Dodaj do ulubionych

Apartament w Chorwacji dla 3 osób do 45 Euro

IP: 46.45.92.* 14.01.13, 16:16
Witam zadam dość prozaiczne pytanie, ma może ktoś namiary na apartament dla 3 osób w tym 16 letnie dziecko wstępnie na Istrii za kwotę do 45 Euro.
Wiem że zaraz dostanie mi się po głowie ze za 45 E to mogę mieszkać w namiocie ale już byłam Cro i wiem że jest to realna cena. Nie chcę jechać w ciemno wolę sobie coś za rezerwować. W zeszłym roku byłam na Ciovo i generalnie takie warunki by mi odpowiadały ale może doprecyzuję:
* bliska odległość do plaży (ok 200-300 metrów) i sklepu.
* miejsce postojowe
* klimatyzacja w cenie
* aneks kuchenny z kuchenką i lodówką
* grill i taras najlepiej z widokiem na morze.
* niewielka odległość do centrum miasta tak jak np Witam zadam dość prozaiczne pytanie, ma może ktoś namiary na apartament dla 3 osób w tym 16 letnie dziecko wstępnie na Istrii za kwotę do 45 Euro.
Wiem że zaraz dostanie mi się po głowie ze za 45 E to mogę mieszkać w namiocie ale już byłam Cro i wiem że jest to realna cena. Nie chcę jechać w ciemno wolę sobie coś za rezerwować. W zeszłym roku byłam na Ciovo i generalnie takie warunki by mi odpowiadały ale może doprecyzuję:
* bliska odległość do plaży (ok 200-300 metrów) i sklepu.
* miejsce postojowe
* klimatyzacja w cenie* aneks kuchenny z kuchenką i lodówką
* grill i taras najlepiej z widokiem na morze.
* niewielka odległość do centrum miasta tak jaz Mastrinki do Trogiru.
* cena ok +/- 45 euro
Będę wdzięczna za namiary tu bąz na maila cos_gdzies5@wp.pl
Edytor zaawansowany
  • wislok1 14.01.13, 16:23
    Coś jakby 4 razy poszło ctrl+c ctrl+v

Wielu 16-latków nie jest zachwyconych nazywaniem ich dziećmi.

Najlepiej poszukać najpierw samemu.
    do googli
    privatni smjestaj istra
    i potem przeglądać.

Wszystkie warunki naraz i 45 euro, ciężko będzie
  • Gość: sza IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.01.13, 16:06
    Czy musisz w każdej wypowiedzi udowadniać swoją wyższość. Zazwyczaj wujek Google zostaje użyty na początku. Pytanie na forum pojawia się po długim etapie poszukiwań. I wyobraź sobie jest mnóstwo życzliwych ludzi, chętnych do pomocy. Dzięki Ella14 za maile z linkami. Może uda się spotkać na miejscu.
  • wislok1 29.01.13, 17:08
    Jaką wyższość ? Ty masz jakiś problem.
    Po prostu za 45 euro cudów nie ma, lepiej sobie to uświadomić na początku poszukiwań.
    Oczywiście są tacy co i za 30 euro obiecają złote góry, ale super tania i super dobra oferta - tu wskazana jest ostrożność.
  • sofia41 29.01.13, 19:33
    kliknij tu i szukaj www.bookers.hr/ dla zabawy i porównania

Halo wislok1, wszyscy cię opieprzają a ty się ciągle czepiasz się mnie.
  • wislok1 29.01.13, 20:14
    Wszyscy czyli ty

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka