Dodaj do ulubionych

szkic kobiety ze słonecznikiem

05.12.18, 09:13
witam, nie umiem wkleić zdjęcia haftu - to akt kobiecy, taki delikatny szkic, słonecznik jest krzyżykowy i żółty - pomóżcie mi znaleźć ten schemat - Basia
Edytor zaawansowany
  • inna57 05.12.18, 11:06
    Jeżeli chodzi o ten obrazek, to mam i chętnie wyślę. Proszę tylko podaj na jaki adres mam wysłać.

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/bc/ag/bgyb/VTUBXrIaLpMhWAkHXX.jpg

--
    ... Moje wyspy szczęśliwe ...
    ... Pozytywnie zakręcona xxx ...
    Mój świat igłą malowany
    ... Pozytywnie zakręcona 2 xxx ...
  • kabe5 05.12.18, 11:55
    tak właśnie ten obrazek potrzebuję - beka5@poczta.onet.pl - Basia
  • beatabarbara 06.12.18, 08:05
    Jeśli nie będzie to problemem, to i ja również poproszę o ten obrazek. Ostatnio poszukuję tego typu obrazków, pamiętam tylko imię autora TY....to seria takich właśnie lekko muśniętych czarnym kolorem. Potrzebuję coś na ślub, kiedyś widziałam dużo schematów tego autora, między innymi mężczyznę niosącego kobietę z bukietem kwiatów. Może ktoś posiada lub podpowie gdzie szukać. Beata
  • inna57 06.12.18, 09:06
    Problemu oczywiście nie będzie żadnego. Zapewne chodzi Ci o jedną z tych grafik www.google.pl/search?hl=pl&biw=1920&bih=1076&tbm=isch&sa=1&ei=l9cIXI2WGOWArwSOw5D4Bg&q=+willson+crossstritch&oq=+willson+crossstritch&gs_l=img.3...17100.27905..28282...0.0..0.61.754.14......1....1..gws-wiz-img.......0i19.tolvRQj5lrY
    Mam większość z nich. Wybierz proszę którą chcesz i podaj adres e-mail na który mam wysłać. Tylko proszę pośpiesz się bo w niedzielę wyjeżdżam na urlop i przez dwa tygodnie nie będę miała dostępu do moich katalogów.

--
    ... Moje wyspy szczęśliwe ...
    ... Pozytywnie zakręcona xxx ...
    Mój świat igłą malowany
    ... Pozytywnie zakręcona 2 xxx ...
  • martaku1 06.12.18, 21:03
    zapraszam na mojego chomika, mam takie wzory, hasło haft - w katalogu postacie Ty Wilson

--
    chomikuj.pl/martitam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka