posciel z allegro Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Wypatrzylam bo potrzebuje zakupic kilka sztuk pewnej osobie, ktora w wyniku nieszczesliwego splotu zdarzen stracila wszystko. Tutajcena bardzo zachecajaca ale zastanawiam sie jak z jakoscia? Sprzedawcow jest wielu, ceny wahaja sie wlasnie od dwudziestukilku zlotych do prawie setki za posciel o wymiarach 220x200.

--
    Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
    • Nie uwierzę w dobrą jakościowo pościel za 23 zł. w tak dużych wymiarach. Nacięłam się kiedyś na tak ą tanią pościel (w swojej głupocie kupiłam 2 komplety)- okazała się sztuczyzną, na dodatek farbującą. Od tego czasu za pościel 200 x 220 płacę ok. 100-120 zł.- (np. bawełna lub kora z Bielawy) , ale wiem, ze długo mi posłuży, nie będzie farbować.
      • No wlasnie tak myslalam ale chcialam sie upewnic. No i maja fantastyczne wzory wiec nawet i sobie bym chetnie sprawila.
        --
        Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
    • Raz kupiłam nieco drożsża na allegro i niestety jest niezbyt dobrej jakosci, Owszem skład taki jak w podanym linku mieszanka bawełny i poliestru - zmechaciła się i nie wyglada ładnie, od teraz jak widze napis 100 % bawełna a temp, prania 30 stopni to od razu zapala sie czerwona lampka. A juz najtrudniej otrzymac informacje jakiej gestosci jest tkanina. Mam jedna bawełne 100% jeszcze z PRL i dzis ja wlasnie ubrałam po 25 latach nadal jest ok. zadnych zmechacen, owszem dobrze by było prasowąc i krochmalic tez byłoby ok, ale dawno nie krochmaliłam - chociaz bardzo taka lubie pachnąca wiatrem (suszona na podwórku) i wykrochmaloną .
    • A może pościel z Ikei? Tam można znaleźć jakiś nie drogi wzór. Albo Home&You na jakiejś wyprzedaży?

Moim lepiej lepiej 1 - 2 a dobre bo przynajmniej po praniu tak szybko się nie zniszczą a te z allegro są delikatnie mówiąc dziadowskie jakościowo.
      • Kiedyś też zakupiłam pościel na Allegro za dwadzieścia kilka złotych.I nie cena mnie skusiła ale właśnie fajne wzory...Niestety jakość do kitu-po pierwszym praniu kolory wyblakły bardzo.Dodatkowo jakość tej "bawełny" pozostawia wiele do życzenia....Dlatego za tą cenę zdecydowanie odradzam...Pozdrawiam...
    • W Jysk są ciągle promocje na pościel, można kupić za kilka groszy a jakość nie najgorsza
    • Kupiłam ostatnio z katalogu Hallens taki komplet: www.halens.pl/dom-sypialnia-zestawy-poscieli-6465/bielizna-poscielowa-093701/paging$1,27?oc=036

jest z miłej w dotyku mikrofazy, dobrze się pierze. Dla dziecka wzięłam ten: www.halens.pl/dom-sypialnia-zestawy-poscieli-6465/bielizna-poscielowa-081152/paging$1,27?oc=036 - solidna bawełna. Także polecam
    • Ja mogę polecić pościel z Greno. Używam 2 komplety ciągle na zmianę od ponad roku, nic się nie mechaci, nie odkształca, kolor się nie spiera. W przeszłości miałam złe doświadczenia z użytkowaniem najtańszej pościeli (liczył się właśnie ładny wzór i cena wink ), czasem i po jednym praniu źle wyglądała.
      • Pościel z Bielawy - zobacz, ile kolorów i wzorów- za to jakość znakomita.
        Zresztą przekonałam się,że ile razy liczyłam na takie "okazje"- okazywało się, ze kupiłam bubel, który wywalałam.Dlatego w życiu nie kupiłabym pościeli za 23 zł.
    • to nie jest bawełniana pościel - w składzie jest poliester
    • Tanią pościel warto kupić w IKEA - dobrze sprawdza się w czasie (spotkałam ją nawet w ośrodku wypoczynkowym na wyposażeniu domku).
      --
      www.inspirujacacodziennosc.blogspot.com
    • Ja na allegro kupuję tylko jaśki - potrzebuję dużo bo bardzo często zmieniam. Generalnie pościel lepiej chyba kupić dobra jakosciowo, bo jest po prostu trwalsza. Chyba że chodzi o zaspokojenie pierwszych potrzeb - to korzystaj z okazji smile
    • Ja bym jej nie kupiła, ale nie ze względu na kiepską jakość, ale na brzydkie wzornictwo. Te z Bielawy też okropne.
      Lubię pościel gładką, najlepiej białą.
      Ostatnio kupiłam tą:
      allegro.pl/ikea-henny-cirkel-posciel-200x200-bawelniana-fv-i2973856188.html
      --
      'do stu,dwustu jestem jeszcze w stanie policzyc. (...)dzwonie do mego faceta,ktory mi powie ile to bedzie 35% z kostki masla.Juz sie wyszkolil by podawac w centymetrach'
    • Kupiłam taką pościel w dokładnie tym sklepie- dwa komplety ściśle mówiąc. I niestety, jakość bardzo niska. Po pierwsze- fatalne szycie, pościel dosłownie po praniu rozeszła się, po drugie- bardzo wyblakła. To wszystko wydarzyło się po pierwszym praniu w 30 stopniach. Dla mnie strata pieniędzy, więc szczerze odradzam.
      • Lubie pościel z Ikei, mam z 6 lat jedną.
        Minusem jest tylko to, że jest jedna poszewka na poduszkę
        • ja również Ci odradzam

