Dodaj do ulubionych

Alior Kantor - koszty :(

11.03.13, 17:48
Witam!
Spłacam kredyt we frankach.Wczesniej korzystałam z Kantoru Internetowego,ale skuszona zachwalanym tu Alior KAntorem postanowiłam kupić franki właśnie tam.Po wysłaniu ich na moje konto w Nordei okazlo sie,że nordea potraciła mi 6 franków za zaksiegowanie przelewu sad.Czy pozostaje mi tylko odbiór w oddziale, który jest bezpłatny?Niby maja lepszy kurs od IK,ale po potraceniu mi tych 6 franków wychodzi duuuzo gorzej.Wkurzyłam sie na maaxa.
Edytor zaawansowany
  • nowel1 12.03.13, 11:58
    To chyba Nordea jest nie halo a nie Alior? Mnie nic nie potrącają.
  • araceli 12.03.13, 12:07
    Niestety - banki zaczynają brzydko grać:
    samcik.blox.pl/2013/03/Getin-utrudnia-zycie-internetowym-kantorom-50-zl.html

--
    Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
  • maciejka_73 13.03.13, 18:09
    przelew przychodzący nie ma prawa być potraktowany przez Twój bank inaczej przy korzystaniu z innego kantora - chyba ze a. coś sknociłaś nie tak zaznaczyłaś przy przelewie b. czytaj Samcik - równocześnie ze mnianą Twojego sklepu walutowego twój kredytodawca zaczął naliczać opłaty.
    Noś w ręku - jedyne wyjście.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.