Dodaj do ulubionych

karta na punkty z biedronki - warto?

06.02.18, 11:32
daje jakieś zniżki czy tylko wymiana na nagrody?
Edytor zaawansowany
  • czekolada72 06.02.18, 13:13
    Maja propozycje znizkowe.

--
    Nigdy sie nie tłumacz - przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą - M. Twain
    Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się - A. Huxley
    "Ja kur.. nie wejdę? Ja?". - Artur Hajzer
    Fela 2003-2016
  • san_vito 06.02.18, 22:25
    Na biedronka.pl jest zakladka znizka z karta moja biedronka. Dodatkowo u mnie w biedrze zdarza sie ze promo cena jest duzymi literami, a malymi z karta moja biedronka. Jednak tych produktow jest malo.
  • anapaa 09.02.18, 11:49
    mam, nie korzystam a tez kupuje na promocji - zaczyna byc denerwujacy ten trend - do każdego sklepu karta ;/
  • ana119 10.02.18, 08:07
    Owszem. I jeszcze produktów w owadzim jest ograniczona. To co obserwuje to jsst promo na jakiś produkt ale wtedy gdy zakupy wyniosa jakis pułap np 90 pln albo kupimy 10 szt danego produktu.
    Np w PiP liczą rabat na kartę od całego koszyka 5% za min 40 czy 50 pln nawet jeśli jest tam alkohol. Łatwo więc wybrać zakupy takie jak nam odpowiadają i mieć rabat
  • ana119 11.02.18, 12:50
    Kasjerki w Rossmann mają procedurę pytania i przypominania o promocjach i karykaturalnie to wypada jeśli są to osoby niemiłe. Widać że to dla nich męka
  • anapaa 19.02.18, 12:04
    zgadzam się! wciskanie wszystkim wszystkiego na siłę ;/ te całe promocje na koszyk powyżej iluś tam złotych to czyste naciąganie na kupowanie, żeby udało się uzbierać, a oszczędnosci nie widoczne gołym okiem ;/
  • czekolada72 10.02.18, 11:22
    W sumie posiadanie karty nic nie kosztuje... Tyle, ze jeden "smiec" wiecej w torbie. Ja nie ukrywam, ze zbieralam punkty na cos tam , dla kogos, i majac karte - punktow bylo wiecej, naklejek.
    Udalo nam sie tez w wakacje nabyc jakis zapas kawy na promocji, kawa rozpuszczalna, jeszcze dwa ostatnie sloiki mamy do dzis. I wiem, ze kilka razy wlasnie kupujac z karta bylo cos duzo korzystniej, ale specjalnych kokosow nie ma, fakt. Poki co dla mnie najbardziej sensowna jest tesco karta.

--
    Nigdy sie nie tłumacz - przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą - M. Twain
    Fela 2003-2016
  • ana119 11.02.18, 12:45
    Swiezaki, naklejki to produkty zupełnie nie dla mnie. Mam jakis niesmak po co to w domu. Zainteresowania 5 min i komu to potem oddać. Lata temu zabawki z kinder niespodzianki tez wyciągały kasę i dostaliśmy cały karton figurek a teraz nie ma komu tego przeka żąć dalej. Ludzie mają w domach kartony plastiku po dzieciach a każdy chce nowe zabawki

Poproszę napisz coś o karcie Tesco. Zakupy robie tez z dostawą ale nie mam karty.

OT maly Tesco wprowadziło czytniki do skanowania towaru wkładanego do koszyka. Dobre bo daje pogląd ile wydamy i nie trzeba wykładać towaru na taśmę poza tym na wagę. Kilka razu stosowałam i dla mnie wygodne
  • czekolada72 11.02.18, 16:08
    Ja swiezakow czy czego innego tego typu nie potrzebowalam, ale skoro sa ludzie ktorzy chcieli - a mnie dawano punkty - to czemu mialam nie przekazac? smile

Tesco - generalnie najwiecej mozesz przeczytac o zasadach na stronie tesco.
    EW moim przypadku jest tak, ze tesco w miare duze i dobrze zaopatrzone mam przy linii dom-firma, i switem bladym przed praca moge sobie zrobic spokojnie zakupy, gdy w calym sklepie jest moze 5 kupujacych smile
    Tak, sa czytniki, ale mnie szybciej wychodzi korzystanie z kasy samoobslugowej.
    Raz na jakis czas dostaje liscijk z club cartu w ktorym sa bony zlotowkowe i bony znizkowe na konkretne artykuly.
    Tesco musi miec jakis program komputerowy ktory generuje te bony towarowe na podstawie moich wczesniejszych zakupow. Kupujac w tym konkretnym tesco - z reguly ten towar jest, w mniejszym - bywa problematycznie. zdarzaja sie bony na towary na ktore mam pytanie - czy skorzystanie z tego ma sens/ Czy mi sie przyda, czy wykorzystam/ Czesto cos takiego jezeli kupie - to mam na .. prezent na zas smile
    Ale wiekszosc jest sensownych bo sa to artykuly ktore i tak bym kupila, a tu np znizka i tak + bonus za bon.
    Dodatkowo sa tez specjalne znizki na wybrane artykuly na zakup z klubkarta. Podobnie jak w Biedronce - za duzo ich nie ma.
    Podobno sa tez specjalne i wieksze znizki, jezeli ma sie clubkarte polaczona z karta platnicza (czyli konktretny bank) ale w to sie juz nie bawie. W kazdym badz razie listy ktore przychodza nieraz pozwola mi zaoszczedzic i do 100 zl. Mogloby byc wiecej, gdybysmy z M i Dzieckiem robili w tesco zakupy i gdyby moja rodzinkla pamietaa, ze robiac samemu tam zakupy - nalezy zeskanowac karte club smile

--
    Fela 2003-2016
  • ana119 11.02.18, 17:25
    Dziękuję
  • czekolada72 11.02.18, 18:42
    nie ma za co smile

--
    Fela 2003-2016
  • 25augustyna 17.02.18, 18:09
    nie mam zadnych kart do sklepoe nie opłaca
  • grey_delphinum 18.02.18, 09:30
    Mam kartę Biedronki - fakt nie zawsze oszczednosci sa duze, lecz czasami sie opłaca (zazwyczaj mam upust na rachunku ok 10 zł, ale zdarza się i więcej). Jestem zadowolona. Acha nigdy zadnych naklejek nie biorę- z zasady.
    Dla mnie akurat karta z tesco to kpina (np. upust 20 groszy przy zakupie 4 jogurtów), szybko zrezygnowalam.
  • chocolate-cakes 18.02.18, 10:35
    Też mam obie karty. Kilka lat temu częściej chodziłam do Tesco. Potem częściej do Biedronki, bo mam bliżej i robię raz dwa zakupy. Kiedyś mąż założył kartę do Biedronki, jest też do tego druga karta dla innej osoby w rodzinie, dokładnie tak samo jak do Tesco. Bywa trochę taniej. Korzystam z tej karty, czemu mam nie kupić taniej bananów czy pomarańczy skoro i tak je miałam kupić i akurat w Biedronce, bo jest mi po drodze.
    Wielkie te zniżki nie są. Ale jedzenie jest ostatnio dość drogie, można skorzystać ze zniżek, czemu nie.
  • chocolate-cakes 24.02.18, 18:42
    Jeśli chodzi o karty do sklepów spożywczych, to nie zbieram żadnych punktów, nie biorę żadnych świeżaków czy patelni czy noży. Jeśli akurat chcę kupić owoce czy mięso i wchodząc do Biedronki widzę, że z kartą jest taniej, to po prostu kupuję. Nie widzę tu żadnego naciągania. Nie jadę do Biedronki specjalnie 10 km, żeby kupić banany po 4 zł zamiast po 5 zł. Ale jak już jestem tam, a mam po drodze i w miarę blisko domu, to kupuję taniej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.