kupiłam kiedyś na allegro, miało być 100% bawełny, fajne kolorki, przyszło - prawie jak na zdjęciu ale kolory o wiele jaśniejsze, po pierwszym praniu w 30 C przed użyciem, kolory się sprały i pofarbowały resztę drobnicy w pralce, przy prasowaniu kazało się, że nie możliwe jest jakiekolwiek porządne złożenie, bo szwy były jak w tym powiedzeniu " jedno oko na maroko drugie na majorke"... krzywo, nie wymiarowo..
          po drugim praniu nie było już co zakładać

więc radzę, pójdz do sklepu i kup 1 komplet z bielawy niż 4 śliczne chinszczyzny, obdarowana na pewno będzie zadowolona

ja w takiej kryzysowej sytuacji bym tak wolała, wiadomo, to kosztuje a przy jakiejś tak trudnej sytuacji, pościel jest na końcu zakupów..
    • A ile chcesz wydac? Bo ja od kilku lat jade tylko na poscielach z satyny bawelnianej ze sklepu valdoro, kosztowac bedzie wiecej niz stowke (choc mniej niz dwie tongue_out), ale to jest posciel, ktorej mozesz miec jeden komplet, prac na okraglo i nadal swietnie wyglada, przynajmniej ja mam takie doswiadczenie.
      --
      W nocy czas płynie inaczej (...). Nie ma sensu się temu przeciwstawiać. (Haruki Murakami)
    • przy poliestrowym gownie za 20 zloty slowo jakosc nie zbyt pasuje
      a spanie pod czyms taki to mordega
    • Kupiłam raz na allegro pościel w intensywnych kolorach 200X220 cm za cenę około 100 zł. Po praniu kolory były ledwo widoczne. Tragedia. Białe tło zafarbowało na niebieski - bo takie kolory miały motywy. Pościel ta miała w składzie właśnie nie tylko bawełnę - to była satynowa bawełna czy jakoś tak. Następnie kupiłam pościel w macro za 50 zł, z tym, że 100 % bawełna i jest o niebo lepsza. Myślę, że najlepsza niekombinowana jakaś bawełniana i w niezbyt intensywnych barwach.
    • I ja pochwalę Ikeę. Kupiłam 5 lat temu 3 komplety pościeli i nadal bardzo dobrze się trzymają i wyglądają. A używam ich na okrągło. To samo z ręcznikami z Ikei - ani razu niczego nie zafarbowały a trochę się bałam bo kolory kupiłam dość intensywne.
      Jedynym minusem pościeli z Ikei są niewymiarowe poduszki.
    • Potwierdzam wypowiedzi wielu poprzedniczek, pościel z allegro była do kitu, sztuczna, farbująca. Skusiły mnie wzory.

Ja najtaniej znalazłam pościel 100% bawełny w takich sklepikach z tekstyliami. W moim mieście nazywa się on Tekstyl. Są tam tanie tekstylia, niektóre kiepskiej jakości, ale czasem da się tam wygrzebać coś lepszego. Pościel, którą tam kupiłam i jest cudowna kosztowała tylko 49zł, były to dobre jakościowe pościele tyle, że z wadami fabrycznymi (np. wszyta źle nitka lub małe przebarwienia)
    • Andropol, satyna bawełniana. Piękne wzory i nic się z nią nie dzieje. Podwójny rozmiar około 140 PLN na Allegro. Szczerze polecam.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.