06.02.06, 21:14
Czy są tu dziewczyny z Gorzowa? Gdzie oprawiacie swoje dzieła? Możecie kogoś
polecić?
Obserwuj wątek
    • luker77 Re: Oprawa 06.02.06, 21:17
      Witaj
      a nie próbowałas sama oprawiać ?
      ja to robie sama wink)
      aga
      --
      DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR
      GUARDIAN ANGEL CAN FLY!
      • red_artist Re: Oprawa 06.02.06, 21:22
        Samemu najlepiej oprawiać, wiesz dlaczego? Raz zabuliłam za oprawę tyle że mną
        wstrząsa, haft był słabo naciągnięty, a paspartu tak krzywe, że może się
        schować ten "fachowiec" co to robił, jeśli wyciągnę ekierkę. Szczegół, że dali
        mi zwykłą szybę, a chciałam matową...
        Najlepiej jest zamówić sobie ładną ramkę, a resztę samemu zrobić.
        Ale ja nie jestem z Twoich okolic niestety... wink
        • 2222-2e Re: Oprawa 06.02.06, 21:33
          ja ostatnio miałam spory problem. Mama miała imieniny a w portwelu
          pustki.Wyszyłam jej takiego małego kota z papużką na głowie, poszłam z tym
          obrazkiem do sklepu "wszystko za 5 zł." i kupiłam gotowy obrazek rama ,
          paspartu a w środku jakieś ochydne złote róże.Za to ramkę i paspartu miał
          ładne.W domu wybebeszyłam obrazek, i wstawiłam tam mojego kotka.Wygląda
          prześlicznie .Całość kosztowała więc 5 zł.Ale niestety tam można znaleźć tylko
          małe obrazki.Niestety jestem z Wrocławia ale dziewczyny dobrze ci radzą oprawa
          w punktach jest strasznie droga.Ewa
          • alvia Re: Oprawa 06.02.06, 21:58
            No tak, ostatnio zachciało mi się zaniesc obrazek do fachowca. Wróciłam od niego
            z płaczem. Ojciec mi zrobił wszystko od nowa. Jakie są różnice w cenach, gdy
            daję obraz do oprawienia fachowcowi, a gdy idę kupić tylko ramki, a oprawiam
            sama? I gdzie te ramki kupujecie? Ja krzyżyki haftuję od jakiegoś roku, nie
            jestem jeszcze oblatana w tym temacie. Chciałabym w końcu pooprawiać wszystko,
            co do tej pory wyhaftowałam. To są obrazy dosć duże, więc nie chciałabym pójść z
            torbami.
            A co do sklepu "wszystko za 5 złotych" - wybieram się tam w tej sprawie od pół
            roku. Jutro pójdę!
            • 2222-2e Re: Oprawa 06.02.06, 22:02
              Nie płacisz kosztów robocizny! To jest różnica, a ramki możesz kupić w każdym
              supermarkecie np. castorama lub obi albo choćby tesko.Ewa
              • alvia Re: Oprawa 06.02.06, 22:13
                Ale czy to są takie zwykłe ramki> Bo np. Stańczyka chciałabym oprawić w taką
                zdobioną, złotą powiedzmy. Takie też są w marketach?
                • luker77 Re: Oprawa 06.02.06, 22:34
                  w tesco nie widziałam zdobionych ramek ale w castoramie, liroy merlin lub tego
                  typu podobnych sklepach szukaj
                  ja mam taki sklep w poznaniu gdzie są dośc duże ramki zdobione nawet w
                  rozsądnej cenie..
                  dla mnie oprawa to frajda, naprawde nie dawaj do oprawy bo zbankrutujesz
                  pzdr
                  aga
                  DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR
                  GUARDIAN ANGEL CAN FLY!
    • ezra1111 Re: Oprawa 07.02.06, 09:13
      ostatnio swoje dwa dzieła zaniosłam do oprawy wstawiła mi pani szkło
      antyrefleksyjne, postpo.....cos tam ,rama postarzana nawet z dziurami po kornikach
      taka śliczności 40x50 cm i cena za dwa obazki 218 zł .Zatkało mnie trochę ale
      dostałam trzynastke to sobie zaszalałam ale chyba ostatni raz.
    • joannapietak Re: Oprawa 07.02.06, 12:30
      Witaj,
      ja kupuje ramki u fotografa. Za 30 x 40 cm zapłaciłam za bardzo ładną drewnianą ramke 22zł, za 18 x 24 - 14 zł. Oczywiście obrazki wychodzą nieraz mniejsze i brakuje mi ok 1 - 2cm, więc dorabiam oczka.
      ----------
      Asia
      • sylwia0407 Re: Oprawa 08.02.06, 10:06
        ja całe szczęście nie mam takiego problemu, mój tata jest stolarzem a więc
        ramki jakiego tylko chcę kształtu,koloru i rozmiaru mam gratissmileTylko czasami
        muszę trochę czekać ale jak nie placę mogę czekaćsmilePóźniej tylko szybka i
        gotowe. No ale wiem że nie każdy tak może i bardzo mi przykro z tego powodu, bo
        za oprawę chcę straszne pieniążki ato nasze hobby i tak jest drogiesad
        Może spóbujcie u zwykłego szklarza, widziałam w jednym zakladzie duży wybór ram
        takich z metra, napewno utną potzebne kawałki i szybkę na wymiar. Co prawda nie
        pytałam tam o ceny ale może tak będzie choć trochę taniej.
        Powodzenia!!!!
        • brzydula13 Re: Oprawa 08.02.06, 21:33
          Ja swoje pierwsze dwa obrazki oprawiłam u fachowca (w Katowicach) - efekt przeszedł moje oczekiwania, było super i nawet nie bardzo drogo. Ale teraz już robię ramki całkiem sama. To nie jest takie trudne... Listewki (są zdobione nawet), piłka, linijka, ołówek, klej do drewna i... potem tylko pomalować, ozdobić. Szybkę u szklarza za grosze można kupić. I gotowe smile A jaka satysfakcja... big_grin
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka