Dodaj do ulubionych

Czy oszczędzacie na bieliźnie ?

22.06.17, 08:31
Zaczął się sezon wyprzedaży i zastanawiam się czy warto nabyć nowąbieliznę z wyższej półki. Mam na myśli figi z intimisimi takie zwykłe bez koronek klasyczne. Ale niestety 30 zl za sztuke, nie wiem jak po przecenach. Czy warto wydac więcej? czy oszczedzacie na bieliznie?

--
Jeśli lubicie kosmetyki, zapraszam madziakowo.blogspot.com/smile
Edytor zaawansowany
  • 22.06.17, 08:58
    Intimisimi nie mają dobrej jakości. Poza tym staniki dla plaskich desek. Zwykła sieciowa jakosc. Na Zalando jest marka na literę H jak znajdę to wkleję. Dobrze leżące biustonosze i majtki. Te drugie dobrze jest kupić w wielopaku. Są z roznym składem, niekoniecznie bawełniane.
  • 13.07.17, 12:20
    skoro pogardliwie określasz kobietę z małym biustem jako płaską deskę, to zgaduję że sama jesteś cycatą beczką?
  • 13.07.17, 12:43
    A to nie komeplement? "Płaska deska" brzmi całkiem dobrze. Kojarzy się b. z wysokimi, szupłymi dziewczynami. Nie każda z nas uważa, że duży biust to atut tongue_out
  • 13.07.17, 14:44
    z tonu wypowiedzi tej osoby wnioskuję, że raczej marny komplement, zreszta gdzieś tam poniżej w wątku podkreśla wyjątkowość swego nie płaskiego bynajmniej biustu
    nikt tak kobiecie nie dowali, jak druga kobieta jednym słowem
  • 22.06.17, 09:01
    m.zalando.pl/odziez-damska-bielizna/hunkemoller/
  • 10.08.17, 20:49
    Mam hunkermoller, nie jest to dobra bielizna.
  • 22.06.17, 09:15
    W wyprzedażowym sklepie Calzedonii są po 16 zł, a 10 szt. można kupić za 70 zł, czyli po 7 zł. Najbardziej lubie takie kolorowe z mikrofibry. Nie odcinają się prawie pod ubraniem.
  • 22.06.17, 22:16
    nie oszczedzam na biustonoszach, kupuje drogie.Cieszę się, że kupuje od polskiego producenta co ma szwalnie w PL. Często kupuje na wyprzedażach chociaż czasami zdarza sie mi kupic z nowej kolekcji też. Figi niestety kupuje tańsze i za każdym razem mówię, że to ostatni raz.
  • 23.06.17, 13:06
    Figi (majtki?) dla całej rodziny kupuję zwykłe, bawełniane, polskiej firmy Lama, po ok. 6-7 zł za sztukę. Wynika to z tego, że są prane częściej niż inne ubrania (co logiczne) i w wyższej temperaturze (moja gruba skóra akurat w tym przypadku wymaga wyjątkowej delikatności, toleruje tylko płatki mydlane). Przez to niszczą się szybciej, częściej wymieniam. myślę że to jest powód dla którego (przynajmniej jak dla mnie) wydanie 30 zł na majtki to przesada. Chociaż mam 3 szt. takich ekstra wyjątkowych, drogich, na specjalne okazje.
    Za to biustonosze - tutaj nie oszczędzam, jak znajdę taki, który mi odpowiada (a to rzadkość) to biorę bez wzgl. na cenę (no, w granicach rozsądku).

--
    M. 20.01.2012, H. 15.04.2015
  • 24.06.17, 19:14
    Majtki kupuje najtaniej jak się da, bawełniane - bo nie toleruje sztucznych materiałów, w marketach. Biustonosze - dbam o jakość i wygodę. Nie niszczą się tak szybko, a więc inwestuję większe kwoty.
  • 26.06.17, 08:06
    Tak. Wyszukuję sobie w pepco biustonosze i czasem jakiś pasuje, ale mi naprawdę pasuje 75B i płacę tam 15-20 zł. Już się nauczyłam, które mają dobrą jakość, które nie. Nauczyłam się też prać bieliznę w pralce tak, żeby się nie niszczyła. Z 15-letnią córką jest gorzej. Takie próby źle się kończą i niedawno zdecydowałyśmy się na brafitting i wyszłyśmy z egzemplarzem za 99 zł.

Co do majtek, to nie znoszę innych, niż bawełniane. Jak mają koronkę, to też musi być bawełniana.

--
    inteligentny-projekt.pl

kazdystudent.pl
  • 26.06.17, 10:12
    Niedawno odkryłam w jakimś sklepie z tanimi ciuchami staniki "sportowe" po ok. 15 zł. za sztukę. One pewnie nie spełniają kryteriów prawdziwych staników sportowych, ale są stosunkowo wygodne, pasują na mnie i łatwo się je pierze. Niestety nie pod każe ubranie pasują.
  • 27.06.17, 21:42
    Naprawdę nosisz 75B? Mnie przed laty tez pasował ten rozmiar ale zmierzylam się fachowo i moja mieseczka to F albo E😊 jest o niebo lepiej
  • 30.06.17, 16:11
    Mi z 75b zeszło na 65 f/g. Jest trochę polskich "uświadomionych stanikowo" fiRM z bielizna z różnych przedziałów cenowych. Choć ze sportowych to chyba niekoniecznie, do cwiczen mam Panache i do pływania kostium Freya.
  • 30.06.17, 21:45
    Panche robi z biust marzenie. Warto przymierzyć żeby zobaczyć jak wygląda zwykły t-schirt przed i po
  • 13.07.17, 13:08
    Myślę, że nie tylko Panache, ale generalnie dobrze dobrany stanik. Mam 2 staniki od Panache, 1 od Rasa Faia, kilka polskich (chyba Dalia). Wszystkie fajnie trzymają biust i wyszczuplają po założeniu. Różnicę zauważyłam po dobraniu stanika i przejściu z miski D na G wink
  • 10.08.17, 20:52
    Osobiście uważam, że panache ma dobrą renomę tylko dlatego, że sa panie, które mają duże biusty i nie są w stanie znaleźć nic innego. Pamiętam, jak mierzyłam freye i panache. Koszmar, fiszbiny niesamowicie twarde, obwód jak ze sznurka. tymczasem nosze b'tempted, calvin klein, czy nawet triumph: fiszbiny elastyczne, obwód elastyczny. Wygodne i trwałe.
  • 11.08.17, 15:31
    A dla mnie tylko Freye. Nic tak dobrze nie kształtuje.W moim wypadku elastyczny obwód=sutki koło pępka a zapięcie prawie przy szyi po miesiącu noszenia.

--
    Można się przyzwyczaić do tego że się nie można przyzwyczaić.
    T.Mann
  • 16.09.17, 12:26
    Biustu się nie wybiera. Masz to co odziedziczyłas po przodkach.
  • 28.06.17, 13:09
    Ja bardzo Intimissimi majtki lubiłam, a że mieszkam za granicą i tutaj wyprzedaże jakieś lepsze były i ceny niższe. Ale kiedy utyłam z rozmiaru 38 na 42, majtki niestety przestały być wygodne. Ale ogólnie trwałe, ładne, żadnego wyciągania się i prucia na szwach. Dość porządne jak na sieciówkę.
    W Polsce jak jestem to zdarza mi się zaopatrzyć w Textil Markecie w majtki z mikrofibry za jakieś 3-4 zł sztuka. Dobrze się noszą, są w miarę trwałe, a że tanie, to nie żal wyrzucić jak się zestarzeją. Poza tym sama bawełna, jakieś noname gdzieś dorwane.
  • 29.06.17, 12:12
    Też uważam, że Intimissimi ma słabą jakość. Ja kupuję po 15-20 zł/szt. w TKMaxie. Zawsze jakiejś porządnej firmy. Staniki minimum 150 zł, ale rozmiar 75G nie wszędzie jest dostępny, chociaż raz znalazłam także w TKMax za ok. 35 zł wink.
  • 29.06.17, 14:00
    Chętnie popatrzę w TKMaksie. Staniki Intimissimi są na bardzo marnej jakości. Córka kupuje. Ale ona "wyrasta" bardzo szybko. Majtki z mikrofibry i te cięte są super. Niezniszczalne właściwie, jeśli się kupi te kolorowe. Kremowe po 2 czy 3 latach wyrzuciłam, ale dlatego, że poszarzały z czasem.
  • 30.06.17, 07:28
    Cięte niewidoczne pod ubraniami. Dla mnie to plus do spodni czy sukienek. Nie lubię u innych kiedy widac kształt bielizny😉 tak już mam

Na Alixpress tez je można kupić w cenie coś koło 1usd. Zamówiłam 1 parę różowych i jest super za jakość i kolor. Z tym ze jeśli ktoś nosi większy rozmiar to nie dużych rozmiarów. Trzeba czytać komentarze kupujących
  • 30.06.17, 10:47
    Jeszcze nic tam nie kupiłam. Może przy takich drobnych zakupach warto będzie spróbować. Przetestuje takie zakupy po wakacjach.
  • 30.06.17, 16:14
    Tak, rzeczywiście warto zajrzec w komentarze. Ew zadać na dole pod aukcją pytania kupującym-dość chętnie odpisują. Często 36/38 odpowiada xl,ale nie jest to regułą
  • 30.06.17, 17:08
    Ja kupuję bieliznę w Allesie teraz mają fajną promocję, myślę, ze warto skorzystać ze względu na jakosc ich produktow wink
  • 30.06.17, 17:13
    Tak (poza tym ze to chyba spam szeptany wink ) biustonosze są OK, ale lepiej dobrać rozmiar stacjonarnie -z rozmiarowka półusztywnianych mozna się zaskoczyć.
  • 30.06.17, 21:49
    Oszczędzam. Jak na wszystkim do ubrania. Marketowe rzeczy za grosze.
    I tak nikt nie widzi wink
  • 30.06.17, 22:37
    i tak i nie

staniki niestety sa potwornie kosztowne dla mnie, z racji rozmiarowki i nie da sie z tym nic zrobic, chyba ,ze sie naucze szyc je sama

w koncu spodnic juz kilka sobie uszylam i cale dwie bluzki

za to skarpetki, gatki, kupuje w wiekszej ilosci na wyprzedarzach, upewniajac sie co do jakosci materialu
    koszulki do spania podobnie

--
    co bylo to bylo
    co moze byc jest
    a bedzie to co bedzie
  • 10.08.17, 20:48
    Intimissimi to nie jest dobra jakość. Trwalła jest bielizna triumph na przykład. Majtki mam od wielu lat. Zwykle kupuję tego typu majtki w komplecie z biustonoszem. Kiedy potrzebuję majtek, to kupuję tanie bawełniane, w jakimś ładnym kolorze.
  • 10.08.17, 21:21
    Bielizna zawsze musi być super, na górze może być tanio, ale na skórze tylko luksus !!!
  • 11.08.17, 16:43
    Intimissimi nie ma nic wspólnego z wyższa półką. Także Triumph czy CK to sieciówki. Wyższa półka to Chantelle czy w Polsce Samanta. Nie, amajktek am nie kupuje bo nie widzę wartości dodanej. Większosc majtek mam z Lidla- maja genialne cięte bez brzegów, idealne "biznesowo", bo niewidoczne pod ubraniem.

--
    Nie dyskutuje z trolami wszelakiej maści.
  • 15.09.17, 20:44
    ja w rossmanie kupuję zwykłe bezkoronkowe czarne elastyczne majtochy gatta - co miesiąc kupiłam sobie 1 parę wywalając jednocześnie 1 starą parę z komody. Zeszło mi się trochę ale nie odczułam tego jakoś specjalnie. Noszą się i piorą bardzo dobrze. Polecam
  • 16.09.17, 20:47
    Majtek z bawełny nie noszę od czasu liceum wink Kupuję wielopaki w składzie spandex/nylon/mikrofibra w TKMaxx lub uwaga Tesco - cena wychodzi ok. 5-15 zł za parę, zależy kiedy. Jak jest wyprzedaż to korzystam, ale nie czekam specjalnie, jeśli coś mi się podoba i potrzebuję.

Biustonosze w TKMAxx lub H&M o ile trafię z rozmiarem - w cenach od 20 do 50 zł

Skarpetki to tylko białe lub czarne stopki albo wełniane na zimę - w pięciopakach identycznie, żeby nie musieć kombinować po praniu. Wełniane ze sklepu sportowego. Ceny to różnie - zazwyczaj ok. 5 do 20 zł za parę.

SPoro czasu spędzam aktywnie w górach i na wyjazdach - nie muszę kombinować ze specjalną szybkoschnącą bielizną czy skarpetami, bo używam takich na co dzień. Czy to wszystko oszczędnie, to oceńcie same smile
  • 17.09.17, 09:10
    Nie ważne gdzie się kupuje, liczy się jakość. A skarpety tez lubię mieć jednego rodzaju. Lepiej wyglądają w koszyku😉

W Tesco dwa dni temu kupiłam 5 szt majtek w wielopaku w cenie 34,90. Są delikatne, nie prześwitujace, w wzork ala panterka inne gładkie lekko różowe, szare i jakieś neutralne. Ważne ze nie odznaczają się pod ubraniem. Jakość bardzo dobra. Co ważne są dość wysokie. Teraz czekam na 2 pary z AliExpres, bezszwowe. Na próbę kupiłam jedne intensywnie różowe i dokupuję. Cena za dwie pary 6.5 pln
  • 17.09.17, 10:12
    Sądząc po opisie to te same wielopaki w Tesco kupujemy smile
  • 18.09.17, 21:14
  • 05.10.17, 17:53
    Biustonosze kupuję w zasadzie prawie wyłącznie Panache, czasem się trafi Fanstasie.
    Za to majtek mam większość z Lidla, bardzo fajne są jak na tę cenę wink
  • 05.10.17, 20:41
    Kiedyś też tesco, atlantic.
    Potem marks&spencer ale mi zamkneli.
    Na razie mam zapas.
    No i gatta.

--
    BE STRONGER
    THAN YOUR STRONGEST EXCUSE

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.