Dodaj do ulubionych

namiar na kwatery Chorwacja Brela Makarska Riviera

IP: 78.10.134.* 21.02.15, 23:33
Kilka razy korzystałem z oferty noclegów Ivan Raos villa Nicola i zawsze byłem bardzo zadowolony :)
Gospodarz spokojny i nie wtrącający się niepotrzebnie. Miły i lubiący Polaków, a do tego szef kuchni w pewnym hotelu na makarskiej więc świetnie potrafi doradzić jakie wino kupić albo jak przyrządzić tamtejsze specjały. W ogródku stoi murowany grill a, na przystaniach łatwo kupić świeże ryby i owoce morza :)

Pokoje z klimatyzacją, bardzo czyste i zadbane. Piękny widok z balkonu w stronę morza i na wyspę Brać!
Budynek nieco ponad linią brzegową więc jest ciszej niż przy promenadzie ale stosunkowo blisko na plażę (dwie drogi - łagodna i stroma po schodkach).
Plaże nie są tu tak zatłoczone jak w Baśce czy Makarskiej, choć w zatoczkach tak samo lazurowo jak na całej Makarskiej.

Bardzo blisko jest Omiś (spływ kajakowy i pontony majestatycznym przełomem Cetiny) oraz park Biokovo.
Można zrobić jednodniowy wypad do Dubrovnika, a w drodze powrotnej zaliczyć niedaleki Split albo Trogir.
Z przystani wypływają wycieczki całodniowe na Hvar, Bol i Brać, a w pobliżu ujścia Cetiny można bawić się w poważniejsze nurkowanie.
Naprawdę świetna lokalizacja i zupełnia inna woda niż od Splitu w górę wybrzeża :)

Namiary na noclegi u Ivana oraz opis podróży na których można wzorować własne pobyty www.croatia.of.pl/
Ivan Raos villa "Nicola"
tel: (38) 521 618 167
kom: +38 591 722 40 73
email: natasaraos@yahoo.com
www.facebook.com/ivan.raos.79

Byłem kilka razy i zdążyłem go poznać bliżej :)
Ostatnio odezwał się, że ma jeszcze sporo wolnych miejsc na czerwiec i wrzesień.
Zasugerował dobrą cenę w tym okresie więc postanowiłem podzielić się informacją :)

Hi my friend price for adults in june and semptebar is 12,5 euro and for childrens is 5 euro. I have 2 room for 2+2 , one room 2+1 and apartman 2+2 ,see view and AC.

Ma również bardzo dobrą ofertę w sezonie lipiec/sierpień - in season price for the room is 40 euro and the appartman price is 55 euro per night

Tu można sprawdzić jak wygląda pokój (A) albo apartament (B), chociaż fotki są z 2008/2009.
www.croatia2008.w.of.pl/Raos/Raos.htm

Polecam miejsce i właściciela :)
Kontakt po angielsku, niemiecku i rosyjsku, a nawet sporo można po polsku ;)

Pozdrawiam i udanych wakacji!
Obserwuj wątek
    • mo.nika3 Re: namiar na kwatery Chorwacja Brela Makarska Ri 20.04.16, 16:10
      Witam, jesteśmy zainteresowani rezerwacją u Ivana. Mam parę pytań jeśli można. Chodzi głownie o plaże oraz drogę na plażę. Jedziemy z dziećmi (6 i 9 ) i pytanie ile się idzie tempem spokojnym (dzieci) na najbliższą plażę, czy droga jest bezpieczna dla dzieci w sensie nie ma jakiejś drogi, albo stromych schodów, czy coś takiego ;). Wiem że dzieci nie są całkiem małe, ale i tak będziemy mieli co nosić na wspólne leżakowanie. Może ma Pan jakieś zdjęcia z tej najbliższej plaży? teraz jeśli chodzi o położenie apartamentu względem centrum. To jest chyba dość daleko, chodzi mi o to czy jak wieczorkiem będziemy chcieli się przespacerować a niekoniecznie ruszać auto, czy jest tam jakiś deptak w stronę centrum i czy jest w miarę blisko cokolwiek ciekawego ;) Będę wdzięczna za wszelkie dodatkowe informacje.
      Pozdrawiam,

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka