Dodaj do ulubionych

Gorąca prośba

10.02.18, 09:49
Forum chyba jest nie czułe na prośby, albo po mału wygasa. Już tak dawno prosiłam o elegantki i nic bez żadnej odpowiedzi, Mogę kupić ale w tej materii nic nie potrafie, może ktoś zdecyduje się aby kupić w grupie zawsze to taniej.Dziewczyny trochę aktywności bo taka cisza bije po uszach,Pomóżcie w zdobyciu elegantek bo sama sobie nie poradze, Błagam.danuta.sulecka@interia.p-l
Edytor zaawansowany
  • sajowe.hafciarstwo 17.02.18, 19:55
    Niestety ja także to zauważyłam. Jestem zdania, że wygasa. Zapewne wiele osób przeniosło się na fabebookowe grupy

--
    Sajowe Hafciarstwo

Sposón na tańsze zakupy
  • ewa280266 05.06.18, 08:14
    Czy te elegantki to są w jednym kolorze ?
  • ewa280266 05.06.18, 08:25
    gallery.ru/watch?a=bEA6-jUPK#feature=mainlist tu są te jednokolorowe
  • inna57 09.06.18, 22:51
    Danusiu

To nie jest tak że forum umiera, bo forum to my które tu piszemy. Fakt że większość hafciarek przeniosło się na fejsa.
    Co do elegantek Claytona to było łatwo kiedy Rosjanki tanio kupowały i otwarcie udostępniały wzory. Dziś dla nich zrobiło się drogo a i na rosyjskich grupach większość wzorów jest udostępniana tylko dla zalogowanych i zaprzyjaźnionych. Rozumiem że bardzo marzą Ci się nowe elegantki ale póki co nikt nie natknął się na nie. Ceny oryginalnych wzorów w tym wypadku są koszmarnie wysokie więc nie sądzę żeby ktoś się zdecydował na taki zakup. Ale zawsze można mieć nadzieję.

--
    ... Moje wyspy szczęśliwe ...
    ... Pozytywnie zakręcona xxx ...
    Mój świat igłą malowany
    ... Pozytywnie zakręcona 2 xxx ...
  • wanbor5 10.06.18, 18:18
    Rzadko zaglądam bo nie mam czasu napewno coś powinna mieć poszukam to prześlę na maila . załączam linka znalazłam nie wiem czy o to chodzi
    gallery.ru/watch?a=bPU2-mnKr#feature=mainlist
    posyłam maila

--
    wanbor5.fotosik.pl/
    wanda-mojatworczosc.blogspot.com/
  • dona2000 18.06.18, 19:01
    ladushka333.gallery.ru/?p=albums&parent=fqXu
    --
    * fotoforum.gazeta.pl/5,2,dona2000.html *
  • dona2000 18.06.18, 19:02
    zobacz ,czy strona jest dla Ciebie dostępna,jeśli nie to prześlę Ci wzory

--
  • dona2000 18.06.18, 19:22
    niestety,te damy ,które poszukujesz to raczej nowości i jeszcze nigdzie ich nie spotkałam,ale obiecuję mieć je na uwadze smile te,które podesłałam w linku zapewne już masz smile

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.