Lauder i Max Factor i L'Oreal- pierwszy podkład kryjący, ale nawilżający a ja ma super sucha skóre
      • 04.01.13, 22:00
        Mam cerę potradzikową-wiec nie jest idealna. Czesto bywa miejscami zaczerwieniona z plamkami po wypryskach. Podklad z max factora nr 101 jest drugi w kolejce-najjaśniejsza jest 100
        --
        MOJA TABLICA:

tablica.pl/oferty/uzytkownik/58OZ/
        • 05.01.13, 23:03
          Oj, to w takim razie szkoda cery na podkład, tylko ją zepsuje zamiast pielęgnować. Polecam swój zestaw: puder do cery tłustej Jadwiga (mineralny!) (do kupienia na allegro 15 g za naście złotych) plus moje nowe odkrycie: korektor Hean Problem Reductor (też allegro)z kwasem salicylowym i innymi cudami na zmiany trądzikowe. Daj skórze pooddychać, minerały pięknie się wtapiają w dobrze nawilżoną skórę i ją pielęgnują. Ten zestaw jest bardzo wydajny, więc się opłaca.
          --
          Chcesz wyleczyć się z depresji? Nie czekaj!
          www.wygrajzdepresja.pl/wordpress
        • 05.01.13, 23:32
          Ciężko będzie ci znaleźć tańszy zamiennik. 101 z Max Factor jest bardzo jasny w porównaniu z ofertą innych firm. Poza tym to jest b. dobry podkład pod względem wydajności: mocno kryje, więc wystarczy go mało. Tańsze podkłady na pewno będę mniej wydajne. Ja bym została przy nim (kupowanym taniej na allegro), a oszczędności szukała gdzie indziej.

Jeśli masz tłustą cerę to BB krem może się nie sprawdzić: one w większości mają wysoki filtr, a wysoki filtr wiąże się z tłustszą konsystencją kosmetyku. Mam Garnier - twarz się po nim bardzo świeci, krycie prawie żadne.
          • 16.01.13, 13:24
            gorąco polecam wszystkim krem BB od eveline - jest świetny, ładnie się rozprowadza, pokrywa przebarwienia i jest praktycznie niewidoczny. Miałam również podkład tej samej firmy i również radził sobie bardzo dobrze - generalnie jestem fanką eveline: dobra jakość za niską cenę!
            • 16.01.13, 16:54
              Ja jestem zadowolona z affinitone maybeline. Tylko nie mineralny a ten zwykły. Kupuje tylko jak jest w promocji a bywa często w rosmannie za 20zł. Dobrze kryje, nie ciemnieje.Dla mnie jest ok a uzywałam wielu podkładów, mam cere mieszaną. Fajny jest jeszcze rimmel match perfection w słoiczku, ale tepo się rozprowadza. Na dzień fajny jest Lirene city matt, za to stanowczo odradzam soraje.

Jesli szukasz jakiegos dobrego to może predzej poczytaj opinie na wizażu w kwc.
              --
              Zuzia 860g, Marysia 90g[*] 26tc
    • 17.01.13, 08:08
      Jeśli masz jasną karnację i "coś do ukrycia" (czyli podkład jest niezbędny) to nie znajdziesz nic taniego. sad Próbowałam i się poddałam, używam Vichy Dermablend. sad
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.