plaże dla kobiet

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • IP: *.net.stream.pl

wybieramy się z przyjaciółką 21.08.2011 do chorwacji czy ktoś sie orjętuje o plażach dla kobiet bez podglądaczy proszę o wiadomość z góry dziękujemy.
    • 09.02.11, 09:43 Odpowiedz
      Z zakazem wstępu dla facetów???

bah77
    • 09.02.11, 15:37 Odpowiedz
      Jedyne takie praktyki widziałem(dużo powiedziane,bo dziecięciem byłem) w latach sześćdziesiatych w Bułgarii.
      Plaża wysokim plotem osłonieta ,osobno dla męskich ,osobno dla damskich nietekstylnych ;)
    • 09.02.11, 22:35 Odpowiedz
      Plaże dla nudystek ?
    • IP: *.177.rev.vline.pl

Gość: Luka 11.02.11, 11:01 Odpowiedz
      Panowie, jaja sobie robicie, a pytanie dla kobiet może być istotne. Dobrze wiecie, że w polskiej kulturze naturyzm nie jest powszedni, ale w Chorwacji nie ma z tym problemu. Śmiało można jechać :)
      • IP: *.dynamic.chello.pl

Gość: darek.59.pl 11.02.11, 18:02 Odpowiedz
        Tak właściwie to trudno nie robić sobie "jaj" bo sam pomysł poszukiwania naturyzmu wyłącznie dla panów albo pań, jest dla mnie dość dziwny. Plaże FKK są w różnych miejscach (wystarczy wpisać w wyszukiwarkę plaże FKK w chorwacji lub plaże naturystyczne w chorwacji) ale nie słyszałem o podziałach na FKK damskie i FKK męskie i też takich miejsc nie widziałem. Wspaniałe plaże FKK widziałem na Rabie. Są oddalone od "tekstylnych" i wyznaczone w spokojnych zatoczkach półwyspu loparskiego. Co nie znaczy jednak, że ubrani nie pojawiają się w takich miejscach, chociażby spacerowicze.
      • 12.02.11, 14:18 Odpowiedz
        >a pytanie dla kobiet może być istotne. Śmiało można jechać :)
        Pytanie było o plaże dla kobiet .
        A takowych ,tylko dla pań nie ma.
        A jechac jak najbardziej mozna.
        Na oficjalnych campingach FKK,najczęściej jest ochrona,najczęściej tez nie melduje sie samotnych mężczyzn,samo środowisko naturystów też dba o swoja intymność i jakieś nienaturalne zachowania obcych są szybko eliminowane.(np ubrany facet z aparatem (fotograficznym) w ręku.
        Za opalanie się nago,w ustronnych miejscach nie będących FKK tez nam nie grozi mandat za obrazę moralnosci ale tu juz na własne ryzyko,które w dobie kompaktów 24 zoomowych ,istnieje ;)
    • 19.02.11, 13:59 Odpowiedz
      Myślę, że najbezpieczniej będziecie się czuły na plażach dla gejów:

www.croatia-gay.com/gay_guide_rovinj.htm

bah77

Gość: yurek 19.02.11, 15:07 Odpowiedz
      Autorka tematu chyba musi być niezłym grubym paszczurem i dlatego szuka jakiegoś bezludzia, co by tylko na nim kobiety były, bo te ich jako tako zaakceptują.

We wszystkich normalnych kurortach - którymi polskie nie są - jeżeli wygląda się przynajmniej 'normalnie', można śmiało pokazywać się w samych majteczkach (bez też) bez ciągłego wzroku innych na sobie. I nikt tym się nie przejmuje. Ale widać polak polakiem zostanie i cech wrodzonego socjalizmu się nie pozbędzie.
      • IP: 193.200.51.*

Gość: machatma 19.02.11, 15:26 Odpowiedz
        zgadzam sięz przedmówcą!
      • 19.02.11, 20:16 Odpowiedz
        Gość portalu: yurek napisał(a):

> Autorka tematu chyba musi być niezłym grubym paszczurem i dlatego szuka jakiego
        > ś bezludzia, co by tylko na nim kobiety były, bo te ich jako tako zaakceptują.
        >
        A pan polak jak się zachowa, jak zobaczy "paszczura"?

Gość: yurek 20.02.11, 02:25 Odpowiedz
          Jak zobaczę paszczura zachowam się obojętnie, w przeciwieństwie do ciebie - będziesz się patrzył, śmiał i obgadywał.
    • 19.02.11, 15:45 Odpowiedz
      Byliśmy kiedyś na plaży niedaleko Cavtatu. Plaża przydomowa, bardzo kameralna, niby nie dla nudystów, ale niektórzy nie mieli problemu z prezentowaniem wdzięków (a może "wdzięków" raczej ;)
      --
      Porady dla młodych mam
    • IP: *.home.aster.pl

Gość: Phi 19.02.11, 20:08 Odpowiedz
      To istnieją w ogóle plaże jednopłciowe ? O.o
    • IP: *.rzeszow.mm.pl

Gość: pablo 19.02.11, 20:31 Odpowiedz
      a ja Was zaskocze! śmiejecie się a nie macie racji! są plaże nudystów tylko dla kobiet ja taką spotkałem w Czarnogórze - miejscowość Ulcinj!

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Ulcinj,+Czarnog%C3%B3ra&aq=0&sll=41.905088,19.304695&sspn=0.128781,0.304527&ie=UTF8&hq=&hnear=Ulcinj,+Czarnog%C3%B3ra&ll=41.929357,19.224701&spn=0.257465,0.609055&z=11
      • 19.02.11, 22:39 Odpowiedz
        No, ale po co coś takiego ?
        • IP: *.home.aster.pl

Gość: baret 20.02.11, 00:23 Odpowiedz
          Ulcij czyli plaża Ada Bojana.
          Byłem tam w czasie sztormu - i o dziwo było trochę kobiret ns plaży. Fajne miejsce.
          naturyzm.edu.pl/Ada_Bojana
          • 20.02.11, 22:31 Odpowiedz
            ...późnym popołudniem pojawiają się całe chmary komarów, które zmuszają do wygaszenia świateł, szczelnego ubrania się oraz używania chemicznych środkow przeciw komarom (co i tak nie daje całkowitej ochrony). Należy także uważać na żyjące w pobliskich zaroślach węże ...
            Aby uniknąć bliskiego spotkania proponujemy zająć miejsce oddalone od zarośli (z lewej strony bramy).
            Obiekty i infrastruktura ośrodka znajduje się w opłakanym stanie, duża część budynków nadaje się do rozbiórki lub kompleksowej modernizacji...
            naturyzm.edu.pl/Ada_Bojana

Po co cos takiego nagim kobietom ? Pal licho zboczeńców z lornetkami i komary,
            ale węże to już przesyt atrakcji

Gość: czytelnik 20.02.11, 09:40 Odpowiedz
      przy okazji kup sobie słownik ortograficzny i poćwicz na gołej plaży
      • 20.02.11, 10:43 Odpowiedz
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • 20.02.11, 11:25 Odpowiedz
          Pierwsze slysze zeby istanialy w Europie plaze tylko dla kobiet. Moze powinnas do Zjednoczonych Emiratow Arabskich pojechac?
          --
          Pozdrawiam

TM
          Jumbolino.pl Wylatujesz na wakacje? Bądź niezależny - wypożycz sobie samochód. Taniej nie znajdziesz! Sprawdź ceny i zarezerwuj już dziś!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.