Dodaj do ulubionych

ile warte są gazetki

05.05.17, 18:23
Powoli będę kończyła przygodę z haftem ze wzg zdrowotnych. Mam sporo gazetek - haft krzyżykowy, kram z robótkami, haft gobelinowy-które zbierałam latami. chciałabym je sprzedać ale jak widziałam na portalu społecznościowym kobietki wystawiają takie gazetki po 3 zł! Wszystkie są w bardzo dobrym stanie. Kosztowały 7 - 10 zł. Więc taka cena sprzedaży u mnie nie wchodzi w grę. Jak myślicie, czy cena 5 - 6 zł jest odpowiednia ? Czy kupiłybyście w takiej cenie?
Na- już- nie muszę sprzedać.
Edytor zaawansowany
  • 06.05.17, 19:01
    W punktach gdzie sprzedają wszelkie gazetki, które są ze zwrotów, są sprzedawane maksymalnie za pół ceny, ale te starsze sprzed lat są jeszcze tańsze
  • 06.05.17, 19:34
    Gazetki są warte tylko tyle ile ktoś jest gotów za nie zapłacić. Czasami na Allegro można kupić całe roczniki za grosze. Nie liczyłaby na to że uda Ci się sprzedać stare gazetki w podanej cenie nawet jeśli ich stan jest idealny. Może pomyśl o tym kogo mogłabyś uszczęśliwić swoim skarbem, może jakiś dom opieki, albo jakieś koło hafciarskie w Twojej okolicy. Poniesionych nakładów to nie zwróci ale będziesz miała satysfakcję.

--
    ... Moje wyspy szczęśliwe ...
    ... Pozytywnie zakręcona xxx ...
    Mój świat igłą malowany
    ... Pozytywnie zakręcona 2 xxx ...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.