Dodaj do ulubionych

TESCO KORZYSTNY ZAKUP

18.03.07, 21:55
Generalnie nie napalam się na takie cuda, ale... Kupiłam spody do pizzy
mrożone i okazały się bombowe big_grin
Co jeszcze z serii TKZ okazało się mniejszym niewypałem niż sądziliście, lub
wręcz bombą wink ?
--
MSPANC ¬_¬ ♥Olguś♥
Ja!
Jestem złotą babą
Obserwuj wątek
Edytor zaawansowany
      • bpaczek Re: TESCO KORZYSTNY ZAKUP 31.03.07, 16:15
        > Ryż,kasza gryczana w torebkach smile

Oj, ja trafiłam na śmierdzącą, zatęchłą kaszę gryczaną, sprawdziłam producenta
        Pol-Ryż Gdynia, a więc nie polecam. Natomiast tej samej firmy ryż jest w
        porządku.

Dobre były i są:
        Kasza gryczana luzem w saszetkach na wagę, ale niektóre saszetki w gotowaniu
        się otwierały (producenta nie znam)

Kasza manna (K&K Cmolas)

Makaron na wagę ("Anna" Łąck)

Śledź w sosie pomidorowym (na zlecenie Graala Polinord Kartoszyno) dokładnie to
        samo jest w Biedronce tylko w kolorowej puszcze i droższe o 8gr smile

Jogurty (OSM Sanok)
    • annmarie Re: TESCO KORZYSTNY ZAKUP 20.03.07, 13:28
      Mleko (ale niskoprocentowe), mrożona fasolka szparagowa, chusteczki higieniczne,
      soki (nie rewelacja, ale całkiem "pijalne"), makaron. To tyle z pamięci, ale jak
      się rozejrzę, to pewnie coś sobie jeszcze przypomnę.

Natomiast niejadalny jest pasztet i czekolada...

--
      Pozdrówki,
      Aneczka
    • kabaste Re: TESCO KORZYSTNY ZAKUP 22.03.07, 12:36
      Ja lubię ich mleko w kartoniku, ostatnio trafiłam na promocję 1l 0,5% za 0,99zł,
      kupuję też podkolanówki tesco, 3 pary kosztują coś około 3zł a są znacznie
      wytrzymalsze niż inne "firmowe", poza tym fajny mają sok tesco marchew, banan,
      jabłko - pychotka dla mnie.
    • nz2 Re: TESCO KORZYSTNY ZAKUP 31.03.07, 20:38
      Po kolei: mleko w kartonie, chusteczki, ryż i kasza pakowane 4x100 g.,ciastka typu 'delicje' (chyba lepsze od oryginału), czekoladki typu "Michałki'. Ale absolutny przebój to mrożone warzywa w workach po 1 kg. Niestety, zupełnie nie pamietam kto produkuje te specjały dla TESCO
        • naturella Re: TESCO KORZYSTNY ZAKUP 01.04.07, 11:40
          Dla dzieci: wspomniane już ciuszki firmy Cherokee, pieluszki, chusteczki do
          pupy. W Tesco są również atrakcyjne promocje na słoiczki - niedawno słoiki
          obiadowe Gerber 190 g z mięsem były w cenie 5,89 zł za trzy sztuki.

--
          Maks
      • kreatywni Re: TESCO KORZYSTNY ZAKUP 01.04.07, 17:50
        A ja zgadzam się co to ciastek typu Delicje. Są lepsze od orginału bez
        porównania.
        Jednak nie jest to produkt TKZ choć także produkowany dla tesco. Teoretycznie
        to nie istotne ale te dwie linie produktów różnią się np; opakowaniami. To dla
        tych, którzy pojdą szperać po sklepie wink

Pozdrawiam
        Ania

--
        Kawa na ławę!
          • a_gneskka Re: TESCO KORZYSTNY ZAKUP 14.05.07, 04:41
            Nigdy żywność! Ręczniki papierowe ujdą, chusteczki były strasznie podrażniające
            = nigdy więcej, środki czystości - jaka cena taka jakość. Ogólnie potwierdzają
            moją opinię na temat polskich smarketowych marek własnych. Minie trochę czasu
            zanim najtańsze dostępne produkty będą paneuropejskie.

P.S.
            Grzanka, mam nadzieję, że mięso jakie dajesz kotce to nie jest surowa wieprzowina?
            --
            Od czasu stworzenia Internetu ruch obrotowy Ziemi jest przede wszystkim
            napędzany przez zbiorowe obracanie się nauczycieli polskiego w grobach.
            • cava7 Re: TESCO KORZYSTNY ZAKUP 15.05.07, 21:39
              Chusteczki higieniczne, szpinak, fasolka mrożona, ryż w torebce 1kg, serek
              wiejski. W żadnym wypadku groszek w puszce, jogurty owocowe-nie wiem co w nich
              jest, ale smaczne nie są.
      • feenstra Re: TESCO KORZYSTNY ZAKUP 19.05.07, 08:00
        Ale zdaje mi się że piszecie tu o dwóch różnych markach. TKZ (biało-niebieskie
        opakowania) jest tanie ale (moim zdaniem) niejadalne. TESCO (różnokolorowe
        opakowanie, charaktrerystyczny napis) jest dobre (np slodycze, uwielbiam) ale
        ceny takie same a często nawet wyższe niż "normalnych" produktów
        • gochalodz Re: TESCO KORZYSTNY ZAKUP 19.05.07, 09:35
          Pisałam wyłącznie o TKZ(biało niebieskie opakowania),bo innych w moim małym
          tesco nie ma.

Polecam rodzynki w opakowaniu 200g(dziwne,bo wychodzą taniej niż te pakowane po
          1kg).
          Nie polecam zupek w stylu gorący kubek po 0,43zł TKZ-te z Lidla o niebo lepsze!
          • matt.cobosco Re: TESCO KORZYSTNY ZAKUP 24.05.07, 12:53
            Filtry do kawy - 100 szt. - 2.39
            Pieczywo tostowe Nowakowski - 500 g. - 1.66

Ostatnio kupiłem też bardzo dobre serki "TESCO. SOFT CHEESE", ale nie TKZ biało-
            niebieskie, tylko w takim bardziej ubarwionym opakowaniu. Duńskie. Pikantne i z
            chrzanem są super, z czosnkiem też są niezłe, ale nie supersmile
    • owieczka30 Re: TESCO KORZYSTNY ZAKUP 01.06.07, 16:33
      Super jest żarcie dla kotów w puszkach TESCO i to zarówno tych kolorowych jak i
      biało niebieskich, moje koty które wymiotują po takich frykasach jak Wchiskas
      zażerają się Tescowymi puchami a wychodzi trzy razy taniej.
      Potwierdzam że delicje TESCO są super-zainspirował mnie wątek i kupiłam.
      Poza tym baterie(ale te pomarańczowe), chusteczki higieniczne, no i oliwki
      zielone i czarne też dużo tańsze a bardzo dobre. No i akurat ja robię zakupy w
      TESCO na Połczyńskiej a tam jest pyszny Kindziuk po niecałe 40 zeta(kto jada ten
      wie ile kosztuje w sklepie) no i często mają promocje na łososia filety lub
      dzwonko, ostatnio nabyłam po 11,90 za kg i wcale nie zepsuty ani nic, już
      skonsumowaliśmy i wszyscy żyją i wszystkim smakowało, a zrobiłam zapas i
      zamroziłam sobie na jeszcze dwa obiadki
      • a_gneskka Re: TESCO KORZYSTNY ZAKUP 02.06.07, 22:16
        Whiskas to jest szkodliwe świństwo a nie frykas! Tak samo wszelka inna tania,
        kolorowa karma dla kotów i psów. A puszki Tesco czy inne supermarketowe to
        świństwo dziesięciokrotne, sojowe zapychacze ze śladową ilością mięsa, a za to z
        kupą poprawiaczy smaku i zapachu bo jakoś to *$%* trzeba w zwierzę wcisnąć.

Owieczka, poczytaj ten wątek i podane w nim linki i przestań powoli zabijać kota:
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20012&w=52635756&v=2&s=0

--
        • owieczka30 Re: TESCO KORZYSTNY ZAKUP 11.06.07, 11:06
          Jasne, lepiej jeździć na drugi koniec miasta po mięsko dla kota, jak tu jakaś
          Pani napisała jeździ do TESCO bo mają tanią karkówkę i kupuje kotom. Wiecie co?
          to jest podobno forum Oszczędzam, ale jak czytam takie rzeczy to brak mi słów.
          Może załóżcie sobie forum pt. mam za dużo kasy i karmię koty mięsem? A co tam że
          niektórych ludzi stać na mięso na obiad raz w tygodniu, albo i nie. Może
          fundnijcie tym ludziom parę obiadków jak sami jesteście za dobrzy żeby jeść
          mięso z promocji. Przynajmniej jakiś dobry uczynek.
          • oplica Re: TESCO KORZYSTNY ZAKUP 11.06.07, 18:58
            proszę Cie nie przesadzaj jak mozesz komus wypominac czym karmi koty, zatanow
            sie oszczedzac mozna zawsze nie waznie czy zarabiasz 10000 czy 1000 wiadomo ze
            kazdy oszczedza jak chce czy musi, a tak na marginesie jak juz ktos sie decyduje
            na zwierzaka to czym mam go karmic ziemniakami bo tych to jest dostatek i raczej
            wszystkich na nie stac i jedza z nimi obiady nawet codziennie????? jak dla mnie
            Twoja wypoweidz byla kretynska

kazdy tu pisze na czym ON SAM OSZCZEDZA a nie na czyum masz Ty oszczedzac wiec
            sie tak bardzo nie unos!!!!!tylko idz rozdawc obiady biednym
          • iwoniaw Re: TESCO KORZYSTNY ZAKUP 11.06.07, 19:50
            > Może załóżcie sobie forum pt. mam za dużo kasy i karmię koty mięsem? A co tam ż
            > e
            > niektórych ludzi stać na mięso na obiad raz w tygodniu, albo i nie.

No teraz to przesadziłaś. Słusznie Ci poprzedniczka napisała, że każdy oszczędza
            na tym, na czym może i uważa za słuszne. Co widzisz zdrożnego w karmieniu kota
            mięsem? To jest zwierzę _mięsożerne_ i kapusty mu nie ugotuję. Jeśli ktoś ma
            problem z nakarmieniem rodziny, to może powinien się zastanowić nad tym, czy
            stać go na utrzymanie zwierzęcia i ma do tego warunki (lokalowe, emocjonalne,
            sanitarne etc.), zamiast bezmyślnie brać takie do domu i męczyć oraz narażać na
            choroby? Co to ma wspólnego z oszczędzaniem?

> fundnijcie tym ludziom parę obiadków jak sami jesteście za dobrzy żeby jeść
            > mięso z promocji.

Ktoś napisał, że nie jada mięs z promocji?

--
            "Trzeba dać napis, żeby wpuszczać tylko w krawatach. Klient w krawacie jest
            mniej awanturujący."
            • owieczka30 Re: TESCO KORZYSTNY ZAKUP 12.06.07, 11:06
              Nie każę wam karmić kotów kapustą, mowa była o puszkach z TESCO, które są
              przeznaczone dla kotów. Poza tym karmienie kota mięsem uważam za takie samo
              świństwo jak wyrzucanie chleba, no ale bogaty biednego nie zrozumie. Biorąc
              zwierzęta do domu kieruję się odruchem serca i wcale nie uważam że wyrządzam im
              krzywdę karmiąc jedzeniem z puszki. To są podwórkowce które różne rzeczy musiały
              kiedyś jeść a za przygarniecie do domu i jedzenie z puszki całują mnie po rękach
              (dosłownie). Jesli uważa Pani że przesadzam pisząc że ludzie nie mają mięsa na
              obiad to proszę się bliżej zainteresować tematem. Pracuję (społecznie) w
              świetlicy terapeutycznej dla dzieci z rodzin patologicznych gdzie min.
              przygotowujemy im jakiś poczęstunek z rzeczy które przynoszą ludzie o dobrych
              sercach, i nie jest to szynka ani karkówka tylko dżem albo jakiś pasztet, (chleb
              daje po kryjomu znajomy piekarz żeby się go skarbówka nie czepiała)i dla
              niektórych dzieci te kanapki które u nas dostają to jedyny posiłek jaki mają
              szansę zjeść w ciągu dnia. Nie mieści się w głowie? Pozdrowienia dla kotków i
              dla ludzi całkowicie pozbawionych empatii.
              • oplica Re: TESCO KORZYSTNY ZAKUP 12.06.07, 11:13
                rozumiem ze sa biedni ludzie ktorzy nie maja co jesc ale Twoje oburzenie ze ktos
                karmi kota miesem jest troche bez sensu, czy to oznacza ze jezeli mam wiecej to
                ma mi byc z tego powodu glupio? i ciekawa jestem czy Ty tez oddajesz wiekszosc
                pensji biednym skoro uwazasz ze nikt nie powinien miec wiecej od nich...
                • a_gneskka Re: TESCO KORZYSTNY ZAKUP 12.06.07, 19:09
                  Owieczka, ja Ci nie każę karmić kota mięsem (nawiasem mówiąc jak się chce robić
                  karmę domową to w znakomitej większości można się obejść podrobami, kurczakiem,
                  niedrogą rybą etc. Wieprzowiny się kotom nie daje.).
                  Gdybyś weszła w zaproponowane przeze mnie linki, to dowiedziałabyś się, że nie
                  musisz jechać na drugi koniec miasta, bo możesz kupić karmę przez internet, a
                  wtedy taka np. przyzwoita a niedroga Acana kosztuje za kg niewiele więcej niż
                  suchy Whiskas. Dowiedziałabyś się też, że kot dobrego jedzenia zjada mniej, bo
                  ma ono większe wartości odżywcze a mniej śmieciowych wypełniaczy, więc w gruncie
                  rzeczy lepsza karma może wyjść taniej.

I na koniec: nie wiem, na czym Ty oszczędzasz, ale ja nie oszczędzam na zdrowiu:
                  ani swoim, ani rodziny, ani zwierzęcych podopiecznych. A karmienie kota
                  whiskasem czy puszkami tesco to tak jakbyś bliskich karmiła jedynie
                  mcdonaldsowymi frytkami i hamburgerami. Karmisz tak? Bo wtedy ewentualnie
                  zrozumiem trucie kota.
                  --
              • iwoniaw Re: TESCO KORZYSTNY ZAKUP 14.06.07, 18:08
                > Poza tym karmienie kota mięsem uważam za takie samo
                > świństwo jak wyrzucanie chleba, no ale bogaty biednego nie zrozumie.

Argument ten zupełnie do mnie nie trafia, bo o ile wyrzucanie chleba jest
                marnotrawstwem, o tyle karmienie kota mięsem to jedynie zapewnienie mu jedzenia,
                do którego zwierzę jest przystosowane biologicznie. Sztuczna karma, nawet ta
                kiepskiej jakości, wcale nie jest poza tym tańsza niż choćby podroby, co
                słusznie już zresztą ktoś w tym wątku zauważył.

> Biorąc
                > zwierzęta do domu kieruję się odruchem serca

A ja oprócz odruchu serca na zimno kalkuluję, czy zwierzęciem takim (zwłaszcza
                mającym być kolejnym w domu) danego gatunku (a co za tym idzie o określonych
                potrzebach) jestem w stanie się _należycie_ zaopiekować. Słabo mi się robi na
                widok tych "dobroczyńców" zwierząt, co to nawet psu warunków do wybiegania nie
                mogą stworzyć, ale biorą do kawalerki zwierzę wielkości cielęcia, o jego
                racjonalnej diecie nie wspominając.

> (dosłownie). Jesli uważa Pani że przesadzam pisząc że ludzie nie mają mięsa na
                > obiad to proszę się bliżej zainteresować tematem.

Nie uważam, że Pani przesadza, zdaję sobie sprawę, że tak właśnie jest. Co nie
                znaczy, że z tego powodu uznaję, iż dobrą metodą oszczędzania jest oszczędzanie
                na jedzeniu (przede wszystkim na jego jakości) mojej rodziny i podopiecznych.
                Oczywiście, racjonalne kupowanie i wykorzystywanie produktów, o których można
                się dowiedzieć także i z tego forum, jest godne naśladowania, co nie znaczy, że
                dobrowolne trucie się chemią ma z tym cokolwiek wspólnego.

> dla ludzi całkowicie pozbawionych empatii.

Czy brak empatii to to samo co odpowiedzialność za zwierzę, które się wzięło do
                domu? Czy może kupując kotu podroby w cenie _takiej_ _samej_ _lub_ _niższej_ niż
                wspomniany whiskas czy karma z tesco (której mój kot nawet nie tyka, więc nie
                wyobrażam sobie, co do niej wsypują, bo poza tym jada różne "świństwa") robię
                komuś tym krzywdę czy choćby zmniejszam swoje możliwości pomocy innym ludziom?

--
                "Trzeba dać napis, żeby wpuszczać tylko w krawatach. Klient w krawacie jest
                mniej awanturujący."
      • 75ona Re: TESCO KORZYSTNY ZAKUP 13.07.07, 11:51
        owieczka30 napisała:

> No i akurat ja robię zakupy w
        > TESCO na Połczyńskiej a tam jest pyszny Kindziuk po niecałe 40 zeta(kto jada
        te
        > n
        > wie ile kosztuje w sklepie)

Kindziuk na ryneczku w Poznaniu, świeży i nie z marketu kosztuje 32 złote za kg
        w mięsnym w centrum Poznania kupuję w zależności od dnia za 32-34 zł za kg,
        więc cena w TESCO nei jest niczym szczególnie atrakcyjnym smile... odradzam
        kupowanie jakichkolwiek wędlin i mięs w marketach. Można o nich powiedzieć
        wiele, ale na pewno nie to, ze są świeże

Ki
        --
        www.res-politicus.pl

Zapraszam do dyskusji o polityce i nie tylko.
    • nisar Re: TESCO KORZYSTNY ZAKUP 18.06.07, 11:08
      Ichnia mąka oraz maślanka. Piekę w domu chleb, używam nagminnie obydwu tych
      produktów i wychodzi na to że są swietne.
      A mąka Tesco ponad dwa razy tańsza niż np. Szymanowska.

--
      W kostnicy powiedzieli że jeszcze leżysz w szpitalu
    • gochalodz Kostki do wc-niewypał! 26.06.07, 14:24
      Odradzam kostki do wc tesco korzystny zakup!Są niebieskie i strasznie farbują
      toaletę.Nie na się tego doczyścić.Muszę zakupić z tej okazji jakiś mocno żrący
      środek,bo domestos rady nie dajesad
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się