Dodaj do ulubionych

Gdzie jest blog pani Malgosi ???

17.02.09, 13:38
Czy moze ktos wie, co sie stalo z moim ulubionym blogiem pani
Malgosi (malgosiapiotrowska1.blox.pl/)??? Czy on zniknal
bezpowrotnie?
Obserwuj wątek
    • go_siek_2 Re: Gdzie jest blog pani Malgosi ??? 17.02.09, 18:16
      Mnie udało się znaleźć taką stronę:
      209.85.129.132/search?q=cache:ay-hCjaMv5oJ:xxmalgosiaxx.blogspot.com/+ma%C5%82gosia+piotrowska+bajdurki+hafciarskie&hl=pl&ct=clnk&cd=2&gl=pl&lr=lang_pl
      Ale aktualnie na tym blogu już nie ma tego wpisu:
      xxmalgosiaxx.blogspot.com/
      Może Pani Małgosia się przeniosła ze swoim blogiem.
      Mam ogromną nadzieję że niedługo dowiemy się co się stało bo przyznam się dzięki Pani Małgosi powróciłam do haftu krzyżykowego smile
        • obser-verka Re: wypowiedz Małgosi (z innego forum) 19.02.09, 22:06
          "........nie ma żadnego, zostały bezpowrotnie usunięte, skończyła mi
          się koncepcja na ich prowadzenie, przykro mi, ale na dłużej będę
          bardzo zajęta innymi sprawami, a internet idzie w kąt, blogowanie
          też oprócz tego miałam takie przemyślenia:
          zbyt dużo naprodukowałam wszelkiego rodzaju haftów, oddawałam je
          różnym osobom, mnóstwo jest ich w domu i nadszedł czas przerwać
          siedzenie z tamborkiem siadają mi oczy, bo ciągle dłubałam, dłubałam
          kiedyś bardzo dużo robiłam na drutach, nadszedł czas i przestałam,
          od lat prawie nie wzięłam drutów do ręki, widocznie teraz nadszedł
          czas na odłożenie haftowania pozbyłam się już sporej części moich
          skarbów hafciarskich i powędrowały w inne ręce
          no a w reasumując: podjęłam taką decyzję i zrobiłam klik
          temat zamykam, bo nie ma o czym gadać, skończył się pewien etap
          mojej przygody internetowej....."
          "Doszłam do wniosku, że blog stał się już nudny, ciągle to samo
          przez trzy lata. Kombinowałam co z nim zrobić, kasowałam kategorie,
          zmieniałam i w końcu puściłam go w kosmos. Haftów więcej mi nie
          potrzeba, czas zakończyć pewien etap, kończę bo Pola siedzi mi na
          kolanach i chce się dobrać do laptopa"
          Macie swoją Małgosię ,w kosmos puściła nawet archiwum nie dbając o
          stałe "czytaczki" i macie swoją "solidarność" robótkowiczek,internet
          wszystko zniesie,pozory przyjaźni też ooo sad Mała (albo wielka)
          nauczka dla wszystkich sad tym bardziej ,ze Małgosia wie o tym wątku
          od początkui nie raczyła nawet Wam odpisać sad
          • muchatsetse1 Re: wypowiedz Małgosi (z innego forum) 20.02.09, 09:40
            Dzięki pani Małgosi rozpoczęłam przygodę z xxx. To jej piękne prace
            spowodowały, że zaczęłam wyszywać. Jej blog był na pierwszym miejscu
            w moich Ulubionych. Potrafiłam tam zaglądać kilkakrotnie w ciągu
            dnia, czy nie doszedł jakiś wpis. Przykro mi się zrobiło po
            przeczytaniu tej wypowiedzi. Obser-verka ma sporo racji w swoich
            spostrzeżeniach. Przecież archiwum bloga mogło zostać i być
            inspiracją dla naszych młodszych przyszłych koleżanek. Same też
            pewnie za jakiś czas chętnie byśmy tam jeszcze zajrzały. Smutno -
            ale i tak serdecznie dziękuję pani Małgosi za "Bajdurki Hafciarskie
            Małgosi".
                  • owoce588 Re: wypowiedz Małgosi (z innego forum) 20.02.09, 15:29
                    lacrima_2 napisała:

> A może pani Małgosia ma jakieś kłopoty?

Pani Małgosia ma , ale wnuczkę na wychowaniu, która przesłoniła jej świat. I w
                    zasadzie się nie dziwię, tylko dlaczego przez tak długi czas udawała, że zależy
                    jej na czytelniczkach swojego bloga, że pewne rzeczy robi dla nich a tak
                    naprawdę, to wszystko było fikcją ... szkoda....
                  • dona2000 Re: wypowiedz Małgosi (z innego forum) 22.02.09, 12:21
                    Kochane forumowiczki!Po przeczytaniu waszych jakże budujących postów ,pani
                    Małgosia zapewne przejrzy na oczy z kim się tu 'kolegowała".I wcale nie mam na
                    myśli dziewczyn,które autentycznie się zmartwiły odejściem pani
                    Małgosi-lacrima-Ty jesteś pierwsza na liście prawdziwych fanek pani M.-Na Ciebie
                    i Tobie podobne forumowiczki zawsze można liczyć-ukłon wielki w waszą
                    stronęsmileZachowanie pozostałych "wielbicielek" bloga tejże pani mówi samo za
                    siebiesad(Wstyd!!!
                    --
                    * fotoforum.gazeta.pl/5,2,dona2000.html * dona2000.gallery.ru/ *
                    • omnija Re: wypowiedz Małgosi (z innego forum) 22.02.09, 12:58
                      dona2000 napisała:

> Kochane forumowiczki!Po przeczytaniu waszych jakże budujących

dona2000,chyba odwrocilas kota ogonem,to pani Małgosia pierwsza
                      olała fanki i pokazała,że tak naprawde nigdy jej nie zależało na
                      stałych osobach cytających blog ,nic dziwnego ze dziewczyny są
                      rozgoryczone,bądź obiektywna ok?
                      • dona2000 Re: wypowiedz Małgosi (z innego forum) 22.02.09, 14:37
                        omnija,jestem bardzo obiektywna,bo uważam ,że blog był wyłączną własnością pani
                        Małgosi i miała prawo zrobić z nim co chciała,Wy jedynie mogłyście korzystać z
                        jej pomysłów i rad,których udzielała bardzo szczodrze,więc tym bardziej dziwi
                        mnie fakt,że co niektóre z Was powiesiły na niej wszystkie zdechłe psy bo śmiała
                        nie powiadomić ,że ma jakieś kłopoty i musi zamknąć blog.Ale to dla niektórych
                        zbyt mało ważny powód.Największym problemem jest brak żródła ściągania pomysłów
                        niż czyjeś kłopoty!!!!!!!!!!!!!!!smile)Myślę,że pani Małgosia po uporaniu się z
                        problemami wyjaśni całą tę sytuację i uważam też ,że nie wszystkim na tym forum
                        należą się wyjaśnienia po takim potraktowaniu jej osobysmile
                        --
                        • omnija Re: wypowiedz Małgosi (z innego forum) 22.02.09, 15:11
                          >>>>dona2000 napisała:

Jakie zdechłe psy?Jakie potraktowanie??Chyba przesadzasz,tak jak
                          pani Małgosia zrobiła ciach tak i dziewczyny mają chyba prawo
                          wypowiedzi.Masz inne zdanie,ok ale to nie znaczy ,że inne osoby
                          musza się z nim zgadzać,może to jest własnie dla nich takie ogromne
                          zaskoczenie,ze pani Malgosia,taka
                          ciepła,cierpliwa,życzliwa,wspaniałomyślna itd osoba na koniec
                          wywinęła taki numer .....
          • ela919 Re: wypowiedz Małgosi (z innego forum) 20.02.09, 15:37
            Szkoda,wielka szkoda ,sadziłam że pisząc bloga i wiedząc że wiele osob go czyta
            godzimy się z tym że nie jestesmy tacy calkiem anonimowi.I kiedy przestajemy go
            pisac mówimy tym wszystkim nie to dlaczego już go nie będziemy prowadzic dalej
            bo to niczyja sprawa ale przynajmniej baj baj żegnajcie i już nie ma
            spekulacji i domysłów.
          • weisefrau Re: wypowiedz Małgosi (z innego forum) 20.02.09, 19:23
            Coś mi się tu nie podoba. Fakt, że Małgosia pisała dla wszystkich swojego bloga,
            uczyła nas techniki, projektowania, pokazywała prace i pomysły nie powoduje, że
            jej praca jest wspólną własnością. Hasło z Multiply (Nie ma żadnych fotografii,
            jeśli chcesz, to zamieść własne)jest tu jak najbardziej na miejscu. Chcesz
            czytać, to napisz coś sensownego. Pokaż innym co robisz. Wszyscy są pierwsi,
            żeby korzystać z pracy innych - w tym przypadku z pracy Małgosi - i to najlepiej
            za darmo. Oburza tu kogoś istnienie zamkniętego forum i to, ze nie wszyscy są
            równi. No nie są równi, niestety - ani wiekiem, ani zdolnościami, ani
            cierpliwością, ani moralnością. Do roboty drogie panie. Piszcie same. Małgosi
            wolno było zamknąć bloga i nie musi się z tego tłumaczyć.
            --
            www.gackowa.multiply.com
            • ulikop Re: wypowiedz Małgosi (z innego forum) 20.02.09, 21:36
              a tu sie z Toba nie zgodze. Skoro cos jest tylko moje i nie jestem
              zainteresowana, by inni z moich doswiadczen korzystali, to w jakim celu o tym
              pisze, czynie instrukcje i zamieszczam zdjecia?!
              Kobiety, nie czarujmy sie, jesli chcemy swoje przemyslenia zostawic dla siebie,
              nie puszczamy ich w swiat! Jest zeszyt, ostatecznie twardy dysk, nie ineternet!
              Jesli koresponduje sie publicznie z wieloma osobami, jesli te osoby pytaly,
              konsultowaly sie, prosily o rade, to chyba jest jakies moralne zobowiazanie. Nie
              znam wspominanego blogu, nie znam stopnia przywiazania, acz domyslam sie, ze byl
              znaczny, miedzy innymi na podstawie zamieszczanych wypowiedzi, uwazam jednak, ze
              zawsze jest milo, kiedy sie zegnamy. Powody zamkniecia blogu nie sa wazne i nie
              powinno sie w nie wnikac - to sprawa prywatna, ale potraktowanie milczeniem
              swoich, zdaje sie wiernych, czytelnikow pozostawia co najmnie zdziwienie.
              Zdziwieniem napawa tez wrogosc i agresja, jakie dalo sie wyczytac w niektorych
              postach. Dlaczego nazywac kogos dwulicwym, szykanowac? OK, moze dziewczyna nie
              powinna cytowac. Lepszy bylby krotki obiektywny komentarz, moze raczej
              informacja. ALe na milosc niebios pamietajmy, ze jestesmy kobietami, swoistymi
              artystkami (wszak haft to dziela sztuki!), istotami wrazliwymi i delikatnymi,
              ktorym swary i niegrzecznosci zwyczajnie nie przystaja! Nie robmy targowiska
              tam, gdzie go nie potrzeba!
              I nie jestesmy tylko lietrkami i cyferkami. Czesto nie jestesmy anonimowe. A
              jesli literki, to za nimi kryja sie ludzie i swietnie sie rozpoznajemy, czesto
              blizej poznajemy...
              Dziewczyny! usmiech na twarz i bez sporob prosze!
              Wszystkiego dobrego wszystkim zycze
              Ula Soliwodowa
          • ka-mma Re: wypowiedz Małgosi (z innego forum) 21.02.09, 22:49
            Nasuwa mi się takie zdanie "woloć tomku w swoim domku" i już .Jest mi tylko
            bardzo przykro że nie miałyśmy możliwosci pożegnania się ,wymiany meili ,bo ja
            mimo wszystko wierzę że nie dla wszystkich była to tylko zabawa.Pozdrawiam Kaśka.
        • obser-verka Re: Gdzie jest blog pani Malgosi ??? 20.02.09, 16:25
          krescencja napisała:

> Drogie Panie !
          > Uszanujcie decyzję Pani Małgosi i nie ciągnijcie tego wątku dalej !
          > Gdy mogłyście korzystać z tego blogu Pani Małgosia była "cacy"
          teraz gdy go
          > zamknęła jest "be" ?

Nie chodzi o korzystanie ,chodzi o sposob "pożegnania" sie z nami,z
          NAMI-jako nie nikami a realnymi osobami,kobietami i dziewczynami a
          w efekcie zostalysmy potraktowane jako literki netowe i myślę,ze to
          nie tylko moje wrażenie.
          • xandre Re: Gdzie jest blog pani Malgosi ??? 20.02.09, 16:37
            Obser-verko, to co zrobiłaś było podłe!!! Cytujesz słowa Małgosi z zamkniętego (teraz już na amen) forum. Byłaś jego uczestniczką! Nikt Cię do tego nie upoważnił. A internet to co innego jak nie nicki i cyferki? Jeżeli swoje relacje i pseudo przyjaźnie z ludźmi opierasz na znajomościach wirtualnych to szczerze Ci współczuję. Jej blog, Jej sprawa. Nie musiała NIKOMU się z NICZEGO tłumaczyć. Mam nadzieję, że jesteś z siebie ZADOWOLONA. Żal mi Cię.
            Ps. Domyślam się nawet Twojego nicka.
            • misia31 Re: Gdzie jest blog pani Malgosi ??? 20.02.09, 17:44
              Xandre zgadzam sie z Tobą, to co zrobiła Obser-verka było podłe.To co sie stało,już się nie oddstanie. Skasowanie bloga to wielka strata dla nas wszystkich czytających go. Ja też odczuwam jego brak i jest mi z tego powodu przykro i ..mam wiele z tym związanych uczuć, ale nie pozostaje mi nic innego jak uszanować decyzję autorki.

Odniosę się jeszcze to dalszej części Twojej wypowiedzi.
              Pod nickami i literkami kryją się ludzie. Tak jak w życiu jedni są szczerzy do bólu a inni fałszywi, choć napewno w Internecie wielu ludzi przestaje się kontrolować i myślą,że im wszystko wolno.
              Poznałam wspaniałe osoby własnie przez Internet(choć trzeba uważać). Teraz się spotykamy w realu na stopie przyjacielskiej. Wcale się nie dziwię,że dziewczynom jest smutno...

Abulinka( a dawniej misia31)
              abulinka.blox.pl
              abulinka.multiply.com
        • ula_84 Re: Gdzie jest blog pani Malgosi ??? 20.02.09, 16:27
          obser-verka masz tupet kobieto,żeby coś takiego pisać,należysz do forum Małgosi,choć tak naprawdę nikt nie wie pod jakim nickiem,bo oczywiście wolisz być anonimowa pisząc takie wstrętne rzeczy.Każdy wie że to któraś z forum,ale się nie przyznajesz,brak ci odwagi?Jesteś fałszywym tchórzem!
          ulka84
          • obser-verka Re:i kto tu nie szanuje ludzi? 20.02.09, 16:42
            ula_84 napisała:

> obser-verka masz tupet kobieto,żeby coś takiego pisać,należysz do
            forum Małgosi
            > ,choć tak naprawdę nikt nie wie pod jakim nickiem,bo oczywiście
            wolisz być anon
            > imowa pisząc takie wstrętne rzeczy.Każdy wie że to któraś z
            forum,ale się nie p
            > rzyznajesz,brak ci odwagi?Jesteś fałszywym tchórzem!
            > ulka84

Tak? Własnie wszystkim obwieściłas ,że istnieje tajne forum
            p.Małgosi do którego dostęp mają nieliczni wybrani a innych sie
            wywaliło albo wogóle nie dopuściło.I kto tu jest dwulicowcem i
            tchórzem?Mnie chodziło o sposób potraktowania wiernych "czytaczek"
            ale przy okazji wyciągnełaś drugą sprawę- forum dla wybranych.Niech
            każdy sam oceni.
            • xandre Re:i kto tu nie szanuje ludzi? 20.02.09, 16:47
              obser-verka napisała:

> Tak? Własnie wszystkim obwieściłas ,że istnieje tajne forum
              > p.Małgosi do którego dostęp mają nieliczni wybrani a innych sie
              > wywaliło albo wogóle nie dopuściło.I kto tu jest dwulicowcem i
              > tchórzem?Mnie chodziło o sposób potraktowania wiernych "czytaczek"
              > ale przy okazji wyciągnełaś drugą sprawę- forum dla wybranych.Niech
              > każdy sam oceni.

Kobieto Ty się lecz. A mało to zamkniętych forów? Otwiera je każdy kto chce i
              wpuszcza kogo chce! Między innymi żeby ustrzec się przed takimi dwulicowymi
              osobami jak Ty. Sama sobie wystawiłaś świadectwo.
              Jak mawiasz każdy sam oceni smile
            • pysia.w Re:i kto tu nie szanuje ludzi? 20.02.09, 17:11
              obser-verko uważam, że postąpiłaś podle, przyszło Ci do głowy, ze sprawiłaś przykrość Pani Małgosi, jesteś winna przeprosiny nie tylko Pani Małgosi, naruszyłaś zaufanie, którym darzyło Cię całe forum.
              Nie ma znaczenia czy to forum otwarte, czy zamknięte, jeśli jesteś jego częścią, to nie naruszasz prostych zasad, w necie obowiązuje coś takiego jak netykieta, a w życiu też obowiązują proste i jasne zasady. Ty nie masz żadnych zasad.
              --
              Moje hafty
              • ula_84 Re:i kto tu nie szanuje ludzi? 20.02.09, 17:41
                Nie będę już komentować bo nie chcę się zniżać do tej... Strasznie mi przykro,że
                coś takiego zaszło,że są na świecie tak puste osoby jak obser-verka które NIE
                MAJĄ UCZUĆ.Nie ma co liczyć na żadne przeprosiny,czytając jej posty,dalej będzie
                tu truć głupoty i tyle.KROPKA.
              • hottee Re:i kto tu nie szanuje ludzi? 20.02.09, 17:58
                Jezeli ktokolwiek jest tu winien jakieś przeprosiny, to jest to p.Piotrowska.
                Jak napisała pysia.w , obowiązuje netykieta, a tę netykietę naruszyła własnie
                p.Piotrowska. Wiedząc że ma dość stałe grono czytelniczek nie tylko nie
                pozegnała się w żaden sposób (a przecież wystarczyłaby krótka notka),
                zlikwidowała całe archiwum (a można było zostawić), a nawet nie pomyslała by
                pożegnać się tu na forum, wiedząc doskonale, że taki wątek istnieje. Kto więc tu
                postąpił podle?
                Nalatywanie na obser-verkę uważam za bardzo niesmaczne.To, że zacytowała
                wypowiedź pani P. nie jest naruszeniem netykiety. Na forum - żadnym - nie
                obowiązuje tajemnica spowiedzi. Obser-verka nie naruszyła niczyich dóbr,
                udzieliła tylko informacji zatroskanym fankom pani P. Nalatywanie na obser-verkę
                jest łatwe, bo w ten sposób niektóre osoby odreagowują frustracje z powodu tego,
                że czują się wystrychnięte na dudka przez p.P.
                Proszę, oddzielajmy czyjeś umiejętności od osoby je prezentującej. Pani P.jest
                cudowną, wspaniałą hafciarką. Jako człowiek natomiast postąpiła ...cóż,
                dośpiewajcie sobie same. Naprawdę, nie ma sensu bronić tej osoby jak
                niepodległości.
                • xandre Re:i kto tu nie szanuje ludzi? 20.02.09, 18:27
                  Owszem JEST naruszeniem netykiety i dziwię się hotte, że tego nie dostrzegasz. Słowa Małgosi zostały skierowane do pewnej grupy osób, nie były deklaracją wobec całego świata. Nikt nie miał prawa, skoro zostały wypowiedziane w tym gronie, przekazywać je dalej. Autorka doskonale zna forum gazetowe, jakby chciała uzewnętrzniłaby się tutaj, ale nie... miała węższe grono wydawałoby się zaufanych ludzi. Poza tym pożegnania? A przepraszam w imię czego? Dała i pokazała tyle ile chciała, nie miała obowiązku się z niczego nikomu tłumaczyć, ani tym bardziej żegnać. Jeśli chodzi o mnie to bynajmniej nie czuję się sfrustrowana, wystrychnięta na dudka, opuszczona czy jak to jeszcze nazwiesz. Internet to wielka sieć. Znajdę sobie w nim miejsce. Zapewniam.
                  • hottee Re:i kto tu nie szanuje ludzi? 20.02.09, 18:37
                    Xandre, z częścią się zgadzam, z częscią się nie zgadzamsmile
                    Nie zgadzam się z tym, ze słowa p.P nie były skierowane do całego świata, tylko
                    do zaufanej grupy osób. Otóż nie. W necie, na forum prywatnym, nie ma
                    anonimowości. Kopie stron są do znalezienia bardzo łatwo.Sa na serwerach
                    rozsianych po świecie, znalezienie ich to 10 min.roboty. Tak więc wypowiadając
                    się w necie-gdziekolwiek! musisz się liczyć z tym, ze gdzieś Cię zacytuja,
                    skopiują, skomentują... to jak wyjście na ulicę.
                    Nie twierdziłam, że ktokolwiek czuje się opuszczonysmile raczej zrobiony w balonasmile
                    Zgadzam się natomiast, ze każda z nas znajdzie sobie miejsce w neciesmile
                    W każdym razie mnie już żadne blogi p.P nie interesują.
                    • xandre Re:i kto tu nie szanuje ludzi? 20.02.09, 19:03
                      hottee napisał:

> Xandre, z częścią się zgadzam, z częscią się nie zgadzamsmile
                      > Nie zgadzam się z tym, ze słowa p.P nie były skierowane do całego świata, tylk
                      > o
                      > do zaufanej grupy osób. Otóż nie. W necie, na forum prywatnym, nie ma
                      > anonimowości. Kopie stron są do znalezienia bardzo łatwo.Sa na serwerach
                      > rozsianych po świecie, znalezienie ich to 10 min.roboty.

Z takim tokiem myślenia, to nie powinniśmy pisać listów (bo przecież łatwo włamać się do skrzynki), ani prowadzić rozmów prywatnych na gg, bo można wszędzie je zacytować. Skoro jest to forum zamknięte, to po coś zamknięte ono jest prawda? Faktem jest, że ktoś zadał sobie trud, aby rozmowę między OGRANICZONĄ grupą osób wywlec dalej. A ograniczoną przynależnością właśnie do danego forum.
                      Szczerze? Przeraża mnie to o czym piszesz. Jakoś mam inne zdanie na temat kulturalnego zachowania i przynależności do konkretnej społeczności. Tym bardziej, że w większości forów zamkniętych jest notka, by nie wywlekać niczego na zewnątrz, bo jeśli tak, to po co je zamykać? Jak w realu nazywa się taką osobę...plotkarą? Dla mnie to jest ewidentne naruszenie netykiety.

Ps. Pudło...w balona też nie smile
                      • stopjedzeniustokrotek Re:i kto tu nie szanuje ludzi? 20.02.09, 20:20
                        xandre napisała:

> czoną przynależnością właśnie do danego forum.
                        > Szczerze? Przeraża mnie to o czym piszesz. Jakoś mam inne zdanie
                        na temat kultu
                        > ralnego zachowania i przynależności do konkretnej społeczności.
                        Tym bardziej, ż
                        > e w większości forów zamkniętych jest notka, by nie wywlekać
                        niczego na zewnątr
                        > z,

"xandre" przeczysz sama sobie,masz inne zdanie na temat kulturalnego
                        zachowania? A co to jest kulturalne zachowanie?Twoja obrona czegoś
                        tajnego? Hmmmmm ja uwazam ,ze niekulturalne jest nie pożegnanie się
                        ze społecznoscią ,z którą mialaś do czynienia.Jasne,że blog to
                        prywatna sprawa ale czy prowadząca nie miala świadomości,że wiele
                        dziewczyn traktuje Ją jak członka rodziny?Ze w kazdej chwili chętnie
                        zaglądają ,dyskutują,odpoczywaja,sa inspirowane itp itd.Miała i to
                        dużą a to ,ze wielu osobom stanęły łzy w oczach jak blog zniknął
                        świadczy o jego wyjątkowości.Pewnie,ze bedziesz napadac na
                        osobe ,która wyjaśniła w czym rzecz bo mialas dostęp do jakiego
                        tajnego forum,nie dziwię sie ale chyba nie o tym ta dyskusja.A
                        raczej o płaskich,ulotnych realiach netu.Sprawdza się racja,ze jeśli
                        nie przeniesiesz znajomości do realu to druga osoba netowa ma Cię
                        gdzieś pomimo pozorów czegoś innego.A tak swoją drogą,mi to by było
                        szkoda takiego ogromu
                        pracy,pisania,opisywania,fotografowania,instruktażów itp itd a potem
                        jeden klik i baaaaaachhhhh wszystko out,no ale to już inna bajka.
                        • xandre Re:i kto tu nie szanuje ludzi? 20.02.09, 20:51
                          Stopjedzeniustokrotek. Nie widzę żadnego zaprzeczenia w tym co napisałam. Skoro uważasz, że jakaś tam observe zrobiła dobrze ok. tego się trzymaj. Traktowanie "jak członka rodziny", łzy z powodu zamknięcia bloga... bozszszsz o czym tu w ogóle mowa.... Dla mnie to wszystko trochę mylenie pojęć. Ale dobra. Ja mam inne zdanie i nie chce mi się już tłumaczyć. Mam dosyć. Było, minęło, sporo o użytkownikach internetu mnie nauczyło. TYLE. Pozdrawiam.
              • ewcia116 Re:i kto tu nie szanuje ludzi? 20.02.09, 18:07
                """"obser-verko """ taka jesteś mądra to napisz kim jesteś miej odwagę cywilną
                i trochę honoru zniszczyłaś coś przez głupie skopiowanie jak mogłaś nawet nie
                staram się tego zrozumieć nie mieści mi się to w głowie przez ciebie straciłyśmy
                coś co budowałyśmy od podstaw

co do blogu Małgosi to był jej blog i jej sprawa my możemy się z tym tylko
                pogodzić a ty co zrobiłaś ??? i piszesz o przyjaźni to jakaś kpina czy ty
                wiesz co to jest przyjaźń zaufanie ??
    • baabcia Re: Gdzie jest blog pani Malgosi ??? 20.02.09, 17:49
      Muszę nad tym pomyśleć - wcale to nie jest takie proste;
      coś się takiego stało, że ktoś wyraził swoje zdanie publicznie a nie na forum,
      pewnie miał powody. Pewnie nie powinien cytować rozmów z forum ale czasem tak
      bywa że chce się przytoczyć coś dosłownie.
      Tak to jest, że w necie stajemy się własnością publiczną i kiedy wzbudzimy w
      innych nadzieję a potem coś się wali to piszą co czują - jeden się wścieknie
      drugi machnie ręką - jeden napisze cos ostro na priva drugi wyłoży co mu na
      sercu leży publicznie.
      Nie wątpliwie wiele z nas wyskoczyło z kapci kiedy zniknął blog małgoska - ja
      wysoko bo nie tylko tam zagladałam ale głosował kiedy startował na blog roku i
      wysyłałam tam wszystkie początkujące i poszukujace hafciarki. Było to dla mnie
      ważne miejsce i nie raz nazywałam Małgosie hafciarskim guru i uważałam, że blog
      prowadzony był wzorcowo - brakowało mi żywej dyskusji w komentarzach - to
      jedyna!!!! uwaga przez kilka lat zaglądania tam.
      Mnie jest bardzo przykro, że blog został skasowany i napisałam o tym Małgosi i
      dziewczynom - poczułam się tak jakby mi ktoś kawałek biblioteki zniszczył.
      Czekałam na wypowiedź Małgosi w tym wątku gazetowym - może to byłoby dobre
      rozwiązanie? i nie wydarzyło by się nic potem.

Nawet nie wiem kiedy stajemy się osobami publicznymi i wiele osób na nas wtedy
      liczy - to ma wady i zalety.

• wanbor5 Re: Dziewczyny!!!!! 20.02.09, 18:40
        P.Małgosia usunęła blog miała do tego prawo i nie musi się tłumaczyć dlaczego
        ,chociaż ostatnio czytałam jej wpis i pisała, że robi porządek na swoim blogu,
        no cóż szkoda.Nie spierajmy się kto ma rację i dlaczego tak się stało, to forum
        nie po to służy(podobną sytuację miałam ja tzn byłam skrytykowana i nie było to
        miłe).Więc zakończmy te spory. wanda
        --
        wanbor5.fotosik.pl/
      • iskra01pl Re: Gdzie jest blog pani Malgosi ??? 20.02.09, 18:57
        Uważam, że za ostro reagujecie. Zbyt mocne padają argumenty z jednej i drugiej strony. Ja po prostu uważam, że należało nam się wyjaśnienie, albo nie wyjaśnienie tylko pożegnanie chociaż. Nie oczekuję, że pani Małgosia się pokaja, przeprosi i wytłumaczy, bo nie ma ani za co, ani po co. Ale powinna się pożegnać. Tak by nakazywał szacunek dla czytelników. I chyba dlatego jest mi najbardziej przykro. I jak dla mnie EOT. Nic więcej chyba już nie można powiedzieć.
        • pysia.w Re: Gdzie jest blog pani Malgosi ??? 20.02.09, 19:40
          może należało poczekać i dać Pani Małgosi szansę na wypowiedź.
          Jakiego wyjaśnienia oczekujecie? Pisała wspaniałego bloga, dzieliła sie swoją wiedzą, doświadczeniem, kreatywnością i wiele z was wie, ze nie tylko tym.
          Wasze wypowiedzi są ponizej krytyki
          owoce588 pisze: "Pani Małgosia ma , ale wnuczkę na wychowaniu, która przesłoniła jej świat. I w zasadzie się nie dziwię, tylko dlaczego przez tak długi czas udawała, że zależy jej na czytelniczkach swojego bloga, że pewne rzeczy robi dla nich a tak naprawdę, to wszystko było fikcją"
          no litości, a kto dał Ci prawo do takich wypowiedzi? życzyłabym każdemu dziecku takiej Babci, jakim prawem piszesz, "udawała", niby co? Pasje ma się dla siebie, a nie na pokaz.

Znika lubiany i znany blog, a tu jedynie co widzę to oskarżenia pod adresem autorki, że się nie pożegnała? obser-verka pisze o solidarności, iskra01pl o szacunku dla czytelników.
          A ja widzę tu tylko sępy, które czatowały na nowości i pomysłowość Małgosi.
          Czy któraś z Was napisała z pytaniem co się stało? czy ma jakieś kłopoty, takie wierne czytelniczki.
          Zgadzam sie z tym, ze nie ma po co ciągnąć tego wątku, myślę, ze każda powinna sobie wiele przemyśleć, przyjaźń czy znajomości zawarte w necie nie są puste, maja takie same prawa jak te zawierane w realu. Mam nadzieję, że Wasze znajomości nie wyglądają tak płytko, bo to byłoby przerażające.
          --
          Moje hafty
      • wioletta2810 Re: Gdzie jest blog pani Malgosi ??? 20.02.09, 19:16
        A ja moim skromnym zdaniem powiem tak : moze pani Malgosia po prostu
        robi nowy blog i raptem sie pojawi albo po prostu ma jakies swoje
        osobiste sprawy o ktory nie musi nas powiadamiac. Mimo wszystko
        miejmy nadzieje ze wszystko jest ok i pewnego dnia zastuka ponownie
        do nas. Pozdrawiam
    • rajkaa Re: Gdzie jest blog pani Malgosi ??? 20.02.09, 20:48
      Witajcie dziewczyny...
      Bardzo smutno się czyta Wasze wypowiedzi.
      Oczywiście, że każdy ma prawo do wypowiedzenia własnego zdania, ale
      nie mamy prawa nikogo osądzać!!!
      Pani Małgosia prowadziła cudowny blog i wiele nam dała z siebie.
      Dziękuję!
      Szkoda, że go już nie ma...
      Pani Małgosia z jakiegoś powodu go skasowała i to jej wybór.
      To nie nasza sprawa, żeby dociekać jaki był tego powód.
      Same wiecie jakie jest życie...
      Spróbujmy zrozumieć autorkę bloga jak i siebie nawzajem...
      Życie jest za krótkie na takie złośliwości.
      Uśmiechajmy się częściej do siebie smile
      Pozdrawiam miło.
        • owoce588 Re: Gdzie jest blog pani Malgosi ??? 21.02.09, 16:07
          Nie cofam swoich słów, może zabrzmiały nie tak , jak chciałam , za co
          przepraszam właścicielkę bloga , jak i osoby czytające.Życie jest takie , jakie
          jest,stawia nas przed wieloma wyborami. Dalej twierdzę, że czytelniczkom bloga
          należało się chociaż jakieś maleńkie słowo pożegnania. Blog zawierał bardzo
          wiele cennych porad i dlatego jego zamknięcie wywołało taki oddźwięk. Na pewno
          tu zagląda, życzę Jej wszystkiego najlepszego.
          • nerula Re: Gdzie jest blog pani Malgosi ??? 21.02.09, 23:34
            Mnie też brakuje bloga Pani Małgosi, ale to był Jej blog i miała prawo go zlikwidować , nie tłumacząc się nikomu. Nie bądźmy egoistkami. Ja myślę,że Pani Małgosia miała jakiś bardzo ważny powód, skoro stało się to tak nagle. Najpierw przerwała wpisy urlopem, potem zlikwidowała swojego bloga. Może spotkało Ją coś przykrego, może jakaś poważna choroba uniemożliwiła dalsze prowadzenie bloga. Musimy To zaakceptować, a ja życzę Pani Małgosi wszystkiego najlepszego.
            • pakma Re: Gdzie jest blog pani Malgosi ??? 22.02.09, 14:49
              Przeapraszam, ze to tak wszystko dziwnie wyszlo sad Zadalam to
              pytanie, bo myslalam, ze cos sie stalo z blogiem np. przez
              przypadek, ale jezeli to byla swiadoma decyzja pani Malgosi, to nic
              mi do tego. Dziekuje jej za wszystkie inspirace i zycze powodzenia w
              zyciu osobistym, a takze wspanialych momentow z wnuczka smile
              Pozdrawiam forumowiczki smile
    • baabcia Re: Gdzie jest blog pani Malgosi ??? 22.02.09, 15:50
      mam to samo zdanie od początku
      lepiej było wyjasnić dlaczego blog znika
      chociaz napisać na przykład - "nie pytajcie tak zdecydowałam" albo "nie pytajcie
      tak się zdarzyło" ....

sytuacja kiedy dziewczyny zaczynają przepraszać za to że pytały co sie stało z
      blogiem nie jest zdrowa;

równiez nie jest zdrowe dzielenie się odpowiedzialnoscią za taka decyzję czy
      taki zbieg okolicznosci z całym swiatem i pojedynczymi osobami - pamietajcie, że
      rzucanie podejrzeń na kogokolwiek i przez kogokolwiek jest bardzo ryzykowne.

takimi podejrzeniami można kogoś zabić!!! i nie ma potem żadnego sposobu na
      naprawienie sytuacji - pisałam o tym co mysle na ten temat, nie tak dawno na
      babskimhobby , przy okazji ustalania czy wszyscy wywiazali się ze zobowiazań
      wymiany światecznej; nie jest to refleksja na potrzeby tej sytuacji tylko bardzo
      poważnie przmyślane zdanie;

• omnija Re: Gdzie jest blog pani Malgosi ??? 22.02.09, 20:59
        dona2000 napisała:

> Taaaaaaaaaak.no więc,jak teraz czujecie si
        ę

Ja się czuję normalnie pseudoobronczyni (bo proszono Ciebie o
        zakonczenie wątku) wszak pani Malgosia sama przyznala ,ze nie
        pożegnanie się było nietaktem.I widzę że Ty czujesz się swietnie
        więc miłych ostatków życze smile
        • dona2000 Re: Gdzie jest blog pani Malgosi ??? 23.02.09, 00:15
          Och "omnija" !Tyle osób wypowiadało się w tym wątku a Ty
          przyczepiłaś się akurat do mniewinkCzemuż to zawdzięczam??? Nie umiesz
          po prostu znaleść argumentów na swoje wytłumaczenie i dlatego
          uparcie mnie cytujesz??Zrobiłam Ci kiedyś krzywdę ,że po mnie
          łazisz? smileto że pani Małgosia stwierdziła ,że nietaktem było
          odejście niespodziewane i bez pożegnania nie zmienia faktu
          bynajmniej ,że zachowałyście się niegrzecznie wobec jej decyzjiwinkI
          bardzo proszę zejdz (Niska)ze mniesmile
          --
    • niska2005 Re: Gdzie jest blog pani Malgosi ??? 23.02.09, 11:22
      No nie wytrzymam 'niska zejdze ze mnie'.Ty to masz poczucie kobieto
      taktu!.Tylko biernie czytam,nie biorac glosu ...ale oczywiscie jak
      to na EWABILL przystalo winkDopoki siedzialas cicho na drugim
      forum,kazdy wypowiadal swoje zdanie i tyle ...jak tylko sie
      odezwalas znow jest afera I NIE ODPUSCISZ!! Juz kiedys pisalam,ze ty
      jestes bardzo zlosciwa i zawzieta i mialam racje.I ZAPAMIETAJ SOBIE-
      NIE JESTES W STANIE ZROBIC MI KRZYWDY-jak to Ty ujelaswink
      • iskra01pl Re: Gdzie jest blog pani Malgosi ??? 23.02.09, 19:42
        Jak wiejskie baby przy studni się kłócicie smile Pogódźcie się dziewczyny proszę. W końcu będziecie się jeszcze nie raz wirtualnie spotykać.
        Ja ze swojej strony przepraszam, jeżeli ktoś się poczuł urażony, może źle się wyraziłam, ale ważne dla mnie było zwykłe "do widzenia". Dostałam, jestem usatysfakcjonowana smile Pani Małgosi życzę dużo zdrowia, optymizmu i jak najdłuższego cieszenia się wnuczką. Może jeszcze przemyśli sprawę powrotu do robótek, bo szkoda taki talent marnować. Z "dobrodziejstw" bloga co prawda nigdy nie korzystałam (niestety moja choinka nie miała szans w starciu z innymi pracami) smile, ale cieszyłam oczy pięknymi pracami pani Małgosi. Teaz będę podziwiać prace innych. Życie idzie napród i trzeba się z tym pogodzić, czego i wam życzę smile Pozdrawiam.
        (Miał być eot, ale nie wyszło) smile
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka