Dodaj do ulubionych

Biuro Cro-travel opinie

IP: 212.87.244.* 22.01.11, 08:23
Czy ktoś korzystał z usług biura podróży cro-travel.pl ( Kraków) i może coś więcej napisać na temat tego biura? Podobno działają od kilku lat, ale opinii żadnych na w/w temat nie znalazłam.
Edytor zaawansowany
  • Gość: crooo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.11, 11:57
    słyszałem, ale nie korzystałem
  • Gość: zami IP: 212.87.244.* 06.02.11, 20:58
    i co?? nadal nikt się nie wypowie na temat biura Cro-travel??
  • Gość: gośc IP: *.darnet.pl 14.02.11, 22:04
    Byliśmy w zeszłym roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nawet z Cro dzwoniliśmy do nich a oni do włascicieli bo nijak nie potrafiliśmy się dogadać, potem oddzwoniali i tłumaczyli. Dla mnie rewelacja załatwialismy przez interent całą rezerwację a oni tylko potwierdzenia przesyłali! Super
  • magdina29 22.02.11, 11:10
    WITAM
    właśnie w tym roku wybieramy się na Cro, znalazłam ich na jakimś forum (cro-travel.pl) i zastanawiam się czy warto z nimi jechać, mają bardzo dużo ofert ale czy wszystko na miejscu wygląda tak pięknie jak na ich stronie? Może znasz adres siedziby w Krakowie bo nie mogę się tam dodzwonić? pozdrawiam
  • Gość: ewa IP: *.realestate.net.pl 09.02.11, 22:44
    Korzystałam z Cro-travel ale z biura mieszczącego się w Częstochowie.Trzykrotnie byłam już na wczasach za ich pośrednictwem i w tym roku również mam taki zamiar.Polecam z całego serca. Apartamenty zawsze bardzo fajne i zgodne z ofertą a wręcz lepiej wyglądające w rzeczywistości niż na zdjęciach. Pierwszy raz też się obawiałam ale teraz przynajmniej wiem, że nikt mnie nie oszuka i wakacje jak zwykle będą fantastyczne.
  • Gość: Izabela IP: *.miedzyrzecz.mm.pl 10.02.11, 19:23
    Podam rękę Ewie:)tez jeżdze juz 5 lat do cro,tylko wchodziło sie kiedys na strone www.trogir.pl i sie wybieralo,szukało.Spokojnie mozna jechac,trzeba tylko wiedzieć czego sie szuka,jakiej plaży,jakich odległości,rozrywki czy spokoju.Pozdrawiam
  • Gość: Reklama IP: *.adsl.net.t-com.hr 15.02.11, 12:11
    Reklama
  • Gość: Eda IP: *.dynamic.chello.pl 08.05.11, 15:09
    W czerwcu też wybieram się do Trogiru za pośrednictwem tego biura. Słyszałam o nich dużo dobrego. Wszystko załatwiałam przez internet.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.11, 16:23
    witam serdecznie
    czy mogłaby Pani podzielić się opinią na temat tego biura tzn. czy wszystko było dokładnie tak jak onni piszą, ja jadę w sierpniu na wakacje wiec jak Pani wróci szybciej bardzo proszę o jakąś informację
    jeszcze raz dziekuję
    powiem szczerze że trochę się obawiam
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.11, 16:16
    witam serdecznie
    mam pytanko?? bo przeczytałam na forum że kilkakrotnie korzystała Pani z usłu biura cro-travel
    mam pytanko czy jest Pani zadowolona z ich usług ja czytała że firma istnieją od listopada 2010 roku i tu mnie zdziwiło??że Pani była już duzo dużo szybciej
    nie chciałabym się rozczarować rozumie Pani chyba to
    pozdrawiam i bardzo prosiłabym o jakąś odpowiedź
  • Gość: ewa IP: *.realestate.net.pl 04.07.11, 17:57
    Nie wiem czy pytanie było kierowane do mnie ale chętnie odpowiem.Właśnie wróciłam z 4 wakacji w Cro.Jak zwykle było fantastycznie.W ubiegłym roku i w tym wyjzd był załatwiany przez cro-travel a wcześniej przez trogir.pl.To ten sam pośrednik.W tym miejscu ukłon w stronę Vedrana.Wystarczy wejśc na stronę i sprawdzić.Nie mam nawet najmniejszych zastrzeżeń i z czystym sumieniem polecam.
  • Gość: Maciek R. IP: 213.134.163.* 16.11.11, 13:17
    Cro-Travel Sp. z o.o. istnieje od 2009 r.
    Sprawdziłem w Krajowym Rejestrze.
  • Gość: gość portalu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.12, 15:38
    gdzie pani czytała ,że istnieją od XI 2010 ? Bo gdzie nie spojrzę, to na każdej stronie o tej firmie
    jest VI-VII 2009 , ale wiele osób robiło rezerwacje przed tą datą ,przez ich chorwacką spółkę i często widać to po wpisach na forum.
    Nie ma więc co się dziwić jak ktoś pisze o 4 , 5 czy 6 rezerwacji .... ważne ,że rozsądnie ,miło i profesjonalnie i tak po ludzku uczciwie....
  • Gość: Grzegorz IP: *.ip.netia.com.pl 20.03.11, 12:28
    Byliśmy rodziną w 2010 roku. Wszystko załatwione przez internet. Na miejscu żadnych niemiłych niespodzianek, oferta zgodna z podaną na stronie internetowej. Polecam.
  • Gość: żyra IP: 213.77.117.* 16.06.11, 22:50
    jadę z cro juz za tydzień. Jest to mój pierwszy wyjazd za pośrednictwem tego biura i w ogóle na Chorwację. Mam ogromne obawy. Jak wrócę to podziele sie wrażeniami.
  • Gość: lubinjacek IP: 83.1.132.* 21.06.11, 13:11
    korzystałem s cro w ubiegłym roku i polecam, opisy i zdjęcia solidne choć z miejsca (okrug gornji - wyspa COVO) nie jestem do końca zadowolony, moim zdaniem trochę za ciasno.Ale biuro ok. Pani bardzo miła, za każdym razem odbiera lub odpowiada na telefony i pomaga jak może. Osobiście polecam.
  • Gość: . IP: *.ibd.gtsenergis.pl 30.06.11, 22:45
    byłem i wróciłem dwa dni temu. są spoko. pozdrawiam.
  • Gość: kotek IP: *.uwoj.wroc.pl 07.07.11, 13:02
    jedę za dwa tygodnie z Cro-Travel, potwierdzenie rezerwacji dostałam mailem i teraz mam obawy czy tam na miejscu wystarczy wydruk tego potwierdzenia? może ktoś wie?
  • Gość: basia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.11, 15:42
    Byłam już 4 razy, poprzednio przez trogir.pl teraz przez cro.travel. Polecam
    zdjęcia sa robione bardzo rzetelnie , bez niespodzianek. W razie problemów Vedran na miejscu pomoże w języku polskim. Potwierdzenie internetowe wystarczy nie potrzeba żadnych innych druków. Są naprawdę OK , a Chorwacja i Ciovo to po prostu bajka - polecam bez obaw.
  • hepik1 01.08.11, 17:07
    basia napisał(a):
    >W razie problemów Vedran na miejscu pomoże w języku polskim.

A jak tam z papierem toaletowym ?

Gdyby ten Vedran(jadran) jeszcze nie był taki nerwowy;)
    Wątek z 2005 ,może z wiekiem mu przeszło. ;)
  • Gość: Klient Cro-Travel IP: *.rev.pro-internet.pl 07.08.11, 22:06
    W tym roku (2011) korzystałem z kwatery w Marusici na Chorwacji za pośrednictwem Cro-Travel i opiszę moje wrażenia, niech będą przestrogą dla klientów a wskazówką dla Cro, kwatera to WILLA JADRAN - taka willa nie istnieje naprawdę jest to Willa Marija:
    nieprawdziwe dane podane w ogłoszeniu i rezerwacji:
    miała być klimatyzacja - jest w jednym pokoju
    miał być internet - jest przy drzwiach właścicielki
    lodówka - skrajnie zniszczona, brak drzwiczek, ani jednej półki na drzwiach, itp
    z okien sypialni widać wysoki mur oporowy oddalony o około 150 cm od okna (my okna nawet nie odsłanialiśmy żeby sobie humoru nie psuć)
    apartament miał być ładny - jest zapleśniały obskórnie wykończony lokal
    miała być cicha okolica - jest obok ( balkon jest nad) głównej drogi na Chorwacji łączącej Split-Omiś-Makarska-Dubrownik, całą dobę hałas nie do wytrzymania, nasza siódemka na trasie Warszawa Gdańsk się nie umywa z natężeniem ruchu.
    Ogólnie zdjęcia z internetu nie pokazują prawdy.
    Najlepsze jednak zostawiłem na koniec: podczas naszej nieobecności właścicielka wchodziła do mieszkania i sprawdzała co gdzie mamy a na koniec pobytu oskarżyła nas o zniszczenie apartamentu żądając 50 euro - jak można zniszczyć coś co już jest ruiną?
    Pozostawiam wam decyzję czy jest to wina biura podróży czy właścicielki, jednakże przestrzegam przed tym właśnie lokalem: Marusici Willa Jadran (Willa Marija prawdziwa nazwa). Dla nas ten lokal to ogromna porażka.
  • Gość: Joanna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.11, 11:20
    Typowy komentarz odwetowy.Byłem w tej willi w 2010 roku ze znajomymi i naszym priorytetem była ładna plaza i niska cena.Wiedzieliśmy ,że willa jest przy ruchliwej drodze ,bo to widać na
    mapce "google" umieszczonej na stronie tej willi.Właścicielka to przemiła kobieta - ale dla naszych rodaków ma jedną wadę - lubi porządek i ostro reaguje na "imprezy".Mieliśmy nad sobą rodaków (dwie rodziny),którzy co wieczór po spożyciu rakiji urządzali nam konkursy śpiewacze do 2 w nocy a rano twierdzili ,że byli cicho.Jeszcze nie wymyślili takiego alkoholu po którym człowiek zachowuje sie cicho.Nie pomagały żadne uwagi od właścicielki .
    Apartamenty były czyste i zadbane ,a sprzęt w dobrym stanie (choć nie nowy) i klimatyzacja jedna na apartament.Właścicielka ma jeden apartament z trzema klimami (był wolny) ale był droższy o 10 € i nie wzięlismy go (ekonomia górą) Dla nas opis willi był jak najbardziej prawidłowy ,z tarasu piekny widok na morze ,a cena bardzo przyjazna.Typowy dom dla turystów z portfelem mniej zasobnym.

Joanna z Łodzi
  • Gość: gość IP: *.grupalotos.pl 09.08.11, 10:30
    Trochę śmiesznym jest stwierdzenie że "typowy komentarz odwetowy" - wyczuwam że autor tego wpisu jest powiązany z biurem Cro. Żałosnym jest że czlowiek który był tam rok temu głowę daje sobie uciąć, wpis opisujący sytuację jest z pobytu kilka dni temu i dlatego temu wpisowi wierzę. Poza tym sprawdziłem ale:
    dobre biuro pozwala swoim klientom wyrazić zdanie na temat usług, Cro niestety nie zakłada krytyki a być może pochwał, świadczy to o niezupełnie czystym koncie, po co ktoś miałby napisać że było źle. Na takie kwatery jednak lepiej uważać.
  • Gość: Maciej 2014 IP: 91.214.0.* 10.06.14, 23:19
    Właśnie spotkałem się z tą opinią. Proszę o maila do mnie zupmacieks@o2.pl ponieważ właśnie wysłałem zaliczkę do tej willi i chcę się dowiedzieć czy to dokładnie ta. 2014 lato
    Pozdrawiam Maciek
  • Gość: a3071 IP: *.krosoft.pl 08.08.11, 21:51
    WITAM byliśmy w tym roku z cro-trawel na chorwacji i powiem ze sa nie ferr,a znaczy ze dzwonilismy w sprawie małego psa odzwonili ze poinformowali włascicieli i moglismy naszego pupila wziasc ,a na miejscu okazało sie ze nie dzwonili a na dodatek nie moga nas przyjać z psem bo maja dziecko z alergią wiec co zrobić pies został odwieziony spowrotem do polski(1200km w jedna strone) A co nalepsze własciciele wchodzili pod nieobecnosc nasza do mieszkan ,klimatyzacje kazali wyłanczac,gosci nie sprowadzac a na dodatek poraz drugi zapłacilismy klimatycze (bo jedna opłate przejelo biuro)i nic nie mielismy do gadania ,a mieliśmy wszystko na papierze że zapłacone TAK wiec nie polecam .W ubiegłym roku też byliśmy na chorwacji PULU z biura holiday home i wszystko było ok
  • Gość: Lech IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.12, 12:37
    coś to jest dziwne ,bo korzystałem z ofert tego biura w 2011 roku ( w 2012 wybrałem Cypr - duży błąd) i też chciałem z pieskiem ,ale poinformowano mnie ,że nie ma takiej możliwości.
    Myślę ,że ten wpis to piękna kryptoreklama biura holiday home - gratulacje....
    Jeszcze drobiazg : Polska to nasza Ojczyzna i piszemy z dużej litery.
  • Gość: an.ko IP: *.dynamic.chello.pl 10.08.11, 22:25
    Witam,
    W tym roku (2011) po raz 1 skorzystałem z oferty Cro-travel i mogę generalnie potwierdzić część opinii dot. podawania nieprawdziwych danych nt. nazwy willi, adresu itp. W moim przypadku było tak na e-mailu:
    Willa SUNCE - Mastrinka
    A.G. Matosa 25
    21224 | Mastrinka | Chorwacja

... a po przyjeździe okazało się że nazwa willi jest nieprawidłowa, generalnie chałupa nazwy nie posiadała. Adres nr 25 na ul. Matosa nie istnieje no i człowiek zaczyna się denerwować. Po 2 telefonach (z 2 numerem po Polsku bo z 1 po Angielsku się nie dało dogadać) po ok. 15min. pojawił się młody człowiek który zaprowadził nas na miejsce adres jeśli dobrze pamiętam 12. Na szczęście reszta -apartament dla 4osób okazała się zgodna z ofertą. Klima działała, satelita po szybkiej (w 2 dniu po zgłoszeniu) naprawie też. Pomieszczenia świeżo malowane i odnowione, kuchnia dobrze wyposażona a w lodówce 2 piwa Karlovacko.
    Na koniec jeszcze jedna informacja, otóż w e-mailu było wyraźnie napisane że należność powinienem zapłacić właścicielowi a o kasę wołał gość który przedstawił się jako znajomy właściciela ten sam który zaprowadził nas na miejsce. Początkowy zgrzyt spowodował że poprosiłem go o potwierdzenie zapłaty - niestety nie otrzymałem go.

• Gość: Maciek R. IP: 213.134.163.* 16.11.11, 13:10
    Jestem wielokrotnym klientem tego biura i zawsze jest OK
    Nazwy willi są nazwami biura i po to dostaje się adres i dane właściciela żeby nie było problemów.
    Poza tym na potwierdzeniach jest wyraźnie (na czerwono) telefon kontaktowy
    Wystarczy wjechać na Ćiovo i zadzwonić - za kilkanaście minut dojeżdża Marek
    i pilotuje na miejsce. I w czym problem .Czy inne biura proponują takie usługi.
    My chyba jako naród jesteśmy stworzeni do narzekania z byle powodu.
    Problem to byłby wtedy ,jak ma pan voucher , a na miejscu nie ma takiej willi ..... he ,he
    Ale jak czytam dalej willa Sunce była OK , więc urlop był udany i niedrogi .... prawda ?
    Osobiście jednak na Ćiovo wolę wille nad zatoką Mavarćica - po prostu bajecznie .
    Pozdrowienia dla p.Joli i p.Vedrana . (Meri ,Hrid )
  • Gość: rosqqi IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 01.08.17, 19:00
    Również nie otrzymaliśmy potwierdzenia wpłaty. Pan Anton zgłosił się do nas 3 dni po przyjeździe, klucze dostaliśmy od jego mamy mieszkającej naprzeciw. Część danych podanych przez biuro jest nieprawdziwych - faktycznie willa bez nazwy. Poza tym opisy apartamentu 1 i 2 nierzetelne. Okazało się, że w obu w aneksach kuchennych nie na cieplej wody - brak zamontowanych podgrzewaczy, co w biurze skwitowano stwierdzeniem - trzeba było dopytać przed rezerwacą obyło, czy w Kranie jest ciepła woda (!) jakiś absurd, w XXI w. pytać, czy jest ciepła woda w aneksie kuchennym. Tak więc gratis dodatkowa atrakcja - zmyeanie w toalecie w umywalce. Jedli ktoś lubi, może wynająć. Ja już nie skorzystam.
  • werbena18 16.08.11, 16:15
    ja byłam na wyspie Ciovo Villa Filip z tego biura i wszystko było w jak najlepszym porzadku, zdjęcia wiarygodne. Ja polecam!
  • Gość: Iv. IP: 94.232.34.* 17.08.11, 19:12
    Wróciłam z wyspy Ciovo a dokładnie to z miejscowości Okrug Gornji z willi Lovric...Wszystko w jak najlepszym porządku...Apartamenty wyglądały w rzeczywistości tak jak na stronie internetowej...Polecam...
  • Gość: aga IP: *.radom.pilicka.pl 07.09.11, 16:50
    A ja zarezerwowałam za pośrednictwem tego biura apartament na Ciovo, w miejscowości Okrug Gornji i po przyjeździe musiałam szukać nowego lokum. Serdecznie odradzam Willę Green, promowaną przez to biuro. Brudno, śmierdzi, robale łażą po ścianach. Okropność! złożyłam reklamację, zobaczymy, co odpowiedzą.
  • Gość: Igor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.12, 12:29
    nie mówi pani prawdy , bo nie chodziło o robale i brud tylko ot ,że do apartamentu 5-os
    przyjechało 6 osób.Nie mogłem przyjąć więcej osób.Voucher to jest umowa ,a nie fanaberia
    właściciela.Trzeba wiedzieć ,że kontroli w sezonie jest dużo i jak się coś nie zgadza to wypraszają gości i plombują apartamenty do końca sezonu.Uderza to w następnych wynajmujących.Jeśli ktoś tego nie rozumie, to niech jeździ w ciemno.
    A wszystkich trzymających się regulaminu zapraszam z całego serca - mogą zawsze liczyć na chorwacką gościnność

• Gość: Yagatka IP: *.dynamic.t-mont.net.pl 12.04.14, 19:44
    To chyba żart. Byłam w willi green we wrześniu 2013 było SUPER. cena - 45 euro/4 os, wyposażenie - ok , taras z widokiem na morze-ogromny, dużo zieleni - jak na cro to wypas, do plaży kilka kroków. No i do tego bardzo sympatyczny właściciel - Igor. Wszystkim polecam tą miejścówkę!!
  • Gość: goś IP: 94.232.35.* 18.08.11, 08:25
    witam ,
    własnie wróciłam z rodzina z wyspy ciovo ( Villa Ivanka). Pobyt wspaniały , apartament czysty, dokładnie umeblowany z pieknym tarasem. Gospdarze bardzo mili bez problemu dogadywaliśmy sie i po polsku i po angielsku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Formalności załatwialiśmy przez stronę www.trogir.pl. Jedyna wada to tłok na plaży, na drogach i te wąskie uliczki - koszmar dla większego samochodu. Ale ogólnie można z czystym serce polecic.
  • Gość: Andy IP: *.play-internet.pl 11.09.11, 22:00
    A Wy co z kilka rodzin z jednego kompa korzystacie ? prymitywniejszej autoreklamy nie mogliście wymyślić?żenada nikt wam nie uwierzy.
  • Gość: Iv. IP: 94.232.34.* 12.09.11, 15:24
    Andy a Ty skąd się urwałeś z tą wizją??? hahahaha...
  • Gość: gość portalu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.12, 16:00
    niestety internet jest takim miejscem gdzie nawet głąby nie umiejące
    pisać, też mogą się wypowiadać bez ograniczeń.Skąd człowieku w tobie tyle
    nienawiści - czyżbyś zapisał się na kurs Inkwizytorów....
    To jest lekkostrawne forum o wakacjach ,a nie polowanie na czarownice....
  • Gość: GOSIA IP: *.icpnet.pl 27.01.13, 18:27
    WITAM , BYŁAM W IVANCE ZECZYWIŚCIE ŁADNIE , ALE STRASZY W TEJ WILLI NIE SPALIŚMY CAŁE NOCE , POPROSTU NAWIEDZONY DOM MASAKRA TO CO PRZEŻYLISMY;(
  • Gość: biuro Cro-travel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.13, 14:36
    cieszymy się ,że podobała się Pani nasza willa ..... tam nie tyko straszy, ale ukazuje się też gościom pradziadek właściciela w pełnej zbroi rycerza i kiedy jest pełnia księżyca, to porywa małe dzieci i wrzuca w morskie głębiny .....
    Proszę ograniczyć ilość oglądanych horrorów ,ich nadmiar może w głowie poczynić nieodwracalne zmiany....
  • Gość: wroc4ever IP: *.adsl.net.t-com.hr 25.09.11, 18:15
    a ja właśnie wróciłem z plaży i leżę w pokoju, najchętniej nie pisał bym opinii ale w związku z tym, że sam szukałem jakiś informacji po prostu czuję się w obowiązku. W Polsce kontakt błyskawiczny w dniu wyjazdu, formalności załatwione przez internet ( w sobotę). W południe w niedzielę meldujemy się przed apartamentem, miły pan czekał na nas i nawet się dziwił jak trafiliśmy bo myślał, że po nas wyjedzie :) apartament zgodny ze zdjęciami, czyściutko i pachnąco, sprzęt nowy, ściany czyste. z okien widok na zatokę oraz wyspę Brać, zejście w stronę zatoki i dwie plaże. Jeśli ktoś ma możliwość zabrania roweru to polecam (górski:)) bo do sklepiku troszkę trzeba iść (15min) z czystym sercem polecam biuro oraz apartament (ja jestem w Villi Filip)
  • Gość: aga IP: *.radom.pilicka.pl 26.09.11, 09:43
    Być moze inne apartamenty są ok, jednak z tym biurem zdecydowanie jest coś nie tak. Wysyłam reklamacje od dwóch tygodni, piszę maile i nic. Zero kontaktu. A przeciez wczesniej też reagowali błyskawicznie na każdą wiadomość. I to jest najgorsze, bo może akurat nie sprawdzili tego apartamentu, który ja zarezerwowałam, ale chowanie głowy w piasek i unikanie odpowiedzialności świadczy o tym, że nie jest to poważna firma.
  • Gość: cro-maniac IP: *.is.net.pl 26.12.11, 12:39
    To w zasadzie nie jest klasyczne biuro, lecz pośrednik, który ogłasza rózne oferty róznych ludzi mających swoje kwatery w Chorwacji. Wiec co do zasady nie widzę mozliwosci by oni odpowiadali za standard. Niemniej ich oferta jest bardzo bogata i kazdy dla siebie coś znajdzie. Oni prowadza stronę oraz kontaktują sie z właścicielami, służa rownież pomocą gdyby na miejscu okazalo się ze z właścicielem nie da się dogadać, bo nie zna nic oprocz Chorwackiego. Niemniej ludzie w cro są bardzo sympatyczni i na pewno da się z nimi dogadać - nawet na migi.

myt byliśmy z nimi na opcji full oraz na opcji budzetowej. Oferta jest na tyle bogata, ze nawet szukajac opcji budżetowej znaleźlismy domek w 2 lini brzegu na Ciovo obok Trogiru (polecam ten rejon) z pieknym widokiem na może oraz pobliską wyspę Soltę.

Rezerwująć u nich, nalezy pamiętać, że oni tylko pośredniczą i prowadzą serwis, gdzie oglaszają się wlaściciele kwater, oni nie organizują wyjazdow. Co do zdjęc są konkretne, jak jest syf to na zdjęciach to widać.

Pozdrawiam,
    SK
  • Gość: kt38 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.12, 10:07
    Byliśmy po raz pierwszy w Chorwacji w ubiegłym roku za posrednictwem cro-travel.
    Mieliśmy obawy, ale w sumie nie oazały się uzasadnione.
    Byliśmy na wyspie Ciovo w Willa Modric.
    Kiedy zajechaliśmy , okazało się,że nie ma takiego adresu, no i po wyczerpującej podróży nie była to dobra wiadomość i trochę byliśmy zdenerwowani, ale szybko się okazalo,że kwatera jest ale pod nieco innym numerem.
    Gospodarze przesympatyczni.Codziennie dbali,żebyśmy czuli się super.Wszelka pomoc na każdym kroku.. Jeśli większość Chorwatów jest taka to kocham ten kraj.
    Apartament zgodny z opisem, trochę pod górę i jakieś 200 metrow od morza, ale super.
    W tym roku też się wybieramy za ich pośrednictwem, chociaż jak narazie nie mogę się do nich dodzwonić.
    Ale w sumie polecam
  • Gość: Iwik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.12, 13:51
    Odwiedziliśmy Orebic w 2011 roku z biurem Cro-travel. Kwatera na bardzo dobrym poziomie Villa Medak, nazwa na miejscu okazała się inna co kompletnie nie miało znaczenia. Właściciele bardzo dbali o porządek i każdego dnia z uśmiechem nas witali. Jedyny mankament to położenie willi przy głównej drodze. Polecam plażę Mokalo 2km od Orebic - niczym Karaibskie klimaty. Cro- travel bardzo uczciwe biuro, przemiły właściciel.polecam
  • Gość: Perica ;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.12, 08:56
    Witam,
    Proszę nie mieć żadnych obaw co do rzetelności tego biura. Byliśmy w lipcu w Okrug Gornji za pośrednictwem Państwa Tomala i od pierwszego kontaktu aż po obecne kontakty można liczyć na pełen profesjonalizm, pełną informację jak również zaufanie. Gorąco polecam ! Obserwując różne sytuacje biur podróży również mieliśmy pełne obawy, ale po tegorocznym doświadczeniu z Cro-Trawel już zdecydowaliśmy sie na przyszłoroczny 2-tyg pobyt z ich asystą ;)
    Polecam, polecam !!!;))
  • Gość: EWA IP: 83.142.122.* 29.08.12, 07:59
    Potwierdzam powyższe, byliśmy w tym roku pierwszy raz w Chorwacji i wszystko było w najlepszym porządku. Jedynym mankamentem - ale niezależnym od biura - był wjazd i wyjazd z wyspy Ciovo - byliśmy w sierpniu i w korku stoi się niestety 1,5 godziny żeby wydostać się z Trogiru. Ale poza tym wszystko super. Polecam :)
  • Gość: andzia IP: *.ip.netia.com.pl 25.09.12, 17:17
    Potwierdzam, byliśmy na Ciovo w sierpniu, wszystko w porządku, kwatera zgodna z opisem i zdjęciami. Polecam Cro-travel.
  • Gość: bobi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.13, 21:15
    Byłem w tamtym roku na Civo z tym biurem i wszystko było jak najbardziej OKey . Polecam !
  • Gość: Reklama IP: *.adsl.net.t-com.hr 29.01.13, 18:13
    REKLAMA!!!!
  • Gość: msk IP: *.lublin-zachod.sr.gov.pl 30.01.13, 12:07
    Ja chciałam pojechać z tym biurem, znalazłam ładny apartament w dobrej cenie. Jednak tylko raz udało mi sie dodzwonić do biura, nie reagowali na maile ani na rezerwacje.
    ZERO KONTAKTU również w strosunku do innych osób próbujacych sie do nich "dobić". Zupełny brak profesjonalizmu, ZERO podejscia do klienta. A szkoda...
  • Gość: Asia IP: *.rzeszow.uw.gov.pl 01.02.13, 08:47
    EE....ja jakos nie mialam zadnego problemu z tym:-)Jade juz 3 raz ..i mysle ze bedzie rownie fajnie jak bylo...albo nawet lepiej.....Rezerwacja dokonana błyskawicznie....
  • Gość: Biuro Cro-travel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.13, 14:19
    Typowy wpis od konkurencji , którą pozdrawiamy.
    Ręce mogą opaść, jak ktoś pisze taką kosmiczną bzdurę , odbieramy dziennie 300 maili i ok. 200 telefonów i nikt nie zostaje bez odpowiedzi.
    A tu pani pisze,że znalazła ładny apartament i nie mogła się z nami skontaktować i jeszcze jakieś inne osoby, też nie mogły- żenada - to jakiś pomór na łączach telefonicznych i internetowych.

• marta.sk 02.02.13, 16:12
    Żadna konkurencja. Jestem prywatną osobą, która próbowała przez Cro-travel wynająć apartament Kapovic. Kiedy rozmawiałam z Panem przez telefon okazało się, że termin, który mnie interesował jest zajęty (chociaż nie wynikało to z kalendarza znajdującego się na stronie apartamentu) więc zaoferowano mi znalezienie czegoś innego. Zgodziłam się i, zgodnie z umową, przesłałam na maila informację, mniej więcej co mnie interesuje i w jakim terminie. Niestety nie otrzymałam odpowiedzi. Zarezerwowałam więc ten apartament (5 osobowy), bo wciąż był wolny- zero odpowiedzi. Zarezerwowałam większy (6 osobowy)- zero odpowiedzi. Próby dodzwonienia się również spełzły na niczym. Rzeczony apartament 5-osobowy był jeszcze wolny przez około 10 dni od momentu próby zarezerwowania go- na co wskazywał kalendarz na stronie apartamentu.
    Można to nazwać pomorem na łączach telefonicznych i internetowych, ja jednak nazywam to brakiem profesjonalizmu.
    Być może trzeba było porozumiewać się z firmą przez forum, bo jak widzę, na negatywne opinie jest szybka reakcja.
    Pozdrawiam i życzę szczęścia w kontaktach ;)
  • Gość: lech nowotarski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.13, 19:38
    A ja jadę z tego biura już trzeci raz i zero problemu - zarówno z mailami jak i z kontaktem.
    Zawsze miła p.Jola ( pozdrawiam ) robi ciekawą ofertę i trafia w potrzeby.
    A jak miałem w 2012 problem z samochodem już na miejscu to przydzielili mi rezydenta do pomocy i jeździł ze mną po mechanikach "do zwycięstwa" .Po 3 godzinach było po problemie.
    I jak chciałem zapłacić, to powiedzieli nie ma o czym mówić .... w dzisiejszych czasach to już niestety rzadkość.
    To się nazywa dbałość o klienta i profesjonalizm , a nie pisanie o tym ,że ktoś "bidula" nie mógłsię dodzwonić ( z całym szacunkiem).... jak komuś zależy to się dodzwoni .
  • Gość: klarka IP: *.syrion.pl 02.03.13, 08:40
    witam, ja tez dodzwonilam sie bez problemu, rozmawialam z miłym Panem, bedziemy lada dzien rezerwowac na wyspie CIOVO, był juz tam moze ktos? wiadomo jakie sa ceny posiłkow? obiadow? i ogolnie w sklepach? pozdrawiam
  • Gość: vvv IP: *.ists.pl 02.03.13, 10:00
    a biuro i miły pan nic na ten temat nie wiedzą?
  • Gość: klarka IP: *.syrion.pl 02.03.13, 10:03
    jeszcze nie zdazyłam zapytac, nie przyszło mi akurat w tamtej chwili do głowy. zapytam przy najblizszej okazji, choc myslalam ze na forum to normalne pytanie, a widze ze nie
  • Gość: vvv IP: *.ists.pl 02.03.13, 14:40
    gdybyś uważała, że to normalne pytanie to może skuteczniej byłoby zacząć od wyszukiwarki?
    w cench sklepowych najłatwiej zorientować się wchodząc na strony sieci chorwackich. W wiki znajdziesz ich całą listę, z linkami, na jednej stronie
  • Gość: klarka IP: *.syrion.pl 04.03.13, 09:56
    nie wiem skad bierze sie twoja uszczypliwosc i frustracja vvv, ja wierze ze doswiadczenie ludzi jest bardziej przydatne od encyklopedii.. słonecznie pozdrawiam
    i wiecej radosci w zyciu:)
  • hepik1 04.03.13, 14:21
    W tym wątku trzeba wziąć pod uwagę formę reklamy zwaną marketingiem szeptanym.
    W tą i we wtą ;)
    Ciovo to Ciovo.Dla jednych Mekka polskiego miejsca w CRO ,dla innych obciach jak Krupówki albo Monciak w Sopocie.
  • hepik1 04.03.13, 14:26
    Przy okazji prosiłbym własciciela &company o umiarkowane linkowanie do apt polecanych przez swoje biuro w innych watkach .
  • Gość: ewaf IP: 109.95.30.* 04.03.13, 16:48
    My wybieramy Ciovo bo jest wspaniale położone.Lubimy dużo zwiedzać a z Ciovo wszędzie blisko :)A uvala Mavarstica to przeuroczy zakątek Dalmacji :o)
    Korzystamy z tego biura już piaty raz i nie dlatego chwalę kontakt i warunki, że coś mnie łączy z właścicielami ale dlatego, że jesteśmy zadowoleni.Nie wiem dlaczego akurat Ciebie hepiku tak to boli?Czyżby konkurencja???Pozdrawiam i życzę równie udanych wakacji jak nasze :o)
  • Gość: lech IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.13, 17:32
    jeździłem na piękną Ćiovo 5 lat z rzędu i obiektywnie powiem ,że nigdzie nie ma tylu plaż
    do wyboru, co w tym pięknym miejscu.W 2012 byłem na Rivierze Makarskiej - pięknie, drogo i tylko jedna duża zatłoczona plaża (w Tućepi ) i dlatego na 2013 wybrałem Orebić - mam nadzieję na kilka plaż ,będzie urozmaicenie ( ale troszkę daleko ) i za rok wracam na Ćiovo....
    Ta wyspa + stary Trogir to perła Dalmacji ... i ceny, póki co, bardzo przystępne ....
  • hepik1 04.03.13, 19:29
    Jeśli ktos był 5 razy na Ciovo ,oprócz Istrii,Kvarneru,R,Omiszkiej ,Makarskiej,Peljesaczu,ok.Dubrovnika i na kilku(nastu) wyspach to tylko czapki z głów ;)
    Nikt nie zabrania spedzania wakacji w turystycznym kołchozie,z którego trudno się wydostać ;)

• hepik1 04.03.13, 20:50
    Ale by nie byc niesprawiedliwym do końca-w takim Ciovo,jakim opisuje i fotografuje go śląski fotografik nawet ja bym sie zakochał ;)
    www.cro.pl/4-lata-na-ciovo-t25826.html
  • Gość: ewaf IP: 109.95.30.* 04.03.13, 22:56
    I dokładnie tak jak opisał i pokazał GaR :)I mieszkał właśnie przy zatoce Mavarstica :) I na pewno tam wraca tyle tylko, że przez ludzi Tobie podobnych Hepiku przestał opisywać i to wielka strata :o(
  • Gość: klarka IP: *.syrion.pl 05.03.13, 06:41
    My rezerwujemy jednak apartament w slatine:) troszke drozszybale przestronniejszy dla 2 rodzin z dziecmi:), mam nadzieje ze ta plaza jest tam tak piekna jak pokazuja zdjecia na cro-travel.
    Był ktos moze w Slatine?pozdrawiam:)
  • Gość: ewaf IP: 109.95.30.* 04.03.13, 22:26
    Chyba nigdy tam nie byłeś skoro piszesz, że kołchoz.Chodzi zapewne o most łączący wyspę z lądem.Wiele nieprawdziwych opisów widziałam a żebyś sam się przekonał to proszę linka
    www.dalmacija.net/trogir/webcam.html most też pokazuje więc sprawdź latem czy faktycznie taka tragedia bo ja oceniam inaczej.
    A to że ktoś ma kwaterę w jednym miejscu i czuje się w niej jak wśród najlepszej rodziny to chyba tylko zaleta, która w niczym nie przeszkadza zwiedzać. Widzieliśmy wszystkie miasta które wymieniłeś a nawet więcej, zahaczyliśmy oczywiście i o BiH ale nie widzę powodów czemu miałabym Ci się tłumaczyć.Pozdrawiam i życzę żebyś trafił na takich fantastycznych Chorwatów jakich my mieliśmy zaszczyt poznać :o)
  • hepik1 05.03.13, 08:41
    Jak to wygląda w sezonie to widać na drugiej stronie linkowanej jego relacji.ja tam bywam we wrześniu,dlatego nie mam aż tak tragicznych doświadczeń.
    W lipcu czy sierpniu wesoło nie jest.I Ryiek tego nie ukrywa.
    To,że nie pisze na cro.pl to na pewno nie moja zasługa. ;)
    Jego fotki dostępne są tutaj:
    www.fotocommunity.com/photographer/richard-galgan/635230
  • hepik1 05.03.13, 08:58
    To co nas łączy to ta knajpka Petera na Wegrzech,obaj ją lubimy ;)

www.cro.pl/trasa-86-wegry-obiad-t20144-105.html#p603060
  • hepik1 05.03.13, 09:10
    ewaf napisał(a):

> Chyba nigdy tam nie byłeś skoro piszesz, że kołchoz.

Mówią,że o gustach się nie dyskutuje.Jedni będą szczęśliwi(nieszczęśliwi) spedzając swoje dwa tygodnie na Ciovo wsród tłumu ,inni np w bezludnych zatoczkach Hvaru poniżej Gdinju.
  • Gość: ewaf IP: 109.95.30.* 05.03.13, 18:01
    Mówią,że o gustach się nie dyskutuje.Jedni będą szczęśliwi(nieszczęśliwi) spedz
    > ając swoje dwa tygodnie na Ciovo wsród tłumu ,inni np w bezludnych zatoczkach
    > Hvaru poniżej Gdinju.

Skoro o gustach się nie dyskutuje to jaki masz cel tak krytykować??? Po co??? Co Ci to daje???
  • hepik1 05.03.13, 19:13
    A jaki jet sens bezkrytycznego chwalenia?
    Sam Ryszard ,który był tam ,podejrzewam wiecej niz pięć razy pisze w jednym z otatnich postów:

"odpuść sobie ........... wprawdzie to moje subiektywne odczucie, ale miejsce jest totalnie do "bani"i nie licząc możliwości dojścia do Trogiru "z buta" nic innego nie oferuje. Mieszkasz przy głównej ulicy dojazdowej na całą wyspę - ciagły ruch samochodowo-skuterowy, do plaży daleko, stocznia blisko dla mnie ta miejscówka to porażka. Poszukaj coś na Liveli w zatoce Mavarcica jak chcesz odpocząć, chyba że interesuje Cię tylko Trogir?"

Ciovo ma różne oblicza.Wjazd i wyjazd to obiektywna prawda.A potem zależy od wyboru miejca.
  • Gość: Lech IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.13, 23:52
    Tu już się muszę wtrącić ,bo widzę ,że jakiś zgorzkniały i wszystko krytykujący "hepik"
    zdominował dyskusje,a jestem przekonany ,że na Ćiovo nie był i musi biadaczysko podpierać
    się cytatami znajomych ( lub nieznajomych mu ludzi) ...
    Piszesz ,że podejrzewasz ,że pan Ryszard był tam więcej niż pięć razy i cytujesz jego krytykę.
    Ale to tylko pozory ,bo wystarczy tylko raz być na Ćiovo ,żeby wiedzieć ,że początkowy
    kawałeczek tej wyspy należy do Trogiru i ten trzeba omijać - pobyt tam to pomyłka,ale to co jest
    ciut dalej jest piękne i potem jeszcze piękniejsze.....
    I o tym jest ten cytat z Pana Ryszarda - jak ktoś zna to miejsce to wie ,że Pan Ryszard właśnie
    bardzo chwali wyspę Ćiovio .....
    Panie "hepik" albo schowaj się pan do swojej dziury ze swoimi wynurzeniami ,albo zacznij podróżować i opisywać miejsca które pan widział ... a nie słyszał o nich.
    Boże chroń naród przed wiecznymi narzekaczami ,pesymistami ,zrzędami i smutasami....
    Byłem w styczniu w Hiszpanii - kryzys widac na oko, a oni uśmiechnięci i radośni - nie okazują po sobie ,że czegoś im brakuje.... zazdrość wzbiera ile w nich optymizmu ....
  • wislok1 06.03.13, 00:46
    Bla, bla, bla

Mój sąsiad był na Ciovo i wszystko się zgadza z tym, co pisze Hepik.
    Wyspa ma swoje plusy, ale minusów też nie brakuje, o nich pisał Hepik.

No, ale wolny wybór.

PS: to co wyrabiają NIEKTÓRE firmy,
    to jest czysta partyzantka,
  • Gość: ewaf IP: 109.95.30.* 06.03.13, 17:31
    > A jaki jet sens bezkrytycznego chwalenia?
    > Sam Ryszard ,który był tam ,podejrzewam wiecej niz pięć razy pisze w jednym z o
    > tatnich postów:
    Tu się chyba zaplątałeś w swoistym zaślepieniu hepiku. Widzisz ja w przeciwieństwie do Ciebie korzystałam z usług Cro-travel więc mam prawo do wypowiedzenia swojej opinii. Nie atakuję tych którzy nie są zadowoleni. Być może coś się nie udało, bywa i tak ale watek raczej dla tych, którzy sami sprawdzili i mogą polecić lub nie wiec T tu nie miałeś co się wtrącać bo co możesz wiedzieć??To samo dotyczy Ciovo, nie byłeś nie wiesz nie powinieneś zabierać głosu sądząc z wypowiedzi innych troli. Ja w przeciwieństwie do Ciebie poznałam Ciovo a to nie tylko plaża przy drodze niedaleko Trogiru. Prawdziwe Ciovo jest dalej.To duża wyspa z cudownymi, zacisznymi plażami na Rastici, w zatoce Mavarstica(gdybyś czytał posty a nie tylko wskakiwał tu namieszać to byś wyczytał, że właśnie w pobliżu tej zatoki pomieszkujemy latem), na Slatine i w wielu innych miejscach.Może jako jeden z przepięknych zakątków przedstawię "gospe od prizidnica" widziałeś?? Trzeba poznać Ciovo od podszewki i wtedy można się wypowiadać.
    Bronię tez dlatego, że 5 lat temu poprzez biuro Pana Vedrana zarezerwowaliśmy kwatery i w odwrotnej (okazało się na szczęście)kolejności zaczęliśmy szukać coś o pośredniku i tym miejscu.Na Forum trafiliśmy na takich jak Ty co nie widzieli i trudno wyczuć z jakiego powodu nie lubią ani Ciovo ani biura pośredniczącego.Było kilka miesięcy nerwówki bo naczytaliśmy się strasznych rzeczy, wszyscy czekają na wakacje jadą z ciężko zarobionymi pieniędzmi więc mają prawo znać prawdę.Nie mieszaj ludziom w głowach a jeśli chcesz pisać bzdury to może załóż sobie odrębny wątek?
    Ps. Hvar jest piękny to fakt ale siedząc na wyspie nie połączonej z lądem ciężko zwiedzać Bałkany, których my jesteśmy nadal "głodni".

>
  • hepik1 06.03.13, 19:02
    Vedran przed 8 laty miał dosyc specyficzne poglądy w temacie papieru toaletowego w kwaterach...
    www.cro.pl/ciovo-apartament-pero-i-ivan-t8620-15.html#p104548
    Ale wydaje się ,że juz zrozumiał,że o papier nie warto kruszyć kopii ;)
  • Gość: ewaf IP: 109.95.30.* 06.03.13, 19:10
    pominę milczeniem to co napisałeś, mądrzy ludzie podejmą na pewno słuszną decyzję.Uczciwa konkurencja to nie jest plucie na innych konkurentów jak ty czynisz a zachwalenie swojego.Podaj namiary na swoje apartamenty, nie wstydź się.
  • hepik1 06.03.13, 19:23
    >Podaj namiary na swoje apartamenty, nie wstydź się.

Ja tu jetem od kasowania namiarów na apt a nie od ich podawania ;)
  • hepik1 06.03.13, 19:08
    "Ps. Hvar jest piękny to fakt ale siedząc na wyspie nie połączonej z lądem ciężko zwiedzać Bałkany, których my jesteśmy nadal "głodni". "

Dwa tygodnie na Hvarze czy Braczu to w sam raz na poznanie wszystkich zakamarków tych konkretnych wysp,robiac kilkunasto czy dziesięcio km wycieczki po nich.
    Nie ma żadnego sensu i potrzeby zwiedzanie Bałkanów mieszkając akurat na nich.
    Szkoda czasu na kiwaniu sie na promie,o kasie nie wspominając.

• hepik1 06.03.13, 19:21
    Wjazd/wyjazd z Ciovow lipcu/ierpniu wyglada tak:
    www.cro.pl/4-lata-na-ciovo-t25826-15.html#p433864
    i to jest fakt obiektywny.
    Byłem tam ze trzy razy we wrześniu ,fakt ,że nie wygladało tak tragicznie.
    O budowie drugiego mostu była na tym forum dyskusja ze dwa,trzy lata temu.Ale to ciagle melodia przyszłości.

• Gość: vvv IP: *.ists.pl 04.03.13, 17:32
    W wikipedii możesz znaleźć tylko adresy stron sieci chorwackich sklepów- to swego rodzaju wędka, za pomocą której wyłowisz sobie gazetki z cenami co do lipy.
    Pozdrawiam wzajemnie
    i mniej psychoanalizy na odległość, szkoda czasu
  • Gość: ewaf IP: 109.95.30.* 03.03.13, 21:58
    Jedziemy za pośrednictwem tego biura (wcześniej trogir.pl)po raz piąty.Nigdy nie było żadnych kłopotów ani problemów.Nasz apartament (wciąż ten sam ze względu na uroczą właścicielkę i dobre położenie )lepiej wygląda w rzeczywistości niż na zdjęciach.Nie wyobrażamy już sobie wakacji w innym miejscu :o)
    Nie wiem gdzie klarko będziesz na Ciovo ale podaję linka marketu na Okrug Gornij, najlepiej samemu sprawdzić :) żadnych kłopotów www.tommy.hr/.
    Wbrew niektórym opiniom kochamy Ciovo :)
  • Gość: klarka IP: 109.196.52.* 04.03.13, 06:06
    Bardzo dziekuje:) ze zdjec CIOVO wyglada pieknie :)) pozdrawiam
  • mmaak.06 07.08.13, 12:24
    Witam!
    W tym roku skorzystaliśmy z usług biura CRO-TRAVEL i muszę stwierdzić, że właściciele biura chyba zapomnieli w jakiej rzeczywistości żyjemy. Wokół padają biura podróży, a te które zostają zabiegają o klienta, natomiast "szefostwo" CRO ignoruje swoich klientów. Aby nie zostać posądzoną o gołosłowność w skrócie opiszę swój wyjazd.
    Pierwsza pomyłka nastąpiła już w momencie rezerwacji wstępnej - zamiast pobytu w wybranej przez nas willi przez dwa tygodnie zostały nam zarezerwowane dwie wille po jednym tygodniu w każdej. Ponieważ jechaliśmy dużą grupą, a czas rezerwacji przedłużał się przystaliśmy na takie rozwiązanie. I tu kolejna wpadka - biuro przesłało formularz rezerwacji wstępnej, my dokonaliśmy wpłat na podane konto, a potwierdzenie przyszło tylko z jednego domu. Z CRO nikt się z nami nie kontaktował, to ja musiałam zabiegać o wyjaśnienie sytuacji i wtedy okazało się, że kolejny dom jest już zajęty, firma przeoczyła zajęty termin w jednym domu. Pan z CRO zaproponował nam kolejny dom z niewielką zniżkę. I tak dojechaliśmy do pięknej Chorwacji.
    Pierwsza willa była piękna, czysto, pokoje urządzone bardzo dobrze, gospodarze mili. Zwiedzając miasteczko, odwiedziliśmy drugi dom, w którym mieliśmy zamieszkać za dwa dni. Willa SONJA w Orebicu nie spełnia żadnych standardów opisanych na stronie CRO, oprócz ilości łóżek - rzeczywiście było 8 miejsc do spania i na tym się kończyło. Ten dom to nie willa, tylko malutka altanka w porównaniu z wszystkimi innymi domami w okolicy. Nie ma tam żadnych tarasów, a zapewniał mnie o tym właściciel CRO w mailach, jedyny teren rekreacyjny to ok. 8 m 2 przed wejściem do domu, gdzie mieścił się stary stół, ławka i 4 krzesła do spożywania posiłków, oczywiście wszyscy spacerujący dokładnie widzieli nasze menu, bo o żadnej intymności nie było mowy. nie ma miejsca do zaparkowania samochodów, właścicielka wskazała nam oddaloną działkę, na której mogliśmy zaparkować samochody - teren na uboczu wśród niezamieszkałych domów, dość niebezpieczny. W domu wyczuwalna woń gazu, gospodyni zapewniła, że to zapach freonu po naprawie lodówki, ale po opróżnieniu butli z gazem zapach zniknął. I najważniejsze - przebywanie w tej willi jest nielegalne, gospodyni melduje w domu, w którym mieszka i mniejszą ilość osób niż przyjechało, na willi SONJA nie ma żadnego adresu, żadnej informacji, że to apartament do wynajęcia.
    Najważniejsze w tym wszystkim jest postawa CRO - kiedy zgłaszaliśmy nasze uwagi związane z willą i proponowaliśmy, że zamieszkamy w innym domu, bo ten nie spełnia żadnych kryteriów podanych w ofercie usłyszeliśmy, że stracimy zaliczkę oraz będziemy musieli dopłacić 30% kosztu wynajmu jako rekompensata dla właściciela, CRO nie przyjmowało naszych argumentów, aż przestano odbierać nasze telefony. Znalezienie innego apartamentu - oczywiście znacznie tańszego niż oferuje CRO nie jest problemem, ale nas wiązał regulamin. Po dotarciu do willi SONJA o wyznaczonej godzinie, okazało sie, że tam nikogo nie ma, CRO nie odpowiadało na telefony, nawet numer podpisany jako alarmowy w Chorwacji był wyłączony. Po godzinie oczekiwań w 40 stopniowym upale napisaliśmy sms, że jeśli się z nami nikt nie skontaktuje, to naszą umowę uważamy za rozwiązaną i zamieszkamy w innym domu, wtedy ktoś z CRO odpisał sms, że nie może rozmawiać z nami bo jest na służbowym spotkaniu - sobota i godz. 15.00 - mamy napisać maila do biura. Niezły dowcip, bo w CRO doskonale wiedzą, że w Sonji nie ma wi-fi i internet jest niedostępny. Po klikunastu minutach przyszła do nas właścicielka i dalej już wiecie.
    I tak na koniec - Chorwacja jest piękna - byłam tam już czwarty raz, ludzie przemili, ale wiem jedno - JUŻ NIGDY NIE SKORZyTSTAM Z CRO-TRAVEL I WSZYSTKIM ODRADZAM.
  • Gość: klara IP: *.syrion.pl 07.08.13, 17:48
    Ja tez byłam w Chorwacji na wakacjach, mailam korzystac z tego biura, ale z tego co sie zdazylam zorientowac włascieciel- Pan z Czestochowy proponowal nam tylko najdrozsze apartamenty, pomimo ze te tansze proponowane przez nas tez były wolne..Jechalismy z agencji PERLA tarvel, gdzie pracuje Polka, pani Beata- jest tam opieka rezydenta 24 na h w razie potzreby, apartamnt lepszy niz w opisie i na fotkach, na wyspie PAG, wyspa piekna, o czym mozna poczytac na forum cro.pl- ni myslic z nazwa feralnej firmy.POLECAM NA PRZYSZŁOSC:)
  • Gość: Włodek IP: *.net.stream.pl 07.08.13, 19:58
    no cóż ,czuję się w obowiązku odpowiedzieć na te zarzuty,bo jak to zwykle bywa ,za takimi oburzeniami prozaicznie stoją pieniądze....
    Pani poszukiwała tanich apartamentów 8 osobowych i dostała w ofercie 1 tydzień w jednej
    willi i drugi tydzień w drugiej willi.Kiedy pani podjęła decyzję o rezerwacji , to jedna z nich została już zarezerwowana komuś innemu ,więc na pierwszy tydzień , z braku innych tanich ofert zaproponowaliśmy droższe dwa 4 osobowe o wysokim standardzie ale w cenie taniego 8 osobowego... i to był jedyny błąd z mojej strony.
    Pani tak się spodobały te drogie apartamenty ,że jak zobaczyła na miejscu ten wybrany przez siebie tani 8 osobowy, to już nic się nie podobało .... a to niski budynek (normalny parterowy) ,a to głośna muzyka od sąsiadów , a to małe otoczenie .... po prostu wszystko źle. A zdjęcia willi dokładnie pokazują rzeczywistość.
    Jednak rzeczywiście muszę przeprosić ,że rodziny musiały chwilkę poczekać w dniu przeprowadzki do drugiej willi na właścicielkę willi - ma ona dwie wille i rodziny do obu przyjechały w tym samym momencie, a wille są oddalone od siebie 800 m.

• hepik1 08.08.13, 20:55
    Włodek napisał(a):
    > Pani poszukiwała tanich apartamentów 8 osobowych

Ta "willa Sonia "za 120 euro /doba to na kolana taniością nie powala. ;)
    Z drugiej strony widziały gały co brały.Na fotkach na zewnątrz trzeba odrobine wyobraźni a brak tych ze środka kazałoby sie głęboko zastanowić
  • Gość: mmaak.06 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.13, 23:50
    Witam głównie Pana Włodka!
    Proszę nie wprowadzać w błąd czytelników, ponieważ podczas naszych kontaktów kryterium ceny nigdy nie decydowało o wyborze miejsca pobytu. Dla wyjaśnienia - willa Sonja kosztuje 120 euro za dobę/8 osób, a dwa "droższe, jak Pan określił apartamenty", w których mieszkaliśmy początkowo to koszt 55 euro za każdy, czyli 110 euro za dobę dla 8 osób. Proszę nie wmawiać, że przedstawiliście nam wyjątkową ofertę w mieszkaniach o wysokim standardzie, ponieważ są to warunki i cena porównywalne do proponowanych przez wszystkich właścicieli lokali w Orebicu, oprócz oczywiście willi Sonja i waszej oferty. Pisze Pan również, że zdjęcia dokładnie pokazują rzeczywistość i tu także mija się Pan z prawdą - w opisie domu jest zapis, że mieszkanie znajduje się na 1. piętrze, a w odpowiedzi na mój wpis Pan pisze, że to dom parterowy,otóż mieszkanie pod nazwą willa Sonja jest to jedno z trzech w domu, więc nie znajduje się tam tylko jeden apartament. W opisie willi widnieje informacja, że jest pokój dzienny, taras przed apartamentem, klimatyzacja, parking, ogród. Otóż w willi Sonja nie ma pokoju dziennego, jest weranda, w której stoją zniszczone meble, nie ma możliwości spożycia posiłku, bo jest maleńka ława i stare rattanowe krzesła dla 4 osób, a przypominam że lokal jest dla 8 osób. Sprawę tarasu opisałam uprzednio, więc nie będę się powtarzała, tylko przypomnę, że posiadam do wglądu korespondencję mailową z Cro, w której biuro zapewnia mnie, ze willa posiada duży taras, który nie został wprawdzie pokazany na zdjęciach, ale istnieje. Klimatyzacja znajduje się tylko w werandzie i zapis o klimatyzowanych pokojach należy włożyć między bajki. Parking i ogród to pobożne życzenie - samochody stały kilka posesji dalej w szczerym polu i codzienne spacery, aby sprawdzić, czy nic się z nimi nie stało to była kolejna atrakcja wyjazdu. O ogrodzie nie wspomnę, bo na dostępnej nam części działki było jedno, tak dokładnie jedno drzewko cytrusowe, a ogród był tylko, że u sąsiada na przeciwko. Drogie Cro - nie czepiam się szczegółów, piszę, że wasza oferta nie jest zgodna w ani jednym szczególe z opisem - chętnie udostępnię zdjęcia zrobione przez siebie, a pokazujące faktyczny stan apartamentu i jego otoczenia. I chyba najważniejszy fakt dotyczący willi Sonja - ten lokal jest wynajmowany nielegalnie, nie ma na nim adresu oraz informacji o pokojach do wynajęcia, żaden z turystów nie jest tam meldowany. Szczęśliwcy zamieszkujący Sonję są meldowani w domu właścicielki, który nie znajduje się 800 metrów dalej, jak pisze Pan Włodek, a ok. 200 metrów dalej przy sąsiedniej ulicy.
  • Gość: agab IP: *.30.112.92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.08.13, 19:45
    Witam, ja również właśnie wróciłam z pięknej Chorwacji, którą wszystkim gorąco polecam. Nie polecam natomiast biura Cro -travel. Całkowicie się zgadzam z poprzednim wpisem dotyczącym willi Sonia( choć słowo willa jest tutaj całkowicie nie na miejscu ).Nic z opisu podanego przez biuro się nie potwierdziło na miejscu, dużo dalej do plaży ,okolica nieciekawa , brak tarasu,uporczywy zapach gazu z butli w kuchni,łazienki przystosowane dla krasnoludków ( max 1 metr szerokości ).Żaden z podanych tel. do firmy nie odpowiadał, nawet alarmowy!! Informacje dotyczące wykupienia na miejscu WI-FI podawane przez CT są nieprawdziwe.Wszystkim polecam Chorwację, ale nie z biurem CRO-TRAVEL, w obecnych czasach, gdzie firmy zabiegają o klientów , bardzo dziwi mnie takie podejście właścicieli firmy.
    Polecam wyjazd na własną rękę , przynajmniej unikną Państwa rozczarowania , jakie mnie spotkało:((
  • Gość: Pusi kurac IP: *.adsl.net.t-com.hr 12.08.13, 08:05
    REKLAMA
  • Gość: Grandzia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.13, 21:49
    Właśnie wróciliśmy z wakacji z biura Cro-travel. Proszę się nie obawiać .Wszystko zorganizowane PROFESJONALNIE!!!!! i zgodne z internetowymi opisami. Byłam już 5 razy na Chorwacji z innych znanych biur podróży ale wydaje mi się ,że z Cro-travel w dzisiejszych czasach jest chyba najpewniej ponieważ wpłaty dokonujesz na miejscu po przyjeździe i po zobaczeniu pokoju. Naprawdę gorąco polecam i myślę że za rok także skorzystam z usług tego biura
  • mmaak.06 26.08.13, 08:24
    Bardzo się cieszę, że jesteście zadowoleni. Ale co to za wyjątkowa jakość usług opłacenie po przyjeździe - to zwykła procedura stosowana przez innych pośredników. Życzę powodzenia, gdyby okazało się, że mieszkanie nie jest zgodne z ofertą i chcielibyście je zmienić - wiem, bo sama przeszłam mękę kontaktów z CRO TRAVEL.
    W żadnym momencie naszych kontaktów NIE ZACHOWALI SIĘ PROFESJONALNIE i nazywanie ich biurem to wielkie nadużycie.
    Życzę dalszych udanych wyjazdów do Chorwacji (nie na Chorwację) ale już z innym pośrednikiem lub na własna rękę.
    Pozdrawiam.
  • Gość: nowotarski glasgow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.13, 14:30
    jak łatwo , bezimiennie obrzuca się kogoś błotem , rzygać już się chce jak się czyta takie wpisy.
    Kilka razy byłem z Cro-Travel w Chorwacji - zero zastrzeżeń .Po prostu.
    Zdjecia i opisy są dokładnie i to bardzo .
    Natomiast zauważyłem w tych krytycznych wpisach jedną prawidłowość - zawsze krytykowane
    są tanie i najtańsze apartamenty . Może więc chodzi jednak o brak kasy i potem frustracje z tym związane. A może i próba nacisku na biuro w celu jakiegoś odszkodowania .... ale to tylko domysły.

• Gość: mmaak.06 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.13, 12:39
    Niezupełnie bezimienna, bo dane klientów ich usługodawcom są znane.
    Dla ścisłości - uwagi krytyczne dotyczyły jednej z dwóch wynajmowanych kwater, więc nie krytykuję "dla zasady", a słowa krytyki były jak najbardziej uzasadnione. Okazuje się, że nie jestem jedyną osobą mającą uwagi krytyczne do działalności CRO-TRAVEL - uważnie przeczytaj wpisy. Po prostu.
    Swoją energię wykorzystaj na dokładne przeczytanie wpisów, o których zabierasz głos, a nie przypisuj mi złych intencji. Koszt opisanej kwatery to 120 euro za dobę, więc nie najtańszy. Przestań wymyślać, że targają mną frustracje i chcę uzyskać odszkodowanie, bo gdybym chciała, to znam procedury postępowania. Biuro CRO TRAVEL zachowało się wobec nas nagannie i takie praktyki trzeba piętnować.
    Tyle w temacie. A co do dolegliwości gastrycznych, to skorzystaj z porady specjalisty.
    Pozdrawiam.
  • Gość: lech IP: *.net.stream.pl 29.10.13, 13:01
    ....dalej żadnych konkretów ,tylko krytyka dla krytyki z kilkoma uszczypliwościami - których nie będą nawet komentował . A 120 euro /doba to żaden konkret .... za 4-os to sporo ( choć na makarskiej rivierze i blisko morza to norma ) , a za 8-os to tylko strefa średnia - niższa i tyle.
    Ostatnio czytałem wyniki badań niemieckich psychologów i wynika z nich jasno ,że 3 % każdego społeczeństwa to ludzie wiecznie i ze wszystkiego niezadowoleni - a to wychodzi szczegółnie
    podczas wypoczynku na urlopie .... więc może czasem warto spojrzeć na siebie i postarać się o odrobinę samokrytyki - to naprawdę działa i wspaniale oczyszcza .... a wtedy urlop spełnia swoją rolę .
    Pozdrawiam
  • Gość: klarka IP: *.syrion.pl 29.10.13, 13:44
    Nie wszyscy krytykuja bez powodu, sama jestem niedoszła klientka tego biura, probowałam załatwic nocleg i ten poczatkowo przemiły Pan niestety chciał nas naciagnac, nagle w lutym wszystkie tanie apartamenty były zarezerwowane choc z wczesiejszej rozmowy z nim i pania tam pracujaca byly wolne, co tez na stronie bylo zaznaczone nawet do maja...Pan z biura zaczal tak krecic , ze chyba sam sie w tym pogubił..a my ze znajomymi na cale szczescie sorzystalismy z innego biura(chorwackiego), gdzie pracuje polka i było cudownie (35 euro za apartament w srodku sezonu za 2 osoby dorosle i 2 dzieci) na wyspie Pag, warunki nawet lepsze niz w opisie, i na zdjeciach. Wrocilismy szczesliwi i zadowoleni, i nie jest to jakas specjalna krytyka pod adresem tego biura(Cro) Ale niestety..taka była prawda!
  • Gość: lech IP: *.net.stream.pl 29.10.13, 15:55
    co prawda wyspa Pag , to nie Dalmacja ( a o niej piszemy w wątku ) i tam nie jeżdżę ,ale w szczycie sezonu apartament 4 osobowy za 35 euro .... fiu ,fiu . Tak, żeby to uwiarygodnić to co pani pisze poproszę o link do tego apartamentu - ciekawy jestem ogromnie.... bo jak rozumiem
    miał sypialnię ,pokój dzienny ,kuchnię ,łazienkę i taras ( lub balkon)
    Chcę po prostu z tego wątku wykluczyć ludzi ,którzy uprawiają kryptoreklamę ....
  • Gość: klarka IP: *.syrion.pl 29.10.13, 16:47
    nie jest to kryptoreklama, co prawda salonu nie bylo, tylko kuchnia z jadalnia, ale taras byl duzy, przedpokoj, lazienka z wanna i wc i osobno samo wc, jesli ktos zainteresowany to znajdzie na pewno na stronie PERLY.
    PAG tez piekny i spotkalismy tam wielu Polakow, ktorzy jezdza tam co roku..mnostwo pieknych dzikich plaż i magicznych zatoczek..a ceny na prawde super i w ciemno tez mozna jechac , bo w troche dalszej od centrum czesci Pagu bylo sporo apartamentow do wynajecia czy tez pokoji, pozdrawiam i szczerze Polecam!
  • Gość: figa z makiem IP: 109.95.30.* 29.10.13, 19:11
    Nie całkiem w temacie bo nie o Biuro mi chodzi. Klarko podaj proszę linka bo google nie pokazuje strony PERLY z apartamentami tylko z biżuterią :( A faktycznie interesujące i niedrogie warunki jeśli oczywiście prawdziwe.
  • Gość: lech IP: *.net.stream.pl 29.10.13, 22:25
    tej pani , od kryptoreklamy chodziło zapewne o ten link :

www.perla-pag.hr/index.php?lang=pl
    i Klarko obiecuje apartamenty 4-os w szczycie sezonu (przełom VII / VIII ) za 35 euro /doba
    i może taniej jak się pojedzie w ciemno....
    Powodzenia w poszukiwaniach , mnie ten teren nie interesuje ,bo od lat wielu jeżdżę tylko do Dalmacji ( czas przejazdu ten sam , ale krajobrazy to dwa różne światy .Plaże to nie wszystko.

• Gość: klarka IP: *.syrion.pl 29.10.13, 22:33
    prawdziwe, w apartamencie dokladnie byly 2 duuze pokoje
  • Gość: lech IP: *.net.stream.pl 29.10.13, 22:48
    oczywiście był też masażysta w cenie ..... czekam na ten link do apartamentu za 35 euro
    w szczycie sezonu z niecierpliwością . Jak rozumiem duża plaża też była nie dalej niż 100 m.
    Droga pani ,takie wpisy jak pani tylko rozśmieszają cromaniaków , a szkodzą wszystkim którzy jeszcze nie byli w tym pięknym kraju ,bo budują im obraz w krzywym zwierciadle i może to skończyć się jakąś traumą ,a przecież to powinny być zawsze cudowne wakacje , gdzie nic nieprzyjemnego nie może ich zaskoczyć .
    Takie fora powinny być bankiem rzetelnej wiedzy dla początkujących ,a nie wyścigiem szczurów .Puchar dla tego,kto pochwali się najtaniej wynajętym apartamentem....
    Taka nasza narodowo polska cecha : patrzcie jaki jestem cwany ,znalazłem apartament
    4 osobowy za 20 euro , a was wszyscy w Chorwacji robią w konia i macie po 70 euro.
    Chyba zwymiotuję .....

• Gość: klarka IP: *.syrion.pl 30.10.13, 05:55
    apartament byl 6 osob, ale bylismy tam w 2 znajome rodziny, spalo tam 7osob, byly 2 pokoje(duuze) , duza kuchnia z jadalnia, lazienka, wc, taras wokol polowy domu, z wyjsciem na niego z kuchni i kazdego z pokoi, przedpokoj z szafa przesuwna ala komorka, gdzie miescily sie wszystkie graty plazowe.Moze zle to ujelam ,ze 35, kosztowal 70, ale 2 rodziny w nim spaly wiec wychodzilo 35, z tego co wiem przyjezdni na gorze mieli wiekszy apartament- tez Polacy-JEZDZA TAM OD LAT- i wychodzilo ich jeszcze taniej,
    do plazy było 170m, my chodzilismy na dzikie plaze wiec mielsimy ok 1000m, ale to nasz wybor.Prosze sobie poszukac,a znajdzie Pan na pewno. ten na gorze apartament na pewno jest juz zarezerwow, przez wczesniej wspominanych polakow, a tego na dole nie bede wiecej reklamowac bo w przyszlym roku tez chcemy jechac, choc teraz we wrzesniu - za duze upały w lipcu dla małych dzieci, wiec mam nadz ze bedzie wolny . Panie Lechu, takie apartamenty mozna znalezc, znajomi jechali nawet za 20 euro za dobe, tzreba umiec szukac.wiec prosze miec wiecej wiary i optymizmu, pozdrawiam
  • Gość: figa z makiem IP: 109.95.30.* 30.10.13, 16:59
    Ale nadal nie ma linka do tego cudownego miejsca ;) Chyba nie ma się czego wstydzić?? Gdzie ta perła?? Jeśli to prawda to po co te krętactwa i tajemnice??
  • Gość: klarka IP: *.syrion.pl 30.10.13, 17:25
    www.perla-pag.hr/index.php?lang=pl

prosze bardzo , na forum cro.pl jest mnostwo zdjec i opisow z magicznego Pagu..:)
    pozdrawiam
  • Gość: klarka IP: *.syrion.pl 30.10.13, 17:30
    zaraz poszukam numeru tego apart, bo niestety nie pamietam i wkleje linka dla niedowiarkow, a Pag piekniejszy o niebo niz na zdjeciach ze stronki.
  • Gość: klarka IP: *.syrion.pl 30.10.13, 17:40
    W tym apartamencie był pokoj z lozkiem malzenksim i lozkeim 1osob, a w 2 pokoju łoze malzenskie, bylismy tam z dziecmi, pokoje duze i przestronne, a samo mieszkanko duuzo ładniejsze niz na fotkach

www.perla-pag.hr/index.php?option=com_jomres&Itemid=50&task=viewproperty&property_uid=451#myGallerySet1-gallery%281%29-picture%2811%29
  • Gość: klarka IP: *.syrion.pl 30.10.13, 17:42
    a propo tarasu,widac go jedynie moze 1/4 całego...na fotkach, w rzeczywistosci duuuzy, i wyjscie ma z kuchni i z kazdego z pokoi,
  • Gość: lech IP: *.net.stream.pl 30.10.13, 18:55
    i to ma być ten cud ....
    cennika lipiec-sierpień - brak
    widok z tarasu - brak
    wielkość tarasu - na 3 osoby ,a nie 6
    opis apartamentu - jedno zdanie
    zdjęcia plaży - brak

dzięki , teraz wiem ,że od biura Perła trzeba trzymać się z daleka ....
    A pani "klarka" uprawia" reklamę tego biura.
  • Gość: klarka IP: *.syrion.pl 31.10.13, 09:18
    Poczytaj sobie ''niewierny Lechu'' na forach o PAGU I o biurze PERLA, wierzyc nie musisz, zdjecie z ktorej plazy chciałbys zobaczyc, z tej przy porcie, czy z tej 200 m dalej, a moze z tej 2km na prawo..człowieku tam sa wkoło same plaze, piekne i magiczne , i jesli ktos tam raz pojechał to wie i jak juz pisałam o urokach Pgu mozna poczytac na cro.pl forum, a taras jest nawet dla 20 osob, nie wszystko widac na zdjeciach....zadnej reklamy nie uprawiam, bo to nie moja firma, bylam tam i po prostu polecam bo miejsce piekne , i dla singli i dla rodzin z dziecmi, nie chcesz wierzyc to nie, a ja luksusów nie potrzebuje, miałam to co niezbedne, w pałacu mieszkac nie musze, wakacje były cydowne, plaze i miasteczko wspaniałe . i tyle w temacie, bardziej dociekliwi potwierdza moje informacje czytajac rozne fora, pozdrawiam
  • Gość: lech IP: *.net.stream.pl 31.10.13, 10:54
    jeśli ktoś kłamie i pisze nieprawdziwe informacje to nie dziwota ,że mu nie wierzę.
    W biurze Perła miał być piękny i duży apartament 4 osobowy za 35 euro i co .... ????
    Wystarczyło napisać jak było naprawdę z tą rewelacją .....
    Głupoty pani wypisuje ,a potem mnie nazywa "niewiernym" .
    Nie mam już czasu na takie pierdoły.
  • Gość: klarka IP: *.syrion.pl 31.10.13, 11:15
    napisałam sprostowanie, 35 nas wyszło za 4 osobowa rodzine, mielismy swoj pokoj , a ze kuchnia wc i lazienka na pol z przyjaciolmi to w czym problem?
    ludzie i za 20 euro jezdza, a jak Lech taki bogacz to niech se szuka za 200 i nie wierzy ze taniej tez mozna:)
  • Gość: lech IP: *.net.stream.pl 31.10.13, 11:45
    jeśli nie widzi pani różnicy między sformułowaniem :
    miałam duży ,piękny apartament za 35 euro w szczycie sezonu
    a sformułowaniem :
    miałam pół apartamentu z drugą rodziną za 35 euro dla 4 os.

to nie mam już naprawdę ochoty kontynuować tego wątku...
    A "bogaczem" nie jestem i na moje potrzeby wystarcza mi cena do 75-80 euro ( choć są na Cro-travel takie i za 50 euro dla 4 osób).
    Prosze już nie odpowiadać na mój wpis.

• Gość: lech IP: *.net.stream.pl 30.10.13, 18:30
    Klarka już się wystarczająco skompromitowała , zamiast 4 osobowego w cenie 35 euro,
    był 6 osobowy za 70 euro do którego pojechała w 7 osób ( metoda wypoczynku na stodołę)
    Plaża była dzika ( czyli byle co ) w odległości 300m ,a porządna żwirkowa 1000 m .
    Zastanawiam się zatem , gdzie ta rewelacja cenowa .....
    Mieszkam w Irlandii i mam dostęp do bardzo wielu ofert w Chorwacji ,a korzystam z polskiego Cro-travel , bo są przejrzyści - zdjęcia willi ,apartamentów i najbliższej plaży plus szczegółowe opisy .Macie w Polsce porządne biuro z polskim kontaktem w PL i HR , ale Polak musi kombinować ...
    Na koniec ważna uwaga dla szukających w internecie ( też to robię dla sprawdzenia,bo nie jestem ambasadorem Cro-travel ,choć ich lubię ) . Trzeba się upewnić ,kto robił zdjęcia ,które są w internecie . Dlaczego ? A właśnie tu jest sedno sprawy .... jeśli zdjęcia dostarczył do biura właściciel , to nie będą pokazywały one całej prawdy o miejscu i otoczeniu , nie mówiąc już o tym ,że dla każdego właściciela jego dom jest najpiękniejszy na świecie i nie dalej niż 100 m od plaży .A potem rzeczywistość bywa bardzo okrutna....
    "Uczciwe zdjęcia" to absolutnie najważniejsza kwestia dla szukających ofert.Jeśli są najmniejsze wątpliwości to dzwonić ,mailować i pytać ,żeby zminimalizować ryzyko do "0"
    No i mieć rezerwację z pewnego źródła ,takiego co przyjmie na miejscu nasze ewentualne zastrzeżenia ( jeśli coś rażąco odbiega od zdjęć i opisu ) .... i wakacje z całą pewnością będą udane , bo Dalmacja to najpiękniejsze miejsce nad morzem Śródziemnym.
    Pozdrawiam wszystkich .... i tych co są za i tych co są wiecznie przeciw.
    Salute.
    Lech Nowotarski

• Gość: lech IP: *.net.stream.pl 30.10.13, 17:56
    ..... no i poco były te kłamstwa .Miał być 4 osobowy za 35 euro ,a była pani w dwie rodziny
    w 7 osób w apartamencie 6 os. - czyli turystyka na "stodołę" - czyli ile się zmieści....
    Albo jak mówią Chorwaci "konserwa-turystyka" . Czyli w tej cenie miała pani swoje pół kuchni
    pół łazienki i pół tarasu i pół ceny.
    I po to była ta krytyka Cro-travel ,żeby zrobić takimi kłamstwami kryptoreklamę chorwackiemu biuru Perła ( ta ich strona działa "kwadratowo" i ciekawe dlaczego nigdzie przy willach nie ma zdjęć plaż .... żadnych ....- tylko pani zapewnienia ,że jest ładniej niż na zdjęciach. W ustach kłamcy to nie brzmi wiarygodnie.
    A teraz jeszcze próbuje pani mnie wyciągnąć na dyskusje ,że znajomi jechali za 20 euro za dobę .
    Ile trzeba jeszcze napisać uwag ,żeby przestała się pani kompromitować - czasem warto jest po prostu zamilknąć - jak pisał Sienkiewicz "Kończ waść , wstydu oszczędź"

• Gość: lech IP: *.net.stream.pl 29.10.13, 22:14
    a jednak kryptoreklama , tak myślałem .... Nie doczekałem się jakoś linka do apartamentu
    4 osobowego za 35 euro w szczycie sezonu. Ale jako dociekliwy gość wszedłem na stronę
    Perla i .... nie znalazłem takich .
    Poza tym w pani wpisie o tym rewelacyjnym apartamencie jest taras ,łazienka,kuchnia ,ale jakoś
    o ilości sypialni nie wspomina pani .... więc zastanawiam się nad prawdziwością rewelacji i dalej czekam na ten link .
  • Gość: Klaudia IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.09.15, 08:55
    Mam pytanie odnośnie biura Cro-travel. Czy wpłacaliście 25% zaliczki ? a resztę u właścicieli? nie mieliście problemów? czy jest jakaś gwarancja ceny w momencie wpłaty zaliczki? Jesli ktoś korzystał z ich usług to byłabym wdzięczna za odpowiedź :)
  • Gość: ewaf IP: *.dynamic.mm.pl 29.09.15, 18:31
    Nigdy nie było problemów ani z wpłatą ani z zaliczką. Po wpłaceniu zaliczki dostawałam mailem dokument typu Voucher i kwota do zapłaty u gospodarza zawsze była wiążąca. Dodam jeszcze, że z usług tego biura korzystałam sześć razy i zawsze byłam zadowolona. Życzę udanych wakacji.
  • Gość: zadowolona.... IP: 94.232.34.* 26.08.13, 23:07
    Hej...
    mmaak.06 co Ty się tu tak żołądkujesz?
    Nie jesteś zadowolony to ok...chyba już wszyscy o tym wiedzą :-)))
    Ktoś inny za to jest...
    Zawsze będzie tak że jedni wrócą zadowoleni a
    a drudzy będą marudzili...
    Nie musisz każdej dobrej opinii negować...
    pozdrawiam...
    Zadowolony klient biura cro-travel :-)))))))
  • Gość: ewaf IP: 109.95.30.* 27.08.13, 11:30
    Piąte wakacje w Cro zaliczone :o) Kwatery jak zwykle załatwiane za pośrednictwem cro-travel i jak zwykle jesteśmy bardzo zadowoleni. Z całą pewnością nie raz jeszcze skorzystamy z usług tego biura. Przykre, że nie wszyscy mogą być zadowoleni.
  • dorsta69 03.11.13, 23:16
    Siódme wakacje w Chorwacji, a drugie z Cro travel . Nie polecam tego biura, mieliśmy bardzo nie przyjemną sytuacje, mianowicie trafiła nam się niezrównoważona emocjonalnie właścicielka wynajmowanego apartamentu . Nie chcę tu opisywać całej "przygody" bo nie o to chodzi. opisałam całą sytuację włścicielce cro travel i oczekiwałam odpowiedzi. No cóż..... do dnia dzisiejszego ani słowa, jak gdyby nic się nie stało. Krótko mówiąc urlop trochę zepsuty, NIE POLECAM WILLI NATALI w miejscowości OREBIC, proszę omijać to miejsce szerokim łukiem.
    Pozdrawiam
  • Gość: beti IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.15, 11:07
    My byliśmy dwa razy pod rząd z Cro travela i teraz po raz trzeci pojedziemy. Nie mamy żadnych zastrrzerzeń.Byliśmy w willi Pojlice koło Trogiru, właściciele bardzo gościnni i mili.Polecam.W tym roku wybieramy się do Draśnic willi Gondola. Czy ktoś z Was tam był? Napiszcie coś.
  • Gość: pieter IP: *.dynamic.chello.pl 10.12.13, 11:13
    Biuro spoko, parę razy w Chorwacji od nich byłem i nie widzę powodów do narzekań. Zdjęcia nie przekłamują, a na miejscu pomógł mi jakiś polak (od cro-travel) w dojechaniu do celu.W tym roku byłem od 2 do 14 września i pogoda mi dogodziła- wciąż ciepło, ale da się znieść, a woda cieplejsza niż w sierpniu. polecam
  • Gość: Iwona i Krzysiek IP: *.multimo.pl 28.12.13, 20:46
    Bylismy z Cro-Travel w tym roku - Willa Sego, Okrug Gornij, ap. 3 os. Do plaży kawałek, ale było naprawdę super. Przemiła, przesympatyczna właścicielka. :). Na 2014 rok także już zarezerowaliśmy pobyt w Cro-Travel. W Willi Sego brakowało nam głównie Wi-Fi (właścicielka willi udostepniała własny modem wi-fi, ale też działał słabiutko), w tym roku pojedziemy w inne miejsce (Riv. Makarska). Ja ze swej strony mogę z czystym sumieniem i z przekonaniem polecić Cro-Travel i Willę Sego. Na miejscu wszystko wyglądało nawet lepiej niż na zdjęciach. A właścicielka Willi Sego, Pani Vesna, to mega sympatyczna osoba. Jeśli komuś nie zależy na Wi-Fi i nie przeszkadza nieco dłuższe zejście na plażę żwirkową (blisko są tylko skaliste) to zdecydowanie POLECAM zarówno Willę Sego i Cro-Travel. Na miejscu nie potrzebowaliśmy pomocy rezydenta z Cro-Travel, więc nie możemy go ocenić. Niemniej przed wyjazdem zaznaczono w Cro-Travel, że w razie jakiejkolwiek potrzeby mamy się z nim kontaktować. Iwona i Krzysiek z Zabrza
  • Gość: ewaf IP: 109.95.30.* 04.02.14, 08:38
    Od tego roku willa Sego ma już wi-fi :) Nam też go brakowało ale przepiękny ogród i widok z tarasu rekompensował ten brak. Vesna to naprawdę wspaniała i przesympatyczna osoba a po 4 latach wakacji w Sego mogę z czystym sumieniem polecić to miejsce :) Też mieliśmy trójkę :)W tym roku oczywiście wakacje też z cro-travel :) Oby dolata!!
  • Gość: marzenna IP: *.adsl.net.t-com.hr 25.07.14, 09:31
    Jesteśmy na miejscu miejscowość Pirovac dla biura i całej organizacji daje 6+ miejsce dokładnie takie jak na zdjęciach pokoje cudne doskonale urządzone jest wszystko co potrzebne. Gospodarze świetni ;) plarza blisko idealnie zagospodarowana jak narazie jesteśmy zachwyceni jak wrócimy napisze więcej. Jak ktoś ma pytania piszcie postaram się odpowiedzieć.
  • Gość: zbyszek IP: *.tylda.net 11.02.14, 12:17
    witam serdecznie ja bylem juz dwa razy za ich posrednictwem REWELACJA bez zastanowienia moge polecic fotki realne wszystko w jak najlepszym porzadku kontakt dokumenty wplaty zero problemow i nawet moge dodac ze noworoczne zyczenia wyslali co bylo bardzo mile polecam serdecznie
  • Gość: Justyna IP: *.adsl.net.t-com.hr 19.06.15, 22:07
    Witam,obecnie jestem na wakacjach w Chorwacji z tym biurem i jestem bardzo zadowolona. Po złożeniu rezerwacji miałam kilka pytań na które uzyskałąm niezwłocznie odpowiedzi od biura.Na miejscu powitała mnie właścicielka pensjonatu , wszystko ok polecam. Nastepne wakacje tylko z biurem cro-trawel. Polecam
  • zespolskala 03.04.16, 08:58
    Witajcie.
    Jeżeli chodzi o biuro Cro-travel.pl to w lipcu 2015 byłem z nimi w miejscowości Mimice willa Ela i gorąco polecam.Oczywiście zaliczka na konto 150 Euro, a reszta właścicielowi apartamentu. Zdjęcia oddają rzeczywistość jaką widzimy za oknem i na plaży i nic nie jest przesadzone. Riviera Omiś z Mimic do zwiedzania jako baza wypadowa wspaniała spokojna mieścinka bez dyskotek, ale dla miłośników takiego spędzania wakacji bardzo blisko Baśka Voda 12 km, Omiś 12 km, Split około 24 tak jak Makarska i oczywiście polecam stateczki rzeką Cetiną oraz ekstremalne zwiedzanie tego kanionu wybierając się na Road pontonami, to niezapomniane wrażenia.
    Pozdrawiam,a sorki zapomniałem dopisać w lipcu 2016 też tam jadę i to z tym biurem.
    Bardzo gorąco polecam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka