Dodaj do ulubionych

koniec zapisywania!

17.09.19, 19:57
Zmęczyło mnie liczenie, exele budżetowe, koniec z zapisywaniem wydatków smile
Od miesiąca nie wiem, co mnie ile kosztuje. Po tylu latach trzymania się w ryzach powiedziałam dość i świetnie się z tym czuję. Zlinczujcie, jeśli chcecie.
Obserwuj wątek
Edytor zaawansowany
    • jakubfm Re: koniec zapisywania! 17.09.19, 20:01
      Hehe smile Coś czuje, że wcale dużo się nie zmieni w Twoim podejściu do finansów wink Wręcz mógłbym powiedzieć, że wszystko zostanie po staremu, ale jestem ciekaw, jak rozwinie się ta sytuacja smile Daj czasem znać, jak to wygląda po tej drugiej stronie bez Excela wink

--
      finansemlodych.pl
    • martini-7 Re: koniec zapisywania! 22.09.19, 08:46
      Doskonale Cię rozumiem. Od chyba pół roku tego nie robię, sądząc po kwotach jakie znikają z konta to mocno bym się nie zdziwiła zaczynając raz jeszcze zapisywać.
      Za jakiś czas mam w planie miesiąc kontrolny. Widzę, że ciut więcej poszło ostatnio ale to z powoduzamieszania związanego z moim pójściem, parę rzeczy podrożało też... no ale ogólnie to mniej więcej podobnie.

--
      Gdybym była zgrabniejsza, piękniejsza i młodsza mogłabym być nimfą, a tak jestem po prostu sobą
    • lucyjkama Re: koniec zapisywania! 22.09.19, 16:20
      Ja nigdy nie zapisywałam. Szkoda mi czasu, który jest cenniejszy niż pieniądze 😋
      Znam osoby, które zapisują i widzę, że ich życie kręci się wokół pieniędzy i tego by nie wydać. To już jest chore moim zdaniem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się