10.02.19, 12:46
Jakie macie sofy? Poszukuje rozkladanej, oczywiscie dobrej i taniej? smile Mozecie podzielic sie swoimi doswiadczeniami w tym zakresie?
Edytor zaawansowany
  • marcelina4 10.02.19, 13:33
    hej, my mamy taką niedużą rozkładaną sofę z Ikei, kosztowała coś około 700 zł, model ASARUM, całkiem wygodna do spania, ale nie sypiamy na niej regularnie, więc na dłuższą metę niw wiem jak to wygląda, ale fajnie się czyści jakby co, ogólnie jestem z niej zadowolona
  • adelajda44 10.02.19, 13:51
    Tanie w ikei

--
    nplink.net/yOrG4iIt
  • sylwus34 10.02.19, 19:04
    Zdaje sobie sprawe ze w ikei sa tanie. Wlasnie chodzi mi o tanie i sprawdzone, ktore moglibyscie polecic.
  • mama_dorota 10.02.19, 20:00
    Ektorp. Wolałabym coś, co lepiej zachowuje formę, ale żadna inna nie jest tak wygodna. Do tego najlepiej dokupić podnóżek. I można zmienić pokrowiec.

--
    Spotkanie w Małżeństwie

kazdystudent.pl
  • sylwus34 11.02.19, 06:39
    Bardzo fajnie wyglada, ale potrzebuje sofy rozkladanej, z funkcja spania.
  • mama_dorota 11.02.19, 07:33
    Przepraszam, nie doczytałam. Kiedyś fajną opcją była w Ikea sofa Beddinge. Bardzo wygodna do spania, może trochę gorsza do siedzenia, bo siedzisko jest trochę za głębokie. Sami kupiliśmy 3 takie, jedną dla siebie, jedna dla syna i jedną do wynajętego mieszkania. Niestety, wycofali je i to, co teraz jest w zamian mi już średnio pasuje. Jak znajdziesz coś dobrego, daj znać, bo chcemy kupić dla córki.

--
    Spotkanie w Małżeństwie

kazdystudent.pl
  • mama_dorota 11.02.19, 08:04
    Przegląd ikeowskich sof z subiektywną oceną:
    dorotaszelagowska.pl/dzien-dobry-i-dobranoc-czyli-jak-wybrac-rozkladana-sofe/

i jeszcze wątek na emamie:
    forum.gazeta.pl/forum/w,567,163322537,163322537,wygodne_rozkladane_lozko_jakie_.html

--
    Spotkanie w Małżeństwie

kazdystudent.pl
  • e-ness 11.02.19, 08:39
    Potwierdzam, stara „wersja” beddinge była super, można było dopasować materac do własnych potrzeb i zrobić fajne lozko do spania.
    Nowsze modele konstrukcjujne miały cis zwalone, bo po rozłożeniu nie było płasko, tylko robiła się taka litera v, i jak się spało we dwoje to zsuwalo się na środek materaca. Podobno podłożenie nakrętek w mechanizmie rozkładania pomagało.

My tez szukamy sofy od dłuższego czasu i niestety bezskuteczniesad
  • e-ness 11.02.19, 08:32
    Ta sofa to najgorszy grat jaki kupiliśmy w ikea.
    Do spania codziennego absolutnie się nie nadaje. Sposób w jaki dostosowana jest fo spania, powoduje załamanie na części wysuwanej i tego miejsca , gdzie wkłada się poduszki z siedziska.
    Nawet serwis ikea po złożeniu przez bas reklamacji, uznał ze ten model tak ma niestety i dużo osob to reklamuje bezskutecznie. Niestety nie podlega to reklamacji bo ten „ typ tak ma”.
    Spanie możliwe jest tylko wtedy, gdy głowa jest tam gdzie powinny nogi, bo ciało się nie zapada , za to spadają poduszki.
    Pięknie wyglada tylko na początku, potwornie deformują się poduszki.
    Bardzo dużo miejsca zajmują te boczki,
    Sprzedaliśmy z ulga po 6 miesiącach męczarni ze spaniem.
  • kasia-1971 11.02.19, 12:06
    Mamy taką od trzech lat:
    www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S39216810/
    Śpi się wygodnie, dużo miejsca do siedzenia w ciągu dnia.
    Po trzech latach użytkowania, nie ma wgnieceń, ani zniekształceń pianki. Polecam.

--
    kontakt:
    kasia-1971@gazeta.pl
  • tol8 11.02.19, 20:22
    W salonie mam nierozkładaną. Nie nocuję gości. Sofa Ektorp z Ikea.

--
    W weekendy ematka staje się matką.
  • sylwus34 07.03.19, 17:39
    Dzieki bardxzo za te rady. Juz cos z nich wybralam. Realizacja w kwietniu. smile
  • daxter 10.03.19, 17:45
    Polecam ta super wygodna do spania i siedzenia nie zajmuje tez duzo miejsca smile kupiłam w tym roku w styczniu jestem zadowolona smile www.brw.pl/sofa-daria-iii-lux-3dl,22539

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.