Dodaj do ulubionych

Coś jak Rovinj?

IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.07.14, 19:05
Bardzo podoba mi się (i to za małe słowo) Rovinj w którym byliśmy 3 lata temu, rok później wyszperałam miasteczko w podobnym klimacie - Trogir. Czy możecie mi podpowiedzieć gdzie znajdę i czy znajdę jeszcze w Chorwacji miasteczka podobne do tych dwóch miejscowości?
Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • Gość: adam Re: Coś jak Rovinj? IP: *.dynamic.chello.pl 20.07.14, 22:41
      Polecam Primosten. Urocze miasteczko , świetne plaże - chyba najlepsze w całej Chorwacji, a zjechałem już cały ten kraj, Od Istrii aż po Dubrownik. Wieczorami koncerty, pełno knajpek - coś pięknego. Polecam też Gradac, Promajna, Baska Voda - dobre plaże, piękna woda. Zresztą - w Chorwacji każde miasteczko jest piękne. Zjechałem już kawał Europy , ale każdego roku wracam do Chorwacji. Tam jest jeszcze natura, której nie dosięgła ręka Unii Europejskiej. Więc spieszmy się podziwiać ten kraj, bo jak Unia się do niego dobierze to nawet naleśników nie kupimy na plaży. No i jeszcze nas Polaków jakoś stać na ten wypoczynek w Chorwacji, ale to się może skończyć jak otworzą się wrota dla zagranicznych inwestycji. A na hotele to nas niestety już nie stać. Pozdrawiam wszystkich miłośników Chorwacji

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka