Dodaj do ulubionych

Chorwacja - gdzie? chcialabym...

IP: *.home.aster.pl 26.12.12, 19:17
raczej większą miejscowośc, gdzie coś się dzieje:)
tak,zeby były atrakcje dla dzieci, moze basenik przy noclegu?
Gdzie nocować?
Trochę się obawiam,że dzieci nie będą chciały zwiedzać, a kąpać się.
Interesowałaby mnie miejscowosc, gdzie będzie w miarę łagodne wejscie do wody, kawałek plaży (moga byc kamienie, ale zeby nie było stromo).
Nigdy nie byliśmy w tamtych okolicach.
Edytor zaawansowany
  • wislok1 26.12.12, 20:35
    No, te kryteria spełnia z kilkaset miejscowości.
    Może więcej szczegółów,
    czyli skąd chcecie jechać i jak długo chcecie jechać ?
    No i ile chcecie wydać ?

Co do zwiedzania, to dzieciom trochę odmiany się przyda, więc dają się namówić na zwiedzanie.
  • anonim25 26.12.12, 21:54
    witam,
    powaznie zastanawiam sie nad urlopem w lipcu w Chorwacji; powaznie, poniewaz mamy (w lipcu skonczy 2 lata) male dziecko i rozwazamy wycieczke zorganizowana, ale ceny sa dosyc wysokie, po ostatnich akcjach z biurami lub wyjazd samodzielny np. do Chorwacji; bylismy sami ale jakies 10 lat temu, teraz sa inne kryteria i czy nie umordujemy siebie i dziecka; na razie super znosi podroze samochodem, oczywiscie bysmy wyjechali na noc, min. 2 kierowcow, co Wy na to? ile taka 3 osobowa rodzina moze wydac? mozecie podpowiedziec widelki? wyjazd z W-wy na ok.10-14 dni pobytu lipiec 2013r., warunki dobre, tzn. przede wszystkimm czystko i rozsadna odleglosc do plazy...zaczynam wglebiac sie w temat;
  • wislok1 26.12.12, 22:11
    Moim zdaniem realnie trzeba liczyć 8000 złotych na 4 osoby na 2 tygodnie.
    Mam na myśli 2 dorosłych i 2 dzieci.
    Przy 1 dziecku i to małym powinno wyjść około 6000.

Koszt dojazdu da się wyliczyć dość prosto, wybieramy miejscowość w Chorwacji, liczymy kilometry i sprawdzamy, ile kosztuje nas benzyna, np. 2000 km tam i z powrotem, auto pali 7 litrów na 100, cena litra 6 złotych, wychodzi 20*42=840 złotych. Dodajemy koszt opłat za autostrady. Trzeba liczyć razem minimum 1000 złotych.

Apartament, np. 50 euro za nocleg., np. 14*50=700 euro, około 3000 złotych, też raczej minimum.

Reszta jak komu pasuje i ma kasy, trzeba jeść, pić, kupuje się pamiątki, robi się wycieczki, płaci się, np. za wstęp do Jezior Plitwickich.
    Ceny generalnie wyższe niż w Polsce o 1/3,
    oczywiście jak ktoś porówna Biedornkę z małym sklepikiem w Chorwacji, to my wyjdzie jeszcze większa różnica.
    4000 złotych za 2 tygodnie przy 4 osobach - jest to realna suma, kto gotuje sam, może ją zredukować.

Z małymi dziećmi warto poszukać czasem noclegów w hotelach, jak dzieci mają za darmo,
    a dorosłym nie przeszkadza konieczność przychodzenia na posiłki o tej samej porze
    i towarzystwo wielu ludzi, to czasem koszt jest taki sam jak z apartamentami
  • Gość: piotr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.12, 08:50
    witam
    Moja rada to wyjazd we wrześniu my
    tak zawsze jeżdzimy tzn . byliśmy 5 razy
    Wcześniejsze terminy tzn. lipiec-siarpień to pełno ludzi (wszędzie i drożej)
    chociaż w tym roku byliśmy od 10 września na 1 tydz. i też było dużo ludzi.
    Jeżdzimy na istrię RABAC mamy sprawdzoną kwaterę dom na 4-10 os
  • wislok1 27.12.12, 12:36
    No, we wrześniu to raczej dzieci chodzą już do szkoły.
  • jacekl20 20.01.13, 09:02
    witam, był pan w chorwacji 5 razy , ja jadę pierwszy raz na istrię jesli pan może to poda mi namiary na fajne miejsce i kwaterę,
  • Gość: Max IP: *.xdsl.centertel.pl 05.03.13, 19:39
    Ja polecam na pobyt z dzieckiem poludniowa strone plw. Peljesac. Jest to najlepsze miejsce na pobyt z dziecmi. Plaze sa tu bardzo dobre, a najwazniejsze sa lagodne zejscia do plaz, czego nie da sie powiedziec o riv.Makarskiej. Widoki sa tu zdecydowanie najlepsze, podobnie jak jedzenie. Mialem okazje spotkac tam Roberta Makłowicza, ktory wlasnie tam kupil dom, bo tez uwaza, ze to najpiekniejsze miejsce w Cro. Jestem przekonany, ze jak ktos tu przyjedzie, to nie pozaluje. Znalazlem taki fajny film z R.Maklowiczem www.orebic.com.pl/chorwacja-kulinaria/robert-maklowicz-konoba-munitic Bylem w tej Konobie-jest super! Na Makarskiej daremnie szukac takich miejsc...tam juz straszna komercja. Peljesac to ostatnia ostoja poludniowej Dalmacji
  • kasiaszara 06.03.13, 10:23
    Gość portalu: Max napisał(a):

> Ja polecam na pobyt z dzieckiem poludniowa strone plw. Peljesac. Jest to najlepsze miejsce na pobyt z dziecmi. Plaze sa tu bardzo dobre, a najwazniejsze sa lagodne zejscia do plaz, czego nie da sie powiedziec o riv.Makarskiej. Widoki sa tu zdecydowanie najlepsze, podobnie jak jedzenie. Mialem okazje spotkac tam Roberta Makłowicza, ktory wlasnie tam kupil dom, bo tez uwaza, ze to najpiekniejsze miejsce w Cro. Jestem przekonany, ze jak ktos tu przyjedzie, to nie pozaluje. Znalazlem taki fajny film z R.Maklowiczem www.orebic.com.pl/chorwacja-kulinaria/robert-maklowicz-konoba-munitic Bylem w tej Konobie-jest super! Na Makarskiej daremnie szukac takich miejsc...tam juz straszna komercja. Peljesac to ostatnia ostoja poludniowej Dalmacji

A masz jakąś konkretną miejscowość na myśli? Bo do samego Orebica nie chcę, myślałam o Trpanj, na ale to niezupełnie na południu, musi być to południe ?
  • Gość: Max IP: *.xdsl.centertel.pl 06.03.13, 11:20
    Nie mysl o Orebicu jako o WIELEKIEJ miejscowosci turystycznej. Wierz mi, ja tu przyjezdzam od 10 lat. Nie ma lepszego miejsca na pobyt z dzieckiem. Tu sa ciche, spokojne uliczki, gdzie wieczorami nad glowa lataja nietoperze...Oczywiscie moze byc i Perna, Mokalo, ale Trpanj, to pomylka. Pozornie spokojniejszy od Orebica, ale to nic bardziej mylnego! Tloczno, bo mala plaza, Prom, ktory powoduje zgielk i mieszanie wody, no, i polnocna strona...Trpanj zazdrosci Orebicowi polozenia. Ja zawsze poszukuje ciszy i spokoju i zawsze ja znajduje w Orebicu. Poszukaj sobie Willi Marija albo Robi Perna lub Mirjana Perna. Nie wiem, jakiego standardu oczekujesz? Moze tez być wiocha, jak ta: Mariano Borje , mnie tam brakuje internetu, ale wszystko inne jest SUPER. Mozesz na tej stronie poszukac sobie czegos.
    I zobacz sobie film o plazach w Orebicu. W rzeczywistosci sa duzo lepsze niz na tych zdjeciach. Jest ich tu bardzo duzo i sa bardzo roznorodne.
    www.youtube.com/watch?v=YJUNH411XyQ
  • kasiaszara 06.03.13, 20:52
    Nie, nie, nie chodzi o to, że myślałam, że Orebic wielki i zatłoczony, czytałam o nim dobre opinie jako o miasteczku, chodzi o plaże.. czytałam sporo relacji i powtarzają się zdania, ze plaże w Orebicu albo zatłoczone, albo po prostu niefajne... A Trpanj mówisz, pomyłka? A wydaje się miłą, klimatyczną mieściną.. i plaże super.. no to już sama nie wiem..
  • Gość: nanka5 IP: *.static.ip.netia.com.pl 09.06.15, 07:38
    Max, mi bardzo spodobała się Twoja propozycja. Również szukam spokoju, ale nie bardzo lubie typowo turystyczne miejscowości, które po sezonie umierają. Lubie małe miasteczka zamieszkałe przez "tubylców" przez cały rok. Nie szukam szczególnych rozrywek, bardziej zależy mi na tym żeby pobyć w jak najbardziej naturalnym "klimacie" Dalmacji. Krótko mówiąc - szukam miasteczek, w których jest kościół i chociaż najmniejsza starówka - jak to jest - to wiem, ze są stali mieszkańcy i będzie klimat. Które z miasteczek na półwyspie możesz mi polecić, które są najmniej komercyjne...
  • Gość: Tratej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.14, 20:15
    Prawie dobre wyliczynia ;). Prawie. Za 50E nie mozna liczyc na fajny apart. w fajnym miejscu. Z moich doswiadczen wynika, ze tak ok. 60 trzeba dac. NIE MOWIE, ze sie nie da! Jednak roznica miedzy tym za 50 a za 60 to bywa 3-4 klasy i warto czasem dolozyc. Oczywiscie nie ma sensu branie tych za 120E - to jasne.
    Hotel. I co Ci po hotelu? co z tego, ze dziecko spi z Toba i "for free" ? Tak naprawde jego pobyt jest wliczony w cene Twojego miejsca. Gdzie z dzieckiem usiadziesz? porysowac, zagrac w bierki, szachy ;) Pokoj hotelowy na 90% przypadkow pozbawiony jest nawet stolu...TO jest fajne i akceptowalne wlasnie BEZ DZIECI. Jak sie jedzie z zona na romantyczny wyjazd, to mozna rozwazyc kameralny hotel ze sniadaniem, chociaz i tak wole apartamenty ;)
    Pod Starym Drzewem Takie cos malo kosztuje, a super sie wypoczywa z dziecmi. Polecam. Sprawdzone. Pozdrowienia dla Jagicy. Vidimo se u Orebicu.
  • lillylive 27.12.12, 08:58
    A ja polecam riwierę makarską w czerwcu:)
  • Gość: heca7 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.12, 10:33
    Dokładnie. Riwiera Makarska. Sama Makarska to duża , jak dla mnie za duża ;) miejscowość turystyczna. Dość droga ale wybró kwater duży. Plaży w obu kierunkach do wyboru, do koloru. Jest co zwiedzać.
    Ale nie rozmumiem. Dlaczego boisz się, że dzieci nie będą chciały zwiedzać tylko się kąpać? Większość dzieci lubi zabawy w wodzie i trudno im tego w Chorwacji zabronić. Musicie poprostu mądrze wyważyć proporcje.
  • Gość: jonaska IP: *.home.aster.pl 27.12.12, 13:11
    jechalibysmy z Warszawy
    hmmm...no im bliżej tym lepiej;)..ale bez przesady, drogi dobre;)
    może hotel?
    chciałabym przeznaczyc do 10tys.
    Nie gotuje, o nieeee.
  • sofia41 27.12.12, 13:32
    To wystarczy na wygodne wakacje
  • wislok1 27.12.12, 13:33
    No, jak z Warszawy to kawał drogi.
    Raczej bez noclegu po drodze będzie trudno.

Istria jest najbliżej i jest bardzo ładna. Potem Kvarner.
    Jak dalej to okolice Zadaru i wspomniana już Makarska.
    Wpisać sobie do googli i poczytać odpowiedzi. Każdy region ma swój urok.

Co do hoteli to zależy w jakim wieku są dzieci, na Istrii trudno o 100% zniżki dla większych dzieci. W Słowenii znam taki.
    Jak nie chcecie gotować to hotel ze zniżkami dla dzieci i wyżywieniem być tańszy od apartamentów i jedzenia w restauracjach.

• Gość: jonaska IP: *.home.aster.pl 27.12.12, 13:42
    dzieci ur 2002 i 2006
    dojedziemy i blizej i dalej...tylko polećcie gdzie:)
    nie mamy duzego porównania, doświadczenia.
    w tamtym roku byliśmy w Bułgarii (Balchik koło złotych piaskow0, mala miejscowośc, nie podobało mi się za bardzo, nie z wiele by,lo do zwiedzania. A jeszcze pogoda w drugim tyg popsuła się niestety.
  • wislok1 27.12.12, 14:05
    A ha.
    My byliśmy w Słowenii, w Izoli, to rzut beretem od Chorwacji i Włoch.
    Z Warszawy bliżej, okolica PRZEpiękna, zresztą proszę poczytać ten wątek na forum:
    forum.gazeta.pl/forum/w,201,127108029,,Powrot_ze_Slowenii.html?v=2
  • wislok1 27.12.12, 19:29
    Filmik z Izoli:
    www.youtube.com/watch?v=wuUO0ff34DM
    Absolutna rewelacja Istrii to słoweński Piran:
    www.youtube.com/watch?v=HOKh8qKKid8
    PS: teraz to ostatni moment, żeby dzieci miały zniżkę 100% w hotelu, są takie gdzie dzieci do 11 roku życia mają coś takiego ! Np. w tym hotelu w Izoli, gdzie byliśmy.
    Dalsze informacje, jak trzeba to odpowiem na maila
  • Gość: Renia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.13, 17:39
    Proszę o info na maila reno_mat@poczta.fm
  • wislok1 02.01.13, 17:47
    Poszło
  • Gość: bogda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.13, 21:42
    polecam igrane
  • heca7 27.12.12, 13:48
    To Makarska powinna Ci się podobać. Myśmy z Wawy jechali , z trójką dzieci. Tylko z nocowaniem po drodze , w okolicy Zagrzebia. Na pewno w tej miejscowości znajdziesz apartamenty z wyżywieniem.
    Możesz poszukac na stronie Makarskainfo.com.
    Albo tu: www.adriatic.hr/pl/search/private/deviation/1/t/house%7Capartment%7Cstudio-apartment#deviation/1/t/apartment/location/Makarska/location_id/ri-3/food/2
    --
    Dzieciaki 2002
    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=21428
  • wislok1 27.12.12, 14:13
    Makarska riwiera to rewelacja.
    Jak ktoś się nastawia na wypoczynek na plaży i zwiedzanie, mniej więcej w równych proporcjach, to chyba lepsza jest Istria.
    Jak głównie chodzi o plażę, to jednak Makarska.

• Gość: JJ IP: *.dynamic.chello.pl 27.12.12, 14:32
    Czy anonim25 wybiera urlop w lipcu bo obowiazki zawodowe nie pozwalaja na wyjazd poza sezonem ., bo dziecko nie ma obowiazku szkolnego. jesli mozecie wyjechac w czerwcu to przeciez przed ukonczeniem 2 lat do momenyu powrotu nie placicie za malucha . cena przed sezoen tez jest znaczaco nizsza wiec mozna szkac cos interesujacego w wyjezdzie zorganizowanym . Z Warszawy nie ma zadnych problemow nawet z oferta samolotowa.
  • Gość: Edmund IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.12, 15:57
    Wisłok to jakie miejscowości polecasz na Istrii.Bez tłumu ludzi.
  • wislok1 27.12.12, 16:12
    W zasadzie każda miejscowość po oddaleniu się od głównej plaży czy starówki
    staje się cicha i spokojna.
    Np. w Izoli wystarczyło odejść kilkaset metrów od głównej plaży Simonov Zaliv, żeby nie było prawie nikogo.
    Spokojne miejscowości, które znam to Strunjan w Słowenii, Savudrija w Chorwacji,
    spokojne jest wschodnie wybrzeże Istrii od Moscenic do Puli.
  • wislok1 27.12.12, 16:19
    Podobna najfajniejsza plaża na Istrii:
    img24.imageshack.us/img24/8156/brsecbeachcroatia.jpg
  • lillylive 27.12.12, 19:15
    Na riwierze makarskiej polecam super plaże pod względem dzieci-Tucepi!!!
  • wislok1 27.12.12, 19:22
    Tu jest świetny filmik z Podgory, Makarska:
    www.youtube.com/watch?v=ojmw_BhIHsE
    A tu też bardzo fajny filmi z Moscenickiej Dragi, Istria:
    www.youtube.com/watch?v=PyekKYmiE7A
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 13.01.13, 18:06
    Gdzie taka urocza plaża?
  • wislok1 13.01.13, 20:42
    Niedaleko Brsec, zatoka Kvarner
    www.diving-nb.com/ger/mapa%20sportsko%20kraca2.jpg
  • anonim25 27.12.12, 22:37
    Dopóki byliśmy bezdzietni wybieralismy tylko urlopy poza sezonem, ale teraz wyglada to inaczej. Dziecko ma w lipcu zamknięty zlobek, więc w związku z sytuacja musimy organizować opiekę w lipcu i tak będziemy pewnie korzystać z pomocy babci, bo nikt ńie da miesięcznego urlopu. Zastanawiam sie, czy stawiać na samodzielny wyjazd, czy śledzić oferty biur podróży, wiem, ze w większości za dziecko do 3 lat nie płacimy. Dziękuje za wszystkie podpowiedzi
  • wislok1 27.12.12, 22:54
    Moim skromnym zdaniem
    jak jedzie się do apartamentu to pośrednictwo biura podróży jest niepotrzebne przy rezerwacji.
    Z hotelami jest inaczej, tu biuro podróży załatwi taki rabat, że indywidualnie trudno go wynegocjować.
    Oczywiście dobre biuro podróży,
    sam byłem zszokowany, jak za identyczne warunki pobytu jedno biuro kasowało 1000 złotych więcej
  • Gość: jonaska IP: *.home.aster.pl 13.01.13, 17:20
    a moze ktos poleci konkretna kwatere, poda link? popatrze i moze wybralabym cos srawdzonego?
  • Gość: jonaska IP: *.home.aster.pl 13.01.13, 17:46
    i jeszcze jedno - na jakim portalu szukaliście i rezerwowaliście kwatery?
  • wislok1 13.01.13, 20:40
    Proszę napisać maila, podam namiary
  • Gość: jonaska IP: *.home.aster.pl 13.01.13, 21:17
    dwojkimama@interia.pl
  • wislok1 13.01.13, 22:56
    Poszło
  • Gość: jonaska IP: *.home.aster.pl 15.01.13, 19:32
    a moze Orebic?
  • wislok1 15.01.13, 21:09
    Bardzo ładna miejscowość, ale musicie liczyć się z długim dojazdem.
  • bebia1 15.01.13, 21:35
    Jeśli to nie byłby kłopot to i ja bym poprosiła o namiary na sprawdzone namiary:)
    To będzie nasz pierwszy wypad do Chorwacji, wybieramy się w dwie rodziny.
    Z góry dziękuję:)
    bebia1@gazeta.pl
    Beata
  • bebia1 15.01.13, 21:36
    miało być sprawdzone kwatery:)

Beata
  • wislok1 15.01.13, 23:15
    ok
  • ania19771 15.01.13, 20:10
    Ja śmiało bym Ci poleciła Podgore-prze-urokliwe miasto (w moim odczuciu) Byliśmy z dziećmi-w dwie rodziny -place zabaw ,piękne promenady łagodne zejścia do morza ..wieczorny śpiew muzyka góry i morze na jednym terenie :-)
    Dla mnie po prostu bajka i gdyby nie finanse znów bym tam powróciła -ale w tym roku Bułgaria
    Tutaj podsyłam Ci linki z relacjami z podróży do tej miejscowości -poczytaj pooglądaj zdjęcia ,sama oceń
    www.cro.pl/podgora-i-wyspa-hvar-w-pigulce-czerwiec-2010-t28467.html

tu troszke mniej
    www.cro.pl/podgora-i-wyspa-hvar-w-pigulce-czerwiec-2010-t28467.html
    www.cro.pl/chorwacja-z-maluchami-maj-2012-t38224.html?hilit=Podgora
    Gdziekolwiek trafisz będziesz zadowolona -to wyjątkowe miejsca na urlop
    Powodzenia i udanych wakacji !!!
    --
    PATI
    OLIWIA
  • Gość: jonaska IP: *.home.aster.pl 15.01.13, 21:27
    mam chyba dosc szukania...
    mialam nadzieje,ze podpowiecie wiecej konkretnych linków na zasadzie: bylam tu, tu nocowalam, polecam lub nie...
    za dużo tego jest....jeeejku
    to może jednak do Grecji w samolot i juz....
  • Gość: jonaska IP: *.home.aster.pl 15.01.13, 22:07
    no dobrze, jeszcze jedno podejscie

Czy jeśli wybiorę Istrię, bo najblizej - nie jest tam zimniej? wieksze ryzyko opadów i gorszej pogody niż bardziej na południe?

A może coś w miarę po środku - pomiędzy Zadarem a max Splitem?
    Gdzie tam jest ladna w miare plaza i blisko to fajnych miejsc?
    ograniczmy sie to tego odcinka
  • wislok1 15.01.13, 23:23
    Latem WSZĘDZIE ryzyko, że będzie zimno jest niewielkie,
    średnio raz na dwa tygodnie popada i tyle.
    O wiele większy kłopot to to to ,żeby nie zapomnieć zabrać ze sobą kremów do opalania.
    Oczywiście im dalej na południe tym troszkę cieplej, 1-2 stopnie, ale temperatura wody nie zależy tylko
    od tego.
    Wystarczy, że miejscowość jest tam, gdzie wpada górska rzeka i już jest zimniejsza woda.

Moim skromnym zdaniem nie ma co za bardzo kombinować.

Zarezerwować pobyt, tam gdzie WAM się najbardziej PODOBA
  • wislok1 15.01.13, 23:31
    Kierunek nie ma znaczenia,
    pytanie brzmi,
    czy chcecie jechać poznawać kraj,
    czy poznawać hotel ?
    Tak sam hotel można wkleić w 50 miejsach swiata i wszędzie będzie pasował.
    Ale co kraj to obyczaj
  • Gość: jonaska IP: *.home.aster.pl 16.01.13, 20:45
    co myslicie o rezerwowaniu noclegu bez posrednikow?
    znalazłam taka oferte
    www.chorwacja-apartamenty.pl/omis/villasunce/
    www.villasunce.com/overview/apartment-5
    to chyba bezposrednie ogloszenie

co o tym miejscu i pomysle myslicie?
  • Gość: jonaska IP: *.home.aster.pl 16.01.13, 21:13
    i jeszcze to
    co myslicie o tym miejscu?
    www.booking.com/hotel/hr/apartments-nedo-dalmatia.pl.html?aid=311264;label=trogir-6oOOUt7EYftmtoKnWtH3dQS14902887763;sid=792200958aca1d934b45dc2c990b7924;dcid=1;checkin=2013-07-20;checkout=2013-08-03;group_adults=2;group_children=2;age=11;age=6;srfid=7b8eb8331cdfbfa6036406976695253daa7fafc7X4 apartaent z widokiem na morze
  • wislok1 16.01.13, 21:19
    4000 złotych, 1000 euro za same noclegi, 70 euro za jeden nocleg,
    moim zdaniem drogo.
    Poza tym dzięki rzece Cetinje owda w morzu jest chłodniejsza
  • Gość: jonaska IP: *.home.aster.pl 16.01.13, 21:27
    nic taniej nie znalazłam z widokiem na morze;)
    bedziemy jedzic, wiec na tej plazy bedziemy pewnie tylko pierwszy dzien - przez caly dzien, pozniej będziemy szukac róznych plaż;)
    wybierajac miejsce - interesuje mnie -widok i dobre miejsce wypadowe.
  • Gość: jonaska IP: *.home.aster.pl 16.01.13, 21:30
    bardziej mnie martwi,ze nigdzie nie ma zadnej informacji, wypowiedzi o tym miejscu
  • wislok1 16.01.13, 21:36
    Wpisz do wyszukiwarki forum
    Omis,
    na pewno są liczne opinie
  • wislok1 16.01.13, 21:36

Z tym szukaniem plaż nie jest tak łatwo: czasem problem z parkingiem, czasem dzikie tłumy,
    czasem strome zejście do wody.
    Na waszym miejscu był szukał dalej,
    można pisac maile, może zaproponują rabat za to, że będziecie 14 dni,
    grunt to spokój.
    Co innego z hotelem, jak jakiś przyuważycie i wam się spodoba, rezerwować, wybór jest o wiele mniejszy niż apartamntów
  • Gość: jonaska IP: *.home.aster.pl 16.01.13, 21:49
    zarezerwowalam, niech się dzieje co chce:)))))))))))))))) mam dosc
  • wislok1 16.01.13, 22:27
    No i dobrze, wasz wybór.
    to jest w zasadzie za Omisem, miejscowość Duce.
    Napisz maila do milkakturawy, była w tym apartamentowcu:
    forum.gazeta.pl/forum/w,201,132085982,132085982,Szukam_apartamentu_w_Duce_.html
  • Gość: jonaska IP: *.home.aster.pl 18.01.13, 06:53
    Stanici jest po drugiej stronie Omis niż Duce;)

Rezerwacja anulowana, to bezposrednio przy glownej drodze, pod tarasem auta, auta, auta....
  • wislok1 18.01.13, 07:41
    Jak napisałaś, że nie było nic taniej, to pomyślałem o willi "Sunce", ona była tańsza.

Spokojnie, poszukaj czegoś, potem się załóż nowy wątek na forum i zapytaj się KONKRETNIE o miejscowość i apartament
  • Gość: jonaska IP: *.dynamic.chello.pl 19.01.13, 17:53
    Jedziemy do miejscowości Brela:)
    nic juz nie zmieniam.
    apartament zarezerwowany, gdzieś ktoś polecał.
  • wislok1 19.01.13, 17:57
    Brela jest bardzo ładna
  • kasiaszara 20.01.13, 16:28
    Brela jest cudowna. Byłam z dwójką dzieci w 2011( starsza 10 lat, młodsza 1,5 roku), w tym roku jedziemy znowu tylko dalej na południe. My w Breli mieliśmy apartament tuż obok hotelu Soline, polecam to położenie jeżeli jedzie się z dziećmi, bardzo blisko do plaży miejskiej ( świetnie zacieniona sosnami i bez jeżowców), blisko placu zabaw, blisko sklepów i restauracji. Czasami chodziliśmy trochę dalej na malutkie plażyczki, na jednej z nich coś na kształt piasku nawet było :), blisko była słynna piękna Punta Rata, polecam restaurację tuż obok o tej samej nazwie, pyszne jedzenie, miła obsługa, nie wywindowane ceny, no i to położenie...a ludzi wcale nie takie mrowie.. W ogóle Brela do spacerów ekstra, przy morzu wygodna kilkukilometrowa promenada, a te widoki.. Jak ktoś się uprze, to do Baśki Vody spokojnie przejdzie spacerkiem, nam było trochę ciężko z wózkiem, bo w tamtą stronę trafiały się schodki często:) Polecam wycieczkę do Omisia i Makarskiej ( z tych najbliżej położonych).
  • edziasz 20.01.13, 17:33
    Kasiaszara poproszę o namiar na Brelę edyta740@poczta.onet.pl. Dziekuję
  • Gość: jonaska IP: *.dynamic.chello.pl 20.01.13, 18:32
    a czy mozesz mi napisać, czy z tego miejsca
    www.brela.com/vale\można dojsc do centrum miejscowosci jakas promenada? Czy tu juz nie ma promenady?

Gdzies na jakims forum, ktos pisal,ze nocowal w tym miescu. Budynek z zewnatrz sredni, ale w srodku uważam, ze całkiem całkiem.
    Wiem,ze ok 25min spacerkiem do centrum miejscowosci, ale trzeba isc wzdluz ulicy czy przy wodzie?
  • kasiaszara 20.01.13, 21:19
    Gość portalu: jonaska napisał(a):

> a czy mozesz mi napisać, czy z tego miejsca
    > www.brela.com/vale\można dojsc do centrum miejscowosci jakas promenada? Czy tu
    > juz nie ma promenady?
    >
    > Gdzies na jakims forum, ktos pisal,ze nocowal w tym miescu. Budynek z zewnatrz
    > sredni, ale w srodku uważam, ze całkiem całkiem.
    > Wiem,ze ok 25min spacerkiem do centrum miejscowosci, ale trzeba isc wzdluz ulic
    > y czy przy wodzie?

Tu masz mapkę Breli www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=3517eb73c2fb0f66
    Tak widzę, że ten budynek nie jest w pierwszej linii brzegowej, więc jeżeli będziesz chciała iść przy morzu, to ten kawałeczek musisz do niego podejść, bo promenada jest nad samym brzegiem, i tak, oczywiście jest. :)
    Twojego apartmana oczywiście nie kojarzę, ale Stomaricę tak, jest fajnie położona, nie ma tam takiego ścisku, niektórzy koneserzy Breli jeżdżą jeszcze dalej na noclegi właśnie, żeby nie siedzieć w tłumie turystów, my często chodziliśmy na spacery w te dalsze dzielnice, fajne skałki tam były i małe plaże, jest też taki swojski bar na plaży z wielkim grillem i parasolami z trawy, tylko nie pamiętam czy to w Stomaricy było czy dalej.. A przy promenadzie mieli tam najlepsze figi, taaakie słodkie :D ach, gdyby nie to, ze najprawdopodobniej ( odpukać!!) w
    tym roku też jadę, to by mnie zazdrość zżarła. :)
  • Gość: jonaska IP: *.dynamic.chello.pl 21.01.13, 06:27
    dziękuję :)
  • Gość: AGATA IP: 88.156.78.* 15.03.15, 15:28
    A czy mogłaby mi pani podac namiary na ten apartament?
  • Gość: e IP: *.cable.net-inotel.pl 12.02.13, 12:20
    Jeśli to nie kłopot to i ja bym poprosiła o namiary na sprawdzone kwatery .
    Mamy 2 małych dzieci i to będzie nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji.
    Z góry dziękuję:)
    elapka-art@wp.pl
  • arnaut7 22.01.13, 17:05
    Dzień dobry!
    Ofiaruję Ci mój dom na plaży na wakacje.
    Dom posiada trzy kondygnacje. Każde piętro jest odrębna kwestia i oddzielne mieszkanie.

Możesz zobaczyć mieszkanie ze zdjęciami i cenami na link:

www.wix.com/croatiatrogir/samir

na youtube

www.youtube.com/watch?v=yTf59AnolIE
    www.youtube.com/watch?v=tyK7wlYpaMs
    Mam nadzieję, że Ci się spodoba.
    Czekamy na Wasze odpowiedzi!
    Życzę Ci wszystkiego najlepszego!
    Samir Arnaut
  • Gość: jonaska IP: *.dynamic.chello.pl 22.01.13, 17:27
    Bardzo dziękuję, wybrałam już miejsce.

Niestety standard mi nie odpowiada, także nie skorzystam niestety również w przyszłości.
    Jednak bardzo dziękuję za propozycję.
  • xmk11 07.02.13, 19:46
    Tak jak ktoś wyżej wspomniał warto zobaczyć sobie na www.cro.pl popatrz na rejony, a później poszukać samemu noclegu. W ciemno w sierpniu równiez nie polecam. Wrzesień to już nie problem. można w ciemno.
    Dla dzieci ciekawy będzie omiś i makarska. Pula jest też fajna. Nie polecam osobiście Splitu
    W Splicie tłoczno. Omiś ma żwirkowate plaże.
    Wyspy o kótrych piszę poniżej nie polecam dla dzieci.

Dojazd do Splitu to dokładnie ok 14h

Sporo ciekawych domów jest na stronach interhome i adriatic.hr Dość ciekawym miejscem jest też omiś. moja rodzina jeździła tam przez wiele lat. Jedyna wada to, że dużo ludzi.

Na Korculi byłem 2 lata temu w miejscowości Prigradica. Mala miejscowość 1 sklep, 2 restauracje. Plaże rewelacyjne, jak prywatne bo np jesteśmy my i jeszcze max 2 osoby. Po drugiej stronie wyspy troche chłodniejsze morze.

Vela luka na wyspie na wieczorny wypad również bardzo fajna. Na Korculę płynąłem ze splitu(tak samo na Hvar). Wychodzi podobnie kosztowo a nie trzeba się męczyć dłuższą jazdą samochodem.

Na Hvarze byłem w Mudri dolac, Stari Grad. Miejscowość mała niedaleko Stari Gradu. mała zatoka z przepiękną wodą. Kwitnące pola lawendowe na przełomie czerwca i lipca i ten zapach. W zatoce jest sporo cienia gdzie można się schować od drzew.

W razie pytań piszcie smiało. Na korculi wynajmowałem dom z Interhome i mogę śmiało polecić. rzetelne opisy. Niestety tutaj nie mam żadnej zniżki ale np na Hvar wynajmowałem dom z Adriatic.hr gdzie jak wpiszecie podczas rezerwacji w miejsce kodu rabatowego w opcji od osoby poleconej mój mail dostaniecie 5% zniżki big_grin

Żeby nie było, że to wszystko wyżej to reklamy biur to ja tez wtedy dostanę 5% na następne wakacje za rok :)

mój mail to: michalkorus@wp.pl

wystarczy go wkleić jako kod rabatowy , osoba polecająca

Gdybyś miała jakieś pytania możesz pisać na maila. Może w przyszłości przyda się ta informacja jak nie Tobie to komuś
  • Gość: Iwona IP: *.gl.digi.pl 10.02.13, 19:22
    Polecam wyspę Pag raj dla dzieci sama je mam i byłam tam 4 razy mam namiary na fajne kwatery bez pośredników. Pozdr
  • Gość: Iwona IP: *.gl.digi.pl 10.02.13, 19:23
    mój meil iwonaarekgl@wp.pl
  • Gość: papug IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.13, 23:33
    witam jedziemy na istrię dwie rodziny z bielska pierwszy raz chorwacja ,kwatery mamy zarezerwowane przez e dom tydziń prawie dwa tysiące jak dojechać co zabrać proszę o konkrety pozdrawiam
  • Gość: joanna IP: *.dynamic.chello.pl 08.08.15, 10:22
    Witam jeśli ktoś zna jakieś apartamenty bez pośredników,to będę wdzięczna za kontakt.
    Pozdrawiam
  • Gość: Info IP: *.adsl.net.t-com.hr 13.02.13, 17:03
    Znam fajny app w Slatine Wyspa Čiovo 3 syp max 8 osob,, do morza 100m cicho spokój
    Piszcie na Slatine385@gmail.com Podam Namiary bez pośredników!
  • studentsgtir 01.03.13, 20:46
    Witam.Jestem studentką trzeciego roku Turystyki i Rekreacji w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie. Prowadzę badania na temat wyjazdów Polaków do Chorwacji. Będę wdzięczna o wypełnienie poniższej ankiety. Państwa głosy bardzo mi pomogą w napisaniu pracy licencjackiej.

moje-ankiety.pl/respond-38211.html
  • kasiaszara 06.03.13, 22:07
    eee tam... zaraz Karwieńskie Błota :) na cro.pl tak piszą, że Orebic piękny ale plaż to pięknych nie ma.. a ja wierzę, że Peljesac zatunelowy super jest, chociaż w 2011 byłam w Breli i uważam że też piękna.. więc myślałam o czymś może przed Orebicem raczej, u mnie plaże ważne są bo reszta rodziny najchętniej by do nich przyrosła na cały pobyt :D, poza tym Korcula wspaniała jest, ale niekoniecznie chciałabym mieć ten widok na co dzień, wolę więcej morza.. ale kusisz kwaterami, no :)
  • Gość: Max IP: *.xdsl.centertel.pl 06.03.13, 22:17
    a ja Ci mowie, ze plaze sa w Orebicu dobre. ;-) Poza tym, nie bedziecie siedziec tylko w Orebicu...:-) Na Peljescu sa takie plaze, ze leb urywa! Jak ktos byl w Orebicu i chodzil tylko na jedna plaze, to nie wie, jakie sa przy hotelach, co to jest Borje, Ekstravaganca, Divna Duba, Kuciste, Viganj i inne. Jak mi ktos pokaze lepsze miejsce w Cro na wakacje, to zmienie destynacje. Poki co, to najwiecej osob wraca na Peljesac ;-) zobacz te panoramy: www.orebic.com.pl/plaze-chorwacja
    Gdzie na riv.Makarskiej sa takie plaze??? No, gdzie? Jedna, moze dwie? Tu Ci braknie urlopu, by wszystkie zobaczyc! ;-)
  • kasiaszara 07.03.13, 08:53
    co do Peljesaca nie mam wątpliwości - jadę! a gdzie się zakotwiczymy, to się zobaczy na miejscu w takim razie :)
  • Gość: Max IP: *.xdsl.centertel.pl 07.03.13, 09:03
    Jesli jedziesz w sezonie od 20.06--->1.09 to nie jedz bez rezerwacji. Tu jest troche inaczej niz na kontynencie. Ciezko tych ludzi znalezc w ciagu dnia. Ja kiedys czekalem na mojego gospodarza pol dnia, a jak wrocil z winnicy, to sie dowiedzialem, ze jutro przyjezdzaja do niego goscie i moj apartament bedzie zajete, no i zlapala mnie 21:30 ;-). Na Peljescu nie ma tak duzo kwater, jak na Makarskiej. To stosunkowo mloda destynacja. Te ladne, nowe apartamenty sa przez agencje wykupowane zima, stare, to moze sie jeszcze znajdzie, ale ceny dla ludzi z ulicy maja chore. To sa Dalmatyncy z krwi i kosci, jak im nie zaplacisz tyle, ile on uwaza, ze to jest warte, to "nie otwiera chaty", pod tym wzgledem sa lekko przyciezkawi. Jest tez sporo ludzi z Hercegoviny i Bosni i oni, jak nie maja rezerwacji i nie czekaja na goscia, to siedza w domu, a nie na Peljescu. Ja sie juz nauczylem, ze trzeba jechac z rezerwacja. Jak sie zjawisz troche pozniej, to oni sa jak gorale w Zakopcu-jak sie sciemnia, to cena idzie drastycznie w gore, bo przeciez "cepry musza gdzies spac". Mieszkalem tam w wielu domach. Napisz co i na kiedy potrzebujesz i na ile osob, to Ci cos polece.
  • kasiaszara 07.03.13, 15:20
    Hmmm..to troszkę mnie podłamałeś tymi kwaterami :( ale nie mamy wyboru, nie możemy rezerwować, bo nie wiemy czy uda nam się pojechać , mamy niestety trudną sytuację rodzinną i tak naprawdę nic nie jest pewne. Gdyby nam się udało, to najprawdopodobniej pojedziemy składzie : moja rodzina ( czyli ja, mąż, i dwie dziewczynki 11 i 3 lata), oraz jeszcze 4 dorosłe osoby, w tym jedna para. Chcielibyśmy znaleźć coś, wiadomo, czyste i z miłymi gospodarzami, blisko plaży , z dużym tarasem i widokiem :D Specjalnych luksusów nie wymagamy, aczkolwiek byłoby miło gdyby był dostępny grill. W każdym razie dzięki za rady i pomoc. :)
  • kasiaszara 07.03.13, 15:25
    Aa, i wyjeżdżalibyśmy 28 czerwca, jak tylko córka świadectwo odbierze, praktycznie jesteśmy gotowi zgarnąć ją spod szkoły :) innej opcji nie ma niestety, raz kiedyś namówiliśmy ją żeby opuściła rozdanie świadectw i ciężko to wspominam:) - ( jej nagroda!!).
  • Gość: niuss222 IP: *.adsl.net.t-com.hr 09.02.14, 22:42
    Polecam Ciovo !!! Riwiera Ciovo !!!
    ceny super , plaże idealnie dla dzieci , delikatne zejścia do wody , deptak...
    nasz facebook Miłośnicy Dalmacji
    apartamentychorwacja@interia.pl
    jesteśmy Polsko - Chorwacką rodzinką , można pytać o co tylko chcecie !!!
    pozdrawiam z całego serca .z Cieplutkiej Dalmacji .
  • kalinav 10.02.14, 19:45
    W Chorwacji mam dwie ukochane miejscowości: Makarska z przepiękną riwą oraz Baska Voda dla osób, które chcą się wybyczyć. Próbowałam początkowo wille z aneksem kuchennym w Makarskiej, ale po 2 latach zbuntowałam się i pojechaliśmy do Baskiej do hotelu dubravka :) Już nie chciało mi się gotować, ale trochę odpocząć :)
  • Gość: Bartos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.14, 03:56
    Nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Co ma wspólnego aneks kuchenny w WILLI z chęcią gotowania? Jak nie chcesz, to nie gotujesz. Jak masz ochotę na pyszny obiad, to tylko w hotelu go podadzą? Każdy kto był w Cro wie przecież, że poza hotelami można super zjeść. Nie twierdze, że w hotelach źle karmią, ale jakoś nie spotkałem takich rzeczy w żadnym hotelu:
    Makłowicz w Chorwacji
    Konoba Munitić
    www.youtube.com/watch?v=VBJa7BbcDxI

Trochę szkoda być w Chorwacji i nie skorzystać z takich rzeczy. Może Makarska nie sprzyja takim klimatom, ale można się ruszyć nieco w interior i już można fajne rzecz znaleźć.
  • kalinav 11.02.14, 17:13
    Masz rację trochę źle się wypowiedziałam - jak taka siedząca tylko w hotelu/willi kwoka :)

Po prostu jak był aneks kuchenny to częściej mąż przynosił mi jakąś rybkę czy dzieciaki marudziły o parówki na śniadanie. Chodziliśmy do restauracji, ale Polak oszczędny i jak już jest możliwość woli gotowane samodzielnie ;)
    W Makarskiej chodziliśmy dużo na kawkę, lody, piwko. Nie oszukujmy się nie jest tam najtaniej... staraliśmy się na przykład skosztować owoców morza, których nie umiem przyrządzać tak jak Chorwaci, ale budżet nie pozwalał nam na jakieś wielkie szaleństwa.
    Wykupione później w hotelu wyżywienie też wychodziło taniej niż jakbyśmy się mieli stołować codziennie na mieście. Obiadokolacją najadaliśmy się, ale staraliśmy się też "dojadać" na mieście dalmatyńskie smakołyki.
    Znam te odcinki Makłowicza, bo były dla mnie zawsze jak pocztówki z moich wyjazdów i pozwalały przetrwać zimę :)

• Gość: Bartos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.14, 18:26
    Rozumiem ;) Jednak nie mogę się zgodzić, że taniej jest w hotelu. Może po prostu wybieraliście nie takie knajpy? Ja polecam konoby. Nie dość, że zwykle lepsze jedzenie, ale i ceny niższe niż w restauracjach. W Orebicu jedliśmy " półmisek mięsny" i to jest koszt 180HRK a rybny 230-250HRK. Moja czteroosobowa rodzina ma problem, by to zmęczyć ;) To raczej nie są wysokie ceny. Rissoto kosztuje do 60HRK. W barze, w Orebicu danie dnia kosztuje 50-60HRK - ciężko to przejeść, a jakość świetna. Moja żona z córką ( 13l at ) zamawiają jedną taką porcję. Może po prostu makarska jest taka droga? Nam wakacje w Cro wychodzą dość tanio i od lat tam jeździmy. Makarska jednak jest dla nas...sorry, fatalna ;) Baska i Tucepi to raczej niczym się nie wyróżniają. ;) MOże warto spróbować płw. Peljesac? Jak dla mnie - rewelka. Jak będziesz chciała, to podam kilka sprawdzonych przeze mnie i znajomych domów.
  • kasiaszara 11.02.14, 18:44
    Bartos, ja bardzo ładnie poproszę o jakieś namiary, wybieramy się się w tym roku na Peljesac i zupełnie nic nie mamy, w sensie jakiejś bazy mieszkaniowej, myśleliśmy o Trpanj, albo Zuljanie, Ty masz coś w Orebicu jak zrozumiałam?
    --
    "Wolność kocham i rozumiem
    Wolności oddać nie umiem."
  • agrafka69 11.02.14, 20:58
    Jak chodzi o Chorwację to naprawdę co osoba to miłość do innej części tego cudownego kraju :)

Dlatego nie spieram się nigdy, bo też troszkę pozwiedzaliśmy i uważam, że Chorwacja jest piękna w całości! Nie ukrywam, że jeździmy z biurem podróży, bo nie mamy możliwości autem, ale może kiedyś wykorzystamy Twoje rady i wykorzystam kontakty!

Ale to najwcześniej za rok, bo w tym roku będę eksplorować Albanię :) Po sezonie na pewno wymienimy się doświadczeniami!
    --
    ZAPRASZAM DO ALBANII!
    mojalbania.wordpress.com/
  • Gość: Dorota IP: *.dynamic.chello.pl 27.02.14, 22:22
    W hotelu jeść? Ble!
    W Konobach potrafią przyrządzić takie lokalne smakołyki, że hoho! :)
    Na mieście można też wcisnąć Burka z mięsem, pychota, lepsza wersja kebaba :)
    Kilka miejscowych pyszności znajdziesz tutaj --> crolove.pl/10-potraw-ktore-musisz-sprobowac-bedac-w-chorwacji/
  • Gość: Pikus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.14, 00:25
    Ja też polecam konoby. To zdecydowanie lepsze niż jeść w hotelach. Osobiście znam kilka fajnych zawsze je odwiedzam, przy każdej wizycie w Chorwacji. Polecam. Ja miałem okazję poznać tam Pana Roberta Makłowicza. Super spotkanie. www.orebic.com.pl/chorwacja-kulinaria/robert-maklowicz-konoba-munitic
    Film z tej konoby na YouTube. Jest tam chyba kilka innych jeszcze
    www.youtube.com/watch?v=uNU5xYPE9Wo&feature=c4-overview&list=UUWpEuBFDb0z3BbLnjWXACEQ
    Polecam. Po nas nawet przyjeżdżali do Orebica, bo byliśmy większą grupą, ale sądzę, że i przy mniejszych grupach można się z nimi dogadać.
  • askom26 16.02.14, 00:41
    ja noclegi wykupiłem w Breli - przepiękna plaża, Stamtąd jeździliśmy. Miejscowość mała ale były hotele z animacją, blisko do SPlitu. Ani my ani dziecko się nie nudziliśmy ;) I tak jest niemal wszędzie.
    --
    [img]https://pbs.twimg.com/profile_images/378800000808036372/ff1242e6150ffd85475995506c2ca8da_bigger.jpeg[/img]
    www.blogerzyZeSwiata.pl
    Relacje najlepszych polskich blogerów na emigracji
  • askom26 16.02.14, 00:42
    nie wiem dlaczego logo czasem się wyświetla, a czasem nie.... ;(
    --
    [img]https://pbs.twimg.com/profile_images/378800000808036372/ff1242e6150ffd85475995506c2ca8da_bigger.jpeg[/img]
    www.blogerzyZeSwiata.pl
    Relacje najlepszych polskich blogerów na emigracji
  • Gość: porto IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.02.14, 10:54
    a co jeszcze widziales cro? faktycznie dubrovnik to duze miasto. brac jest ok. ja polecam supetar imoja kwatere:
    baly kamien Brac
  • Gość: Ewka IP: *.dynamic.chello.pl 27.02.14, 22:24
    Będąc na Brac polecam też rejs wokół wyspy, statek wypływa z Omisza.
    Aga z Wojtkiem fajnie go opisali tytaj: crolove.pl/10-potraw-ktore-musisz-sprobowac-bedac-w-chorwacji/
  • Gość: kolina IP: *.dynamic.chello.pl 04.03.14, 21:02
    My w tym roku lecimy z 5 i 6 latkiem do hotelu Adria Beach - basen , brodzik i plac zabaw dla dzieci no i animacje po polsku (bo lecimy z Rainbow Tours). Mamy nadzieję na chwilę oddechu :) a nie miałabym głowy sama tego wszystkiego organizować...
  • Gość: Pasek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.14, 21:05
    hehe, jasne ;) Panie Wojtek T. ;) Co organizować? w auto wsiąść i na miejsce przyjechać? ;)
    pozdrawiam
  • Gość: errica IP: *.dynamic.chello.pl 06.03.14, 23:46
    Autem z dziećmi tak daleko? Akurat... z moimi rozrabiakami sobie tego nawet nie próbuje wyobrazić. Jeśli macie możliwosc to samolot. No, a jak by były polskie animacje to już super, bo często są anglojęzyczne i potem to różnie bywa ;)
  • Gość: lidia IP: *.dynamic.chello.pl 08.03.14, 19:59
    wiem, co masz na myśli, my jechalismy z dziecmi rok temu nad Bałtyk. Niby podróż w nocy, ale dzieci mało spały, my jeszcze mniej. A na miejscu głownie deszcz i dosłownie kilka kapieli w morzu. Następnym razem na pewno wybierzemy się za granicę.
  • parasol74 02.06.15, 17:19
    W takim razie koniecznie Makarska w Dalmacji
  • berlinalka 09.06.15, 19:02
    dla mnie zdecydowanie ROVINJ! urocze! intopassion.pl/relax-epizod-3/
  • Gość: Ines8383 IP: *.static.ip.netia.com.pl 23.06.15, 13:48

Na pag super plaze :) Tu masz:
    cromania.pl/wyspa-pag-najlepsze-plaze-i-ich-lokalizacje/
    lub Brac
    cromania.pl/wyspa-brac-co-warto-zobaczyc/
  • ryma82 02.07.15, 11:07
    Witam, wybieramy się z mężem i dwójką dzieci do Chorwacji w pierwszej połowie sierpnia. Może ktoś polecić jakieś sprawdzone noclegi najlepiej blisko plaży (w miarę piaszczystej). Będę wdzięczna za jakiekolwiek namiary. Podaję maila: ryma@poczta.fm

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka