Dodaj do ulubionych

Kosmetyki z Rossmanna Hebe Lidla marki wlasne

12.10.17, 13:45
Witam!
Jakie kosmetyki z drogerii typu Rossmann Hebe Natura czy z Lidla marek wlasnych polecacie? Ja polecam mydelka glicerynowe z lidla za 2 zlote oraz zele pod prysznic chyba cien a i chusteczki odswiezajace 10 czy 15 sztuk za 1 zloty a z rossmana mydlo w plynie isana zapach mleko i miod i zele pod prysznic isana Macie takie tanie perełki ktore ktore mozecie polecic?
Edytor zaawansowany
  • 17.10.17, 06:32
    Mydła w kostce to akurat dla mnie żadna oszczędność po pozostawiają osad na wannie czy umywalce i trzeba używać więcej środka czyszczącego / o mydelniczce z osadem już nie wspomnę/

--
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się
  • 17.10.17, 19:23
    Ja polecam biedronkowe żele pod prysznic i kremy do twarzy Bebeauty.wink
  • 17.10.17, 21:45
    Z tych biedronowych jest ten żel w dużej butli,używam jako mydla.Mam tendencje do wysuszajacych się rak,a tu spoko.Teraz promocja na kosmetyki tej marki.

--
    "Konsumpcja to dziś wręcz patriotyczny obowiązek"wink
  • 17.10.17, 22:00
    Aaa, i jeszcze olejek na zniszczone końcówki włosów Isana - dla mnie bomba a kosztuje mniej niż 10 zł.smile
  • 19.10.17, 14:28
    "ten żel w dużej butli," -perspektywa 13 możesz uściślić?
  • 19.10.17, 17:19
    Ojojojoj to płyn do kąpieli napisane, ale ja przelewam do pojemnika na mydło i się dobrze sprawdza.zakrętach różowa lub niebieska,oba ok.

--
    "Konsumpcja to dziś wręcz patriotyczny obowiązek"wink
  • 21.10.17, 07:12
    Z serii cień lidl są niektóre dobre madziakowo.blogspot.com/2016/04/kosmetyki-z-lidla-seria-cien-krem-bb.html?m=1

--
    Jeśli lubicie kosmetyki, zapraszam madziakowo.blogspot.com/smile
  • 05.11.17, 17:38
    z Lidla kupuję żele peelingujące Cien pod prysznic, wspaniale pachną i peelingują - morel/pomarańcza oraz niebieski z algami, za dwa w promocji zapłaciłam 4,99 pln, pojedynczo kosztują chyba ok 2,9 pln - jest jeszcze sól do kąpieli ok 3.99 pln jaśmin/pomarańcza; kupuję jeszcze roll on Garniera i mydła w kostce;

nie polecam lakierów do paznokci - robiłam parę podejść i uważam, że szkoda pieniędzy, totalnie rzadkie i nie nadające się do malowania
  • 05.11.17, 21:11
    biedronka - lakier Bell french (1 warstwa), druga - bezbarwny nawierzchniowy - trzyma się tydzień

no, ale ja z tych co to pazury malują tak, żeby nie było tego widać

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • 11.11.17, 10:41
    Z Rosmana lubię takie duże mydełka issana (tu na forum poleciła jej zonaniezona). Są tanie, mają bardzo delikatny zapach, wygodne w użyciu. Ale nie wiem, jak ze składem. Muszę sprawdzić.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.