Dodaj do ulubionych

Czarnogóra - Bar- 2013 ceny

IP: *.3s.pl 13.06.13, 19:58
Proszę o podanie aktualnych cen w czarnogorze. Był ktoś może w Barze?? wybieram się na 2 tygodnie pod koniec sierpnia.
Edytor zaawansowany
  • a107t4 13.06.13, 20:16
    Proponuję pociąg z Nowego Sadu do Baru razem z samochodem
  • Gość: Pela IP: 93.154.157.* 14.06.13, 13:28
    Mam już załatwiony transport:) jadę z biura podróży do Baru na 15 dni. Chodzi mi o orientacyjne ceny na miejcu w Czarnogórze a dokładnie w Barze. Ile np. kosztuje obiad w restauracji? czy są jakieś dyskoteki ?
  • Gość: ola IP: 79.162.65.* 09.08.13, 18:27
    Bar jest miastem. Ceny? Zależy od tego gdzie jesz,kupujesz.
    Piwo w sklepie 0,7 – 1,3 E
    Wina od 1,5 E
    Nektarynki – 0,9
    Mleko 1 l – 0.8-1,2
    Woda mineralna gazowana 1,5 l – 0,42-1,20
    Rakija przyzwoita w sklepie 1 l – 7,5 – 18
    Arbuz 6 kg– 2,0
    Restauracje:
    Zestaw ryba i owoce morza z pieczonymi warzywami i kartofelkami dla 2 osób w restauracji - 20-32E
    Sałatki ok. 3,5 E - restauracja
    Spagetti/risotto z owocami morza - 7-9 E/ porcja
    Zupa 2,5-3,5 E
    Cola 1,2-2 E
    placinki/naelśniki - 2,5 - 4 E
    (porcje w restauracjach są duże)
    Pekara - ciastka, pizza za kawałek, przekąski - od 0,7 do 1,5 E
    Kawa 0,7-3,5E - zależy czy domowa czy ice... - kawiarnia
    Chleby/bułki - 0,7 (pekara - piekarnia)
    Paliwo - ceny stałe w całym kraju:
    E95 - 1.38
    ON - 1,29
    Wypożyczenie samochodu: 30-45 E/doba
    Wstęp do Starego Baru – 2E
    Rejs całodniowy statkiem Bar-Sutomore- Plaża Królowej- Petrovac- Sveti Stefan-Budva – 10 Euro
    Przeprawa promem Lapetani – Kamenami – 4E/ samochód, piesi z bagażem bezpłatnie
    itd.....
  • Gość: adam IP: 80.50.133.* 22.06.13, 10:00
    Gorąco polecam podróż samochodem może uciążliwa Ale warto w jedną stronę przez Chorwacja z powrotem wybrać alternatywną np Serbia dla mnie wyjazd bez samochodu nie! My przejechaliśmy 1500km za nocleg w zatoce kotorskiej we wrześniu 7 euro apartament bardzo fajny miejscowość Baosiči villa miarę polecam Montenegro jest przepiękne
  • Gość: v-tek IP: *.toya.net.pl 03.08.13, 00:50
    a jak udalo ci sie zarezerwowac bilet?? ja dzis caly dzien probowalem i nie udalo mi sie. powiedz mi ile wczesniej trzeba byc przed odjazdem pociagu w belgradzie i czy ewentualnie mozna kupic bilet na miejscu
  • Gość: ptaku IP: *.dynamic.chello.pl 15.06.13, 11:26
    My byliśmy na przełomie kwietnia i maja 2013.
    Ogólnie ceny wyższe niż w PL.
    Ile, trudno powiedzieć, szacuje tak na ok 10-20%.
    Np. Ceny w dużym markecie przy wyjazdowym rondzie z miasta, wyższe niż w podobnym odpowiedniku w PL.
    W czasie gdy my byliśmy większość klubów była jeszcze pozamykana, wiec tu nie podpowiem
    Polecam, jako fast food BURKI z mięsem. Ja się tym zajadałem, dla mnie pyszne a ciepłe jeszcze lepsze.
  • Gość: Hohu IP: *.adsl.inetia.pl 15.06.13, 14:22
    a ja polecam mięso mielone z baraniny, "pliskawica" , palce lizać tak dobrego mięsa nie jadłem poza Grecją.
  • Gość: Dorota-34 IP: *.adsl.inetia.pl 15.06.13, 14:18
    witam,
    ostatnio znajomi namówili mnie na wyjazd do Czarnogóry, jeszcze nie podjęłam decyzji,
    ale oglądałam różne stronki, polecam jedną z nich czarnogóra, czytałam na niej ciekawe informacje na temat samego wyjazdu oraz cen.
    Z innej beczki: czy ktoś mi potwierdzi jak to jest z wiazdem do Czarnogóry, chodzi o opłatę ekologiczną pobieraną na granicy, podobno w tym roku mieli ją znieść. Jak ktoś coś wie niech mi napisze, z góry dziękuję.
  • Gość: jozef1 IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.06.13, 12:03
    nie ma zadnej oplaty ekologicznej.rowniez to co pisze nasze ministerstwo to jest historia.celnik wogole nie zaglada do auta
  • Gość: ptaku IP: *.dynamic.chello.pl 16.06.13, 21:16
    Zgadza się nie ma żadnej opłat., Granice czasami przekraczaliśmy 3 razy dziennie ( Kotor -Dubrownik-Mostar). Odprawa trwała przeciętnie 1 min a czasami wystarczyło pokazać tylko, że na dwie osoby w samochodzie są dwa paszporty :)
  • kabutka 11.08.13, 21:12
    I zielona karta - nie zapominajcie o tym, zakup jej na granicy kosztuje 15 eu.
  • enka890 01.07.13, 15:53
    bylam w zeszlym roku i nie bylo tej oplaty;)
  • Gość: jozef1 IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.06.13, 11:59
    kilka dni temu wrocilismy z czarnogory.ceny podobne do naszych,restouracje drozsze(obiad dla dwocg osob od 20 euro) olej napedowy 1,22 benzyna 1,30euro,prom Lepetani(auto 4,5euro) za pokoj w Prcanj 25euro(2 osoby)z pieknymi widokami na Kotor.zwiedzanie Kotoru i starego baru3euro.dwutygodniowy pobyt ze spaniem i wlasnym wyzywieniem(2 osoby)swoje auto(objezdzilismy cala czarnogore)zmiescilismy sie w kwocie 800euro(na luzie)
  • Gość: lala IP: *.3s.pl 17.06.13, 10:23
    hej! Czy może mi ktoś powiedzieć co mozna robic w miejscowości: BAR?? był ktos??
  • Gość: szerszen IP: *.satfilm.net.pl 21.06.13, 19:06
    wybieramy się do Baru około 5 lipca
    za pokój z aneksem kuchennym płacimy ok 100 pln w przeliczeniu
    jedzenie z knajpach jest tanie, wystarczy popatrzeć na ceny które umieszczone są na menu przed restauracjami
    w supermarketach ceny normalne, nie ma drożyzny
    jedziemy tam drugi raz
    na prawdę polecamy Czarnogórę, ale mniejsze miejscowości :)
    najgorsza to ta podróż z dziećmi :)
    pozdrawiam
  • Gość: Paulina IP: *.3s.pl 22.06.13, 09:51
    a co polecasz robic w Barze?? sa tam jakieś kluby? dyskoteki??
  • Gość: ms.waters IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.13, 10:25
    W porównaniu do Petrovac, Bar i Budva to bardziej rozrywkowe miejsca z większą ilością młodzieży a więc i dyskotek - odpowiadając: są i bary i potupajki
  • Gość: plapla IP: *.3s.pl 24.06.13, 22:53
    a jak wygląda plaża w Barze:)?
  • srodkidowodowe 26.06.13, 00:46
    Teraz o piątej rano jest po prostu cudowna :)
  • Gość: do srodkidowodowe IP: *.3s.pl 26.06.13, 09:06
    czyli jesteś aktualnie w Barze tak:)?mozesz napisać cos więcej :)? gdzie dokladnie, co warto robić itp:)??
  • Gość: fania IP: *.gorzow.mm.pl 26.06.13, 19:24
    Plaża w Barze ? wróciłam tydzień temu. 20 lat do cywilizacji. Kamienie, kocie łby,mozna wykręcić nogi a pływając pokaleczyc kolana czy brzuch. Trzeba bardzo uważać. Koniecznie nalezy mieć specjalne gumowe obuwie do chodzenia po kamieniach. W Polsce dzikie plaze nad jeziorami są lepiej utrzymane.
    Wokól syf, smieci, potłuczone szkło i co tylko chcesz. Tam się dopiero zaczyna przecierać szlaki.
    Szkoda kasy na taki wyjazd, są ciekawsze miejsca w Europie.
    Dodam, że nie zniechęcam, nie musisz mi wierzyć. ale napisałam 1000% prawdy.
    Piękne jest miasto Kotor, Budva i Dubrowniki ... do zwiedzenia. Uważaj na zakręty, tam jest bardzo niebezpiecznie na tych ich tzw. agrafkach.
  • Gość: .... IP: *.zabrze.vectranet.pl 02.09.13, 20:08
    Witam wyjezdzam 7 wrzesnia do czarnogory mam pytanie dotyczace tego czy jest tam wogole wi fi jedziemy do bar susan czy jakos tak Pani z biura podrozy podrozy powiedziala ze tam wi fi wogole nie ma?
  • srodkidowodowe 03.09.13, 18:11
    Tu są różne dziwne informacje www.top.turystyka.pl/?s=oferta&id=399 gdzie w rzeczywistości chleb kosztuje 70 centów ( chleb roza czyli takie koło z 7 bułek kosztuje tak samo) . Oczywiście wszędzie jest internet no chyba że się jedzie przez polskiego pośrednika któremu zależy by cię orżnąć. No to nic nie poradzisz bo jak mówi staropolskie przysłowie - po to są barany by je strzyc
  • Gość: jaa IP: *.zabrze.vectranet.pl 06.09.13, 22:46
    www.top.turystyka.pl/?s=oferta&id=599 tutaj jade z tej firmy..i powiedzieli mi ze nie ma wlasnie tam wi fi jutro wyjezdzam wiec prosze o odp:)
  • Gość: ola IP: *.centertel.pl 17.07.13, 00:28
    czy możesz podać namiar na tą kwaterę?
  • Gość: plpla IP: *.3s.pl 27.06.13, 09:53
    a możesz cos więcej napisać o tym Barze?? juz mam wakacje zarezerwowane więc niezrezygnuje:) muszę jakos przeżyć:)
  • Gość: zen IP: 95.178.0.* 27.06.13, 22:06
    Czarnogóra jest już dobra tylko dla ruskich, coraz ich tam więcej. A co do CRO, to w porównaniuz ub.r. o 30 proc (!) podnieśli ceny kwater!!! mi tłumaczyli, że wzrosła taksa klimatyczna. To fakt, ale taksa wzrosła o ...10 eurocentów, a nie ku.wa 30 procent!!!! ja odpuszczam w tym roku CRO, walę w Alpy słoweńskie i austriackie.......olać CRO i wały, które chorwaci robią na każdym kroku.....
  • srodkidowodowe 27.06.13, 23:06
    Chorwaci to lepsze cwaniaki od słynnych na świecie Polaków. Czarnogóra jest ok.... to nie są tabuny rusków tylko nasi bracia słowianie najwięcej z Serbii , ale i z Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii czy Rosji

Pozdrav :-)
  • Gość: polp IP: *.3s.pl 28.06.13, 09:47
    to jak dowiem sie co jeszcze można robić w Barze:)? jakies wycieczki? gdzie warto pojechać samemu?
  • Gość: gość IP: *.promax.media.pl 01.07.13, 17:30
    ja pier... ale męczysz...
  • Gość: do Gościa IP: *.3s.pl 01.07.13, 17:59
    a wg mnie to forum= dobrowolne odpowiadanie, pisanie, czytanie. Jak ci się człowieku coś nie podoba to nie czytaj, widzę że masz problemy. Zastanawiam się skąd zawsze na forum biorą się takie osoby jak ty?! tu się rozmawia o swoich podróżach, doświadczeniach, a nie wypisuje" ja pier... " troszeczkę kultury ;] a nie zaśmiecania. dotarło?
  • Gość: gość IP: *.promax.media.pl 01.07.13, 19:38
    no to kur... nie zaśmiecaj infantylnie durnymi wpisami z 5 kolejnych ników!!! trolle psia mać z gimnazjum
  • Gość: erni IP: 195.24.248.* 15.07.13, 02:42
    Witam wybierany się bo Czarnogóry z znajomymi łącznie 11 osób . Poleci ktoś jakąś willę lub inne atrakcyjne miejsce na pobyt w okolicy Baru z góry dziękuję i pozdrawiam
  • Gość: Nasajem IP: *.trans.net.pl 22.07.13, 09:35
    Monaster Ostrog, Kanion Tara i Morace, Lovcen, Zatoka Kotorska - to wręcz trzeba zobaczyć będąc w Czarnogórze.
    Co dokładnie można robić w Barze - niestety nie pomogę, byłam w Petrovacu, aczkolwiek myślę, że na pewno coś znajdziesz na miejscu :).
    W tym roku jeszcze do wczoraj był plan Chorwacja, ale chyba znowu skusimy się na Czarnogórę - jest ładniejsza!
    W dużych kurortach rzeczywiście plaże nie są najciekawsze, dlatego proponuję spacer albo ogarnięcie jakiegoś busa, a na pewno znajdziecie jakiś śliczny zakątek :).
    Tak wyglądała plaża, na którą chodziliśmy:
    fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/40548_145842378773272_1555271_n.jpg
  • Gość: mar IP: 195.5.188.* 24.07.13, 15:11
    A możesz napisać gdzie jest ta plaża, chętnie sie wybiore pdczas pbytu w czarnogórze w sierpniu.
  • Gość: marz IP: *.Netcominternet.pl 13.08.13, 23:57
    a gdzie jest konkretnie ta piekna plaża
  • meltibi 23.08.13, 08:12
    Wygląda na plażę Drobni Pijesak zaraz za Św. Stefanem. Plaża super, kamienista, mało ludzi. Trudny zjazd na plażę. Niektórzy zostawiają samochody na górze.
    Też spędziliśmy tam kilka dni :)
  • Gość: Zosia IP: *.static.chello.pl 19.08.13, 16:54
    To nie prawda, że ruskich coraz więcej własnie to co wykupili chcą się pozbyć majątków nabytych po atrakcyjnych cenach ale nie ma kto kupić.
  • Gość: Wojtek IP: *.crnagora.net 29.07.13, 16:55
    Aktualnie jestem w Czarnogórze 12 km od Baru. Ceny są nieco wyższe niż w Polsce. Benzyna 95 - około 6,00 złotych. Mleko około 3,00 złote piwo 4,00 zł mód (mały słoik 13 złotych). Apartament pod barem z klimatyzacją - studio bądź dwa pokoje z łazienką i miejscem do gotowania (bo nie jest to aneks kuchenny) 50 Euro za dzień. Pobierają też opłatę klimatyczną 0,60 Euro za dzień od osoby dorosłej. Dzieci do lat 12 są zwolnione. Rzeczywiście są trudne wejścia do morza, ale przez to jest tutaj - w mojej ocenie - bardziej ciekawie niż w Chorwacji. Myślę, że obiad za 2 osoby to około 20 Euro. Na pewno prawdą jest kwestia zdecydowanie mniejszej dbałości o czystość. Jadąc przez Chorwację należy się liczyć z kosztem za autostrady - około 263 kuna - czyli jakieś 160 złotych polskich w jedną stronę. W sobotę wjazd do Czarnogóry zajął nam około 2 godziny. Potem jazda do Baru też nie była łatwa z uwagi na nawał turystów. Po drodze do Baru warto zatrzymać się w Kotorze - obok starego miasta jest płatny parking - nie ma co szukać innego miejsca. Co do bezpieczeństwa to wydaje mi się, że jest to kraj porównywalny z Chorwacją. Za chwilę sprawdzę działanie tutejszej służby zdrowia - z uwagi na syna. Ciekawe jest to, że wykupienie ubezpieczenia zdrowotnego z pewnym towarzystwie daje tyle, iż jak się zapłaci za poradę i leki oraz przedstawi biling - rozmowy około 4 złote za minutę połączenia - to dopiero zwrócą koszty. Dodam, że na stacjach benzynowych i w wielu sklepach można płacić kartami kredytowymi i debetowymi. Dostępna jest też sieć bankomatów.
    O ile masz dalsze pytania to odpowiem.
  • Gość: Erni IP: 195.24.248.* 29.07.13, 20:51
    Witam w sobotę wyjeżdżamy do czarnogóry w okolicę Baru polecisz jakieś kwatery bądź gdzie dobrze i w rozsądnej cenie zjeść każda opinia cenna jedziemy w ciemno bez rezerwacji
    dzięki :)
  • srodkidowodowe 30.07.13, 12:56
    Przy skrzyżowaniu E65 ( Kotor- Budwa) z drogami na Tivat i Radovici jest stacja benzynowa, myjnia i supermarket z bankomatem ( nie bierze prowizji od wypłat z eurokonta w Millenium) i mozna tam kupić serbskie piwo puszkowe już od ok 55 eurocentów
  • lui666 30.07.13, 21:43
    a ile kosztuja papieroski?
  • srodkidowodowe 31.07.13, 02:36
    Nie mam pojęcia - ja palę tylko zioło bo ono nie jest rakotwórcze
  • Gość: Iwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.13, 22:51
    My również wybieramy się wkrótce. W związku z tym mam kilka pytań:
    Czy jadąc w ciemno może być problem ze znalezieniem noclegu?
    Czy łatwo znaleźć apartament z aneksem kuchennym?
    Czy prawdą jest że nie można przewozić przez granicę żywności typu mięso, wędliny, sery?
    Ile czasu zajęła Wam podróż z Polski na miejsce?
    Jak wyglądają plaże i wejście do morza w małych miejscowościach?
    Z góry dziękuję za wszelkie informacje w temacie.
  • srodkidowodowe 03.08.13, 02:28
    1 . Nigdy nie wyjeżdżam w ciemno więc nie wiem.

2. Zawsze bierzemy domek,apartament z aneksem kuchennym ,łazienką i pralką ( obowiązkowo musi być klima) My jeżdzimy na wakacje a nie na poszukiwania więc nie wiem czy łatwo czy trudno gdyż nie przemyślane i nie zaplanowane wakacje nie interesują nas.

3.Może i prawda ale nikt nas nigdy nie pytał o to co mamy w bagażniku. A zawsze mamy żelazną porcję gotowych dań w słoikach ( kociołek orientalny, gulasz, flaki, itp) i kilka konserw na 2/3 dni przy wyjeżdzie na 3 tygodnie, gdyż bywa że na kwaterę docieramy późnym wieczorem i sklepy są już zamknięte

4. Ze Szczecina do Pragi jedzie się 5 godzin a do Budapesztu 10 godzin ( przez niemieckie autostrady oczywiscie ). Spanie na parkingach z dziećmi w samochodzie nie interesuje nas, no a wakacje to nie wyścigi i warto sobie wziąsć nocleg po drodze jeśli jazda jest dłuższa jak 10-12 godzin .
    5. plaże i zejscia wyglądają bardzo różnorodnie w zalezności od tego czy jest to plaża piaszczysta czy żwirkowa albo kamienista . Każde miejsce ma swój urok ale zwykle można podjechać autem dość blisko. Na każdej plaży jaka by nie była przydadzą sie buty do pływania bo piach czy skała są bardzo gorące i ponoć trzeba uważać na deptanie jeżowców
  • Gość: 65 euro /doba 4 os IP: 92.109.223.* 03.08.13, 20:44
    apartmanisekulic.com/Engleski/about-us.html
  • Gość: marz IP: *.Netcominternet.pl 14.08.13, 00:00
    czy macie zieloną kartę????
  • Gość: mario IP: *.crnagora.net 13.08.13, 22:26
    Nie rób tego błędu i nie jedź do Czarnogóry. Obecnie jestem w Ulcinj. Powiem krótko PORAŻKA!!!.Chorwaci wyprzedzają ich o lata świetlne. Wiem co mówię bo byłem 3 razy w Chorwacji w różnych zakątkach. W Czarnogórze wszechobecny burdel, brud i smród. Drogi porażka, w ogóle nie są przygotowani na przyjazd turystów. Wszechobecne korki. Dzisiaj wracałem z plaży odległej o 5 km 45 minut samochodem i tak codziennie.Ja widzę więcej minusów niż plusów. Plusy: cena.
  • srodkidowodowe 14.08.13, 03:05
    Im bliżej Albanii tym większy bałagan - wszyscy o tym wiedzą. Co do korków w szczycie sezonu to tez bynajmniej nie powinno nikogo dziwić.

My przyjeżdzamy ( jak zawsze w II połowie sierpnia) dopiero za tydzień a kumpel z rodziną i teściami jadą w połowie września :-)
  • Gość: Beata IP: 95.155.58.* 15.08.13, 09:02
    Witaj
    Jestem obecnie w Sutomore niedaleko Baru, przyjechałam w zeszłą sobotę na 2 tygodnie, ale wzięliśmy apartament do jutra, wracam na Chorwację. Mi się nie podoba wole Chorwacje podróż w weekend to porażka 7 godzin od granicy w sobotę jeden wielki korek...., mamy ładny hotel z basenem ale jak już niektórzy pisali na forum jest tu wszechobecny bałagan-straszne!!! To dziwny kraj krowy, konie chodzą luzem po ulicach, można spotkać małe lądowe żółwie. Ceny takie jak na Chorwacji. Zgadzam się że godny zobaczenia i zwiedzenia jest Kotor, Budva i Św. Stefan. Czym większy sklep tym taniej jak u nas, wyższe o 10-20%. Mnie nie zachwyciła:(
  • Gość: Jacek IP: 83.2.214.* 16.08.13, 07:27
    I jeszcze osiołki. A wraca się do Chorwacji, nie na Chorwację. W sobotę w Skwierzynie korek ma dwie godziny. W okolicach Szczecina godzinę. Żółwie zaatakowały? Lądowe?
  • Gość: Gosia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.13, 17:02
    Właśnie róciliśmy z Czarnej Góry a dokładnie Święty Stefan . Bardzo nam sie podobało i jechalismy w ciemno , udało nam sie znależ apartament za 15 euro od osoby gospodyni spoko bardzo dbała o czystość. Do plazy mieliśmy nie daleko skodkami w dół. Napewno bedziemy tam wracać jeszcze. Widoki niezapomnine.
  • katja_24 16.08.13, 17:23
    Boze, widzisz i nie grzmisz...NA CHORWACJE, "wrocilismy z CZARNEJ GORY". "Turysci"...nawet nie wiedza, gdzie jada.
    --
    [img]http://www.beruska8.cz/smajlici/3D2/22.gif[/img]
    "Państwo koscielne Watykan istnieje tylko dzieki temu,ze swiat nie ma ochoty polknac czegos tak wstretnego"-J.W.Goethe-
  • Gość: Piter IP: *.523.crnagora.net 18.08.13, 14:28
    No właśnie... Od 3dni przebywamy niedaleko Baru w miejscowości Utjeha. Przylecieliśmy do Tivatu i potem 73 km prywatnym transferem. Pierwsze wrażenia? Fajnie, ale... Nigdzie nie można zapłacić kartą - tylko gotówka, czyli Euro. Ten region ciągle rozwija się i za kilka lat może będzie tu ładnie. Plaże są małe i jak są fale, raczej trudno wejść do wody, z uwagi na ryzyko rozbicia się o skały. Baseny zdażają się i owszem ale ze słoną wodą bo taniej prosto z morza... Jedyny sklepik w okolicy zaspokaja nasze potrzeby. Piwo lokalne - całkiem dobre 2,40 za 2 litrową butelkę. Pieczywo codziennie świeże, wędliny niekoniecznie i drogie reszta cen podobnie, jak wcześniej podane. Jak wybierzemy się na wycieczkę do Baru napiszę więcej. Czystość względna na plażach. Do najbliższego przystanku owszem 300 metrów, ale prawie 45 stopni pod górę... Jak widzicie wszytko fajnie, ale...
  • katja_24 18.08.13, 19:58
    Bylam w MNE 2 razy, ale niestety 2 i 3 lata temu, wiec o cenach sie nie wypowiem. Natomiast troszke dziwi mnie, ze duzo osob pisze o brudzie. Ja nic takiego nie zauwazylam.
    Kraj piekny, Zatoka Kotorska cudo. Kotor, Perast trzeba koniecznie zobaczyc. No i Durmitor, dzikie gory, bez tlumow :)
    --
    [img]http://www.beruska8.cz/smajlici/3D2/22.gif[/img]
    "To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" J. Carroll
  • Gość: rejk IP: *.adsl.inetia.pl 19.08.13, 23:31
    I nie było masakrycznie drogiej płatnej plaży jak to wciskał pewien debil wislok?
  • Gość: Nick IP: *.101.c79.petrotel.pl 20.08.13, 23:03
    Ta "masakrycznie droga plaża" to pewnie plaża na terenie kompleksu hotelowego Św. Stefan od strony lądu. Faktycznie jest taka plaża i cena jest "masakrycznie" wysoka, ale moim zdaniem ma to na celu zniechęcenia nieproszonych gości. Tzn. goście kompleksu hotelowego mają ją za darmo, a jak ktoś z zewnątrz koniecznie chce na niej poleżeć to niech płaci. Obok jest bezpłatna plaża i wcale nie jest gorsza, a nawet ładniejsza...
  • Gość: Nick IP: *.101.c79.petrotel.pl 20.08.13, 22:59
    To musieliśmy się spotkać na plaży byłem w tym samym miejscu i czasie... Czarnogóra jest ładniejsza od Chorwacji.
  • Gość: Don Pedro IP: 95.155.45.* 21.08.13, 20:55
    Piwo Niksickie w butelce kosztuje 0,69 euro a diesel jest po 1,29 euro za litr, no i kupiliśmy te pianki do leżenia na kamienistych plażach jednoosobowe po 5 euro. Pączki w supermarkecie były po 0,40 e a Coca-cola 1,25 l kosztowała 0,85 e
  • Gość: Don Pedro IP: *.crnagora.net 22.08.13, 22:36
    Kąpielówki zakupiłem za 4 euro gdyż zapomniałem spakować swych polskich kupionych za 54 złote. Moje ulubione pomidory są od 0,5 do 0,8 e za kilo ale winogron wydaje się być dość drogi bo od 1 do 2 e za kilo. Jogurt litrowy brałem w piekarni za 1 e a siedmiobułek chyba wszędzie kosztuje 0,70 euro.
  • meltibi 23.08.13, 08:10
    Po kilku latach wakacyjnych pobytach w Chorwacji w ubiegłym roku trafiliśmy do Czarnogóry. W tym roku też i pewnie w przyszłym też. Nie wiem skąd opinie o brudzie i bałaganie. Dla mnie Czarnogóra jest zdecydowanie piękniejsza od Chorwacji, ludzie bardziej przyjaźni, plaże.... Plaże są naturalne (a nie podsypywane - jak w większości w Chorwacji), w pięknych zatokach. Kaniony - Tary, Pivy. Gdzie są takie miejsca w Chorwacji?
    Wiem, że można przyjechać w jedno miejsce i być niezadowolonym, ale to nie powinno od razu rzutować na cały kraj.
    Chorwacja - na wakacje tak, ale Czarnogóra "bije ją na głowę"...
  • Gość: pelasia IP: *.crnagora.net 25.08.13, 21:19
    Zastanawiam sie czy zwiedzac Stary Bar samemu czy z przewodnikiem????
  • srodkidowodowe 03.09.13, 08:29
    Byliśmy tam w zeszłym tygodniu i spotkaliśmy pełno Polaków i trochę Rosjan - tylko jedna wycieczka autokarowa miała przewodnika. Nie wiem po co bo my obeszliśmy wszytko sami ( poczynając od darmowej toalety przy amfiteatrze). Wszystkie budynki są opisane a ruiny jak to ruiny... wyglądają podobnie. Widoki z murów piękne, zwłaszcza na dolinkę ze starym wodociągiem czy na te zbocza ze starymi gajami oliwnymi.

Wszelkie istotne informacje są w necie i drukowanych przewodnikach, a i w starym Ulcinie w muzeum z fotografiami jest świetna fota starego Baru sprzed trzęsień ziemi.
  • Gość: yurek IP: *.static.ip.netia.com.pl 13.08.14, 09:48
    Co do ludzi, to zdecydowanie się z Tobą zgadzam
  • Gość: brzytwa IP: *.mywimax.me 10.08.14, 22:29
    Wszystko jest w miarę tanie. Apartamenty są dostępne na miejscu nie trzeba rezerwować na bookingu.W tym momencie jestem w okolicy Baru i jest sporo wolnych apartamentów. Ceny są różna ale najczęsciej to 50 euro za dobę.Ja załatwiałem przez booking bo naczytałem się bredni w internecie że nie ma w sierpniu wolnych miejsc(totalna bzdura miejsc jest masa i właściciele sami zaczepiają przy wjazdach do miejscowości i oferują wolne apartamenty nawet za 35 euro za dobę
  • Gość: 45 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.14, 23:38
    to troche kosztuja te wolne na miejscu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka