Dodaj do ulubionych

namiary na sprawdzone apartamenty w Chorwacji

IP: *.ip.netia.com.pl 25.09.11, 18:52
Witam!
Bardzo proszę o namiary na fajne apartamenty dla 6 osób ( 4 dorosłych i 2 dzieci). Okolicy nie mamy wybranej więc szczególnie na konkretne miejsce się nie nastawiamy.
Edytor zaawansowany
  • pietiagoras1 25.09.11, 19:40
    Ja pojechałam na wypę krk. Polecam, fajne miejsce. Pojechałam w ciemno, bez miejscówki wykupionej, znalazłam na miejscu. Wystarczy zapytać tubylca na ulicy i zaprowadzi tam gdzie wolne pokoje. Jak się nie spodoba bez problemu znajdziecie gdzie indziej. Tu jest kilka moch fotek z wakacji z tego miejsca holiday-photos.pl/showGallery/5 Pamiętam tylko że ta pani co u niej mieszkałam to Veronika Modrusin się nazywała) a jej domek był nieco za polem namiotowym przy drodze na plażę, mnustwo tam domków to coś znajdziecie.-) czy w KRK czy gdzie indziej.
  • Gość: sylwia IP: *.ip.netia.com.pl 26.09.11, 17:31
    Bardzo dziękuję za odpowiedź, zdjęcia piękne. Pozdrawiam serdecznie:-)))
  • sofia41 26.09.11, 18:07
    Czy to co na zdjęciach jest inclusiv, w cenie apartamentu ?
  • justyna_korcz 29.09.11, 16:31
    a ja zapraszam do mnie prosze o kontakt na maila podanego w stopce na pewno coś ciekawego znajdziemy, nie podam linku bo mnie zaraz zbanują ;) ale i tak lubimy moderatorów ;)
    --
    pozdrawiam serdecznie
    Justyna Korczyńska właściciel biura podróży j_korczynska@wp.pl
  • Gość: tom IP: *.tvkstella.pl 29.09.11, 20:04
    ...a ja się, za pozwoleniem, wetnę... ;-))
    Rozumiem wywolanie tego wątku tak, że chodzi o apartmany "sprawdzone", czyli takie, w ktorych ktoś z forumowiczów byl i z czystym sumieniem może je rekomendować komuś, kto nie ma specjalnych doświadczeń w znajdowaniu miejsc. Poza tym - za pozwoleniem: wydaje mi się, że zupełnie czyms innym jest, kiedy w ciemno jedzie dwójka młodych ludzi, a czymś innym, kiedy jedzie rodzina z dziećmi. Mam na myśli głownie czynnik związany ze zmęczeniem podróżą oraz stresem towarzyszącym poszukiwaniu mieszkania przez rodziców w czasie, kiedy ich pociechy podpierają się nosami z wycieńczenia, upału, są rozdrażnione i marzą tylko o łóżeczku i kąpieli.
    Jeśli chcesz pomocy, odezwij się na jureszcz@wp.pl, poszukamy razem... ;-))
  • Gość: A JG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.11, 20:07
    Witam i dołączam sie do pytania. W przyszłym roku planujemy pierwszy wyjazd do Chorwacji. Dosyć juz Tunezji i Egiptu. Napewno forumowicze się odezwą i polecą fajne miejsca
  • justyna_korcz 02.10.11, 20:49
    Wszystkie apartamenty o któych mówię i które mam w ofercie odwiedzam co roku i nigdy nie sprzedaję kota w worku do Pakostae jeżdżę od 12 lat i oprócz kontaktów biznesowych mam tam takze mnóstwo znajomych , nigdy nie bierzemy apartamentów osobiście ich nie sprawdzając i bez naszych fotografiii. W tym roku będą takze apartamenty na Riwierze Makarskiej, które były sprawdzone w ostatnim tygodniu i dołączą do oferty, poza tym na miejscu jest zawsze nasz rezydent odpowiedzialny ze strony biura - oczywiście Polak by w razie jakiś dziwnych sytuacji (np zatkana rura, neischodzenie wody itp) nie było problemów z komunikacją z właścicielami.

pozdrawiam
    --
    pozdrawiam serdecznie
    Justyna Korczyńska właściciel biura podróży j_korczynska@wp.pl
  • Gość: A JG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.11, 17:53
    Witam,
    Pani Justyno proszę o kontakt mailowy, Oliwerk@wp.pl
  • Gość: Ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.11, 21:07
    Witam
    Pani Justyno również proszę o kontakt , intersują mnie apartamenty na Riwierze Makarskiej (planuje już wakacje 2012).
    Proszę o przesłanie oferty na mojego e-maila, kraskowa@poczta.onet.pl
    Serdecznie dziękuje, za wszelką pomoc.
    Pozdrawiam Ewa
  • byczek-m 28.10.11, 14:02
    Również proszę o kontakt , intersują mnie apartamenty dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci ( 6 i 8 lat) blisko plaży ( wmiarę żwirkowej lub piszczystej ze wzgledu na dzieci ).W okresie po 22 czerwca do końca lipca - 2 tygodnie.
    msorzel@tlen.pl
  • Gość: EDI IP: 82.177.148.* 17.11.11, 20:15
    Witam
    Jestem zainteresowana apartamentem w Chorwacji dla sześciu osób ,blisko morza czerwiec-lipiec 2012 .Proszę o kontakt dembseye@wp.pl
  • Gość: Renata IP: 212.106.11.* 01.01.13, 20:17
    Pani Justyno proszę o kontakt na maila natkaps@poczta.onet.pl
    Jestem zainteresowana wakacjami w sierpniu 2013
  • Gość: gość 2014 IP: *.ip.netia.com.pl 20.08.13, 15:59
    Witam, Pani Justyno bardzo proszę o namiar na dwa fajne apartamenty: jeden dla 4 osób ( 2 dorosłe i dzieci w wieku 12 i 8 lat ), a drugi dla 3 osób ( 2 dorosłe i 1 dziecko w wieku 9 lat, lub jeden większy dla 4 dorosłych i 3 dzieci. Co prawda wybieramy się tam w przyszłym roku, w lipcu lub sierpniu, ale chciałabym zobaczyć jak kształtują się ceny. Pozdrawiam.
  • Gość: Arturro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.14, 16:08
    Ja polecam to: Mirjana Perna
    Znam te Pania osobiscie bo od lat do niej jezdze. Tu masz namiar na nia. villa-mirjana@posta.com.hr
    Nie znam lepszej miejscowki w Chorwacji. Polecam, bo sam sprawdzilem. ;)
    Ci, ktorzy polecaja KRK, powinni pojechac do Dalmacji, a nie wstawiac fotki, ktorew Dalmacji uchodza raczej za...przepraszam...ale zalosne widoczki w kiepskiej pogodzie ;) Ludzie, zrozumcie, Chorwacja, to Dalmacja. Jak nie przejedziesz na poludnie, to jakbys kase w bloto wciasnal. Bylem na KRK pare razy. Zawsze rozczarowanie. To nie to samo, co Dalmacja. I niech mi nikt nie mowi, ze "blisko" . Blisko to masz Jastrzebia Grore. Jak chcesz fajne wakacje, to jezdz do dalmacji.
  • kaska82 29.07.14, 13:41
    Jeżeli planujecie zwiedzić Dubrovnik to polecam zatrzymać się na dzień-dwa w Slano, jakieś 30 kilometrów od Dubrovnika. My trafiliśmy do Guest House Pavkovic do bardzo miłych właścicieli, Slano to ciche miasteczko, świetna baza wypadowa.
  • Gość: Monika Brzozowska IP: *.dip0.t-ipconnect.de 15.08.14, 15:16
    Witam.....
    Interesuje mnie cos ladnego dla 2 rodzin 3 osobowych....
    Widok na morze....balkon lub taras....
    najchetniej w Baska Voda....
    Bylam juz 2 razy na Chorwacji to przepiekny kraj.
    moim marzeniem jest zeby spedzic wakacje 2015 z moja siostra. ona jeszcze nigdy nie widziala morza. rodzice nam zmarli oboje w zeszlym roku. mamy tylko siebie. dlatego jakby bylo cos fajnego i za rozsadna cene to prosze o kontakt na e-mail.
    bede bardzo wdzieczna
    z powazaniem
    Monika Brzozowska
  • rom_x 08.01.13, 13:35
    Proszę o namiary na sprawdzone apartamenty. Zamierzam wyjechać na poczatku lipca (2 osoby dorosłe + 15 latek). Mój adres rom_x@op.pl. Pozdrawiam.
  • Gość: karol IP: *.cust.tele2.nl 26.06.14, 15:13
    Proszę o namiar na fajna kwaterę do 18.08 do 28.08 4 osoby +2 dzieci jakiś fajny standard
  • kapitan_p_laneta 27.11.11, 17:57
    @pietiagoras1, a kiedy to było? Chodzi mi o to, czy np. rok temu czy więcej? pytam bo z tego co mi znajomi opowiadali Chorwacja zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat i boję się, ze miejsca w których wcześniej można było spokojnie coś znaleźć teraz będą oblężone przez turystów (ps my szukamy najlepiej całego domku na ok 10 osób)
    --
    Sesje zdjęciowe Warszawa
  • Gość: Pabian IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.13, 17:38
    Po Twoich fotkach widac, ze to nie byl sezon ;-) KRK jest fajny, ale jak ktos byl na poludniu, na wyspach, to raczej nie ma tem czego szukac ;-)
    Jak sie porowna Krk do Korculi czy Plw. Peljesac, to od razu widac, ze to "daleka polnoc "
    Ja mieszkalem juz dwa razy w tym domu w Orebicu www.orebic.com.pl/wczasy-chorwacja/orebic-2/nikola#ap-4 a raz bylismy na wsi: www.orebic.com.pl/wczasy-chorwacja/borje/mariano Chyba teraz znow cos takiego wybierzemy, bo jednak wioski bardziej nam do gustu przypadly ;-)
  • wislok1 28.10.11, 19:02
    Biura podróży skorzystały ze słabszej złotówki i podwyższają ceny o kilkadziesiąt procent, choć spedek złotego jest o kilkanaście procent.
    Latem tydzień w Turcji czy Egipcie dla rodziny 2+2 poniżej 10 000 zł jest abstrakcją,
    science-fiction,a co dopiero 2 tygodnie, tu bez minimum 12 000 zł nie ma o czym gadać.

Ciekawe czy przerażona tymi cenami masa ludzi rzuci się na Chorwację i zaatakuje apartamenty ?
  • wislok1 28.10.11, 19:10
    forum.gazeta.pl/forum/w,660,129615520,,ceny_2012.html?v=2
    forum.gazeta.pl/forum/w,19,129124555,,Wakacje_w_roku_2012_beda_jeszcze_drozsze.html?v=2
    Oczywiście w niemieckich biurach podróży ceny w euro na 2012 rok są takie same, no ale gdzieś trzeba szukać jeleni
  • Gość: ewa32 IP: *.242.c87.petrotel.pl 29.10.11, 16:50
    Wystarczy wejść na Tui i nawet za 9000 all , do wyboru: Turcja, Egipt, Wyspy kAnaryjksie , oczywiście na 2 tygodnie 2+2, tylko trzeba poszukać :)
  • wislok1 29.10.11, 21:11
    Właśnie wszedłem na strone TUI i NAJTAŃSZY hotel w Turcji zażyczył sobie za 2 tygodnie
    10 703 zł
    Do tego dodajemy 2 000 zł na zakupy, napoje i jedzenie poza hotelem, WYCIECZKI
    i mamy przawie 13 000.

Hotel w Bułgarii, który rok temu kosztował w first minute 6 500 dla 2+2, teraz kosztuje 8 000 zł
  • wislok1 29.10.11, 21:20
    Najtańszy pobyt all inclusive na Kanarach w TUI dla rodziny 2+2 to 17 066 zł (!)
    11 418 kosztuje ten sam hotel BEZ wyżywienia (!)

Oczywiście takie szukanie jelenia nie przejdzie w Niemczech, gdzie znalazłem hotele z śniadaniami i kolacjam na Kanarach za 2000 euro dla rodziny 2+2.
    No, ale czy to taka atrakcja ?
    Trzeba dodać koszty dodatkowych posiłków, koszty zakupów pamiątek, wycieczek, koszt dojazdu do Niemiec aby odlecieć na Kanary
  • Gość: Foxer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.11, 00:18
    Nie sztuka pójść do biura podróży, kupić wycieczkę z all inclusive, potem 2 tygodnie nonstop leżeć na plaży/basenie, nonstop się objadać ( wszyscy ) i pić nonstop alkohol domowej roboty z plastikowych kubków ( dorośli ), nigdy nic nie zwiedzać, bo to zwiększa koszty,
    a potem stwierdzić że wyszło taniej niż w Chorwacji w apartamencie.
    Są tacy, co udowodnią, że wyszło taniej niż nad Bałtykiem.
    Może wyjść, jeśli będziemy cały czas jeść i pić, nic nie zwiedzimy, cały pobyt ograniczymy do naszego hotelu, tylko co to za wczasy ?
  • Gość: Jacuś_Placuś IP: *.dynamic.chello.pl 27.11.11, 19:58
    Z tym zawsze jest problem i ryzyko.
    Ja załatwiałem przez taką firmę w Splicie która wygląda na dość pewną i rzetelną, chociaż głowy za to nie dam ;^). Ja w każdym bądź razie byłem zadowolony.
    Zrzeszają prywatnych właścicieli kwater. Chodzi mi o ten link po lewj u góry a nie ten do Casamundo :)
    Można do nich pisać po polsku i mają szczegółową ofertę chyba na www.ehrvatska.pl
    Wygląda na aktualną bo ceny są już na 2012 rok .

• Gość: Jerzyk IP: *.adsl.inetia.pl 17.07.12, 19:02
    Orebić 42.976505 17.188228
  • Gość: Piotr IP: 178.23.108.* 19.02.13, 21:05
    Z małymi dziećmi byliśmy w Mimicach w Villi Larus. POLECAM! Czysto i komfortowo. Do plaży parę metrów.

tu jest o tym więcej: previa-travel.blogspot.com/
  • Gość: Jerzy IP: *.leon.com.pl 07.08.13, 15:21
    Coś takiego poszukuję.Split i Trogir juz znam. Planuje wyjazd we wrześniu bliżej Dubrownika i ewentualnie skoczyć do Czarnogóry. Czy masz jakiś kontakt do tej villi aby można sprawdzić dostępność terminu? Pozdrawiam.
  • Gość: Iwona IP: *.adsl.net.t-com.hr 07.08.13, 18:29
    kontakt tylko ten co jest na stronie
  • Gość: gość IP: *.150.154.139.internetia.net.pl 26.02.13, 11:32
    Ja również prosze o namiary na kwatery 4+2 os ikaniewska@interia.pl
    Dziękuję i pozdrawiam :)
  • Gość: tala IP: *.162.246.94.ip4.artcom.pl 15.05.13, 00:32
    Bardzo proszę o uzupełnienie mojej ankiety na temat Chorwacji, potrzebna niezmiernie do ukończenia pracy licencjackiej.! :))

ankieta znajduje się pod adresem:
    moje-ankiety.pl/respond-36522.html

z góry bardzo dziękuję.!
  • Gość: ajmo1 IP: *.dsl.iskon.hr 21.11.13, 21:25
    Szczerze polecam www.vilamarija-pag.com/indexUK.html

Wyśmienita lokalizacja na wyspie PAG - 50m od morza, 150m do najbliższego sklepu, świetne pokoje i przede wszystkim piękny widok :) Co się tyczy personelu - kobieta jest przemiła. Szkoda tylko, że nie mają polskiej wersji strony internetowej, ale mam nadzieje, że kiedyś będzie. Spotkałem też tam wielu Polaków - w sumie ciężko ich nie spotkać w Chorwacji podczas sezonu. Słyszałem, że wynajmują też kwatery po/przed sezonem. Naprawdę polecam :)
  • Gość: Mario IP: *.dynamic.chello.pl 26.11.13, 19:02
    Polecam wypoczynek na wyspie pag.
    Proszę kontaktować sie na maila: urlop.pag@gmail.com
  • Gość: Adam IP: *.dynamic.chello.pl 26.11.13, 19:23
    Polecam apartamenty u Polaków na Pagu. Super miejsce, cicha okolica i ładne apartamenty.
    Pozdrawiam
  • czwarty.jezdziec.apokalipsy 27.11.13, 14:47
    PO moich kilku pobytach w CRO mogę polecić:
    www.secondcasa.com/pl/apartament-wakacyjny-rogoznica/o10636
    Z takimi zastrzeżeniami: dom dość stary, właściciele też, więc nie wiem, jak dają sobie radę z jego utrzymaniem w stanie "idealnym" obecnie (byłem tam 3 lata temu). Za to: odległość do zatoki - 100 m. Posasja ma taką zaletę, że jest kilka razy większa od pozostałych w Rogoznicy, przez co jest parking ze swobodnym wjazdem, bez konieczności przestawiania samochdów, gdy ktoś chce wyjechać. Dom w gaju oliwnym. Właścieiele, choć wiekowi, przemili. Ona - córka slynnego zagrzebskiego fotografa, on - Serb, niegdyś reprezentant Jugosławii w boksie. Pod domem wielka piwnica, gdzie można przechowywać wszelki sprzęt sportowy, nawet ponton z silnikiem, jak ktoś sobie przywiezie (polecam, żeby wyposażyć w kólka na pawęży). Plaża żwirowa. Co najważniejsze - to jest poza zatoką rogoznicką, gdzie zrzut ścieków jest duży (zwłaszcza z mariny), a wymiana wody z otwartym morzem - marna. Do sklepów i knajpek jest ponad 1 km, ale korzyść taka, że jak w marinie jest disco, to nie jest to tak uciążliwe. Doskonały punkt wypadowy do Sibenika, Krki, Trogiru, Splitu.

• Gość: wiolcia IP: 62.244.144.* 28.11.13, 13:57
    ja również proszę o jakieś tanie namiary na kwaterę na wiolcia70@poczta.onet.pl pozdrawiam
  • Gość: Zabi IP: *.218.217.178.ip4.netico.pl 01.12.13, 18:33
    Witam. Poszukuje kwatery dla 2 osob w Makarskiej (moze byc inny region) w pierwszym tygodniu czerwca 2014. wpo1@interia.pl

Pozdrawiam
  • Gość: slawex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.14, 21:25
    Chorwacja 04.08-11.08 - 2014 Północna/Środkowa Dalmacja POSZUKUJE KWATERY dla 4osób (2dorosłych + 2starszych dzieci) w normalnej cenie, podaje e-mail slawextlen@tlen.pl
    pzdr...slawex
  • Gość: Toscanczyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.13, 12:14
    Ja bym Ci polecil dom z basenem na Peljesacu. Willa nazywa się Trstenica. Ja tam nie mieszkałem, ale mój szwagier wynajął tam apartament. Był bardzo zadowolony. Ja mieszkałem w domu obok, bo dla mnie już nie starczyło miejsca. U nich trzeba raczej zimą rezerwować. Ja mam taką robotę, że niestety, dopiero wiosną znam termin urlopu, a to już wowczas zwykle pozamiatane. Generalnie polecam Ci Peljesac albo Brač
    www.trstenica.com
  • Gość: Michal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.14, 16:40
    Ja Ci polecam ten dom: www.marija-orebic.eu/pl/apartament/ap-5
    My tam już dwa razy mieszkaliśmy. Raz byliśmy tylko we dwoje, a później z całą naszą ekipą, zajmowaliśmy praktycznie cały dom na dole. Bardzo dobre warunki i super ludzie to prowadzą. Za rak też tam pojedziemy, bo w tym roku Brač ;)
  • Gość: dżes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.14, 22:19
    www.uleona.com/ polecam! bardzo miłe małżeństwo, kobieta jest Polką, także bez problemu można się dogadać.
  • matejapartmani 18.03.14, 16:00
    Jeśli jesteś zainteresowany zakwaterowanie w Podstrana blisko Splitu do matejapartmani@gmail.com raportu

powitanie
  • Gość: makako IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.14, 16:04
    sprawdzone , świetne, czyste, nowe..... Dalmacja - Vodice . informacje na www.urlop-chorwacja.pl
  • Gość: jadranka IP: *.dynamic.mm.pl 19.03.14, 18:01
    zapraszam na www.chorwacja.co
    duży wybór sprawdzonych apartamentów naszych chorwackich przyjaciół
  • pattie81 12.04.14, 08:17
    Witam, to i ja się podpinam.

Szukam apartamentu 2+2, koniecznie dwa pomieszczenia w VODICE w terminie 15.07-27.07

1. do 500m nad wodą/plażą
    2. do 1 km od centrum Vodice
    3. z tarasem/balkonem/ogródkiem

albo nieco na uboczu ale z BASENEM

email: kpatiek@gmail.com
  • sztyrlic69 12.04.14, 13:47
    Witaj
    Poniżej link do strony domowej gospodarzy apartamentów w miejscowości Stanici - Nena i Ante Rajkovic, u których spędzałem wakacje 3 razy. Plaża w Stanici super częściowo zadrzewiona z łagodnym zejściem do morza. W przypadku braku wolnych apartamentów u Neny zapytaj czy może jest coś wolnego u jej siostry (II część domu).

www.nena-apartments-stanici.com

Pozdrawiam
  • scorpio100hr 12.04.14, 18:53
    Ako ste zainteresirani za Zadar kontaktirajte me na mail scorpio100hr@gazeta.pl
  • nius222 03.05.14, 20:50
    Miłośnicy Dalmacji - facebook.
    www.tanieapartamentychorwacja.pl
    apartamentychorwacja@interia.pl

Polsko - Chorwacka rodzinka zaprasza !!!
  • Gość: slawex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.14, 21:58
    Chorwacja 04.08-11.08 - 2014 Północna/Środkowa Dalmacja POSZUKUJE KWATERY dla 4osób (2dorosłych + 2starszych dzieci) w normalnej cenie, podaje e-mail slawextlen@tlen.pl
    pzdr...slawex
  • Gość: Mariusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.14, 22:43
    Zapraszamy do nas ale wolnych terminów w lipcu już nie mamy. Nasza strona www.urlop-chorwacja.pl
  • Gość: Zeljka IP: *.adsl.net.t-com.hr 07.07.14, 15:24
    APP 2+2 Istria - Umag
    - sypialnia, pokój dzienny z kanapa rozkładowa, kuchnia, łazienka, taras, Wifi, klimatyzacja, parking, grill - do plaży 4 km (5 min jazdy)
    - wolne terminy 28.07.-10.08.2014.
    - kontakt zeljkacovic134@mail.com
  • Gość: Iwona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.14, 15:49
    Witam
    Szukam namiarów na niedrogie noclegi w południowej Chorwacji blisko plaży dla dwóch rodzin 2+2 i 2+1. Będę wdzięczna za wszystkie namiary ikaniewska@interia.pl
  • Gość: Gosia IP: *.torun.mm.pl 23.07.14, 22:11
    Szukam apartamentu,studio dla 3 osób, do morza nie więcej niż 700m w terminie 2-14.08, za rozsądną cenę. Może ktoś ma namiary?
  • Gość: Bartek IP: *.xnet.hr 29.07.14, 13:24
    To mozna znalesc w Splice duzy apartament za mnie niz 50 euro na dobe (dwoch albo trzypokojowy), zapitaj pod mail chorwacki@net.hr
  • Gość: Dorota IP: *.rogonet.osi.pl 30.07.14, 11:48
    Również poszukuję kwatery 2 os dorosłe+2 dzieci najchętniej z 2 sypialniami w terminie od 15.08 - 29.08. do 3500zł. Proszę o kontakt na dorota_kier@interia.pl
  • Gość: Kasia IP: 94.250.189.* 30.07.14, 09:37
    Polecam wakacje w Orebiczu. Pojechałam tam z rodziną, nie mieliśmy szczególnie wybranego miejsca, to były nasze pierwsze wakacje na Chorwacji. Odwiedzałam strony biur podróży i wybraliśmy zakwaterowanie przez Noa Tours Travel Agency. Jak sprawdzałam ceny apartamentów były niższe ok. 20-30% niż przez inne biura. Leciałam samolotem i mieliśmy transport z lotniska w Dubrovniku. Jesteśmy bardzo zadowoleni, za rok pewnie zrobimy tak samo. Pracowała tam nawet osoba z Polski Podaje maila do nich :
    e-mail: noatours@noatours.hr
    www.noatours.hr/pl/
    www.facebook.com/home.php
  • Gość: onek IP: *.binet.pl 08.08.14, 14:48
    Polecam noclegi u ANA
    www.krk-info.com/Smjestajna-jedinica_ANA-Miasto-KRK_56_14.aspx
  • Gość: gość IP: *.adsl.net.t-com.hr 11.08.14, 10:57
    Wolne apartamenty w domu obok morza, miejscowość Tribunj - wolne terminy : od 23 sierpnia - 7 września, albo po 14 września.

Zainteresowani mogą pisać na maila: cvita123@net.hr
  • Gość: szczyga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.14, 19:50
    Poszukuję kwatery/domku w Murtorze dla 6 osób w tym 4-ka dzieci w różnym wieku. Najlepiej bezpośrednio nad morzem. Za wszelkie propozycje z góry dziękuję.
  • glifix 11.08.14, 23:44
    Witam. Szukam kwatery blisko morza Północna/Środkowa Dalmacja. 2 osoby -- od 02-09 do 15-09. Pozdrawiam :) bioteh@tlen.pl
  • scorpio100hr 12.08.14, 06:37
    Ako ste zainteresirani za Zadar kontaktirajte me na mail scorpio100hr@gazeta.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka