Dodaj do ulubionych

weekend zniżek

01.10.17, 00:32
Weekend zniżek trwa (stylowe zakupy), w piątek mąż z szyderczym uśmiechem poinformował mnie o rozpoczynjącej się akcji, podjęłam wyzwanie 💪
Na szybko w głowie przeanalizowałam coby nam brakowało, coby nam się przydało, z czego możemy skorzystać. W piątek - aby nie było nic przebrane 😜 pojechaliśmy do CH, przeszliśmy całe , a to ja namawiałam , to ja byłam namawiana i oprócz dokonanego jednego zwrotu innych transakcji nie pamiętam 🤔 Stwierdziliśmy zgodnie , że nic nie potrzebujemy.
Wow jakie to szczęście...!

Jeszcze przed wyjazdem mąż ogarnął jedną ze swoich półek , co zaowoowało pokaźną torbą do PCK. Po powowrocie jestem w szale reorganizowanie szaf, oraz na nowo odkrywaniem ich zawartości 😜
Przeglądam, przeglądam i tworzę nowe niespodziewane kombinacje.Woww mam swój prywatny lumpeks 😂

Podsumowując takie akcje są fajne i jutro być może zrobię drugie podejście do nich w innym CH. Nie ma to jednak jak przemyślane zakupy, szczypta minimalizmu i przejrzenie szaf przed wyruszeniem na shopping, by się głupio nie zaśmiecić.
A wy jak dużo nakupowaliście przez weekend 😉😘?

A jeszcze jedno przemyślenie: bawełna bio jest do doopy...Robiąc porządki na półce córki (10 m-cy) niestety większość rzeczy nie nadaje się do przekazania dalej...Córka miała jeszcze sporo rzeczy po synu, sprzed 8 lat. Stan bym oceniła ich na idealny, a te nowe bio jak papier chłonąc wszystko...Tez macie takie obserwacje?
Edytor zaawansowany
  • 01.10.17, 08:50
    Wczoraj córka umówiła się z koleżankami i były chwilę w centrum handlowym kupić prezent innej koleżance. Jak wróciła, to przypomniała mi dopiero, że jest weekend zniżek. Mam nawet Twój Styl z kuponami, bo czytam ten magazyn, ale nikt w tym roku nie miał potrzeby z niego korzystać. Ostatnio kupiłam w sklepie internetowym dwie sukienki i buty sandały. Wyjeżdżam zaraz w ciepłe miejsce i były duże obniżki. Jedną sukienkę i buty jednak zwróciłam bo nie byłam zadowolona. Na jesień i zimę raczej mamy wszystko. Mąż kupił ciepłą bluzę w sklepie internetowym, też były obniżki.
    No więc zero wydatków.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.