Dodaj do ulubionych

Potrzebny plaszcz puchowy dla mamy gdzie znajde?

03.12.18, 11:43
Dziewczyny pomozcie. Potrzebuje znaleźć w miare tani puchowy plaszcz w duzym rozmiarze ( okolo 120 pod pachami) dla mamy. W sklepach albo sa za male albo nie puchowe. Spotkalyscie gdzies moze taki plaszczyk?
Edytor zaawansowany
  • damdalen 03.12.18, 17:05
    To dla mam są jakieś specjalne kurtki? wink

A duże rozmiary można znaleźć na ciuchach/szmateksach.
  • rusalkaaaa 03.12.18, 18:01
    Nie nie specjalne 😄 a nie spotkalam sie z duzym puchowym plaszczem na ciuchach 😳

• kanna 03.12.18, 19:15
    C@A sprawdź i Mango.
    KappAhl.

I TkMaxx.

Tchibo miewało super płaszcze, w rozmaitych rozmiarach, ale w tym roku nic puchowego nie było sad

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • damdalen 03.12.18, 20:36
    Na targach też bywają takie duże rozmiary. Mozna podpytać lokalnych starszych tęższych pań, gdzie się zaopatrują Na przykład na krakowskim Tomexie widziałam nawet rozmiar 56.
  • kanna 03.12.18, 21:34
    Tylko że na targach rzadko sprzedają płaszcze stricte puchowe, raczej wyglądające jak puchowe, a z watoliną.

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • magdagg2 08.12.18, 09:03
    Kappahl. Ale cena koło 500 zł pewnie bedzie
  • chocolate-cakes 08.12.18, 09:12
    Niedługo będą wyprzedaże i jest szansa kupić dużo taniej, tylko że to w styczniu. Nie wiem tylko jak z rozmiarem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.