Dodaj do ulubionych

Zarobiłam na sprzątaniu-;)))

26.03.19, 08:16
Idzie wiosna więc posprzątałam cały dom i piwnice. Odnalazłam mln sprawnych ale zupełnie nie pasujących rzeczy do mojego mieszkania ( lampy tacki sokowirówka itd) oczyściłam garderobe biblioteczke szafe syna. Dwa dni fotografowałam i opisywałam rzeczy na aukcjach. Zarobiłam 895 zł-wink))) i jeszcze mam 5 aukcji. Chyba wydam na bzdury typu małe przyjemności dla siebie i syna. Też tak robicie?
PS sprzedałam ubrania po Młodym -wink)))
Edytor zaawansowany
  • mama_dorota 26.03.19, 08:30
    lucky1983 napisała:

> Idzie wiosna więc posprzątałam cały dom i piwnice. Odnalazłam mln sprawnych ale
    > zupełnie nie pasujących rzeczy do mojego mieszkania ( lampy tacki sokowirówka
    > itd) oczyściłam garderobe biblioteczke szafe syna. Dwa dni fotografowałam i opi
    > sywałam rzeczy na aukcjach. Zarobiłam 895 zł-wink))) i jeszcze mam 5 aukcji. Chyb
    > a wydam na bzdury typu małe przyjemności dla siebie i syna. Też tak robicie?
    > PS sprzedałam ubrania po Młodym -wink)))

Też sprzedaję niepotrzebne rzeczy. Nie chcę, żeby zbierały się graty, a póki jeszcze mają jakąś wartość, warto skorzystać. Na co wydaję? To zależy od sytuacji. Kiedyś dzieci na coś zbierały, więc ustaliłam z nimi, że przygotują aukcje, a potem ja będę je obsługiwać. Byli jeszcze w podstawówce. Zebraliśmy w ten sposób chyba 2/3 potrzebnej kwoty. Teraz już sami sobie takie sprawy załatwiają.

--
    Spotkanie w Małżeństwie

kazdystudent.pl
  • ana119 26.03.19, 08:40
    Tak, idą na zakup nowych rzeczy.
  • czekolada72 26.03.19, 08:50
    Juz nie, kiedys mi sie to oplacalo, teraz to raczej zmarnowanie czasu mojego.

--
    Nigdy sie nie tłumacz - przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą - M. Twain
    Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się - A. Huxley
    "Ja kur.. nie wejdę? Ja?". - Artur Hajzer
    Hxx z mykozą, jak nie rozróżniasz woła od świni - by Ma.
  • joanna_poz 26.03.19, 09:17
    gratulacje!
    ja tez tak robię, aczkolwiek nie takimi zrywami, jak Ty, ale regularnie, jest coś - wystawić.
    bywa że co miesiąc wpadają jakies tam kwoty.
    wydaję na małe przyjemności, czasem coś odpalam synowi, jeśli to jego rzeczy, ale tez zawsze coś tam wpłacam (chocby to miało być 20 zł) charytatywnie dla znajomej fundacji ratującej zwierzaki.
  • lucky1983 26.03.19, 09:55
    Dziękuje 😊Ooo my mamy wirtualnie adoptowanego psiaka ale masz racje wrzuce coś na cel charytatywny.
  • kamarow69 26.03.19, 14:09
    Ja pilnuje wystawiania elektroniki. Zawsze mnie zlosci widok takich nieuzywanych sprzetow w domu. Komus moga posluzyc, a u nas zagracaja przestrzen. W zeszlym roku sprzedalismy tablety, telefony, prostownice, wczoraj chyba myszke numeryczna, ciagle jeszcze lezy stara Nokia. Dzwonia po nia co chwile, a potem nie przychodza. Jakas pechowa jest. Za chwile jeszcze bedzie iphone meza i dywaniki samochodowe. Ksiazki i ubrania nie schodza, wiec musze inaczej szukac im wlascicieli.
  • lucky1983 26.03.19, 14:18
    Mnie zeszło ok 20 książek na olx i FB grupa z książkami ( bardzo
    polecam tylko że ja sprzedawałam w cenach 8-12 zł) dodatkowo sprzedalam planszówki i książeczki syna ( teraz kupimy nowsze są upatrzone). Generalnie na lokalnych grupach na FB lepiej się sprzedaje.
  • salamandra71 26.03.19, 16:40
    Ja książki sprzedaje w skupshop
    Wyceniaja wysyłaja kuriera placa na konto.

--
    allegro.pl/listing/user.php?us_id=2767795
  • czekolada72 26.03.19, 18:42
    Pod warunkiem, że wydane po 2005 roku...

--
    Nigdy sie nie tłumacz - przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą - M. Twain
    Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się - A. Huxley
    "Ja kur.. nie wejdę? Ja?". - Artur Hajzer
    Hxx z mykozą, jak nie rozróżniasz woła od świni - by Ma.
  • memphis90 18.04.19, 14:45
    Ja przede wszystkim oszczędzam i NIE kupuję miliona tecek, lampek, sokowirowek i innych sprzętów, które "nie pasują do mojego mieszkania". Czasem sprzedam rzeczy, z których wyrosły dzieci np rolki, ale nie traktuję tego jako "zarabiania", tylko co najwyżej jako częściowe odzyskanie wcześniej wydanych pieniędzy.

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • jutta_t 19.04.19, 14:59
    Wam

--
    Bywam w ... forum.gazeta.pl/forum/f,99957,KSIAZKI_MUZYKA_i_Remarque.html
  • camaretto 19.04.19, 21:50
    Ja kiedyś "stracilam" pralkę - 3 letnią, tuż po gwarancji. Z bębnem który miał gwarancjęna 10lat wydawałasię nie do pobicia. W końcu jednak zepsuł się ... programator elektroniczny. Wezwałam nie serwis - bo ten niezalenie od wyniiku chciał 150 zł ale normalnego speca od AGD. Bo ten chciał tylko 50 i za to, próbując rzetelnie naprawić powiedział, że za te 600 (elektronika) i za serwis 150 to dostanę dziś nową. Miał rację. Starąsprzedałam na części do ...serwisanta, który kompletował za grosze nową pralkę z części właśnie.
    Innym razem sprzedawaliśmy z kolegąstare kisążki. Ja część mu oddałam. Resztęstarych,niepotrzebnych mi wydawnictw, oddałam do biblioteki. Dostałam za to ... książki, któych się pozbywali, mi potrzebne albumy i książki, któych w życiu bym nie kupiła w księgarni.
    Oni postali na straganie, w końcu na giełdzie musieli opłacić miejsce i z pocałowaniem rączki oddać komuś innemu resztę bogatych księgozbiorów z SF.
    I takie to prawa... buszu i ekonomii.

--
    To nie karty są nietrafne tylko interpretator do kitu smile
    stare przysłowie Starożytnych Rzymian
    Od wróżenia z flaczków jest jeszcze jedna,gorsza rzecz:flaki z olejem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.