Dodaj do ulubionych

Spożywka on line

31.07.19, 07:38
W związku z tym, że za chwilę nie będziemy mieć samochodu, przymierzam się do robienia większych zakupów przez internet. Czy ktos z Was mógłby polecić mi którąś z sieci?
Obserwuj wątek
Edytor zaawansowany
    • jakubfm Re: Spożywka on line 31.07.19, 08:15
      Ja korzystałem z Tesco i Leclerc u siebie w mieście smile O ile z tej pierwszej sieci byłem bardzo zadowolony, to ta druga ma jeszcze sporo rzeczy do poprawienia.

Dużo zależy jakie masz sieci u siebie w mieście wink Zawsze można zamawiać z kilku i wybrać tą, która najbardziej Ci przypasuje albo tą, która ma najlepsze promocje w danym czasie smile

Początkowo chyba wszystkie dają jakieś fajne rabaty na dostawy albo zniżki więc im większy wybór, tym lepiej dla portfela smile

--
      finansemlodych.pl/
      • sylwus34 Re: Spożywka on line 31.07.19, 08:21
        Mieszkam w Warszawie, więc dostęp do wszystkich sieci. Obecnie stacjonarne robimy zakupy w Lidlu bądź w Biedronce, no ale te sieci nie prowadzą sprzedaży on Line. Wczoraj byliśmy w Tesco, ceny mnie przeraziły. Wydał mi się bardzo drogi. Więcej doświadczeń nie pamiętam.
        • jakubfm Re: Spożywka on line 31.07.19, 08:26
          Zawsze można porównać ceny tych produktów, które się najczęściej kupuje. Zwłaszcza jak ma się paragony z ostatnich zakupów smile Mnie to pomogło i w zależności co gdzie jest taniej, to tam idę na zakupy.

--
          finansemlodych.pl/
        • kamarow69 Re: Spożywka on line 31.07.19, 11:26
          Tesco w Polsce się zwija. Tam już nie kupuję online.
          Ja od 2 miesięcy robię zakupy online w Carrefourze. Mąż je odbiera. Na pierwsze zakupy masz z kodem 25 zł przy wydanych 150 zł. Jest jeszcze kod 10% od zamówienia 120 zł. Poszukaj - są łatwe do znalezienia w sieci. Ceny wyższe niż w Lidlu czy Kauflandzie, gdzie najczęściej kupuję. Z tymi kodami się zrównują. Niestety oferta owoców i warzyw pozostawia wiele do życzenia. Mały wybór. Ale w Krakowie zawsze dostawałam wszystko świeże i bardzo ładne.
    • bogatyzwyboru.pl Re: Spożywka on line 09.08.19, 15:38
      Możesz porównać koszyk przykładowych produktów w wielu sklepach na stronie dlahandlu.pl. Ale nie ma tam wszystkich produktów. Na moim osiedlu prym wiedzie Auchan, Carrefour i Leclerc, rzadko Tesco.

Skoro jesteś z Warszawy możesz spróbować z aplikacją Lisek, dowożą w 10 minut, a całość obsługujesz z telefonu. Mają w zasięgu już kilka dzielnic. Sprawdź czy się łapiesz. Znajomi chwalili, ja osobiście nie korzystałem.

Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółami internetowych zakupów spożywczych to w swoim tekście wracam uwagę na wszystkie aspekty jak koszty, dostawa, warunki itp:
      Czy internetowe zakupy spożywcze się opłacają – szczegółowe porównanie
      --
      Pozdrawiam
      Rafał
      bogatyzwyboru.pl - blog o finansach osobistych

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się