Dodaj do ulubionych

camp Solaris z Vacansoleil

IP: *.dynamic.chello.pl 21.12.12, 19:09
Czy ktoś może podac mi namiary w którym miejscu stoją namioty z Vacansa i w jakiej mniej więcej odległości od plaży, wc i basenów. Dziekuje bardzo za ewentualne odpowiedzi.
Obserwuj wątek
    • montom77 Re: camp Solaris z Vacansoleil 28.12.12, 18:53
      Z tego co wiem to namioty na tym campingu są po raz pierwszy. Pani z Vacansoleil powiedziała, że będą to nowe namioty :-) Też się wybieramy na ten camping od 24.08....Jeżeli jest ktoś kto może napisać nam na temat tego campingu to będziemy wdzięczni.

Pozdrawiamy
            • justyna198515 Re: camp Solaris z Vacansoleil 09.03.13, 11:23
              Ponieważ : przyjechaliśmy, dostaliśmy klucz do namiotu, którego nie było-przez 2 godziny musieliśmy sami go szukać, bo pracownicy biura z Polski nie mogli pomóc a na miejscu nie chcieli. po awanturze w końcu poszedł pracownik i tez nie znalazł i dał nam namiot zdekompletowany tzn. w tragicznym stanie , z mnóstwem szczypawic dosłownie wszędzie. Poza tym parcele dla VS położone są na klepisku na słońcu( przy 40 stopniowym upale można wyzionąć ducha). Mieliśmy wykupione 14 dni uciekliśmy po 10( nie zwrócono nam taksy klimatycznej także radzę płacić przy wyjeździe). Pracownicy z Polski ani tam nie powiedzieli nam również ,że przez 3 dni odbywa się wzdłuż pola( czyli jakieś 20 metrów) od namiotów biatlon-i tak 3 dni i 3 noce nieprzerwanie noc zagłuszali biegacze i puszczana dla nich muzyka. poza tym 10 dni bez klimatyzacji i miejsca gdzie w ciągu dnia można odpocząć od słońca jest zabójcze dla dorosłych ale i dla dzieci. To był camping Balatonfured.
              • Gość: SingSing74 Re: camp Solaris z Vacansoleil IP: *.piekary.net 10.03.13, 09:41
                Znajomi też byli na Węgrzech z Vacansoleil. Potwierdzili, że w porównaniu z "ich" kempingami w Europie Zachodniej standard był niższy ale ogólnie zaliczyli wakacje do udanych. Dlatego na podstawie jednego kempingu nie można dyskwalifikować pozostałych czterystu. Byłem na kilku i mam pozytywne wspomnienia, podobnie jak z Eurocampu.
                • Gość: gość Re: camp Solaris z Vacansoleil IP: *.dynamic.chello.pl 10.03.13, 10:11
                  Pytałałam z ciekawości.
                  Byłam 4 razy na campingu Balatonfured z Vacansoleil, raz trafił sie nam niezbyt czysty namiot - poza tym ok. Na plus zawsze było to, że o której bym nie przyjechała zawsze od razu dostałam namiot i nie musiałam czekac do godz. 15. Nigdy nie spotkalam pracownika z Polski, zawsze pomagali nam Węgrzy.
                  Jednak napewno nie można porównać tego camingu do standardu Chorwackich campingów proponowanych przez Vacansoleil. Na Węgrzech standard zdecydowanie niższy.
                  A co szczypawic... gdzieć doczytałam na forum CRO, że tam w namiocie ktoś spotkał myszy. Tak trochę żartem - jak na złośc mysz wybrała namiot z Vacansoleil :-)
              • aseretka Re: camp Solaris z Vacansoleil 10.03.13, 10:22
                > przyjechaliśmy, dostaliśmy klucz do namiotu,
                Klucz do namiotu ??????? Jeszcze z czymś takim się nie spotlkałam a korzystałam w usłg Vacansoleil kilkakrotnie.

> poza tym 10 dni bez klimatyzacji
                I przez 17 lat jeszcze nigdy nie trafiłam na namiot z klimatyzacją.

Justynko, czy Ty na pewno byłaś na tym campingu pod namiotem
                • montom77 Re: camp Solaris z Vacansoleil 10.03.13, 13:27
                  Jeżeli chodzi o namioty, to nie są nam obce :-) Byliśmy już kilka razy pod namiotami i to zarówno z Vacansoleil jak i Eurocampem....ciekawi mnie jedynie sam camping Solaris.....
                  Co do standardów campingów.....do tej pory wczasowaliśmy sie we Włoszech i Słowenii-dzieciaki uwielbiają takie wakacje i nie wyobrażam sobie ( jak na razie ) innych wakacji.....:-) Ehhh byle do sierpnia :-)
                  • Gość: gość Re: camp Solaris z Vacansoleil IP: *.dynamic.chello.pl 10.03.13, 15:03
                    > przyjechaliśmy, dostaliśmy klucz do namiotu,
                    Klucz do namiotu ??????? Jeszcze z czymś takim się nie spotlkałam a korzystałam w usłg Vacansoleil kilkakrotnie.

My też kiedyś dostaliśmy kluczyki do namiotu, ale to było chyba na campingu Europa na Węgrzech. Był to maleńki kluczyk do maleńkiej kłódeczki - jakoś zapinane do "drzwi" namiotu, już nie pamiętam dokładnie. Usmialiśmy sie wtedy :-)
                    • aseretka Re: camp Solaris z Vacansoleil 10.03.13, 20:00
                      No cóż... może te kluczyki, to standard na Weęgrzech. Jeszcze nigdy tam nie wynajmowałam namiotu. Na innych campingach Vacansoleil (w Danii, Czechach, Niemczech) nigdy nie spotkałam się z namiotem zamykanym na kłódkę. Bo i po co tak naprawdę go zamykać? Jak ktoś bęfdzie chciał wleźć, to i tak wlezie. Więc nie dziwię się, że się uśmialiście:)
                              • Gość: amicus Re: camp Solaris z Vacansoleil IP: *.dynamic.chello.pl 03.06.13, 16:03
                                Przepraszam, bardzo rzadko zaglądam do kompa ostatnio. Już piszę:
                                Przyjechalismy w strugach deszczu 27 kwietnia ok 16.00. Przywitała nas dwójka rezydentów- można na pewno po ang sie porozumieć. Namioty stoją daleko od recepcji kempingu ze 150 m od morza, dośc nieregularnie , tzn nie w alejce tylko przypadkowo miedzy drzewami, w "zwartej kupie". Jest miejsce przed namiotami, każdy ma swój kawałek intymności. Nie do wszystkich mozna blisko podjechać samochodem, czasami kawałeczek z boku trzeba zostawić samochód.

Naszym sporym problemem była toaleta. Wszystkie ( tzn 2) blizej połozone były w remoncie . my chodziliśmy do toalety ze 350-400 m - nie bardzo znam sie na odległosciach, ale mniej -więcej. Do najblizszej toalety, prysznicy, pralki z naszego namiotu byłoby ze 150m kroków- była w remoncie, ale teraz myslę, ze działa. Było masę prac na kempingu bardzo posuwajacych się do przodu, zeby zdążyć na sezon- M.in. park wodny. W weekend majowy była w stanie rozsypki może nie , ale jeszcze wiele pracy przed nimi. Pewnie skończą do lipca.
                                Plaża jest moim zdaniem fajna, zwirkowa. Wejście do morza od strony parasoli bardzo delikatne i stopniowe- oczywiście trzeba mieć buty.
                                Namioty- nowe, czyste, pachnące swieżością. Duuuża lodówa, kuchnia, sztućce, no pełne wyposażenie- nie było kieliszków do wina:). Nawet trzepaczka do jajek była, ale ja wolę własny blender. W nocy tym którzy mieli słaby , cienki spiworek było chłodnawo, ale to juz indywidualnie. Miejsce bardzo fajne, godne polecenia jako miejsce wypadowe po okolicy- po zwiedzaniu mozna zrelaksować się. Wybudowana przepiekna restauracja w formie osady chorwackiej- bardzo ładne, zachecajace do zjedzenia czegokolwiek miejsce.
                                Pytajcie na mejla- amicus2000małpawp.pl Nie wiem co jeszcze mam napisać. Nie wyobrażam sobie tego miejsca w sezonie, ale w weekend majowy było cudnie.Pozdrawiam wszystkich i zazdroszczę wyjeżdżajacym. Renata
                                • Gość: amicus camp Solaris z Vacansoleil- cd IP: *.dynamic.chello.pl 03.06.13, 23:03
                                  Na miejscu trzeba zapłacić opłatę klimatyczną, coś chyba ok 100zł wyszło za 6 osób i wpłacić kaucję 100euro. Mielismy z tym problem , bo nie mieliśmy odpowiedniej karty, a to nie miała być kredytowa, płatnicza inna niz chcieli i w końcu wzięli w gotówce. A i na koniec trzenba dokładnie wysprzątać namiot- dostaje się instrukcję sprzatania po polsku- na co przede wszystkim wócić uwagę. Kaucja oczywiście do zwrotu. Wszelkie pytania do rezydenta- mają biuro w namiocie obok naszych. I chyba w jakichś godzinach rezydowali:)

Baseny- położone są nad morzem na wysokości najdalej położonej od namiotów vacansoleil ( tak mi sie wydaje) toalety. Jest w nich słona woda. I jak kto woli- nasze dzieci wolały do morza- buty bezwzględnie- kamienie i jeżowce. Drugi basen ze zjeżdżalnia był nieczynny, ale jest bliżej namiotów( wcale nie bliziutko). Jest też basen przy hotelu-też można tam było sie kąpać.
                                  Na terenie kempingu zatoczka - przystań z różnymi przepieknymi żaglówkami( stały punkt naszych wieczornych spacerów).
                                  Sklep na terenie kempingu drogi, czynny do 18.00. W drodze do Szibenika LIDL i KONZUM.
                                  Będąc tam można zwiedzić Szibenik( 6km) warto!, Park Narodowy KRKA, Trogir - po południu, z przedłużeniem do wieczora- piękny!, Można zahaczyć o Split, Zadar.My wyskoczyliśmy też do Medjugorie, ale to juz ostra, całodzienna wyprawa- dość długo i daleko, ale dzięki autostradom absolutnie nieskomplikowana. W drodze powrotnej do Polski spedziliśmy dzień w Jeziorach Plitvickich- myślę, że warto polecać, bo to przepiękne miejsce. Gdyby jakies pytania konkretne to śmiało na mejla. Pozdrawiam Renata
                                    • Gość: amicus Domki seletcamp IP: *.dynamic.chello.pl 06.06.13, 16:15
                                      Wydaje mi się, że domki seletcampu są po lewej stronie kempingu( stojąc twarzą do morza), na samym końcu bardzo blisko morza. Nie pamietam na 100%, ale na pewno były tam domki( nawet duzo) i w pierwszej alejce wydaje mi się, że stały seletcampu. Nie był to eurocamp i happy camp chyba też był gdzie indziej. Miałam to wszystko zaznaczyć na mapce kempingu, ale zapomniałam- przydało by się- widzę:). Nie jestem pewna, ale jutro Ktoś z forum wyjeżdżą na ten kemping, można poprosić o sprawdzenie:). Ten kemping jest dość zalesiony, wiele miejsc( zdecydowanie wiekszość) ma fajny cień. Pod tym względem bardzo nam się podobał.
                              • Gość: gos123 Re: camp Solaris z Vacansoleil IP: 217.153.237.* 21.06.13, 23:13
                                Wybieramy się ze znajomymi ( 3 namioty ) w na camping Solaris od 20.08 2013 > jedziemy z vacansolei bardzo byłabym wdzięczna za wiadomość w jakiej części kampingu usytuowane są namioty tej firmy i czy są w cieniu i jest bardzo daleko do plaży i do animacji wieczornych dla dzieci. ( jedzie ich nami dość duża ilość w wieku od 2- 10 lat więc liczę że będą miały co tam robić.
                                Czy ktoś się orientuję czy można tam gdzieś zacumować motorówkę >Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
                                Wszystkim wyjeżdżającym na urlop życzę miłego odpoczynku.
                                • Gość: remi Re: camp Solaris z Vacansoleil IP: 95.174.53.* 30.06.13, 07:06
                                  czołem,
                                  właśnie wróciłem więc może parę wskazówek Ci się przydać. Meldujesz się na głównej bramie ośrodka, dostajesz wjazdówkę i śmigasz na drugą bramę wjazdową , powjechaniu w prawo i prawie do końca ,namioty już będzie widać.Wszystkie namioty są praktycznie w cieniu do czystych i ładnych ubikacji z prysznicami jest bliziutko. Do morza i basenów troszkę dalej ale to zależy gdzie będziecie plażować i który skrót znajdziecie , na pewno do przeżycia, animacje zdecydowanie najdalej ,znajdują się za hotelem andrija od strony morza blisko aquaparku, w porównaniu do innych campingów to wielkiego szału nie ma , ale my też chodziliśmy z naszymi bąkami.Ośrodek bardzo ładny, dużo atrakcji dla wszystkich i bardzo rozległy . Znacznie dalej znajduje się na końcu osrodka "marina" w której można jakąś łajbę zacumować, jak to działa nie wiem bo nie dysponuje tego typu sprzętem, ale jest.
                                  Uwaga, nasz rezydent niby miły ale strasznie upierdliwy co do końcowego sprzątania, czepia się wszystkiego że kuchenka nie do myta , zacieki nie przesadzam kropelki są na garach czy szklankach, sprawdza wszystko dokładnie , od 2002 jeździmy co roku na kempingi ale czegoś takiego to na oczy nie widziałem , nie jesteśmy syfiarzami ale to już była naprawdę mocna przesada z jego strony. JA kaucji nie chce w keszu tylko kartę bankomatową. Poza nim wszystko było oki, warto polecam. w namiocie znajdują się nowe' typowe dla domów, lodówki z dużym zamrażalnikiem, nie te standardowe malutkie, także bardzo duży plus za lodówe :)
    • Gość: Gość Re: camp Solaris z Vacansoleil IP: *.play-internet.pl 02.07.13, 22:11
      Ja również byłam w czerwcu na tym kempingu. Pod namiotami sami Polacy.
      Plusy- namioty ustawione w cieniu, duża lodówka, czyste, nowe łazienki, nowy aquapark, ładne plaże i widoki
      Minusy i tych znacznie więcej- daleko do łazienki, zimna woda pod prysznicami, słona woda w basenach oraz bardzo brudna- baseny nie były czyszczone podczas naszego pobytu-10 dni.Dzieci się pochorowały- zapalenia jam ustnych, u sąsiadów dziewczynki zapalenie krocza.
      Pan z Vacansoleil miły, bardzo dokładnie sprawdza czystość. Ogólnie porównując do innych kempingów chorwackich to bez rewelacji.
      Plaże najładniejsze przy płatnych leżakach, praktycznie brak cienia na plaży- przyda się własny parasol. Plaża żwirkowa, kamienista, większe skałki oraz betony. Co komu pasuje. Plaże polecam, kąpiele w basenach odradzam. Baseny przy hotelach czyste, ale dla gości hotelowych.
            • Gość: jerrys Re: camp Solaris z Vacansoleil IP: *.tktelekom.pl 04.07.13, 11:19
              Przy 10 statek piracki. W linii prostej 100 m od namiotów z vacans. Trzeba dojść do alejki, więc jakieś 200m do plazy i basenu ze zjezdzalniami. Namioty w cieniu, ale w nocy brak oświetlenia. Wezcie latarke coby dojsc do wc- okolo 100m przyda sie. Potwierdzam wpis że gostek wymagający co do końcowego sprzatania. Nie pobiera kaucji w gotówce-100 juro tylko spisuje nr. karty kredytowej. Nie wiem jak jest jak ktos nie posiada takowej. Ja byłem z selectcamp. Trochę było inaczej. Duży market po drugiej stronie campa-daleko. Aquapark macie okolo 400m.
              A nie ma na vacansie grilla. Przyda sie elektryczny. Pzdr.
              • Gość: gos123 Re: camp Solaris z Vacansoleil IP: 217.153.237.* 04.07.13, 21:13
                Dziękuję za odpowiedź jeżeli chodzi o odległość do plaży to nawet znośna, bo jak byliśmy w tamtym roku na bi village to było na pewno ok pół kilometra a może i nawet więcej. Trochę mnie zdziwiła ta wiadomość o tych kaucji nie wiem co mam teraz zrobić bo nie posiadam karty kredytowej zawsze od 11 lat co jeździmy na campingi płaciliśmy z gotówce. bardzo proszę o inf jeszcze na temat animacji wieczornych dla dzieci czy są daleko od namiotów i czy fajne 9 będą się dzieciom podobały. Przepraszam że tam sie wypytuję ale namówiłam kilku znajomych na ten wyjazd i chciałabym ,żeby nie byli zaskoczeni sytuacją ( oni 1 raz na tego typu urlop ) więc staram się jak najwięcej informacji im przekazać żeby mogli się w miarę przyzwyczaić do tego co ich czek a ha ha. Czy daleko od campingu jest jakiś market typu lidl żeby pozna było zrobić jakieś zakupy w przyzwoitych cenach. W vacansolei pisali że hotelowe baseny dostępne dla gości campingu jak jest prawda. Mam rozumieć że nie ma w wyposażeniu namiotów grilla trzeba wziąść swój ? I ogólnie dajcie znać czy byliście zadowoleni i wasze pociechy też bo przecież o to chodzi.
                Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi !
                  • Gość: Gość Re: camp Solaris z Vacansoleil IP: *.play-internet.pl 04.07.13, 22:59
                    Na wyposażeniu nie ma grilla. Lidl oraz Konzum w drodze do Szybenika- ok.3-4km. Przy hotelach informacje, że baseny tylko dla gości hotelu. Woda w basenach przy plaży brudna. Plaża kempingowa różnorodna- ładna. Toalety ładne, czyste- wieczorami zimna woda. Nie trzeba mieć karty kredytowej, wystarczy zwykła karta płatnicza- taką już mają chyba wszyscy. Do łazienek- zależy jak się trafi- min.100 m. Tu bliżej jest na plaże niż na Bi village, ale zdecydowanie dalej do łazienek. Kemping ogólnie mnie rozczarował- chodzi o czystość basenów. Mnie też informowano, że można korzystać z basenów przy hotelach , a tu wszędzie tabliczki. Byliśmy raz na basenie przy hotelu, ale cały czas w obawie, że ktoś nam zwróci uwagę. Widoki ładne. Kemping wg mojej opinii przeciętny, standard podnoszą chyba hotele.
                    • montom77 Re: camp Solaris z Vacansoleil 05.07.13, 18:50
                      no to potwierdzają się opinie moich znajomych o tym campingu, niestety :-(

My wybieramy się na ten camp pod koniec sierpnia. Znajomi po pobycie w Solarisie stwierdzili, że na ten camping już nie wrócą ( a są z tych co po 3 razy na wakacje jeżdżą w roku i wracają na swoje ulubione campingi)-więc coś w tym jest.
                      Ja trochę jestem zła, ponieważ do tej pory zawsze jeździliśmy na dwa tygodnie na różne campingi ( po tygodniu), w tym roku ( za namową Pani z rezerwacji) postanowiliśmy spędzić urlop na jednym, na Solarisie. Pani w biurze strasznie polecała ten camping, mówiąc że jest najlepszy.....ehhh zobaczymy.
                      Mam nadzieję, że dzieciakom będzie się podobać ( bo to najważniejsze), no i czy poznamy fajnych ludzi, bo to nie mniej ważne :-)

Pozdrawiamy

• Gość: nina Re: camp Solaris z Vacansoleil IP: 217.153.237.* 29.07.13, 22:43
      Witam wszystkich. Wybieram sie z rodzinka na camping Solaris 20 sierpnia do namiotu z vasansoleil . Czy może mi ktoś coś napisać na temat o co chodzi z tym numerem karty zamiast gotówki bo jeszcze nigdy się nie spotkałam. Czy może to być numer karty płatniczej bo nie posiadamy kredytowej? Druga sprawa dla mnie dość ważna ze względu na dzieci to animacje czy są na basenach i czy daleko od namiotów trzeba na wieczorne animacje chodzić. Trzecia sprawa jak jest z tymi basenami hotelowymi bo Pani z vacansa mnie zapewnia ( wczoraj dzwoniłam ) że z wszystkiego co jest na terenie Solaris Resort można korzystać oprócz oczywiście parku wodnego można korzystać bezpłatnie. I jak tam ten basen dla campingu , czy jest w miarę czysta woda bo z tego co czytałam to wiem że słona i brudna Czekam na odpowiedzi . Dzięki Nina
      • Gość: gość Re: camp Solaris z Vacansoleil IP: *.dynamic.chello.pl 30.07.13, 21:30
        My spotkalismy się z nr konta na Lanternie. Teraz nie wpłaca się 100E tylko spisują na takim oświadczeniu nr twojego rachunku z karty (ja miałam zwykłą kartę płatniczą) z zapiskiem że jak coś zniszczysz to ci potrąca. Z konta jednak nic nie ściągają - widocznie robią to dopiero ja się by coś zniszczyło. Po wyjeżdzie oddają ci to oświadczenie.
          • montom77 Re: camp Solaris z Vacansoleil 02.08.13, 17:49
            cześć,
            my wyjeżdżamy 23.08, na miejscu będziemy 24.08. też pod namioty Vacansoleil, więc pewnie gdzieś się spotkamy :-)
            Już się nie mogę doczekać i odliczam dni.
            Różne opinie czytałam i słyszałam o tym campie, ale co tam jak wakacje to wakacje, byle nie lało :-)
            Pozdrawaimy.
            • Gość: nina Re: camp Solaris z Vacansoleil IP: 217.153.237.* 03.08.13, 10:44
              To super , my mamy być na miejscu 20 . Już też już żyjemy wakacjami , pakowanie, planowanie, jedzenie itp he he. Też czytam opinie o tym campingu i trochę jestem rozczarowana ale nie ma co się przejmować cna pewno będzie fajnie , ważne żeby humor dopisywał. Pewnie się gdzieś spotkamy , może jeszcze się okazać, ze będziemy mieć namioty koło siebie.Nowe znajomości mile widziane. A Wy jedzie z dziećmi. pozdwawiam
              • montom77 Re: camp Solaris z Vacansoleil 03.08.13, 14:58
                Cześć,
                jedziemy z 2 córkami 8 i 6 lat.....na nowe znajomości zawsze jesteśmy otwarci... Parę lat wstecz też tak poznaliśmy znajomych ( na campingu we Włoszech) i odwiedzamy się do dnia dzisiejszego :-) ot taka wakacyjna znajomość :-)
                A Wy jedziecie z dzieciakami ?

Pozdrawiamy M&M
                • Gość: nina Re: camp Solaris z Vacansoleil IP: 217.153.237.* 03.08.13, 22:14
                  My jedziemy ze znajomymi na 3 namioty . Wszyscy mamy dzieci my synka 4 lata , znajomi 2 córeczki 3 i 6 i chłopczyk 8 lat jeszcze jedni znajomi syn 9 i córka 11.My jeszcze bierzemy 2 dziewczyny 17 i 18 lat. Trochę nas będzie i dlatego myślę , że będzie fajnie. Byle pogoda dopisywała. jeździmy już ze sobą od paru lat i zawsze jest super. My leż jesteśmy otwarci na nowe znajomości więc pewnie gdzieś się spotkamy. Są jesteście?
                  • montom77 Re: camp Solaris z Vacansoleil 04.08.13, 09:54
                    pewnie gdzieś się spotkamy :-) Takiej ekipy nie sposób będzie nie zauważyć :-)
                    My tez mieliśmy jechać ze znajomymi, ale niestety nie wyszło.....
                    Ale dobrze, że jacyś krajanie będą w pobliżu i nawet dzieciaki są w tym samym "przedziale" wiekowym...no super.

Pozdrawiamy M&M
                            • montom77 Re: camp Solaris z Vacansoleil 08.08.13, 19:17
                              noooo myślę, że się spotkamy, a na wieczorek nie tylko zapoznawczy się piszemy, a i owszem :-). Jak dlugo bedziecie na Solarisie? My 2 tygodnie.
                              Ja też już zaczynam powoli planowanie ( mąż oczywiście się ze mnie śmieje, że jeszcze mamy czas)...ale ja nie mogę się doczekać wyjazdu. A i pogodę sprawdzam codziennie :-)
                              Zabieracie dużo jedzenia ze sobą, czy będziecie się " stołować"?. My zawsze zabieramy sporo.
                              Słyszałam, że nie ma tam grila na wyposażeniu, więc zastanawiamy sie nad zabraniem elektrycznego...w sam raz na wieczorki :-)
                              Od jak dawna jeździcie na campingi? My od 6 lat, głównie miejscem docelowym do tej pory były Włochy ( po prostu pokochaliśmy ten kraj-obowiązkowo raz w roku musimy tam być)....W tym roku postanowiliśmy wybrać sie do Chorwacji ( Włochy zaliczyliśmy w maju ze znajomymi)...
                              Ale Wam zazdroszczę, że wyjeżdżacie tych pare dni wcześniej...też bym już chciała :-)

Pozdrawiamy M&M
                              • Gość: nina Re: camp Solaris z Vacansoleil IP: 217.153.237.* 08.08.13, 22:49
                                Ja , już tez wszystko planuje, mój maż podobnie jak twój się ze mnie , że przezywam a ja muszę wszystko zaplanować. My zawsze jedziemy z "tobołami" czyli wszystko bierzemy z Polski. Na Chorwacji jest dość drogo więc staramy się raczej brać wszystko z domu. Mam zamiar sobie popasteryzować w miarę możliwości coś na obiady ,żeby było jak najmniej roboty. Choć jak to przy dzieciach bywa pasuje jakąś zupkę ugotować. tez bierzemy grilla elektrycznego na wieczorne kolacje.Pytałam Pani vacansa to potwierdziła, że grilil nie ma. My jedziemy do 19.08 do 30.08.Martwi mnie fakt wody słonej w basenie i to że prawdopodobnie nie można z hotelowych basenów korzystać chociaż Pani mi powiedziała ,że można.Zobaczymy wszystko wyjdzie w praniu. Byle pogoda dopisała. My jeździmy na campingi od 2002 Włoch, Chorwacja. Niestety mojemu mężowi Włochy się nie podobają wiec częściej bywamy w Chorwacji. Jeżeli chodzi o campingi to dużo lepsze są w Włoszech ( w moim odczuciu) animacje fajniejsze i bardziej to wszystko jest jakoś zorganizowane. Wy macie już duże doświadczenie jeżeli chodzi o Włochy to sobie sama porównasz i ocenisz. Tyle że tu woda w morzu jest bardzo czysta , przeźroczysta i to sie strasznie mojemu mężusiowi podoba , że można ponurkować itp. masz jakieś specjalne menu na takie wyjazdy może coś podpowiesz?
                                • montom77 Re: camp Solaris z Vacansoleil 10.08.13, 09:37
                                  Hehe chyba zdominowałyśmy ten watek :-) :-) :-)

My tez zawsze zabieramy dużo jedzenia z Polski : obowiązkowo pierogi ruskie ( robione przez moją mamę ) :-), na pewno jakiś gulasz, leczo, pulpety -pasteryzowane -fajnie, że są w namiotach duże lodówki, więc można jedzenia wziąć sporo ;-). To jeżeli chodzi o słoiki, reszta standardowa: i na kanapki, i na przekąski, kto co lubi. Pichcenie zaczynam od przyszłego tygodnia. Co do Włoch, rzeczywiście woda w morzu jest brudniejsza ( choć wydaje mi się, że jest to kwestia tego piasku, który po prosu jest ciemniejszy, sama woda jest ok-choć nie tak przeźroczysta jak w Chorwacji....Ja lubię Włochy właśnie za ich zorganizowanie pod kątem dzieciaków-zawsze coś znajdą dla siebie moje córki....
                                  A i jeszcze mam pytanko, wyjeżdżacie na noc czy w dzień? Różne opinie słyszałam, że nadal są korki, na granicy i tak sprawdzają paszporty ( nawet po wejściu do UE).
                                  A i podpowiedzcie co należy zwiedzić w tym rejonie? My będziemy na tym campie całe 2 tygodnie, więc jakieś wycieczki na pewno sobie będziemy organizować.

Pozdrawiamy M&M
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka